Нина Терехова – 2043 год - год расцвета новой цивилизации

Ņina Terehova - 2043. gads – jaunas civilizācijas uzplaukuma gads

(Jautājumi un saskanīga informācija)

18 01 26 01   18 01 26 02

Labdien! Gribu dalīties dažos novērojumos, kuri apbrīnojamā kārtā sakrita ar jūsu pēdējo informāciju, un arī ar informāciju no T. Breslavskas...

Jūs zināt, ka mūsu komanda pašlaik piedalās Projektā “Kontakts ar ārpuszemes civilizāciju”. Un mēs lūdzam Viņiem (viņi sauc sevi par Brāļiem), parādīt mums jaunas, transformējošas enerģijas, pārveidošanās enerģijas. Un pēkšņi, pēdējo kontaktu laikā, mūs sāka “slēgt ārā uz miegu”, kā ar mietu pa galvu…

N.K: “Jūsu pārveidošanās vairāk noritēs miega laikā.[1]

Piemēram, “Gaļa (80 g.). Ņinočka! Mani izslēdza! Es apsēdos uz dīvāna, pareizā pozā, sāku meditāciju, un pēkšņi atjēdzos pēc stundas. Izrādās, esmu gulējusi kā bez samaņas. Ir nu gan brīnumi! Un viss, kā gurķītis! Vienkārši smejos, kas to būtu domājis, vai varbūt esmu viņiem apnikusi? Sveiciens visiem!!!”

(N.K. piezīme: Augšupcelšanās Krēslā kādu laiku diezgan bieži bija pārveidošanas process. Tas noritēja tā: cilvēku krēslā pilnīgi aizklāja, un gāja process, mums nesaprotams, slēpts. Pēc tam kupolu noņēma, un mūsu priekšā pārveidotais cilvēks izskatījās ļoti liels smalkajā plānā, it kā izaudzis apziņā. Tiesa, to dažu minūšu laikā, kamēr gāja process, minūtes 5-6, cilvēks nepaguva aizmigt.)

 

Bet T. Breslavska raksta: “Iepriekšējo dziedniecības formu enerģija “satinas” (redzu, kā tas savērpjas astoņnieka veidā), un tās nomainīt, protams, nāk citas. Šī “satīšanās” notiek “jaunajā realitātē”, iepriekšējam līmenim tā paliek.[2]

Tieši tādus enerģiju “astoņniekus” man rādīja Kontaktos… Bet es tad domāju, ka tas nozīmē “bezgalību” un pāriešanu uz jaunā vijuma citādām enerģijām. Vārds “satinas” ļoti labi uzsver arī mūsu informāciju. Pateicamies jums!

 

Vēl ļoti ieinteresēja “sarkanā nobīde”. Pievērsiet tam uzmanību, jo par to agrāk runāja Juris Vasiļjevičs (Юрий Васильевич Кретов).

N.K.: “Kā var saprast “sarkanā nobīde augšupceļas?”

V. Marija: Tas ir mūsu novērotais objekts, pēc kura pēc kāda laika ir mūsu kārta.”

Šis moments mums atgādināja informāciju no dialoga ar Kretovu 17.06.29.

Mēs toreiz apspriedām apli uz lauka (17.06.18, Francija, Grand-Est.)[3]

18 01 26 03

Mani samulsināja, ka DIVAS planētas atrodas vienā orbītā…

Kretovs toreiz teica: “Tā ir apziņa. Modulē mūsu apziņu.”

Un piebilda par planētu rokādi. (Rokāde skaitās viens gājiens, lai gan tiek pārvietotas divas figūras.)

Tālāk sarunā mēs pieskārāmies 2017. g. 30. maija piktogrammai.

Apspriedām svaigu piktogrammu ar ziedu (ar sešām lapiņām) un atcerējāmies, ka līdzīgs tika parādīts 2016. gada 09.27, Brazīlija, Parana. Bet tur bija vēl cipari “43”[4].

18 01 26 04

“2043. gadā jaunais civilizāciju cikls ieies pilnā uzplaukuma fāzē”, vienkārši konstatē Kretovs.

Nu lūk tā!

(Ja kādu interesē, tad var paskatīties cilvēces pasaules mantojumā skaitļa 42 sakrālo nozīmi. (42 ir skaitlis, kurš pārvalda mūsu pasauli. Varavīksnes loks – 42 grādi. Četrdesmit divi skaitļi DNS simbolu kopējā secībā visiem mugurkaulniekiem. 42 – asins recēšanas temperatūra. Bībelē ir 42 grēki un 42 Dievi. Utt.)

Ienāca prātā – kad Babikovs (Бабиков) saviem Informatoriem pajautāja “Cik ilgu laiku aizņems šī kustība?” tad viņam iedeva skaitli 37. Tas bija 2006. g. Ja pieskaita, tad arī iznāk 2043. g.!

(N.K. Sk. arī: Vanga “2043. gadā Eiropā valdīs musulmaņi.”

https://www.ural.kp.ru/daily/26432/3304829/)

 

No dialoga ar Kretovu:

- Jūs nosaucāt 2043. gadu par “jaunas civilizācijas uzplaukuma gadu”. Uzplaukums nozīmē, ka planētu rokādei jau būs jānotiek, vai tā?

Kretovs: Jā. Tas ir saistīts ar galējo punktu darbību. Teiksim, zilā un sarkanā darbību.

- nesaprotu

Kretovs: Katrai planētai piemīt savs spektrs. Nu, un ja sarkanais saietu kopā ar zilo, pat ar violeto… (zema frekvence ar augstu un ļoti augstu!!!)

Vai ne par šo rokādi pašlaik Jūs runājat, Nataša, savā vēstījumā?[5]

(Rokādes jēga ir tajā, ka tā ļauj vienā gājienā būtiski izmainīt karaļa pozīciju (pārvietojot viņu mazāk bīstamā vietā), vienlaikus izvedot uz centrālajām vertikālēm spēcīgu figūru – torni.)

“Karaļa” lomu spēlē Zeme (vai visa Saules sistēma), bet tornis – tās ir Augstās Būtnes, kurām ir pienācis laiks augšupcelties?

NK. “Sarkanā nobīde augšupceļas”. Tas ir mūsu novērotais objekts, pēc kura pēc kāda laika ir mūsu kārta (augšupceties).”

VIŅIEM tas ir novērotais objekts (otrā planēta orbītā), bet mēs to neredzam. Kaut gan par cilvēci Astruss (15.04.09.) teica, ka “jūs nonācāt citā frekvenču diapazonā – tas ir paplašinājies uz apakšējo un augšējo daļu. Un zemās frekvences izmainīja arī laika un jūsu uztveres blīvumu. Izmainīja laika blīvumu, bet nepalielināja. Kļūs redzams, tas, ko nekad neesat redzējuši. (Elektromagnētisko viļņu diapazons no 2.4 līdz 12 Hz, kurš cilvēkam ir jāapgūst. Tas atbilst cilvēka kā Būtības rezonansei.)[6]

 

Un vēl: “Ir gaidāms UZLIESMOJUMS.”

NK saka, ka šis UZLIESMOJUMS izstiepsies laikā 2018. pirmajā pusgadā. Visdrīzāk, tas ir TAS, kam ir jānotiek 2018. g. 27. jūlijā – planētu opozīcijas momentā, par kuru mēs jau rakstījām rakstā “Pārlasot D. Melhisedeku... 2. daļa. KAD mēs nonāksim TAJĀ precesijas cikla punktā, par kuru runā D. Melhisedeks?” http://sanatkumara.ru/stati-2017/perechitivaya-d-melchisedeka-chast-2[7]

(N.K.: Sk. arī: 2018. gada 27. jūlijā Marss būs maksimāli tuvu Zemei. Avots: http://god-2018s.com/novosti/27-iyulya-2018-goda-mars-budet-maksimalno-blizko-k-zemle)

Iznāk, ka mūsu planētai šo uzliesmojumu ir “izstiepuši”, dozējuši enerģijas, lai mēs izdzīvotu (?). Mūs piesedz, bet ne viss ir pareģojams pat Viņiem…

Iznāk, ka UZLIESMOJUMS var palīdzēt daļēji mobilizēt (augšupcelt frekvencē) kaut kādus mūsu, kā Būtību, daudzdimensionālus aspektus? Un viņi varēs doties citu frekvenču pieredzē, bet daļa paliks uz Zemes?

 

Pievienots 26.01.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/2043-god-god-rastsveta-novoy-tsivilizatsii

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/24-raksti-2018/1392-jaunumi-no-planetara-informacijas-lauka (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/1393-tatjana-breslavska-dziedinasana-saules-plazmas-lauka (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1208-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-par-ko-runa-piktogrammas-2017-gada-junija (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1184-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-apli-uz-laukiem-2017-g-maija-beigas (Tulk. Piezīme)

[5] No sarkanā līdz violetajam ir mūsu gaismas diapazons, mūsu realitāte. Lūk, kas rakstīts “Viena Likumā”:
“Vibrāciju daba ir tāda, ka to var uzlūkot kā tādu, kurai piemīt matemātiski taisni jeb šauri soļi. Soļiem ir robežas. Katras robežas ietvaros atrodas vibrācijas jeb gaismas bezgalīgas gradācijas. Taču, pienākot pie robežas, nepieciešams pielikt pūles tās šķērsošanai. Krāsas ir pats vienkāršotākais jūsu blīvuma pierobežas dalījumu izteikšanas paņēmiens. Eksistē arī analoģija ar laiku-telpu, kuru var uzlūkot kā pašu krāsu tās modificētā aspektā.”

“Uz pašas ķermeņa kopuma dabas rēķina sarkanā stara enerģijas pārraide notiek vienmēr.” “Tāpat kā sarkanais, arī violetais stars vienmēr ir klātesošs seksuālā (jebkurā) pieredzē. Violetā stara sajūta var izkropļoties, tikt pilnīgi ignorēta vai citu “es” aptverta. Tādējādi būdams kopības /prāts/ķermenis/gars summa un būtība, violetais stars caurauž un pavada jebkuru kopības /prāts/ķermenis/gars darbību.”

https://www.e-reading.club/bookreader.php/1001330/Makkarti_Dzhim_-_Material_Ra._Zakon_Odnogo._Kniga_2..html

Kā man liekas, runa nav par rokādi (tas ir, par vienas krāsas nomaiņu ar citu), bet par mūsu dimensijas visa frekvenču diapazona – no sarkanā līdz violetajam – kolapsēšanos. N.K.

[6] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/23-n-terehova-un-s-bubliks/1239-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-astruss-atbild-uz-musu-jautajumiem-15-04-09-un-15-12-10 (Tulk. piezīme)

[7] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1347-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-parlasot-d-melhisedeku-2-dala-kad-mes-nonaksim-taja-precesijas-cikla-punkta-par-kuru-runa-d-melhisedeks (Tulk. piezīme)