Нина Терехова и Сергей Бублик - В сентябре Солнце преподнесло ученым новую загадку

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Septembrī Saule zinātniekiem uzdeva jaunu mīklu

“Šoreiz pētniekus pārsteidza mūsu Spīdekļa attēls, kurš iegūts 2017. gada 2. septembrī observatorijā Solar Dynamics (kosmiskā observatorija SDO NASA vadībā) un pēc tam ielādēts Helioviewer (saules uzņēmumu vizualizācijas instruments). Tajā var saskatīt iznākošu (gluži kā lūkojošos) no Saules aizmugures gigantisku tumšu taisnstūra formas ēnu. (1. att.)” https://oko-planet.su/phenomen/phenomennews/390232-solnce-prepodneslo-uchenym-novuyu-zagadku-gigantskiy-temnyy-obekt.html

17 09 14 01

1. att. Saule. Gigantiska tumša taisnstūra formas ēna.

 

Kas tā ir par anomāliju?

 

Interesanti, ka pēc tam (6. septembrī) “Neaktivitātes dēļ “miegainībā iekritusī” Saule pēkšņi atdzīvojās un pēdējās dienās veica vairākus M klases uzliesmojumus un šodien no rīta X 2.2 uzliesmojumu. Kā izrādījās, arī tā nav robeža! 14:53 uz Saules notika pats spēcīgākais uzliesmojums pēdējo 12 gadu laikā – X 9.3! Pēdējo reizi tādas jaudas uzliesmojumi tika fiksēti 1997. (X 9.4) un 2006. (X 9.0) gadā.

Parādījās oficiāls apstiprinājums – X 9.3 klases uzliesmojumu pavadīja koronālās masas izmetums Zemes virzienā.”

“Ja notiks notikums, līdzīgs tam, kāds notika 1859. gada rudenī, tad mēs to varam arī nepārdzīvot,” – saka Džeims Grīns (James Green), viens no NASA direktoriem un magnetosfēras speciālistiem. “Toreiz cilvēcei vienkārši paveicās, tāpēc ka viņa nebija sasniegusi augstu tehnoloģisko līmeni, – saka Džeims Grīns. – Ja kas tāds notiktu tagad, sagrautās pasaules infrastruktūras atjaunošanai aizies ne mazāk par desmit gadiem. Un triljoniem dolāru.”

Zinātnieki: “Tādas jaudas notikumi formējas tikai ļoti retos, unikālos apstākļos, – kā likums, saules aktivitātes pīķa stadijā. Kā izveidojās tā, ka tāda līmeņa uzliesmojums notika uz Saules minimuma fona, vēl stāv priekšā tikt skaidrībā.”

http://earth-chronicles.ru/news/2017-09-06-107997

 

Kamēr zinātnieki pūlas tikt skaidrībā, atļausimies piedāvāt versiju, kura vismaz kaut kā izskaidro šo anomāliju, kā arī sēriju no daudzām neparastām parādībām, kuras pamanījušas parastas video un foto ierīces.

 

Atcerēsimies Čebarkuļa meteorītu (2013.02.15.). Toreiz skrupulozais amatieris A. Jefimovs (А. Ефимов) tā krišanas videomateriālā atrada ļoti interesantu “konstrukciju” pie debesīm, kura mīklainā kārtā izmainīja meteorīta krišanas trajektoriju, bet pēc tam vienkārši “apturēja” to gaisā, un meteorīts vertikāli iegāzās ezerā.

Šī konstrukcija bija līdzīga ekrāniem gaisā. Vertikāliem un horizontāliem… (Sk. “Čeļabinskas meteorīta noslēpums” https://www.youtube.com/watch?v=t90krUJBaVI)

 

17 09 14 02

2. att. Horizontālie ekrāni. “Čeļabinskas meteorīta noslēpums”, 2. daļa.

 

17 09 14 03

3. att. Vertikālie ekrāni. “Čeļabinskas meteorīta noslēpums”, 7. daļa.

 

Mēs parādījām šos foto Kretovam J.V. (Кретов Ю.В.), un viņš, kā vienmēr pārsteidza ar atbildi!

 

Kretovs: Tā ir dimensiju sistēma. Jebkura dimensiju sistēma savā biezumā var konstatēt šo efektu – “fiziski” būt redzamai mūsu pasaulē.

Tātad! Ir parādījusies mūsu 3. dimensijas “konstrukcija savā biezumā.”

Un tā izpaužas daudzu horizontālu un vertikālu līniju veidā. Izpaužas spontāni, un to var nepavadīt tādas postošas sekas kā no meteorīta krišanas. (Sk. foto zemāk.)

17 09 14 04

4. att. Horizontālie ekrāni. “Čeļabinskas meteorīta noslēpums”, 7. daļa.

 

Atgriezīsimies pie video: meteorīts sākumā virzījās pa horizontālajām līnijām, kuras sastāv no vienādiem nogriežņiem, it kā nogāžoties uz apakšējo, bet pēc tam kādā momentā atdūrās pret vertikālo nogriezni (kurš pat atlidoja trieciena dēļ). Pēc tam meteorīts vertikāli iekrita ezerā.

Uz jautājumu, “kas varēja to TIK krasi apturēt?”, Kretovs atbildēja: “Nonākot dimensiju sistēmā, zūd kustību orientācija.”

 

Bet tagad atgriezīsimies pie raksta sākuma un paskatīsimies uz 1. att.. Tajā mēs redzam līdzīgu horizontālu un vertikālu ekrānu.

 

Kretovs apstiprināja, ka arī tās ir dimensijas izpausmes īpašības. “Oho! Darbība uz laiku. Tas nozīmē laika koncentrāciju. Sākas laika likumu traucējumi. Mainās laika īpašības, un uz tā rēķina tiek traucēta kustības trajektorija.”

 

Un vēl Kretovs piebilda: “Tā darbojas apziņas efekts.”

Kā apziņa var apturēt meteorītu?! Kura apziņa spēj atraidīt nāvējošas plazmas plūsmu uz Zemi? Turklāt, paredzot neizbēgamo notikumu, izlikt (jeb aktivizēt) ekrānus laicīgi.

Kam tas ir pa spēkam? Lemiet paši.

 

2017.09.14.

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

 

Pievienots 14.09.2017

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub73.html

Tulkoja Jānis Oppe