Print

Нина Терехова - О Космосе и "космах[1]"

Ņina Terehova - Par Kosmosu un “ērkuli”

Kosmoss un “ērkulis”

Šodien mēs aplūkosim vienu no mehānismiem, kurš cilvēku savieno ar Kosmosu – tie ir mūsu mati.

“Attīstītas augstas apziņas pazīme – ietekmēt sevi iekšienē par visām lietām, kurām vajadzīgas pārmaiņas, transformācija un attīrīšana. Un nekad neviens augstā apziņā “nelien” mainīt planētas, sistēmas, visumus un pasaules-ēkas. Tam ir speciālisti, kuri lieliski orientējas katrā radījumā, planetāro un galaktisko procesu vadības sistēmās.”

Ejam SAVĀ IEKŠIENĒ. Kāpēc iekšienē? Tāpēc ka Visumu burbuļi vienmēr izpūšas no iekšienes.

13 X 01

Voyager oficiāli ir pametis Saules Sistēmu (jaunums no 2013.09.13.)

Visi jau ir dzirdējuši par Kosmisko Kristālisko Režģi... Katrā šī kanālu tīkla šūnā karājas “olas” – Visumi. Mūsu SS ir līdzīga olai ar dzeltenumu. Dzeltenums – fiziskā pasaule, bet baltums – Kozireva (Козырев) telpa. Turklāt Saule ir mūsu SS centrs. Saules iekšienē atrodas Laika bedre. Šīs bedres struktūra – dubults vārsts. Tā sasaista 2 dimensijas.

Caur šo bedri mēs esam saistīti ar Galaktiku (kā ar nabassaiti ar māmuliņu, kura baro mūs ar visa veida enerģijām, caur olas aso malu).

Tāda laika bedre ir pat cilvēka ķermenī, pakausī.

Kā notiek Saules sakari ar Galaktiku?

Informācija no Atrusa. “Saules iekšienē eksistē kolosāli spēcīga laika bedre, kurai ir tāda struktūra – “melnais caurums – izvērsums – baltais caurums”. Melnais caurums velk iekšā visu, ko iespējams, pat gaismu... no tās dimensijas, kur viņš (melnais caurums) atrodas. Pēc tam notiek 1% vielas izvērsums no šī melnā cauruma uz citu dimensiju (viss pārējais izskatās kā melnā cauruma šleife). Citā dimensijā tas jau ir baltais caurums.

Un šis baltais caurums met ārā tikai DAĻU no tā, ko ir pakampis no citas dimensijas. Tā kā mēs runājam par Sauli, tad viņai ir zināms skaits smalko apvalku, kuri tad ar piepildās ar daļiņām caur šo balto caurumu.

13 X 02

13 X 03

Melnais caurums

Strūklu spirāles no melnā cauruma

Laiks Saules sistēmā arī ienāk caur Sauli no Galaktikas Centrālās Saules. Saules centrā nenotiek nekāda kodoltermiska reakcija, tur ir laika bedre. Tā ir neviendabība caur laiku.

Šis bedri provocējošais laika punkts ir katastrofiskāks nekā jebkurš process uz Saules. Nekā katastrofiskāka par iedarbību uz bedri nevar būt. Dažādos Saules apgabalos var parādīties caurumi vai caurumiem līdzīgas izpausmes. Tās ir saistītas ar bedri, taču tāda kolosāla jauda piemīt tikai bedrei.

Caur šiem koronārajiem caurumiem ar paaugstinātu magnētisma līmeni notiek daļiņu izmešana Saules Sistēmā, spirāļu veidā, jo mūsu visuma struktūra ir spirālveidīga. Tas ir tā sauktais Saules vējš.

Viss Visumos ir radīts pēc tēla un līdzības... Dzīvības nesējiem uz Zemes arī ir poli... starp poliem ir magnētiskais lauks. Viens no poliem ir izpausts. Audu sistēma savācas pie viena pola. Nav svarīgi, vai tas ir ziemeļ- vai dienvidpols. Zem pola sāk rasties kaut kas līdzīgs laika bedrei, kā uz Saules. Un šī laika bedre atrodas cilvēka pakausī.”

Daudzi ir skatījušies svešos pakaušos, ievērojot, kā vijas mati – pulksteņa rādītāja “virzienā” vai “pretēji” tam. Šī augušu matu lēnā vīšanās nav nejauša – tā ir atbalss kosmiskajam skanējumam.

Matus sauc par antenām, kuras mūs saista ar Kosmosu. Bet senajā Krievzemē matus sauca par “ērkuli” (космы). Droši vien mūsu senči zināja, ka mati saista mūs ar kosmosu. Jau pēc tam par “ērkuli” sāka saukt izspūrušus matus. Un arī tas ir pareizi, jo mēs pazaudējām saikni ar Kosmosu – cilvēku galvās viss sajaucās uz ilgiem laikiem... Iespējams, tagad ir pienācis laiks saiknes atjaunot.

Ko mēs zinām par matiem? Mati ir pa visu cilvēka ķermeni!

Kā mati mūs saista ar kosmosu? Kāds matu garums pašlaik būtu vēlams, lai harmoniskāk adaptētos jaunajām enerģijām? Kas notiek, matus krāsojot, tos pieaudzinot? Kāpēc nevajag bērniem griezt matus līdz 7 gadiem? Mati un veselība, mati un asinis... Uz visiem šiem jautājumiem jūs varēsiet atbildēt, uzzinot matu struktūru, uzdevumu un to funkcijas organismam... Mironova V.J. “Mata dievišķā izcelsme[2]”.

Tātad mati ir savdabīgi visuma uztvērēji (un raidītāji), laižot caur sevi enerģiju un informāciju (laiku).

Vibrāciju loma organismā ir vissvarīgākā. Mati stāv organisma ieejā, viņi atsijā un grupē skaņas, izliekot tās pa notīm. Matu izvietojums uz ķermeņa un īpaši uz galvas nav nejaušs.

Matu mums ir vairāki miljoni, viņiem visiem ir jābūt noskaņotiem noteiktā skaņkārtā. Šī skaņkārta ir matu sākotnējā krāsa pa visu organismu. Matu krāsa – tas ir cilvēka, viņa pamata parametru enerģētiskais nospiedums. (Iespējams, tāpēc krāsotas blondīnes sauc par dumjām... Viņas saņem “ne savu” informāciju, un viņām var noformēties nepareizas dzīves vērtības.)

Katrai krāsai ir sava skaņa, sava noteikta nots un telpiskais zīmējums. Ja ieskatāmies vērīgāk, tad katram cilvēkam uz galvas ir ļoti dažādas krāsas un tipa matiņi. Tā ir savdabīga enerģētiska fotogrāfija, krāsains cilvēka būtības nospiedums.

Matu stāvoklis veicina enerģiju korektu uzkrāšanu organismā – visam ir jānotiek plūstoši un bez kavējumiem. Un otrādi, ja kavējumi ir novērojami apkārtējā vidē, tad tiks traucēta arī matu kā tādu organizācija. Sīpoliņi netiek galā ar slodzi, ja tā nāk saraustīti, lēcienveidīgi – runājot zinātnes valodā, nāk nemodulēts signāls. Tad mati (antenas) sāk izkrist.

Kad cilvēks uztraucas vai ir sasprindzis, viņš sāk bužināt matus. Ja “kasa” pakausi, tad mēģina aktivizēt starojumu uztveršanu, bet no priekšas – aktivizēt to, kas ir jāpārraida. Darbojas tandēms “atdot – paņemt”.

Par mata funkcijām.

Mata iekšiene ir daļēji doba, viņš kalpo kā augstfrekvences rezonators, kurš uztver ultraīsviļņus.

Matu serdeņa vibrācijas tiek nodotas matu sīpoliem, biezi aptvertiem ar asinsrites kapilāriem, kuri caur sevi laiž eritrocītus, grupējot viņus un nododot viņiem saņemto ritmu. Šīs eritrocītu “lokomotīvītes” šo ritmu aiznes līdz orgāniem un līdz limfātiskajai sistēmai, kur šī informācijas lineārā enerģija pārveidojas laika vibrāciju enerģijā. (Sīkāk par to semināros “ASINS loma pāriešanā” un “Limfa”.)

Matu sīpoliņi ir pilnīgi izpausti smalkajos plānos, kur tad arī veic galveno darbu, bet sīpoliņa fiziskā daļa darbojas tikai kā paša mata nesējs.

Mati – tie ir gari koniski veidojumi. Viņi ir spirālveidīgi. Tikai viņu spirāle ir tik cieši savīta, ka rodas viengabalainas vielas iespaids. Taču mats kā tāds nevar būt viengabalaina konstrukcija, jo viņam taču vienkārši ir nepieciešams pastāvīgi rezonēt ar ienākošajiem viļņiem.

Tātad mati – tā ir saikne ar Kosmosu. Tās ir antenās, kuras ļauj uzkrāt DZELTENO UGUNI. (Īpašas dzeltenas krāsas spirāles.)

Vibrējošs mats sāk sev iekšienē izdalīt kādu substanci, kura tad arī rada to pašu zelta Uguni kā saistošo posmu starp pasaulēm. Šī substance vada intuīciju. Zelta Uguns regulē daudzus organisma procesus. Īpaši izteikta viņa ir limfmezglos, vairogdziedzerī, un tai ir vissvarīgākā loma imunitātes organizēšanā.

Lai izaudzētu sevī šo zelta Uguni, nepieciešams plānveidīgi un rūpīgi uzstādīt savā organismā augstu ritmu.

Sieviešu un vīriešu matu daba ir ļoti atšķirīga.

Vīriešu matiem vidū ir membrāna... Tāpēc, griežot matus, zēniem matus vajadzētu īsināt ne vairāk kā par 1/3 no garuma. Pēc tam membrāna atkal ieņem vietu vidū.

Sieviešu mati savā vairumā ir cauruļveidīgi un savīti spirālēs. Visa divu dobumu mata garumā atrodas starpsiena-rezonators. Mata galiņš turklāt nav blīvs, bet līdzīgs mīkstam sietam. Krītošā enerģija pa matu sadalās divās plūsmās. Nonāk sīpoliņa uztverošajā daļā.

Uztveršanas-pārraides mehānisms. Kosmosa krītošā enerģija sadalās “sietā” un aiziet uz mata sīpoliņu. Tur notiek krītošo enerģiju pārformēšana, transmutācija. Tās bagātinās ar vietējām plūsmām, kuras izstaro organisms, un rezonēti-akustisku viļņu veidā pa sadalošo starpsienu ceļas uz augšu. Uz mata galotni.

Bērniem vispār nevajadzētu griezt matus līdz 7 gadiem (tikai nedaudz uz pieres), tad viņi lieliski adaptējas dzīvei uz Zemes. Bet mēs esam pieraduši uz 1. septembri īsi apcirpt zēnus, un pēc tam nesaprotam, kāpēc viņiem ir lielākas problēmas ar mācībām nekā garmatainajām meitenēm...

Matu pieaudzēšana vispār nav droša procedūra cilvēka psihei. Jo jūs taču pat nezināt, vai jums pieaudzēs vīriešu vai sieviešu matus! Un kādu tagad informāciju jūs uztversiet, vēl ir jautājums.

Pat melnajiem caurumiem ir “mati”!

13 X 04

Jaunumi no 2013.10.01. Saskaņā ar jaunu pētījumu, kuru veikusi grupa zinātnieku, starp kuriem ir arī Tomass Sotiriu (Thomas Sotiriou), Starptautiskās perspektīvo pētījumu skolas (Trieste) fiziķis, melnajiem caurumiem var būt “mati”. Pēc tradicionālā modeļa melnajiem caurumiem tiek definētas tikai divas īpašības: masa un kustības daudzuma moments. Ja notiek melnā cauruma objekta-priekšgājēja kolapss, atmiņa par viņu pazūd uz visiem laikiem. Paliek tikai snaudošs melnais caurums, kuram nav raksturīgu īpašību.

“Mēs veicām virkni jaunu aprēķinu, kuri ļāva mums koncentrēties uz matērijas, kura aptver reālus melnos caurumus – tos, ko novēro astrofiziķi, pētīšanu. Šī matērija parastam Kerra melnajam caurumam liek izstrādāt jaunu “lādiņu” (“matus”, kā mēs to saucam), kurš piesaista viņu apkārtējai matērijai un, iespējams, visam Visumam.”

 

Pievienots 10.2013

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub6.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Netulkojama vārdu spēle: Космос – Kosmoss; космы – izspūruši mati, matu ērkulis (Tulk. piezīme)

[2] Skat. Валентина Миронова. “Божественное происхождение волоса” http://samo-iscelenie.org.ua/index.php/418-valentina-mironova/1354-izbrannye-stati?start=1 (Tulk. piezīme)