Нина Терехова и Сергей Бублик – Перечитывая Д. Мельхиседека. Часть 1

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Pārlasot D. Melhisedeku. 1. daļa

Rakstu “Kas notiks tuvākajā nākotnē?” (“Что будет происходить в ближайшем будущем?”) D. Melhisedeks uzrakstīja jau pirms vairākiem gadiem. Viņa autoritāte nav apstrīdama, bet tā kā mēs ar jums esam uz Zemes notiekošā globālā procesa tieši dalībnieki, tad gribētos pakomentēt dažus momentus…

17 12 16 01

1. att. Argentīna. Felisiano, 17.10.24.

Citāts: “Kad mēs tuvojamies punktam precesijas ciklā, kurā notiek visas izmaiņas, viss sāk gāzties kopā: sociālās struktūras sāk brukt un izzust. Šos notikumus ierosina Zemes magnētiskais lauks. Kad lauks vājinās, dažas cietas vielas kļūst šķidras un slidenas, un šis moments tika demonstrēts zinātniskās laboratorijās.

Galveno lomu spēlē magnētiskie un elektromagnētiskie lauki. Mēs magnētisko lauku izmantojam, lai interpretētu, kas (кем и чем ) mēs esam, kā arī, lai atcerētos un iegaumētu. Mums ir nepieciešams ārējais magnētiskais lauks atmiņas saglabāšanai. Bez magnētiskā lauka mēs nespēsim dzīvot.

Magnētiskā lauka krišana

Kad Planēta atrodas tajā precesijas cikla punktā, kur notiek līdzsvara traucējums, Zemes magnētiskais lauks uz īsu laika intervālu (parasti no 3 līdz 6 mēnešiem) sāk ievērojami svārstīties. Cilvēki zaudē orientāciju, jūk prātā. Tas izraisa visu struktūru sabrukumu, haosa palielināšanos.

Pilnībā magnētiskais lauks izzūd minimums trīs ar pusi dienas.

Asu izmaiņu fināla periods un dimensiju mijiedarbība

Process, kurš parasti ir saistīts ar polu maiņu, sākas piecas-sešas stundas pirms dimensiju pārbīdes iedarbības uz apziņu. Ass pārbīde un pārbīde apziņā parasti ir savstarpēji saistītas. Šajā gadījumā pārbīde apziņā var notikt pirms vai pēc ass pārbīdes. Parasti šajā periodā 5-6 stundas līdz dimensijas pārbīdei ir novērojams vizuāls fenomens. Visdrīzāk tas notiks, kad nodibināsies saikne starp trešo un ceturto dimensijām, un mūsu apziņas sāks pariet ceturtajā dimensijā, bet trešās dimensijas apziņa sāks izzust. Turklāt lietas, kuras izgatavotas no mākslīgiem materiāliem, sāks izzust. Kad vienlaikus sāks brukt kopā trešās dimensijas Apziņas Tīkls un magnētiskais lauks, sāks izzust arī šie priekšmeti. Tā kā asu, apziņas un tīkla izmaiņas regulāri notiek miljons gadu laikā, eksistē tik maz priekšmetu, palikušu no iepriekšējām civilizācijām (dažas no civilizācijām bija attīstītākas nekā mūsējā), kas varētu pavēstīt par vēsturi.” Drunvalo Melhisedeks.

 

Tātad,

Atgādināsim, ka solītie magnētiskā lauka svārstību “3-6 mēneši” saskaņā ar Melhisedeku izstiepās (pēc Radītāja īpaša nodoma) uz septiņiem gadiem (no 2009. līdz 2016. g.), bet “trīs dienas”, šķiet, ilgs pusotru gadu.

Un mēs jau redzam, ka šī izmaiņu perioda korekcija mīksti ir sagatavojusi cilvēces pamata masu priekšā stāvošajam PLANETĀRAJAM notikumam, kurš var kļūt par pagrieziena punktu visā šajā periodā, kuru sauc par Lielo PĀREJU… (Kretovs saka, ka 2019. jau būs tāds pats kā 2017. g. Bet par īpašu, pagrieziena gadu viņš nosauc 2018. gadu. Viņš pat nosauca to par “Baltās Vārnas gadu” – tas tik ļoti nelīdzināsies citiem gadiem.)

 

Parunāsim sākumā par magnētisko lauku, kurš ierosina izmaiņas, par planētas ass nolieci un par apziņas izmaiņām, bet pēc tam (turpinājumā, 2. daļā) aplūkosim, kas tas ir par punktu precesijas ciklā, par kuru runā Melhisedeks. Saprotams, ka tam ir jābūt PLANETĀRAM notikumam vai kādu planetāru notikumu kopībai, kuru datējumu var iepriekš izskaitļot…

 

Pēc kārtas:

Skaidrs, ka tuvošanās precesijas punktam momentā magnētiskajam laukam ir jāpavājinās uz VISAS Zemes UZREIZ.

Pirmkārt. Atcerēsimies, ka magnētiskā lauka nonullēšanās planētas dažādās vietās mūs pārsteidz jau daudzus gadus! Pat pašreizējā momentā (sk. 2. att.) Jaunzēlande atrodas NULLĒ kopš 15. novembra, bet cilvēku bojāeja ir minimāla.

17 12 16 02

2. att. Nulles magnētiskais lauks pēdējā gada laikā ir attēlots taisnu joslu veidā grafika apakšējā daļā. (Kalifornija no 12. līdz 17. janvārim, Saūda Arābija no 12. maija līdz 4. jūnijam, un atkal no 11. decembra, DĀR – 25.-26. jūlijs, Jaunzēlande atrodas NULLĒ jau kopš 15. novembra un tieši tagad!)

Otrkārt. Par faktu jau ir kļuvuši “Neatkarīgie poli uz Zemeslodes, ar kustību lauztas līnijas veidā ar zināmu periodu”. Piemēram, Dienvidāfrika ir iedomājusies, ka viņa ir pols… Tur periodiski tiek fiksēta magnētiskā lauka maksimālā vērtība. (Piemēram, 2. att. DĀR 16. novembrī jauda ir 660.5! Tas ir visaugstākais uzplaiksnījums grafikā.)

 

Treškārt. “Kad magnētiskais lauks vājinās, dažas cietas vielās kļūst SUPERPLŪSTOŠAS”, atzīmē Melhisedeks.

(Par superplūstamību var palasīt rakstā “SPOGUĻPASAULE”.) http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub26.html[1])

No zinātniekiem. “Pētnieki no Ilinoisas štata Universitātes ir paziņojuši par matērijas jaunas formas atklāšanu, kura ir nosaukta par “eksitoniju”. Šis materiāls sastāv bozoniem līdzīgām daļiņām, kuras matērijai ļauj izpaust superšķīduma, supervadītāja un par izolējoša elektronu kristāla īpašības.

Šim atklājumam ir burtiski “kosmiska nozīme”. Tas dod iespēju kvantu mehāniku izmantot lietišķiem mērķiem, un varbūt mūsu fizikas izpratne jau tuvākajā nākotnē pāries uz kvalitatīvi jaunu līmeni.” http://earth-chronicles.ru/news/2017-12-13-110914

 

Visi ir dzirdējuši par īpašām vietām uz Zemes, kur pazūd kuģi, lidmašīnas, cilvēki. Tā ir Bermuda, Permas trīsstūris un maz pazīstamā Aļaska (https://oko-planet.su/phenomen/phenomenday/404298-v-treugolnike-alyaski-prodolzhayut-tainstvennym-obrazom-propadat-lyudi.html) Šīs vietas var saukt par dimensiju salaidēm, portāliem.

Mūs ar jums “trenē”, adaptē jaunajiem apstākļiem, maina apziņu, cenšoties nepadarīt trakus. Tāpēc ka Zemei “precesijas punkts” ir jāiziet kopā ar cilvēci. Ar cilvēci, kura spēs saglabāt atmiņu. Tāpēc mūs pašlaik uz īsiem brīžiem “iemērc” spoguļtelpā (sk. zemāk ass nolieci par 930), kur mēs zaudējam atmiņu, un pēc tam atceramies tikai vajadzīgo.

 

Par planētas ass nolieci.

Jau 2012. gadā Astruss pavēstīja, ka VISU mūsu Saules sistēmu pagriezīs par 90 grādiem attiecībā pret Polārzvaigzni. Un 2015. g. sākumā ierīces jau apstiprināja, ka “Zeme ir izmainījusi plakni – pagriezusies par 90 grādiem!” (Sk. “PĀREJA CITĀ DIMENSIJĀ. Saules sistēma ir pagriezusies par 90 grādiem! http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub28.html[2])

Visdrīzāk šis notikums notiek periodiski, jo ir zināms, ka pirms 14 tūkstošiem gadu Vega bija polāra.

17 12 16 03

3. att. Pola precesijas kustība

Pēdējo gadu laikā mēs Astrusam periodiski uzdevām konkrētu jautājumu: “Kāds PAŠLAIK ir Zemes ass nolieces leņķis pret orbītas plakni?” Un dažādos datējumos viņš deva dažādas atbildes. Bet mēs no skolas laikiem zinām, ka Zemes ass nolieces leņķis pret orbītas plakni ir vienāds 23.5 grādiem.

17 12 16 04

4. att. Zemes ass nolieces leņķis pret Zemes orbītas plakni

 

Ja savācam datus no Astrusa, tad iznāk tāda aina:

Piemēram, 2016. g. 23. aprīlī zemes ass noliece bija gandrīz 15 grādi.

Astruss teica, ka “pēc tam būs 17 grādu un līdz 23. Un vēl būs lēciens 32 grādi. Tas būs pagaidu lēciens, vēl viens lēciens par 72 grādiem. Taču tam nebūs tās sekas, kuras gaida. Un pat fiksēsies līdz 93, bet tas būs uz īsu mirkli. Šiem lēcieniem ir impulsu izpausme, nepaspēs noreaģēt nekas. Taču turklāt noteikta veida elektriski lādiņi tomēr uzkrāsies. Bet nekāda viļņa, kurš visu aizskalo, kā plūdu gadījumā, nebūs.

Rezultātā Zemes nolieces leņķis izmainīsies, kļūs 19 grādi.

Tas vedīs pie upju plūduma mainīšanās, pie okeāna plūsmu kustības mainīšanās.” Tas jau arī notiek!

 

Tātad Zeme pagriežas par norādītājiem 90 grādiem savā horizontālajā plaknē, turklāt zemes ass šūpojas…

Pirms parunāt par to, kad tad šis ass svārstīšanās process beigsies, kad zemes ass beidzot ieņems savu jauno stāvokli, atzīmēsim, kas ass nobīde un nobīde apziņā parasti ir savstarpēji saistītas.

Izrādās – visu šo laiku Zemes ass svārstoties ir “ŠŪPOJUSI” planētas cilvēku APZIŅU!

Par cilvēku apziņas vibrāciju izmaiņu dinamiku, kolektīvo apziņu, planētas ML var izlasīt rakstos “Cilvēces pāriešana uz nākamo oktāvu” (http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub1.html[3]) un “Cilvēka apziņas paplašināšanās kosmiskais mehānisms” (http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub2.html[4]). Tur ir aprakstīti mūsu ikdienas novērojumi, kā mainās cilvēka apziņas vibrācijas, sākot ar 2006. g., norādītas pamanītās likumsakarības, konstatēta Jupitera loma Zemes ML radīšanā, un ir daudz citas informācijas, par kuru pašlaik mēs vairs nerunājam un kura var jums izrādīties atklāsme…

Piemēram, pēc tam, kad Saūda Arābiju, kura ir pazīstama ar stingriem islāma aizliegumiem, mēnesi “noturēja” nulles magnētismā (sk. 2. att.), tur, “pēc 35 gadu pārtraukuma atļāva atvērt kinoteātrus. Kā tiek gaidīts, nākamajā gadā sievietēm atļaus sēsties pie automobiļa stūres. Pēdējā laikā vara pakāpeniski mīkstina likumus.” http://www.5-tv.ru/news/171570/ Bet arī tā nav robeža! Kamēr mēs rakstījām šo rakstu, Saūda Arābija atkal ir nullē kopš 11. decembra. Var gaidīt nākamās izmaiņas apziņā…

 

Melhisedeks raksta: “Pārbīde apziņā var notikt PIRMS vai PĒC ass pārbīdes. … Tas notiks, kad nodibināsies saikne starp trešo un ceturto dimensijām, un mūsu apziņas sāks pariet ceturtajā dimensijā, bet trešās dimensijas apziņa sāks izzust.”

 

Ir īstais laiks uzrakstīt, ko mēs esam pamanījuši pēdējā laikā…

Pirmkārt. Visi zina, cik svarīga ir “sazemēšanās” visām garīgajām praksēm (kā, starp citu, arī dzīvē, lai būtu vesels). Ar to tiek saprasts – būt rezonansē ar Zemes pamata frekvenci – Šūmaņa rezonansi. Pēdējā laikā (piedaloties grupā negaidītā projektā “Kontakts ar Ārpuszemes civilizāciju”, piedaloties J.V. Kretovam (Ю.В.Кретов)), mēs pamanījām, ka kontakta momentos “kājas neatrod sev vietu”, nav ierastās sazemēšanās…

Mums VIŅI nosaucās par Brāļiem, teica, ka ir pavirzījuši mūs, ar torsionu lauka palīdzību par 20 grādiem. It kā nedaudz pacēluši virs šīs dimensijas…

Kretovs precizēja: “Nevis pacēluši, bet atbrīvojuši.”

(No dialoga ar Kretovu:

- Pēc sajūtām mūs atbrīvoja, “apgāza” citā dimensijā, un mēs materiālo pasauli velkam aiz sevis. Tā?

Kretovs: Jā. Velkamies, un strukturāli pārorganizējamies.

- tas ir, matērija ar mums pārnāk visa?

J: Mijiedarbībā, JĀ.)

Izrādījās, ka bez tā, ka mums nomainīja ķermeņu polaritāti 2012. g. decembrī (galva kļuva “mīnuss”, bet kājas “pluss”), tagad mēs “atbrīvoja no 3. dimensijas”! Tas nu gan ir pagrieziens!

 

Otrkārt. Pašlaik pa visu planētu tiek fotografētas nesaprotamas parādības debesīs. Tās izrādījās portāli, 3. un 4. dimensiju salaides. (Sk. “PAR DIMENSIJĀM”, http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub74.html[5].)

Piemēram, Čeļabinskas meteorīts ļoti spilgti izpauda trešās un ceturtās dimensijas salaidi virs Zemes. Parādīja tās aizsardzības īpašības un, kā tā izskatās. Līdz šim laikam neviens nesaprot, kur pazuda 20 atombumbu jauda, ko sevī nesa meteorīts... Bet tā nostrādāja 3. dimensijas aizsargbarjeras. Tās horizontālās un vertikālās struktūras pastāvīgi mainīja meteorīta kritiena trajektoriju, kamēr nenodzēsa trieciena spēku. Bet pēc tam, it kā apturot to gaisā, vertikāli nometa pašu meteorītu Čebarkuļa (Чебаркуль) ezera ūdenī...

17 12 16 05

5. att. (Sk. video “Čeļabinskas meteorīta noslēpums, 2. daļa” https://yandex.ru/video/search?text=%D0%A2%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%B0%20%D0%A7%D0%B5%D0%BB%D1%8F%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE%20%D0%9C%D0%B5%D1%82%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B0%202-%D1%8F%20%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C.&path=wizard&noreask=1&filmId=13220163402552873563&reqid=1512968972886252-1026338725756325055422555-man1-2264-V)

Un pašreizējā laikā jau daudzi var “redzēt” planētu it kā no dimensijas augstāk, burtiski sapītu 3. dimensijas vados, kā uz foto (6. att.)

17 12 16 06

6. att. Trešās un ceturtās dimensijas salaide

Iznāk, ka pēc visiem likumiem, mēs TIEŠI PAŠLAIK atrodamies starpslānī, 4. dimensijā. Un mums stāv priekšā nekavējoties iekāpt piektajā, jo visas pāra dimensijas ir tikai pārejas.

No dialoga ar Kretovu:

Kretovs: “Pāriešana no viena vibrāciju stāvokļa citā notiks momentāni, bet materiālajā plānā šajā momentā samainīsies poli uz Zemes ass. Viņi to sauc – “uz otru pusi”.

- Bet Atruss pārliecināti saka, ka polu maiņas nebūs!

Kretovs: “Tā! Bet tas nenozīmē, ka struktūra neizmainīsies.”

Bet pa to laiku jau “izpaužas” arī ceturtās dimensijas salaides ar piekto. (Sk. 1. att., 7. att.)

17 12 16 07

7. att. ASV, Misūri štats, saulriets 2017.11.24.

Par to, kad mēs varam nonākt TAJĀ precesijas cikla punktā, par kuru runā D. Melhisedeks, parunāsim nākamajā rakstā (2. daļa).

2017. gada 16. decembrī

 

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 16.12.2017

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub78.html

Pievienots 21.12.2017

http://www.sanatkumara.ru/stati-2017/perechitivaya-d-melchisedeka-chast-1

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/11-dazadi/490-nina-terehova-spogulpasaule-jeb-kas-mus-gaida-2015-gada (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/534-nina-terehova-pareja-cita-dimensija (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1249-nina-terehova-cilveces-pariesana-uz-nakamo-oktavu (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1167-nina-terehova-divi-uzskati (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1250-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-par-dimensijam (Tulk. piezīme)