Нина Терехова и Сергей Бублик – Срочная новость! Наше Солнце на мгновение исчезло из космоса!

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Steidzīgs jaunums! Mūsu Saule uz mirkli pazuda no kosmosa!

Šajā mēnesī notika divi NEPARASTI ar Sauli saistīti notikumi. Un tā kā tur jautā “un ko jūs par to domājat?”, mēs pamēģināsim notiekošo izskaidrot ar informācijas no Astrusa palīdzību. (Tihoplavs V.J., Tihoplava T.S., Kretovs J.V. – “Astruss. Jaunā fizika” (Тихоплав В.Ю., Тихоплав Т.С., Кретов Ю.В. – “Аструс. Новая физика[1] Изд-во «Весь», 2013г, с. 125))

Tātad,

“Steidzīgs jaunums! 2018. gada 16. februārī mūsu Saule uz mirkli pazuda no kosmosa! http://earth-chronicles.ru/news/2018-02-17-112848

 

Pašlaik jūs redzat Sauli un daudzus NLO, kuri pielido Saulei un aizlido no Saules. Saule atrodas kosmosa telpā. Jūs redzējāt? Skatieties vēlreiz!

17-05. Mēs redzam, ka Saule atrodas savā vietā.
17-15. Saule pazūd no telpas. Mēs redzam kosmosu un redzam zvaigznes. Bet mēs neredzam Sauli! Saule telpā ir pazudusi! Cilvēki nevarēja sajust šo pazušanu, tāpēc ka mums uz Zemes tas notika momentāni! Taču pazušanu nofotografēja saules observatorijas novērošanas instruments.
Tas ir noticis agrāk. Tas notiek pašlaik. Manā kanālā ir novērojumi par mūsu Saules periodisku pazušanu telpā. NASA šo faktu slēpj no cilvēces. Mūsu Saule ir portāls? Hologramma? Kas tas ir – mūsu Saule? Ļoti daudz jautājumu.
Momentā, kad Saule atkal parādījās, blakus Saulei ir redzams milzīgs neatpazīts objekts...
Ko jūs par to domājat?”

 

Otrais jaunums 2018.02.22. burtiski kliedz:

“Citplanētieši apšauda mūsu Sauli!

http://earth-chronicles.ru/news/2018-02-22-112978

Ja jūs uzmanīgi paskatīsieties video apakšējo daļu, tad var ieraudzīt, kā 2 objekti rodas no nekurienes un pa vienu trajektoriju lido uz mūsu Saules pusi.

Var padomāt, ka tās ir komētas. Bet! Tas tā nav! Pievērsiet uzmanību, ka šie divi objekti – citplanētiešu lādiņi – lido pa vienu trajektoriju. Komētas nevar lidot pa vienu trajektoriju. Šie divi objekti – lādiņi – parādījās no nekurienes. Var secināt, ka milzīgs NLO ir nomaskēts, un mēs neredzam šo NLO.
Bet mēs redzam šāvienu no NLO un divu lādiņu lidojumu uz mērķi – mūsu Sauli. Padomājiet par to. NASA slēpj no cilvēkiem, ka mūsu Sauli bombardē citplanētiešu kuģi. Lādiņi lido pa vienu trajektoriju uz vienu un to pašu punktu uz Saules!!!”

 

Bet tagad mierīgi tiekam skaidrībā.

Lūk, ko saka ASTRUSS PAR SAULI.

“Saules centrā nav kodoltermiskas reakcijas. Centrā ir kodols; tā pamats – transurāns 238 sarkana uguns formā. Kodolā ir laika bedre. Laika bedres izskats praktiski nav atkarīgs no redzes leņķa. Tas ir neviendabīgums cauri laikam. Šis bedri provocējošais “laika punkts” ir katastrofiskāks nekā jebkurš cits process uz Saules. Viņš var būt sakoncentrēts līdz pat izzušanai.

Zinātnieki dažreiz ziņo par katastrofām uz Saules. Nekā katastrofiskāka par iedarbību uz bedri nevar būt.

Dažādos Saules rajonos var rasties caurumi vai caurumveida izpausmes. Tās ir saistītas ar bedri, bet tik kolosāla jauda piemīt tikai bedrei.

...

- Kas tā par “laika bedri”, un kāpēc tā pēkšņi sāk koncentrēties? – jautā Tihoplavi.

Astruss: Galaktikas melnie caurumi ir savstarpēji saistīti. Var teikt, ka melnie caurumi – tā ir Visuma kaulu sistēma. Melnie caurumi spēj taisīt izvērsumu. Melnais caurums pēc izvērsuma tad arī ir bedre uz Saules. Melnais caurums pēc izvērsuma uz Saules – tas faktiski ir baltais caurums jūsu izpratnē.

- Vai var teikt, ka Galaktikas melnais caurums ir izvērsies Saules kodolā un izmetis visu to, ko ir sagrābis?

Astruss: Daļu no tā, ko ir sagrābis. Vadoties pēc tā, ko akumulē caurums, lai izmestu. Lieta tāda, KO viņš no tās puses ir paņēmis. No citas dimensijas.

 

- Visuma melnie caurumi ievelk visu, kas iespējams, līdz pat gaismai, un izmet to citā dimensijā. Bet no citas dimensijas šīs caurums var izvērsties Saulē?

Astruss: Jā, var tā teikt.”

 

Lūk, faktiski arī viss izskaidrojums!

Ja runā vienkāršā valodā, tad Saule – tas ir baltais caurums.

Kad spīd – viņš (caurums) ir atvērts UZ TURIENI, bet kad Saule pazūd – caurums kustībai NO TURIENES.

 

Parastā režīmā Saule izskatās kā mirdzoša lode (sk. piezīmi), taču dažreiz saule pazūd no telpas. Tas ir noticis agrāk. Tas notiek pašlaik. Manā kanālā ir novērojumi par mūsu Saules periodisku pazušanu telpā. NASA šo faktu slēpj no cilvēces.”

Un Saules parādīšanās momentā atkal ierīcēs blakus viņai tiek konstatēts KAUT KAS, līdzīgs 16. februāra NLO. Tas ir “sūtījums”, kurš mūsu dimensijā pienācis no citas dimensijas.

Bet, kad Saule ir atvērta UZ TURIENI (spīd), tad viņas bombardēšana ar lādiņiem izskatās vienkārši pēc “sūtījuma” uz citu dimensiju. Ne pēc kā cita.

Gribētos, lai zinātnieki “vienkāršajam cilvēkam” “vienkāršā valodā” izskaidrotu notiekošās parādības, bet visādiem “oficiāliem resoriem” nebūtu tiesības slēpt faktus, kuri iesūcas presē no amatieriem... Tad pasaulē būtu tikai PRIEKS!

18 02 22

Piezīme no zinātniekiem. Kāpēc Saule izskatās kā mirdzoša lode.

“Vēlāk, strādājot ar no Astrusa saņemto informāciju, mēs uzzinājām, ka jau 1971. gadā Hokings ir pieņēmis, ka Saules centrā ir melnais caurums. (Astruss: Pareizi ir pieņēmis. Viņš patiesībai izrādījās vistuvāk.) Patiešām, ja kodolreakcijas spēj nodrošināt tikai pusi saules enerģijas, ko uzskatāmi fiksēja zinātnieki ar neitrīno teleskopa palīdzību, tātad ir nepieciešams piesaistīt citus enerģijas avotus.

Aprēķini parādīja, ka puse saules enerģijas var izdalīties uz tā rēķina, ka viela krīt melnajā caurumā. Tāds Saules modelis ar melno caurumu centrā dod to saules neitrīno plūsmas lielumu, kāds tika reģistrēts eksperimentos ar neitrīno. Tālāk šo ideju savos darbos attīstīja D. Kleitons, M. Ņūmens, R. Talbots (Donald D. Clayton, Michael J. Newman, Raymond J. Talbot, Jr.) un citi zinātnieki.

Nedaudz vēlāk Sauli, kurai piemīt masa un impulsa moments, sāka aplūkot kā rotējošu Kerra melno caurumu. Izrādījās, ka materiāli ķermeņi, paātrinoties līdz gaismas ātrumam, krītot uz melno caurumu – Sauli, – pārvēršas enerģijā un, saskaņā ar Kerra risinājumu melnajiem caurumiem, rada mirdzošu lodi ar rādiusu 696 tūkstoši kilometru.

Un lai no kādas puses astronomi neraudzītos uz Sauli (no Zemes vai kosmiskās stacijas) – no jebkura virziena un attāluma melnais caurums – Saule ārēji izskatīsies kā mirdzoša lode.”

 

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 22.02.2018

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub82.html

Pievienots 26.02.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/srochnaya-novost-solntse-ischezlo

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. https://naturalworld.guru/kniga_astrus-novaya-fizika.htm (Tulk. piezīme)