Нина Терехова и Сергей Бублик - ДНЕВНИК ПЕРЕХОДА. Однажды Две Звезды в одну слились... декабрь 2015г

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - PĀREJAS DIENASGRĀMATA. Reiz Divas Zvaigznes vienā saplūda… 2015. g. decembris

Однажды Две Звезды в одну слились.

Солнце запылало. Лучи его

На землю пролились, Мир улыбнулся...

Вот оно Начало!!!

Reiz Divas Zvaigznes vienā saplūda.
Saule
iekvēlojās. Viņas stari
Uz zemi nolija, Pasaule pasmaidīja…
Lūk, viņš, Sākums!!!

 

Astrofiziķis Kirils Butusovs (Кирилл Бутусов) 50. gados strādāja Pulkovo ar Kozirevu N.A (Козырев Н.А.).

Viņš saka: “Saules sistēma ir bināra, tas ir, tai ir vēl otra nodzisusi zvaigzne “Radža-Saule”. Es salīdzināju planētu izmēru, blīvumu u.c. parametrus. Apbrīnojami, bet tās visas skaidri ir sadalījušās divās grupās: Jupitera grupā un Saturna grupa.

Katra grupas planēta ir 18 reizes mazāka par citu. Tas ir, tā ir ģeometriska progresija, un tās ir saistītas savā starpā. Jupitera grupā ietilpst Neptūns, Zeme, Merkurs.

Otra grupa arī atrodas ģeometriskā progresijā, bet tai ir sarežģītāka veida saiknes. Tā ir grupa – Saturns, Urāns, Venēra, Mars.”

Butusovam ir iznācis, ka vistālākais objekts Saturna grupā ir Saule, jo viņa ir 18 reizes smagāka par Saturnu. Tāpēc Saturna grupa – tie ir Saules bērni, atšķirībā no Jupitera grupas.

Jupitera virknes galā ir jābūt masas ziņā par Jupiteru 18 reizes lielākam ķermenim… Tas ir 6 tūkstošus reižu vairāk nekā Zeme. Un tāds ķermenis var būt tikai Zvaigzne.

Patiesībā vairums zvaigžņu pie debesīm ir dubultas. Tātad reiz sen pie mūsu debesīm mirdzēja divas Saules? Par to ir minēts tibetiešu un indiešu mītos. Tā ir Radža-Saule, kura bija spožāka par pašreizējo un nenogāja no debesjuma, bet pēc tam pēkšņi pazuda.

Visi zina – zvaigznes dzimst, dzīvo un mirst. Saskaņā ar Butusovu Zvaigzne bija pilnīgi izdegusi apmēram pirms 250 milj. gadu. Tas ir bijis gigantisks ķermenis masas ziņā, bet pēc izmēriem – neliels, brūns punduris. Tad, lūk, Jupiters, Neptūns, Zeme, Merkurs ir tās mātes – Radža-Saules – bērni. Bet Saule – tā ir pamāte viņiem.

 

Mēs uzdevām Astrusam jautājumus:

- Visās zvaigžņu sistēmās vissmagākās planētas atrodas tuvāk savai Zvaigznei, bet Saules sistēmā – otrādi. Kāpēc?

Astruss: Tas tā ir organizēts.

- KURŠ un KAD varēja sarīkot tādu globālu pārkārtošanu?

Astruss: Mēs ar vēju palīdzību. Jo lielāka masa, jo stiprāka gravitācija, kura spēj lauzt laukā no Saules laika struktūru.

- Astrofiziķis Butusovs, kurš strādāja ar Kozirevu, apgalvo, ka agrāk Saules sistēmā bijušas divas Saules? Tā?

Astruss: Tas tā ir.

- Butusovs ir atklājis duplektisma likumu: visi lielie ķermeņi Saules sistēmā ir nodublēti pa pāriem. Tas tā ir?

Astruss: Ja ar Sauli tas ir tā, tad ar planētām ne tā. Nodublētas planētas ir atspulgā. Bet planētu dubultnieku nav.

- Visas Saules sistēmas planētas viņš ir sadalījis Jupitera grupā un Saturna grupā.

Saturna grupā iegāja Saturns, Urāns, Venēra, Marss. Bet grupu noslēdz Saule. Jupitera grupā iegāja Neptūns, Zeme, Merkurs. To noslēdz nodzisusi zvaigzne. Tas ir pareizi?

Astruss: Pareizi.

- Jupitera grupai Saule ir pamāte? Tā?

Astruss: Daļēji.

- Butusovs apgalvo, ka viena Saule ir izdegusi pirms 250 milj. gadu. Viņam ir taisnība?

Astruss: Tā ir, bet pa pusei.

- Ko nozīmē “pa pusei”?

Astruss: Tāpēc ka divas saules ir ieslēgtas vienā, kura jums ir pašlaik. Divas Saules kopā iedarbināja iekšējās nestabilitātes mehānismu. Un tikai.

- Var teikt, ka bija divas Saules, bet pēc tam viņas saplūda?

Astruss: Var. Tieši tā arī bija.

- Šī nodzisusī Saule turpināja virzīties pa savu orbītu ar periodu 40 tūkstoši gadu. Tā?

Astruss: Tas ir atspulgs.

 

Sīkāk par to.

Planētas ATSPULGS un ĶERMENIS – tās taču ir dažādas lietas?

 

Astruss: Tas praktiski ir viens un tas pats. Bet, lūk, jautājums, kas atstarojas?

- Un kas atstarojas?

Astruss: Kristālisko savstarpējo saikņu sistēmiskums. Tas var izpausties nevis vienas planētas parādībās, bet planētu mijiedarbību summā. Un turklāt šim atspulgam ir gravitācijas komponente. Tas ir līdzīgi, ka ja caur palielināmo stiklu virkni fokusēšana vienā virzienā. Tā ir aptuvena komponente, bet tagad iedomājieties situāciju, kas principā var sintezēties šajā zonā kā planetāra rakstura parādība. Un, ja tur lidojošu meteorītu ķermeņu vai arī putekļu komponentes, vai arī lielāku daļiņu summa ies iekšā šajā fokusētajā zonā, tad var notikt jaunas planētas dzimšana. Ko var šajā sakarā vēl gribēt zināt? Kā tas notiek? Ievirze jau ir. Vērojiet. Šeit nav neatbilstības. Jūs to TĀ sapratāt.

 

Tātad divas Saules saplūda VIENĀ.

Planēta Nibiru, kura tā biedēja zemiešus, izrādījās vienkārši nodzisušās Saules “atspulgs”. Un pēc 2012. g. to vienkārši pārstāja pieminēt bez jebkādiem paskaidrojumiem.

 

Izrādās, ka divu zvaigžņu savienošanās vienotā struktūrā ir diezgan bieža parādība Visumā. Vienkārši līdz šim nevienam nav ienācis prātā, ka kas tāds varēja notikt mūsu Saules sistēmā!

Daži svaigi fakti:

“Nesen astronomi konstatēja 12 agrāk nezināmas divkāršas sistēmas, kuras sastāv no baltiem punduriem, turklāt kā minimums puse šajās sistēmās savu evolūciju beigs ar abu kompanjonu sadursmi un sprādzienu.” Par to vēsta Lenta.ru

2011.10.09. “Poļu zinātnieki paziņoja, ka viņi pirmoreiz ir fiksējuši divu zvaigžņu saplūšanu vienotā veidojumā.

16 I 01

Savā pētījumā zinātnieku grupa novēroja objektu V1309 Skorpiona zvaigznājā, kuram 2008. gada augustā spožums palielinājās apmēram 10 tūkstoš reižu mēneša laikā, salīdzinot ar sākotnējo lielumu. Rezultātā objekts sāka mirdzēt 30 tūkstoš reižu spožāk par Sauli. Pēc tam sekojošo dažu mēnešu laikā V1309 Sco pakāpeniski apdzisa līdz sākotnējam spožumam…

Salīdzinot visus esošos datus, zinātnieki nonāca pie secinājuma, ka 2008. gadā notikusī spožuma palielināšanās ir divu zvaigžņu saplūšanas rezultāts.
Izveidojies objekts pēc būtības arī ir zvaigzne, taču tai ir netipisks sastāvs un milzīgs savas rotācijas ātrums. Tas pagaidām vizuālai novērošanai nav pieejams, tāpēc ka ir pilnīgi paslēpts aiz saplūšanas rezultātā izmestās vielas blīviem mākoņiem, taču zinātnieki jau ir uzdevuši laiku komiskajam teleskopam “Hubble”, lai pamēģinātu izpētīt V1309 Sco dabu. “V1309 Sco novērojums ir pirmais gadījums, kurš liecina par to, ka tuvas dubultas sistēmas patiešām var savu evolūciju beigt ar saplūšanu vienā objektā, kā to arī pareģo teorētiskās hipotēzes,” – saka pētījuma autori.”
http://www.liveinternet.ru/users/4423360/post188074526/

 

2015.10.28. “Astronomi atraduši divas milzīgas zvaigznes, kuras saplūdušas “skūpstā” pirms katastrofālā gala.

16 I 02

Zinātnieki astronomi no Eiropas dienvidu observatorijas (European Southern Observatory, ESO) ir konstatējuši diezgan retu parādību – pāri no milzīgām masīvām zvaigznēm, kuras ietilpst tā sauktajā ciešajā binārajā sistēmā, kura atrodas Tarantula miglājā (Tarantula Nebula). Šo zvaigžņu orbītas atrodas tik tuvu viena otrai, ka starp tām ir izveidojies noturīgs “tilts” no zvaigžņu matērijas. Zinātnieki domā, ka pēc kāda laika šajā sistēmā notiks kosmiska kataklizma, kura spēcīgi “sapurinās” apkārtējo telpu. Šīs divas zvaigznes var saplūst vienā supermasīvā zvaigznē vai uzsprāgt kolosālā sprādzienā kā pārnova, kā rezultātā var piedzimt binārā sistēma, kura sastāv no diviem melnajiem caurumiem.

Vairumā gadījumu binārajās sistēmās O tipa zvaigznes kompanjone ir ievērojami mazāku izmēru zvaigzne. Un, kad šo zvaigžņu orbītas satuvojas pietiekami, lai formētos matērijas tilts, lielā zvaigzne sāk “atsūknēt” mazākās zvaigznes matēriju. Taču sistēmas VFTS 352 gadījumā abas zvaigznes pieder vienai klasei, kas ir novedis pie tā, ka ir izveidojies pietiekami stabils tilts, kurā atrodas aptuveni 30% sistēmas zvaigžņu matērijas, vismaz uz tādu daudzumu norāda astronomu veiktie mērījumu rezultāti.” http://globalscience.ru/article/read/26906/

 

Divu zvaigžņu saplūšanas process nemaz nav izpētīts. No paziņojuma augstāk mēs redzam, ka pat pašreizējā laikā zvaigžņu saplūšanas process “vizuālai novērošanai nav pieejams, tāpēc ka ir pilnīgi paslēpts aiz saplūšanas rezultātā izmestās vielas blīviem mākoņiem”.

Saskaņā ar Atrusa apgalvojumu šo procesu VADA noteikti SPĒKI, un viņi spēj izkārtot planētas tādā kārtībā, kādā uzskata par saprātīgu. Mūsu Sauļu saplūšanas laikā divu grupu (Saturna un Jupitera) planētas izkārtojās jaunās orbītās (ik pēc vienas no katras grupas).

Astruss apgalvo arī, ka planēta Faetons patiešām ir bijusi, taču uzsprāgusi “sprieguma rezultātā”, izveidojot pazīstamo asteroīdu joslu. Vēl vairāk, “sprādziena rezultātā izveidojās Mēness”.

Jau praktiski nevienam neizraisa šaubas, ka planētas Faetons un Marss – bija apdzīvotas.

Spriežot pēc visa, Sauļu saplūšana – tas ir diezgan ilgstošs process, un šī PROCESA PĀRVALDĪTĀJIEM bija laiks izglābt šīs civilizācijas… Jeb, viņas glābās pašas?

KURP varēja pārcelties šīs augsti attīstītās civilizācijas?

Vai viņas nedzīvo pavisam blakus uz Zemes, un tagad ir sākušas “izpausties” tādā burvīgā veidā… Mīmikrējot mākoņu izskatā vai pat vienkāršot palidojot garām… nepadomājot, ka viņas jau “REDZ”…

Atceraties lēcveida mākoņus virs Keiptaunas? http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub34.html[1]

Noskatieties vēl video, cik meistarīgi NLO izmanto mākoņus, lai slēptos tajos! https://oko-planet.su/phenomen/phenomennews/304115-korabl-prishelcev-zasnyali-iz-avialaynera-v-nebe-nad-germaniey.html

16 I 03

Un ne tikai NLO! Tāds “bezrūpīgs” lidonis kādu laiku virzījās blakus lidmašīnai, kamēr acis nesatikās ar lidmašīnas pasažieriem. Tad viņš momentāni apgriezās un panira zem lidmašīnas vēdera… https://www.youtube.com/watch?v=ZUlUQWkSVl4

16 I 04

“No Londonas uz Austriju lidojošas lidmašīnas pasažieris nofotografējis cilvēku, kurš pastaigājas pa mākoņiem (2016. g. 7. februārī).” http://earth-chronicles.ru/news/2016-02-07-88811

16 I 05

Tamlīdzīgus video un foto pašlaik uzņem lidmašīnu pasažieri dažādos Zemes stūrīšos!

Astruss apgalvoja, ka drīzumā mēs automātiski sāksim “REDZĒT” arī citus līmeņus, izņemot pierastos, 3 dimensiju. Ieraudzīsim sev deguna priekšā, Saules sistēmā to, kas agrāk mūsu skatieniem bija apslēpts. Jau rodas sajūta, ka pat tādas NEPARASTAS tikšanās drīzumā mums kļūst pierastas…

Mums atliek tikai atgādināt sev to, ko slavenais Karlsons teica Brālītim “MIERU! TIKAI MIERU!”

Pateicamies Tatjanai Serafimovnai Tihoplavai (Татьяна Серафимовна Тихоплав) un Kretovam Jurijam Vasiļjevičam (Кретов Юрий Васильевич) par palīdzību dialogā ar cienījamo Astrusu.

 

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 12.2016

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub35.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/705-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-parejas-dienasgramata-11-12-2015 (Tulk. piezīme)