Нина Терехова и Сергей Бублик - ОБНОВЛЕНИЕ ЗЕМЛИ. Сдвиг линии экватора

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - ZEMES ATJAUNOŠANĀS. Ekvatora līnijas pārbīde

 

No dialoga ar Kretovu Juriju Vasiļjeviču (Кретов Юрий Васильевич) (2017.08.22.)

Rādām viņam karti, kuru publicējis J.A. Babikovs (Ю.А. Бабиков) savā rakstā “3. daļa. ZEMES GLĀBŠANA. ATJAUNOŠANĀS”. http://nakanune-2.narod.ru/Articles/Nakanune/nak03.html

17 08 26 01

1. att. Zemes garozas izstiepuma zona

 

Uz tās ir norādīta “Zemes garozas izstiepuma zona” un “Zemes garozas stabilizācijas zonas”.

Jautājums: “Vai nākotnē šī Zemes daļa (apgabals balto līniju iekšienē – “Zemes garozas izstiepuma zona”) būs ekvatoriālā daļa? Maskava un Sanktpēterburga izrādīsies subtropos? Vai patiešām tas ir tā?

Kretovs: Patiešām, tā. Es apstiprinu! Kas ir Babikovs?

- Tas, par kuru Astruss teica Tihoplaviem (Тихоплавы), ka vajadzētu ieklausīties viņa vārdos, daudz kur viņš ir ļoti precīzs...”

 

Faktiski var arī neturpināt. Vienkārši aplūkojiet karti un atrodiet uz tās nākotnes ekvatoriālo zonu. Tur nonāks Ziemeļamerika, Eiropa, Āfrika, Indija utt.

 

Lūk, kāpēc uz Eiropu virzās iedzīvotāju masa no tropiskajām vietām – tur iestājas viņiem ierastie dzīves apstākļi!

 

Skaidrs arī, ka Zemes “izstiepšanās” process paredz zemestrīces un vulkānu izvirdumus – kas JAU arī NOTIEK.

 

Kam vajadzīgi pierādījumi, turpinām lasīt...

Ziemeļpola pārbīdei zinātnieki seko jau 115 gadu. Agrāk tas bīdījās uz Kanādas pusi ar ātrumu 7-8 centimetri gadā. Kopumā novērojumu laikā Ziemeļpols ir pārbīdījies par 12 metriem. Taču NASA zinātnieki ir pamanījuši, ka 2000. gadā pols krasi izmainīja kursu un sāka bīdītes uz Lielbritānijas pusi. Tā ātrums turklāt palielinājās divas reizes.

17 08 26 05

Par procesa fiziku ļoti saprotami var palasīt rakstā “Polu pārbīde. 1. daļa. Procesa fizika”. https://oko-planet.su/phenomen/phenomennews/386732-sdvig-polyusov-chast-1-fizika-processa.html

“Ir jāsaka, ka okeānu ūdens masīvi ir cēlonis vēl vienam efektam – slāpēšanas efektam, kurš bremzē planētas apvēršanos...

Ja mūsu planētai būtu tikai sauszeme, tad poli mainītos vietām.

Bet, kad apvēršanās laikā ūdens sāk kustēties pa virsmu, tas ienes izmaiņas rotēšanas enerģētiskajā komponentē, konkrēti – inerces momenta sadalījumu. Kaut arī virsējā ūdens masa sastāda tikai 1/4000 no planētas masas, tās inerces moments ir vienāds apmēram 1/500 no planētas kopējā inerces momenta.

Izrādās, ka ar to pietiek, lai dzēstu apvēršanās enerģiju, pirms poli apvērsīsies par 180 grādiem.

Rezultātā uz planētas Zeme notiek polu pārbīde pilnīgas apvēršanās – polu „samaiņas” – vietā.”

 

Ir jāatzīmē, ka „Vēsture mums liecina par vienu: polu apvēršanās nav momentāns notikums, un mūsu kompasi nerādīs uz ziemeļiem un dienvidiem taisni rīt. Tā vietā ģeomagnētiskais lauks kļūs vājāks, un magnētiskie poli sāks klejot zemākos platumos, un, iespējams, tie pat taps vairāki! Tas ir, planētas dažādās vietās kompass rādīs uz noteiktu pola ass punktu. Šis process var ilgt tūkstoš gadu.” http://www.osimira.com/?p=5009

 

Visiem jau ir skaidri REDZAMAS parādības, kuras notiek, pārbīdoties poliem:

„1. Planētas „kūleņa” galvenais efekts, kurš izpaužas atmosfērā, – spēcīga elektrizācija, statiskās elektrības palielinājums, elektriskā potenciāla starp atmosfēras slāņiem un planētas virsmu paaugstināšanās (Zibeņi praktiski ik dienu sper cilvēkiem un dzīvniekiem visā pasaulē!)

2. No planētas dziļuma nāk ļoti daudz dažādu gāzu (karsta iebrukumi-piltuves visā pasaulē!)

3. Notiek litosfēras sprieguma daudzkārt pastiprināta ūdeņraža degazācija. Ūdeņradis elektrisko izlāžu apstākļos intensīvi mijiedarbojas ar atmosfēras skābekli, notiek ūdens veidošanās klimatisko normu daudzkārt pārsniedzošos apjomos. (Lietus straumes daudzkārt pārsniedz nokrišņu normu visā pasaulē!)

 

Bet tagad atgriežamies pie satriecošās un mazpazīstamās zinātniskās informācijas, kura dota J.A. Babikova rakstā, uz kuru mēs atsaucāmies sākumā: „…Ir zināms, ka visa Saules sistēma ir izrādījusies paaugstinātā enerģētiskā laukā. Taču DZĪVI UZ ZEMES SARGĀ RADĪTĀJA AUGSTĀKĀS CIVILIZĀCIJAS EŅĢEĻI.

Kā…?” – viņš jautā, un pats arī atbild.

„Ar Ārpuszemes civilizāciju Andu pazemes metropoles, Dienvidamerikā, sistēmu palīdzību, ar Santjago de Chile izstarotājiem…

17 08 26 02

2. att. Jūsu priekšā – ĀC Andu pazemes metropoles SMGIF kosmisks uzņēmums Santjago de Chile pilsētā. (SMGIF – super-mega-gigahercu izstarojošais fāzu modulators; ĀC – Ārpuszemes civilizācijas) (pilna izmēra attēls atrodas šeit – 96,2 kb).

 

Šis kosmiskais uzņēmums ir iegūts 2004. gada beigās ar Šveices ģeoinformācijas analīzes institūta (Ženēva) piezemes pavadoņu grupējuma aparātiem.

Attēls tiek publicēts ar I. Raiļana (И. Райлян) – Ģeoginformācijas analīzes Institūta Krievijas pārstāvniecības Vadītāja – atļauju. (Institute of Geoinformational Analysis of the Earth Representative office in Moscow), Ģeoginformācijas pētījumu centrs (Geoinformational Research Centre S.A.)

Tas ir tas pats Institūts, kurā 2002. gadā „apbruņojumā tika pieņemta” mana Zemes uzbūves teorija, bet grāmata „Pasaules uzskats jeb Prometeja Atgriešanās[1]” nepieciešamajā eksemplāru skaitā tika iepirkta Ģeoginformācijas analīzes Institūta Krievijas pārstāvniecībā (Maskava) un nosūtīta uz Institūta nodaļām visā pasaulē.

Tas ir tas pats institūts, kurš pēc kāpņveida piramīdu atrašanas Krimā pasniedza roku V. Goham (В. Гох), organizēja to saglabāšanu un pazemes piramīdu kompleksa sistēmas izpēti visā pasaulē.

Tas ir tas pats institūts, kurš Zemes ģeofizikas jomā un tās pētījumos augstfrekvences spektrā pašlaik “ir priekšā visai planētai”! Lūdzu pacelt cepures!

 

Pēc I. Raiļana informācijas 2004. gada vasarā un rudenī Institūta Latīņamerikas struktūras virszemes ekspedīcijās veica Titikaka ezera un ĀC Andu metropoles virszemes struktūru kompleksus pētījumus. Rūpīgi tika pārbaudīti secinājumi no Babikova J.A. darba no 2003.12.01.–2004.04.18. “PAR DAŽĀM MAIJU UN INKU MĪKLĀM – ĀRPUSZEMES CIVILIZĀCIJU PILSĒTAS DIENVIDAMERIKĀ”.

 

Tika veikti apvidus kosmiski uzņēmumi dažādos spektra diapazonos un atrasto objektu virszemes pētījumi:

- apstiprinājās secinājumi, ka Titikaka ezeram ir mākslīga izcelsme – tas kalpo kā “mākslīgas izcelsmes spēcīgu enerģētisku struktūru (kompleksu) enerģiju izdalošs siltummainis”;

- tika atrasts vairums vertikālo virpuļu struktūru Titikaka ūdeņu dzelmē, kādas ir raksturīgas virpuļu grunts siltummaiņiem;

- divi visspēcīgākie grunts virpuļotāji apmēram 300 m dziļumos atrodas uz mākslīgi plānota līdzena grunts laukumiņa, kurš stiepjas no ezera viena krasta līdz otram (apmēram 100 km);

- blakus šiem virpuļotājiem uz laukumiņa ir no grunts veidoti gigantiski reljefi trīs seju attēli – eiropieša, inka un... citplanētieša ar lielām acīm! Attēli ir tik milzīgi, ka pārliecinoši ir saredzami radioviļņos no pavadoņa!

- zemāk par laukumiņu (Desaguadero tecējuma virzienā) zem ūdens slāņa tika atklāta gigantiska mākslīga konstrukcija – zemūdens dambis apmēram 200 metru augstumā, kurš šķērso visu Titikaka ezeru! Tas ir otrais jeb avārijas rezerves dambis, lai uzturētu ezera līmeni līdz minimālajai 200 metru atzīmei, ja tiek pārrauts galvenais 300 metru dambis Desaguadero upes gultnē. Tas ir vajadzīgs, lai nepārtraukti darbotos Andu pazemes ĀC metropoles kodolenerģētikas centri jebkuru kataklizmu vai šausmīgu zemestrīču gadījumā.

Tamlīdzīga mēroga gigantiskas konstrukcijas – dambji 200 m augstumā un apmēram 100 km garumā nekur vairāk uz Zemes vienkārši neeksistē – tādas konstrukcijas cilvēkam nav pa spēkam!

Tāpat kā, starp citu, arī pati mākslīgā ūdenskrātuve-siltummainis – Titikaka ezers. Šis pasaulē pats lielākais augstkalnu ezers atrodas 3812 m augstumā virs okeāna līmeņa – platība 8300 km2; dziļums – 304 m. Ūdens tajā ir sāļš, līdzīgs okeāna ūdenim. Izveidots pirms 80.000 gadiem, apmēram 2000 km3 okeāna ūdens pārvietojot uz Desaguadero upes kalnu ieleju, noslēgtu ar gigantisku (galveno) mākslīgu dambi. Līdz okeānam taisnā līnijā ir 240 km, bet pa ceļu, un vēl pāri kalniem reizes trīs tālāk!

Nekādām cilvēku tehnoloģijām tāda ūdens daudzuma pārvietošana tādos attālumos un augstumā vienkārši nav pa spēkam.

Taču augstkalnu Titikaka ar savu okeāna ūdeni, dambjiem un sensācijām eksistē! Fakts!!!

Un tas ir rezultāts Ārpuszemes civilizāciju tehnoloģiju lietošanai uz Zemes!

Tas ir objektīvs zinātnisks fakts. To apgāzt nav iespējams!

 

Galvenais, kādēļ tika būvēts Titikaka – lai būtu iespējams darboties dzesējošajiem kontūriem Andu Pazemes ĀC metropoles kodolenerģētikas centros, kuri vada un apgādā ar enerģiju planētas Zeme dzīvības procesu nodrošināšanas sistēmas.

 

Kā ir organizēta šī apgāde ar enerģiju un vadība?

 

Ir ļoti svarīgi zināt, ka Latīņamerikā Šveices Ģeoinformācijas analīzes institūts ir konstatējis ļoti spēcīgu modulētu AF-starojuma avotu Santjago de Chile akadēmijas rajonā.

Sākotnēji no pavadoņiem tika konstatēts tikai viens avots, bet virszemes ekspedīciju pētījumi atrada veselu struktūru no četriem spēcīgiem izstarotājiem, kuri darbojas sinhroni fāzes pārveidotāja un modulatora režīmos. Sistēmas jauda bija tik augsta, ka, lai samazinātu kaimiņu punktu darbības ietekmes faktoru, attālums starp atsevišķajiem kompleksa elementiem sastādīja no 4,2 līdz 13,3 km!

Paši starojošie elementi ir neredzami – tie ir no citas telpas matērijas. Katra avotu konstatēšanu, precīzu pozicionēšanu apvidū, darbības parametru reģistrēšanu veica tikai ierīces.

 

2004. gada 31. decembrī Andu fāzu modulators pēkšņi izmainīja savas darbības jaudas un modulācijas līmeņa parametrus. Tas ļāva konstatēt starojuma vērsumu no katra elementa un to modulācijas raksturu. (Uzmanīgi vēlreiz izlasiet manu 2005. gada sākuma darbu par to, kas pašlaik notiek ar planētu Zeme, un tā pielikumu no 2005. gada 22. janvāra – “ZEMES TORSIONU LAUKA VEKTORA VĒRSUMA DIAGRAMMAS IZMAIŅU PRINCIPIĀLĀ SHĒMA”.)

 

Andu izstarotāja ģenerētie mūsu telpas matērijas bipolārā vektora torsionu AF-izstarojumi, modulēti ar Dzeltenās telpas matērijas tripolārā vektora izstarojumiem, ļāva apkārt Zemei radīt aizsargājošu telpas lēcu, kura samazina risku zemes garozai kā pēc gravitācijas faktora, tā arī pēc mūsu telpas enerģētikas faktora – Dzeltenās telpas matērija ir 6 reizes energoietilpīgāka nekā mūsējā.

Starojuma parametri, frekvences, vērsuma vektori ir stingri tarēti, lai Zemei pienākošais saules starojums neizietu no pieļaujamo noviržu ietvariem hlorofila fotosintēzes reakcijas frekvenču parametru ziņā. Lai mēs nenomirtu badā.

 

Andu fāzu modulators barojas no Andu Pazemes ĀC metropoles kodolenerģijas centriem un pilda savu galveno uzdevumu: viņš kalpo par pamatu planētas Zeme dzīvības procesu nodrošināšanas sistēmu apgādes ar enerģiju staru SAF-tīklam, viņas klimata vadībai, viņas garozas apvalka stabilizācijai – šos uzdevumus Andu metropole akurāti pilda, lūk, jau daudzus tūkstošus gadu.

Nesen šai sistēmai parādījās vēl viens virziens – Cilvēces glābšanas un mūsu planētas atjaunošanas darbu apgādes ar enerģiju nodrošināšana un vadīšana.

17 08 26 03

3. att. Stacionārā struktūra virs Andu izstarotāja

 

I. Raiļans: Kosmiskajā telpā virs Andu izstarotāja ir konstatēta stacionāra struktūra ar skaidri izteiktu mākslīgu izcelsmi paraboliskā formā. Struktūra vizuāli nav saredzama, ir nosakāma tikai ar ierīcēm, augstfrekvences skeneriem. Analoģiskas struktūras ir konstatētas ar citos piezemes telpas punktos, ieskaitot divas visaktīvākās virs Maskavas un Austrumu Uzbekistānas, tuvāk Pamira piekalnēm. Objektu augstums un pozicionēšanas parametri tiek precizēti. Struktūras ir saistītas ar Andu kompleksu, nodrošinot Zemes garozas vadāmas deformēšanas “spēka punktu” apgādi ar enerģijas stariem. Vienlaikus virs planētas Zeme ir konstatēta SAF-enerģijas pārraides telpas viļņvadu līniju sistēma.

Ģeoinformācijas analīzes Institūta Ģeoinformācijas pētījumu Centrs ir konstatējis objektīvus rādītājus un saformējis aktīvas augstfrekvences viļņveida iedarbības uz Zemi karti. Enerģijas avots – Andu ĀC metropoles izstarotāji un to piezemes struktūra. Ir konstatēta spēka iedarbības uz Zemes apvalku sistēma – “spēka punkti”. To ir trīs: 1) Santjago de Chile Andu izstarotāja zona; 2) Krievu kontinentālās platformas zona Maskavas rajonā; 3) Eirāzijas kontinentālās plātnes zona (Austrumu Uzbekistāna).”

 

J. Babikovs ne bez pamata apgalvo, ka “gan klimats, gan flora uz planētas un mēs kopā ar viņu būtu gājuši bojā, pat dzimt nespētu, ja nebūtu mūsu planētas Zeme dzīvības nodrošināšanas parametru viļņu vadības!”

 

2017.08.26.

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 26.08.2017

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub72.html

http://www.sanatkumara.ru/stati-2017/obnovlenie-zemli-sdvig-linii-ekvatora

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. https://naturalworld.guru/kniga_mirovozzrenie-ili-vozvrashchenie-prometeya.htm (Tulk. piezīme)