Print

Нина Терехова - Человек и дельфин. Кто предки?

Ņina Terehova - Cilvēks un delfīns. Kas ir senči?

PAR CILVĒKA UN DELFĪNA IZCELŠANOS

 

CILVĒKS. Darvins uz 150 gadiem padarīja mūs par pērtiķu radiniekiem. Taču neandertāliešu DNS parādīja, ka viņi nekad tādi nav bijuši! Tad no kurienes gan mēs esam?

Tagad zinātnieki ir spiesti atzīt, ka mēs iznācām no okeāna.

Sāļu saturs cilvēka asinīs praktiski pilnīgi sakrīt ar sāļu daudzumu okeānā. Embrija augšanai vajadzīga ūdens vide, nekāda cita! Un arī pēc tam cilvēka ķermenī ir 70% ūdens. Katra šūniņa ir aptverta ar ūdeni, bet ar īpašu – struktūras ziņā šķidrumi organismā krasi atšķiras no ūdens struktūras.

Detalizētāk aplūkosim cilvēka embrionālo attīstību, kura ilgst 8 nedēļas, kamēr nesāk formēties orgāni.

Cilvēka ieņemšanas momentā veidojas spēcīgs stāvvilnis, kā enerģijas aka, no kura augstuma ir atkarīgs, no kura Zemes smalkā plāna līmeņa Būtība ienāk fiziskajā ķermenī.

Mēs zinām, ka cilmes šūna ir visvienkāršākā no visām šūnām – viņai ir tikai 2 līmeņi (fiziskais un ēteriskais), citām šūnām – līdz 6 līmeņiem.

Stādieties priekšā, daudzdimensionāla Būtība lietišķi ienāk uzreiz ar visām savām programmām cilvēka visu ķermeņu: fiziskā, ēteriskā, ūdens ķermeņa utt. – radīšanai un SAPROT, ka viņa ir TRĀPĪJUSI! Gan termiņu, gan materiālu piegādes ziņā...

Viņai vajadzīga biomasa! Daudz biomasas, bet laika ir maz – tikai 9 mēneši visam! Bet te viņa redz, ka viņai jau palīdz!

Apaugļotā olšūna peld dzemdes šķidrumā un jau vētraini dalās.

Tāpēc, ka visa planēta piedalās bērna dzimšanā! Koridorā, kurš radies, jau ir ieslīdējuši vairāki ēteriskie ķermeņi – zivs, abinieka, rāpuļa, zīdītāja ķermeņi.

Pirmais darbā iesaistās zivtiņas ēteriskais ķermenis. 2 nedēļu laikā zivtiņa radīja biomasu un piešķīra viņai savu formu! Taču Būtības enerģijas Zigotā ir tik spēcīgas, ka vienkārši izspieda zivtiņas ēterisko ķermeni no ķermeņa. Tad abinieka ēteriskais ķermenis ķeras pie savas formas būvēšanas, izmantojot daļu no zivtiņas biomasas, turklāt izdalās sārņu porcija mātes organismā. Pēc tam, neizturot Būtības spēcīgās enerģijas, arī viņam nākas pamest ķermeni. Utt.

Kad biomasas nepieciešamais daudzums ir izaudzēts, Būtība sāk būvēt cilvēka formu (pēc 8. nedēļas), kā arī gatavo telpu Dvēseles ienākšanai ķermenī, būvē sakarus un bāzi visām nākamajām sistēmām un smalkajiem ķermeņiem.

Tātad cilvēka dīglis savā attīstībā atkārto kvalitatīvu griezumu no dzīvās dabas attīstības no vienšūnas organisma līdz sarežģītam daudzšūnu organismam, un sastāv no tiem pašiem elementiem un minerāliem kā Zeme un viņas okeāni.

Visa planēta, visi viņas smalkie plāni metas audzēt mūsu mazuļus dzemdē. Kad es nēsāju pirmo bērnu, tad kādā brīdī palēcos no domas, kas es NEKO nedaru, lai izaudzētu bērnu – kurš tad rada viņa formu? Un kāda šī forma būs? Es tikai ieņēmu, bet pēc tam truli nēsāju viņu savā vēderā... Un tad iznāk, ka mēs, visi līdz pēdējam, esam PLANĒTAS Zeme BĒRNI. MĒS ESAM VIENOTĪBA! Katrs – ES ESMU VIENOTĪBA! Planēta to skaidri ZINA, bet mūsu šūniņas vispār dzīvo pēc šī likuma. Ir atlicis tikai mums “atcerēties” un sākt DZĪVOT VIENOTĪBĀ gan ar planētu, gan citam ar citu.

Bet es pašlaik ne par to. Ja aplūkojam embrionālo ķēdi – zivtiņa, abinieks un rāpulis (kas ir gandrīz viens un tas pats – tikai vieni izvēlējās dzīvot ūdenī, bet otri uz sauszemes), pēc tam zīdītājs, līdzīgs cilvēkam-amfībijai, tad nākas atzīt, ka mēs esam KOSMOSA ĢENĒTIKU PRODUKTS, un REPTILOĪDIEM ar to ir kaut kāds sakars.

Tagad par delfīniem. Delfīni uz Zemes mitinās jau miljoniem gadu. Ja aplūkojam viņa embrionālo ķēdi, tad divu nedēļu vecs delfīna dīglis – tā uzreiz ir zemes cilvēka dīgļa (4 mēnešus veca dīgļa) kopija. Delfīniem nav nekāda sakara ar reptiļiem, un viņu senči bija cilvēkveidīgie.

13 IX 22

13 IX 23

Delfīna dīglis

Cilvēka dīglis

Delfīns mazuli iznēsā 12 mēnešus. Delfīnam ir četrkameru sirds kā cilvēkiem. Tāds pats asiņu sastāvs. Ķermeņa temperatūra ir gandrīz vienāda. Tikai delfīna smadzenes ir par 300 g smagākas, un viņām ir 2 reizes vairāk rievu. Smadzeņu puslodes funkcionē neatkarīgi viena no otras, un smadzenes ir tik pilnīgas, ka viņām nav vajadzīgs miegs. Kad viena puslode atpūšas, otra darbojas.

Kāds “cilvēkveidīgais” varēja būt delfīnu sencis šajā ģenētiskajā izmēģinājumā?

 

Fakti. Nesen Tibetā tika atrasta ala, kurās tika atrasti piecu metru garu cilvēku atliekas; cilvēkiem bija plēves uz rokām un žaunas.

Melnajā jūrā ir fiksēti ļoti daudzi gadījumi, kad ūdenī ir satiktas cilvēku būtnes piecu metru garumā. Viņas ir pieguļošā apģērbā un ar pleznām, bez skābekļa baloniem. Var peldēt un sazināties cita ar citu. Tika pamanīts ģimenes pāris ar bērnu ap 2 metriem. Viņi iepeldēja alā, un drosmīgs nirējs metās viņiem pakaļ, taču tika atmests ar ūdens virpuli pie pašas ieejas...

2013. g. septembris. Turcijā krastā tika izskalota mirusi nāra ar grezniem matiem. Viņai labajai rokai bija plēves starp pirkstiem, bet kreisajai nē. Un gara zvīņaina aste, uz kuras redzami izciļņi tajā vietā, kur mums ir kāju pēdas.

 

Zinātnisks fakts. Visas pašreizējās cilvēku rases parādījās pirms 40-50 tūkstošiem gadu VIENLAIKUS. It kā viņām būtu atbrīvota bioloģiska niša no dinozauriem un ielaistas tajā tādas mazas un neaizsargātas... Bet paši “vecāki” aizgājuši. Un mēs ne tikai izdzīvojām, daļēji sabradājot planētu, bet izgājām arī uz garīgu ceļu (ceru!).

Tagad kosmiskais cikls tuvojas beigām. Pagaidām salīdzinoši plūstoši, bez Plūdiem. Taču mainās pilnīgi VISS!

Smalkā plāna informācija. “Mainās visas Saules Sistēmas stāvoklis. Viņu pārvieto par 30 grādiem attiecībā pret Polārzvaigzni. Šo vietu ieņems jums līdzīga Sistēma.”

NASA. 2013.09.07. Nesen zinātnieki konstatēja, ka daļiņu plūsmas, kuras ielido saules sistēmā no starpzvaigžņu telpas, ir izmainījušas savu virzienu. Šie rezultāti balstās uz datiem, kuri saņemti no 11 kosmiskiem aparātiem. Šo datu pētījumi parādīja, ka starpzvaigžņu vēja virziens pēdējo 40 gadu laikā ir izmainījies par 4–9 grādiem.

13 IX 24

Kas tad iznāk? MĒS UN DELFĪNI ESAM DAŽĀDU ATZARU PRODUKTI! Bet varbūt šajā ķēdītē ir arī kas kopējs – tas divu nedēļu vecais cilvēciņš... Un kā mēs uztveram viens otru? Delfīni – labvēlīgi un priecīgi, bet cilvēks delfīnus iesloga nebrīvē, veic pētījumus... Kā mazulis, kurš mācās, laužot rotaļlietu. Mēs nevaram saprast un pieņemt savus brāļus kā līdzīgus, kaut gan mums ir viens vecāks, mēs esam vienas planētas bērni. Ko tad lai saka par ārpuszemes civilizācijām...

Pašlaik daudz tiek runāts par kosmisku eskadru, kura virzās uz mūsu planētu, par Ņevska-Novičonoka (Виталий Невский и Артём Новичонок) komētu C/2012 S1 (ISON). Iespējams, ierodas mūsu “senči un vecāki” – reptiloīdi? Vai mēs (cilvēce) esam gatavi sagaidīt viņus pienācīgi, vai mūsu apziņa un psihe ir gatavas?

No kā gan mums būtu jābaidās, kad mēs SAPROTAM notiekošo? Katra Būtība iziet dažādas pieredzes dažādos ķermeņos. Nav svarīgi, kādā ķermenī tu esi pašlaik! Svarīgs ir tikai APZIŅAS LĪMENIS, notiekošā apzināšanās un jūsu darbības. Visur norit attīstība! Domāju, ir braši nolaisties tik dziļi matērijā – līdz zivtiņai, un pēc tam tik laukā! Bet delfīni mēģina nolaisties līdz mums, līdz cilvēkiem! Labāk papriecāsimies par notiekošo un pacentīsimies sev atbildēt – KĀDĒĻ mēs atnācām uz šo pieredzi uz Zemi, kas būtu JĀIEMĀCĀS?

 

Pievienots 09.2013

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub5.html

Tulkoja Jānis Oppe