Нина Терехова - "Космический механизм расширения сознания" Дополнение

Ņina Terehova - “Cilvēka apziņas paplašināšanās kosmiskais mehānisms” Papildinājums

Papildinājums rakstam “Cilvēka apziņas paplašināšanās kosmiskais mehānisms[1]

 

No sarunas ar Kretovu J.V (Кретов Ю.В.) “…Vienā vārdā, ar Kosmosu viss ir noslēgts pēc pilnas programmas. Un uz Zemes tagad notiks nemaz ne tādas lietas, par kādām runā mūsu politiķi un zinātnieki…”

Gribētos akcentēt uzmanību uz to, kas notika 2013. g. 12. augustā, un uzsvērt mūsu novēroto notikumu sakaru ar notikumiem Kosmosā.

Ja paskatāmies uz magnitūdas grafiku no 2013. g. janvāra līdz šodienai, tad mēs ieraudzīsim, ka starojuma PĪĶIS ir 12. augustā.

13 IX 14

Bet pirms tam bija novērojamas dienas, kad magnitūda nokritās līdz nulles atzīmei 2. un 8. augustā, turējās uz nulles nedēļu, bet pēc tam šie rādītāji “maģiskā” veidā no grafika pazuda. (Sk. rakstu.)

13 IX 15   13 IX 16

Kas tad tajā laikā notika Kosmosā? (vietne http://www.astronews.ru/)

2013. gada 4. augustā. “Uz Saules drīz notiks magnētiskā lauka apvēršanās.
Šis fenomens notiek tikai tad, kad Saule izrādās savas aktivitātes vienpadsmit gadu cikla pīķī, vēsta NASA vietne.
Pašreizējā momentā no observatorijām, kuras novēro Sauli, ienāk ziņas, ka Saules abas puslodes uz tā saukto “pārslēgšanos” virzās nesinhroni, tas ir, ziemeļpols sāk paust pazīmes, ka ir gatavs “pārslēgties”, bet dienvidpols cenšas viņu panākt.”

Iespējams, ka 2. un 8. augustā nulles magnitūda grafikos arī rādīja šo magnētisko polu nesinhrono “pārslēgšanos” uz Saules?

Lai gan Saules uzliesmojumi augustā līdz 11. datumam vispār netika reģistrēti, virszemes novērojumu stacijas tomēr fiksēja magnitūdas krasas svārstības.

Kas tad tajā laikā notika Kosmosā?

Notika planētu parāde, kuru noslēdza Jupiters, kā arī Saules uzliesmojumi Saules otrā pusē, kurus, kā mēs tagad zinām, “ķēra” Jupiters, lai nosūtītu uz Zemi.

2013. gada 3. augustā. “Saules notikumi. No kosmosa kuģa, kurš novēro Sauli, tika pamanītas mūsu zvaigznes “rokas”, kuras apkampj kosmosu. Divi plazmas pavedieni, radušies pēc izvirduma Saules atmosfērā, tika fiksēti novērojumos no pavadoņa STEREO. “”Plazmas rokas” uzliesmoja uz Saules plankumiem, un šī parādība ilga 12 stundas...

NASA un Eiropas kosmosa aģentūra nesen pamanīja milzīgu caurumu Saules atmosfērā, kurš aptver gandrīz ceturtdaļu zvaigznes virsmas virs viņas ziemeļpola.

Pašreizējā laikā Saule sasniedz savu 11 gadu aktivitātes pīķi, kurš pazīstams kā Saules maksimums. Šī perioda laikā parādās vairāk plankumu, kuri izraisa Saules uzliesmojumu un izmetumu pastiprināšanos. Kaut gan, pēc zinātnieku vārdiem, šī cikla maksimums tiks atzīts par šī gadsimta pašu vājāko aktivitātes pīķi.”

2013. gada 6. augustā. “Trīs planētu parāde. Trīs dienu laikā tīrās debesīs var ieraudzīt “trīs planētu parādi”, kuras atrodas zemu debess ziemeļaustrumu daļā.
Lūk, kāda bija secība:
3. augusts: Jupiters uzaust apmēram 3:15 no rīta pēc vietējā vasaras laika.

4. augusts: Marss ir redzams kā dzelteni oranžs punkts ar ļoti pieticīgiem lieluma rādītājiem +1,6 (otrais rādītājs, kurš sastāda tikai 1/25 no Jupitera spožuma) un parādījās apmēram 2 stundas un 20 minūtes pirms saules uzaušanas.

5. augusts: Merkurs parādīsies ļoti zemu ziemeļaustrumos, apmēram stundu pirms saules uzaušanas.

Vērojot visu šo ainu, paturiet prātā, ka katrs objekts atrodas dažādā attālumā no Zemes. Tuvākais objekts, protams, ir Mēness, apmēram 405 000 km.

Tālāk atrodas Merkurs 146 milj. km attālumā, tālāk – Marss 358 milj. km un visbeidzot Jupiters, kurš atrodas 892 000 000 km attālumā.”

Zīm. 4., 5. 150x100

13 IX 17   13 IX 18

Bet 11. un 12. augustā Saule pamodās un izšļāca tik daudz plazmas, ka magnitūda novērojumu stacijās izgāja ārpus skalas! (Sk. Saules uzliesmojumu aktivitātes grafiku.)

Saules uzliesmojumi notika visu dienu un nakti – Jupiters savāca nakts starojumu un nosūtīja uz Zemi, bet Saule – dienas starojumu.

Pēc Kretova J.V. domām tas, kas notika 12. augustā, “izmainīja pat cilvēka struktūru. Ir skartas DNS. Turklāt ne tika DNS, bet ir palielinājies cilvēka potenciāls.”

 

Saules rentgena starojums no 2013. gada 11. augusta līdz 2013. gada 12. augustam ieskaitot pēc pavadoņa GOES-15 datiem:

Vakar uz Saules notika 6 C 2.0 klases uzliesmojumi.

Šodien (13.08.12.) uz Saules notika 4 C klases un augstāki uzliesmojumi.

15 IX 19

Saules uzliesmojumu aktivitātes grafiks.

13 IX 20

Kanādas un Kalifornijas staciju magnētisko detektoru spektrogramma 12. augustā.

Un to visu pavadīja Kosmiskais šovs! Visums svinēja, bet mēs, kā vienmēr, baidāmies no visa un “nevaram panākt”!

“Kosmiskais šovs. No 11. uz 12. augustu notika pašas spožākās meteoru plūsmas “Perseīdas” zvaigžņu lietus pīķis, kuru var novērot līdz pat 24. augustam.
Pagājusī nākts bija īsts “dārgakmens” profesionāliem astrofotogrāfiem un vienkārši tiem, kam patīk fotografēt zvaigžņotās debesis. Šajās brīvdienās bija skaidrs laiks un teicami apstākļi zvaigžņu lietus apskatei un fotografēšanai.
Kas attiecas uz uzņēmumu, kuru jūs šeit varat apskatīt, tad tā ir Lielbritānijas profesionālā astrofotogrāfa Pītera Greiga (Peter Greig) liela kompozīcija. Fotogrāfija ir radīta no vienotā kompozīcijā apvienotu atsevišķu objektu skaistiem un lieliem uzņēmumiem.”

13 IX 21

Nākamais raksts būs veltīts spēcīgu kosmisku starojumu ietekmei uz cilvēku. Piemēram, tādu, kā paziņojumā no 2013. gada 10. augusta “Ļoti spēcīgs gamma-uzliesmojums GRB 130606A ir nonācis līdz mums no ļoti senas galaktikas...”

Panākumus jums Pasaules un Sevis pētīšanā!

 

Pievienots 09.2013

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub4.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1167-nina-terehova-divi-skatieni (Tulk. piezīme)