Нина Терехова – Про ПЕКЛО

Ņina Terehova - Par PEKLI

No dialoga ar Kretovu (Кретов):

“- Vakar (2018.02.04.) Kontakta ar /Ārpuszemes civilizāciju/ laikā es nonācu neparastā PEKLĒ.

18 02 08 02

Kāds tam varētu būt cēlonis?

Kretovs: Tas ir siltuma spilvena efekts! Es teicu zinātniekiem Tihoplaviem (Тихоплавы), ka šī parādība pašlaik ir dziļi jāpēta.

- Vai tas ir saistīts ar blokiratoru atslēgšanu? Anglijā notikusi divu cilvēku pašaizdegšanās pēdējo mēnešu laikā tieši uz ielas.

Kretovs: Jā! Blokiratoru noņemšana.

- Kāpēc tad es nepašaizdegos?

Kretovs: Bet tur taču vienmēr ir klātesošs pašregulējošs process...”

 

Tiekam skaidrībā ar šo PEKLI. Citādi šo sajūtu ķermenī grūti nosaukt.

 

Par pašaizdegšanās gadījumiem var palasīt šeit http://paranormal-news.ru/news/vtoroj_za_poslednie_neskolko_mesjacev_zagadochnyj_sluchaj_samovozgoranija_cheloveka_v_velikobritanii/2018-01-03-14227 vai šeit http://paranormal-news.ru/news/sluchai_samovozgoranija_v_tomske/2015-12-21-11674

“Diezin vai zinātnieki tuvākajā laikā spēs atrast izskaidrojumu cilvēku pašaizdegšanās gadījumiem. Varbūt tā visa izpratne vispār ir ārpus viņu kompetences ietvariem. Bet pagaidām mums atliek tikai minēt: poltergeists, ģeopatogēnas zonas, laika anomālijas, upju izliekumi – kas tad tieši izšķiroši ietekmē UGUNI PIEVELKOŠAS personības traģisko finālu?”, tiek jautāts šajā rakstā.

 

Pašaizdegšanās gadījumi ir zināmi jau kopš senatnes, taču pašlaik tie notiek biedējoši bieži. Un visdrīzāk cēlonis tam ir pārejas procesā, kurš pašlaik notiek uz Zemes.

Process ir unikāls, nav aprakstu un recepšu, nākas mēģināt tikt skaidrībā samērā ar jautājumu ienākšanu, kad kaut kas dīvains notiek jūsu dzīvē.

Bet jautājumu ir daudz!

Par laimi, mums apkārt dzīvo apbrīnojami cilvēki, gan “redzošie”, gan zinātnieki (sk. piezīmi), kuri jau ir aprakstījuši tamlīdzīgus procesus savās grāmatās, un tagad, kad TAS ir sācis notikt ar mums, mums ir “vadošais pavediens”. Milzīga PATEICĪBA viņiem!

 

Lūk, ko noskaidroja zinātnieki Tihoplavi V.J. un T.S. (Тихоплав В.Ю. и Т.С.) par šo parādību dialogos ar Augstajām Garīgajām Būtībām – Astrusu un Hierarhiem...

 

Par blokiratoriem. (Sīkāk var palasīt grāmatā Tihoplavs V.J., Tihoplava T.S., Kretovs J.V. Pa tuksnesi ejošie. СПб: ИГ «Весь», 2016[1])

“Blokiratori atrodas katrā šūnā un pēc būtības ir šūnas prototelpa. Prototelpa – tas ir līdz galam saspiests mūsu fiziskās telpas apvalks. Blokiratori ir zināmas informācijas struktūras šūnu saspiestajā apvalkā, un tie atšķiras pēc izliekuma. Kopumā blokiratori ir šūnas prototelpa. Prototelpa ir šūnas aizsardzības sistēma. Blokiratoru ir daudz, tie visi ir līdzīgi, bet funkcionē dažādi. Jo iedarbība uz šūnu nāk no visām pusēm.

Kāpēc blokiratorus ir grūti konstatēt? Tāpēc ka tie eksistē citā frekvencē.”

 

Taču ne viss ir tik vienkārši un viennozīmīgi mūsu šūnās!

Viņās izpaužas gan prototelpa, gan vitonu matrica, gan signālu informācijas caurumiņi. (Signālu informācijas caurumiņš – tās ir durvis uz citām dimensijām.) Tāpat izpaužas ar frīdmons. (Caur frīdmoniem šūnas sazinās ar citām civilizācijām.)

 

Tihoplavi piedāvāja izskaidrojumu. Enerģētiskā ziņā šūnu var salīdzināt ar kodolreaktoru. Reaktorā notiek ķēdes reakcija uz urāna kodolu sabrukšanas rēķina, un pieaug enerģija, kura noved pie sprādziena. Bet cilvēka vitonu matrica no ārienes uzķer vitonus un “uzkurina” procesu vitonu matricā. Lai sprādziens nenotiktu, katrā šūnā eksistē blokirators.

Blokirators šūnā lieko enerģiju izmet ārā. (Nogurums un vecums ir saitīti ar enerģijas uzkrāšanos šūnās.)

Ja blokirators pārstāj darboties – cilvēks sadeg, vai, piemēram, notiek tas, kas notika Djatlova pārejā (перевал Дятлова) (Dyatlov pass).

 

Pirmo cēloni, kura dēļ blokiratori pārstāj darboties, nosauca Astruss: “Sāk izzust likums – cilvēka būtības līdzība Radītājam. Ir no cilvēka neatkarīgi cēloņi, bet diezgan bieži tas ir atkarīgs no cilvēka.”

(Daži zinātnieki domā, ka šīs parādības cēlonis var būt pārmērīgs acetona daudzums, ko izstrādā cilvēka organisms: visbiežāk upuri bija alkoholiķi vai diabētiķi.)

 

Otrais cēlonis – tā ir enerģijas pieaugšana cilvēka vitonu matricā. Un to izraisa “Pāriešana no diviskuma sistēmas trijiskumā, pieciskumā utt.”

Tieši tas pašlaik arī notiek uz mūsu planētas! (Sk. rakstu “Par dimensijām” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub74.html[2])

 

Un trešais cēlonis: “Mūsu šūnās sāk izpausties jauni frīdmoni, caur kuriem mums parādīsies saikne ar jaunām civilizācijām no citām telpām.

Mums bija 84 šūnu tipi, taps 96.

Parādīsies 12 jaunas civilizācijas no citām telpām, lai uzstādītu JAUNU SADALOŠU SISTĒMU.”

 

No dialoga ar Kretovu (2018.02.02.):

“- Vai ne šis jauna frīdmona izpausmes process, lai ar mums varētu sazināties JAUNA civilizācija, vakar notika ar mani?

Kretovs: Jā, jā, jā. Bet tikai ne no ārējās puses – nē.

- Skaidrs, ka viss pagaidām izkārtojas smalkajā plānā, bet materiālu jaunu šūnu tipu vēl nav.

Ja tas ir tā, tad KĀ mēs jutīsim jaunu frīdmonu izpausmi? Vai gadījumā ne ar karstuma sajūtu (kā peklē) visā ķermenī?

Kretovs: Nu tieši par to arī ir runa! Siltuma spilvens – tas ir tāds burvīgs efekts, kurš iedarbojas uz fizioloģiju. Jēga ir tur. Redzat, mēs domājam vienu, bet pēc būtības tas var izrādīties pilnīgi kas cits.”

 

Tā kā pārejas process, kurš notiek uz planētas, ir neatgriežams, pašlaik sistēma “cilvēks” ir kaut kā jāizlīdzina ar sistēmu “pasaule-ēka”, jāpārkārto uz lielākas enerģijas uztveršanu.

 

Kā to var izdarīt?

 

Hierarhi saka: “Novērojot iekšienē notiekošos procesus, fiksējot uzmanību uz šiem procesiem. Ja pievēršam uzmanību aizsardzības sistēmai, blokiratoriem, tad var izmainīt situāciju un sākt jaunu dzīves ciklu.

Jautājums ir par to, kā noturēt mijiedarbības ar laiku enerģiju? Atverot blokiratorus, būs spēcīga enerģijas pieplūde, un organisms neizturēs.

Atjaunošanās ir saistīta ar enerģijas atjaunošanu. Tā ir citāda veida enerģija, tā, kura pārvietojas. Un arī to dara blokiratori. Viņiem piemīt īpašība mainīt apvalka vadāmību.”

 

Dabiski, ka cilvēci VED, mums palīdz šajā pārejas periodā. Bet arī pašiem nevajag rīkoties aplam.

Astruss dod pilnīgi praktisku padomu: “Ja šūnā kaut kur ir sācis niķoties blokirators, visu laiku ir domās jāmēģina uguns garša (uguns garša daļēji ir skābena), un kaut kādā momentā būs iedarbība.”

 

Terehova Ņina http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 08.02.2018

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub81.html

Pievienots 10.02.2018

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/pro-peklo

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.koob.ru/tihoplav_vu_ts/idushie_po_pustine (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1250-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-par-dimensijam (Tulk. piezīme)