Print

Нина Терехова - Орбы. Природа их происхождения

Ņina Terehova - Orbi. Viņu izcelsmes daba

Orbi. VIŅU IZCELSMES DABAS DAUDZVEIDĪBA

Pēdējā laikā visur tiek drukāts ļoti daudz fotogrāfiju, kurās ir klātesoši tā sauktie orbi – mīklainas puscaurspīdīgas lodes, parasti vienkāršai acij neredzamas, taču izpaudušās fotogrāfijās. (Fotoaparāts spēj fiksēt attēlu ar aizvara ātrumu 1/2000 sekundes, tā ka varbūt tas konstatē arī to, ko neieraudzīsi ar neapbruņotu aci.)

Domstarpības šīs parādības dabas izskaidrojumā, kā arī savi jautājumi pamudināja mūs veikt nelieku pētījumu. Tradicionāli kā neatkarīgs eksperts tajā piedalījās pazīstamais Pītera ekstrasens Kretovs J.V. (Кретов Ю.В.)

Vieni uzskata, ka tās ir cilvēku, jau aizgājušu no iznīcīgā fiziskā ķermeņa uz astrālo pasauli, dvēseles. Otri pārliecinoši un ar pierādījumiem apgalvo, ka tie ir putekļi. Bet ufologi domā, ka tās var būt atnācēju mini-zondes, kuras novēro zemiešus. Vai tie var būt citāda saprāta sabiezējumi, piemēram, dabas gari? Jeb tīras enerģijas būtnes, kuras nekad neiemiesojas fiziski? Nav brīnums, ka minējumi te ir visdažādākie – kaut vai tā iemesla dēļ, ka arī sfēras jau ir pamanītas simtiem veidos.

Taču VISI, kuri interesējas par šo jautājumu, ir atzīmējuši, ka orbi, šķiet, spēj vadīt savas aprises un formastas var nozīmēt, ka viņi ir “dzīvi” un domājoši. Iespējams, tādēļ orbus visbiežāk nofotografē vietās, kuras saistītas ar cilvēku psihisko darbību, – piemēram, tempļos, svētku pasākumu laikā, vai blakus jaundzimušajiem. Viņiem ir apziņa, un jūs varat ar viņiem kontaktēties.

Piemēram, profesionālais holandiešu fotogrāfs Ed Vos stāsta, ka sava mūža laikā viņš ir uzņēmis tūkstošiem uzņēmumu, un nekad uz viņa foto nav bijis orbu. Līdz tam laikam, kamēr kāds no paziņām neparādīja viņam savus orbu uzņēmumus. Viņi tā ieinteresēja fotogrāfu, ka sāka parādīties viņa uzņēmumos. Turklāt darba dienas laikā, kad fotogrāfs ir aizņemts ar darbu, orbu nav (citādi tādu fotogrāfiju vajag izbrāķēt). Pēc pamata darba Ed Vos ņem fotoaparātu un skaļi saka: “Bet tagad es fotografēšu orbus! Parādieties, lūdzu!” Un orbi patiešām parādās viņa uzņēmumos!

Zemāk atrodas mūsu foto, uzņemti Urālos 2010. g. staigāšanas pa oglēm laikā. (Abu centrā ir redzams karstu ogļu celiņš.) 2. uzņēmums ir pēc lūguma – “Orbi, izpaudies!”

13 IX 01.jpg   13 I 02

Mēs palūdzām Kretovam noskenēt daudz fotogrāfiju ar orbiem un noskaidrot viņu funkcijas, kā arī izcelsmes dabu…

Kā vienmēr, izrādījās, ka viss ir daudz interesantāk, nekā mēs domājam…

Uzreiz teikšu: TAISNĪBA IZRĀDĪJĀS gan vieniem, gan otriem, gan pat trešajiem (mēs ar to domājam mūsu jautājumus par šo tēmu)!

Uzreiz tika konstatēti TRĪS TIPU orbi, pilnīgi dažādi izcelsmes un savu funkciju ziņā. (Neapšaubāmi, ir arī citi tipi…)

Visbiežāk sastopamais orbu tips (bezkrāsaini) – tie ir putekļi.

Otrajam tipam ir sakars ar būtības izpausmēm (krāsaini orbi – oranži, sarkani, īpaši zili).

Trešais tips ir vismazāk izpētītais, un tam ir sakars ar izpaustām kosmiska saprāta struktūrām, kurām ir konkrēta funkcija, piemēram, informācijas pārraidīšana (sk. foto ar sievieti pie mikrofona. “Viņi bārsta enerģiju – viņi to dod. Var just kā birstošas smilts efektu.”), vai arī otrādi – dzēš domas (uz foto – sešskaldņi). Parasti caur šīm struktūrām mūs “ved” kādi audzinātāji no smalkā plāna. Un mēs domājam, ka viņu darbība, lai cik dīvaina mums neliktos, ir labums…

13 IX 03.jpg   13 I 04   13 I 05

 

Sīkāk par pirmajiem diviem tipiem:

Kosmiskie putekļi. Miljoniem tonnu to nosēžas uz planētas. Pašreizējā laikā Zeme saņem par 500% vairāk putekļu nekā pirms gada.

Kāpēc amerikāņi savā laikā izbeidza Mēness projektu? Astronauti uz Mēness atrada putekļus, kuri iekļuva visur, skafandru un staciju iekšienē, uzvedās agresīvi, pēc astronautu domām. Viņi patvaļīgi pārstāja iziet kosmosā, un pēc tam visa programma tika izbeigta, bet informācija noslepenota. Uzreiz tika radīta speciāla lidmašīna-laboratorija, kura kopš 2011. gada vienkārši ikdienu lido un veic piezemes kosmisko putekļu monitoringu.

Putekļu sastāvs tiek pētīts visā pasaulē. Zinātne ir pierādījusi, ka putekļi par 25% sastāv no ārpuszemes izcelsmes vielas. Kopš nesena laika šis procents ir izaudzis līdz 50%. Ir kļuvis arī skaidrs, ka slimības izraisošu vīrusu izplatībā vainojamas ir kosmisko putekļu plūsmas, kuras pārvietojas un iznēsā pa Zemi arī dzīvu substanci, turklāt ne tikai baktērijas un vīrusus.

Saules vējš, kuram mēs ikdienu sekojam jau vairāk nekā gadu, priecīgi piedalās šajā evolucionārajā darbībā! Nakts izstarojumu jauda no Jupitera ir trīs reizes lielāka par Saules dienas izstarojumu. Turklāt Jupiters piegādā litiju – apziņas katalizatoru. Un mēs uzdrošināmies domāt, ka viņš ir apziņas katalizators ne tikai cilvēkam uz planētas, bet arī visām citām apzinošām struktūrām. Un, lai cik dīvaini nebūtu, tas attiecas uz putekļiem!

Zinātnieki pašlaik ir pamanījuši, ka putekļi manāmi pauž apziņas esamību, savācoties noteiktās struktūrās… Tie sastāv no nanodaļiņām un spēj iekļūt visur.

Kosmiskie putekļi nosaka evolūcijas gaitu! Komētas, kā uz adresi nosūtīti sūtījumi, atnes uz planētām vajadzīgās vielas putekļu nanodaļiņu veidā, kā arī apziņas “sarkanos virpuļus”, kuri veic nepieciešamo apziņas paplašināšanu visam dzīvajam. Ieslēdz DNS snaudošās programmas uz apkārtējās vides izmaiņu rēķina. Putekļi pārnēsā vīrusus, kuri, nonākuši cilvēkā, paceļ viņam temperatūru, kas automātiski paceļ cilvēka vibrāciju līmeni. Ja jūs negribat attīstīties apzināti, tad šis mehānisms jūs grūdīs no apakšas…

13 IX 06   13 I 07   13 I 08   13 I 09

 

Būtības izpausmes. Ņemot vērā informāciju no Astrusa, mēs esam fizisks ķermenis, kurā nokāpj Svētā Trīsvienība: apziņa (sarkanā uguns), dvēsele un gars (būtība).

Būtība atnāk pirmā, diktē, kurp ir jāaug rokām-kājām, galvai. Bet pēc tam visu notur dvēsele. Tāpēc, kad dvēsele (superplūstoša un sastāvoša no spoguļa vielas) nolemj aiziet – un aizplūst, tad viss sabrūk. Tiek izlaista sarkanā uguns, un ar Būtību (Garu) ir varianti: Ja Būtība jau pilnīgi sastāv no spoguļa (neredzamas) vielas, tad aiziet ar dvēseli, ja nav pilnīgi spogulis (sastāv vienlaikus no spoguļa un nespoguļa vielas), tad caur tuneli pāriet uz aizkapa pasauli.

Tātad otrais orbu tips – tā ir redzamā, sastāvoša no nespoguļa vielas, Būtības daļa, kuru fiksē fotoaparāts un kurai ir daudz dažādu formu. Viņai noteikti ir krāsa! Dažreiz iekšienē var ieraudzīt cilvēka seju vai kaut kādus tēlus…

13 IX 10   13 I 11   13 I 12   13 I 13

Piemēram, fotogrāfe Anna Donaldsone (Anna Donaldson) fotografēja mediju Keitu Vatsonu (Keith Watson), kad viņš tika iesaistīts mazas meitenītes Sāras Peinas (Sarah Payne) pazušanas gadījuma izmeklēšanā. Kad medijs atbrauca uz to vietu Rietumu Saseksas grāfistē (Anglija), kur Sāra bija redzēta pēdējo reizi pirms septiņiem gadiem, Annas uzņemtajā fotogrāfijā pie attīstīšanas parādījās apaļš mirdzošs plankums.

Anna savu aparatūru un filmiņas atdeva pārbaudīt. Netika atrastas nekādas tehniskas kļūmes, un neviens nevarēja piedāvāt izskaidrojumu. Tikai viens ekstrasens izteica domu, ka iezilganā sfēra var būt ļoti jaunas būtnes aura.

Pēc kāda laika Anna atkal fotografēja to pašu mediju Vatsonu, taču jau Grieķijā, kur viņš izmeklēja cita bērna pazušanu. Viņai par pārsteigumu uzņēmumā atkal bija fiksējies iezilgans sfērisks objekts. Un, kad Anna savu eksperimentu atkārtoja nākamajā dienā, lai izslēgtu gaismas efektu, viņa ieguva to pašu rezultātu, tikai šoreiz bija divas oranžas sfēras.

Sfēru fotogrāfijas bija uzņemtas ar trīs dažādiem aparātiem divās dažādās valstīs un trīs dažādās dienās, tā kā šeit nevar būt nejaušības vai tehniskas kļūmes – viņa konstatē.

 

Plazmoīdu iedarbība notiek dažādi.

Plazmoīdi - nanoputekļi ir visur iekļūstoši. Es viņu iedarbību jūtu caur kāju stilbiem (dūc, tos it kā deformē, sablīvē). Iespējams, pa enerģētiskajiem kanāliem ieiet astes kaulā… Tur atrodas apaugļošanās šūna. Notiek DNS pamodināšana viņā. Un rezultātā būs mutācija. Cilvēka fiziskā ķermeņa mutācija pēc komandām, kuras nāk no kosmosa un kuras modina vajadzīgos programmu fragmentus iekš mūsu DNS.

Plazmoīdi – uz TO pasauli aizgājušo dvēseles, dod informāciju (biežāk miegā), bet pretī ņem mūsu enerģiju.

Plazmoīdi (sešskaldņi). Smalkā plāna būtības, par kurām cilvēki dažreiz saka “mani ved”; ir pamanīts, piemēram, ka viņas “dzēš domas”. Var uz laiku nobloķēt vienas atsevišķas puslodes darbību. Kādēļ? Iespējams, gatavo dzīvei fiziskajā ķermenī pēc TĀ plāna likumiem, kur nav laika, kur neko nevajag mācīties, pierādīt teorēmas – tur mums ir pieeja uzreiz visai cilvēces zināšanu bāzei, kura iegūta Zemes pieredzē (Akašas Hronikas).

Ar ko gan mēs TUR nodarbosimies? Mēs koncentrēsim savu uzmanību uz kādu mūs interesējošu procesu un mēģināsim SAPRAST, KĀ GAN TO IR IZTAISĪJIS DIEVS?

 

Astronomijas jaunumi no 2013.09.09. http://www.astronews.ru/

Putekļu daļiņas Saules sistēmā.

Mūsu Saules sistēma ir pilna ar putekļiem, kuri veidojas asteroīdu sadursmju un komētu iztvaikošanas rezultātā. Planētu gravitācija ietekmē šo putekļu daļiņu sadalījumu. Pielietojot radio-instrumentus, izdevās izpētīt tā sauktos nanoputekļus – vielas daļiņās, kuru izmērs ir mazāks par redzamās gaismas viļņa garumu. Sava mazuma dēļ tās nevar efektīvi atstarot saules gaismu, tāpēc to reģistrēšanai ir vajadzīgi speciāli instrumenti.

Starpzvaigžņu magnētiskā lauka iedarbībā nanoputekļi var iegūt saules vēja ātrumu – tas ir ievērojami vairāk nekā ātrumi lielām putekļu daļiņām, kuras izraisa zodiakālo gaismu. Nanoputekļu septiņu gadu pētījumu programma tika veikta, izmantojot kosmiskās observatorijas STEREO instrumentus. Vidēji aparatūra reģistrēja 50 triecienus sekundē. Zinātnieki apstrādāja vairāk par septiņsimt tūkstoš novērojumiem un nonāca pie secinājuma, ka šīs ļoti sīkās daļiņas nes būtisku ieguldījumu starpplanētu telpas vielas kopējā masā. Jauni rezultāti no observatorijas STEREO, kura reģistrē ne tikai putekļus, bet arī atsevišķus atomus, palīdzēs uzlabot mūsu izpratni par Saules sistēmu.

 

Pievienots 09.2013

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub3.html

Tulkoja Jānis Oppe