Нина Терехова и Сергей Бублик - КРОВЬ. Незвестное сердце

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - ASINIS. Nezināmā sirds

NEZINĀMĀ SIRDS. Sirds asinsvadu sistēmas loma Pārejas laikā. Sanktpēterburga, Jekaterinburga, 2011. g. aprīlis

 

Šis seminārs notika 2011. gadā. Tas tiek publicēts bez saīsinājumiem, un uzsāks publikāciju sēriju PAR ASINĪM, kuru īpašības mūs interesē jau sen...

 

Mēs jau esam iekšā “AUGŠUPCELŠANĀS PROCESĀ”, kurš sākās 2009. g. un turpināsies līdz 2016. g. ieskaitot. (2 milj. cilvēku ik gadu pazūd uz Zemes. 30% - bez pēdām...)

Pārbīdās magnētiskais pols (150 km/gadā). Pats magnētisma līmenis uz planētas Zeme ātri samazinās un virzās uz atzīmi tuvu 0. Bet! Ir labs jaunums, ka nebūs polu lēcienveidīgas samainīšanās vietām...

 

Kas tad notiks ar fiz. ķermeni pie 0 tuva magnētisma?

Kāpēc mēs ieinteresējāmies par asinīm? Asinis pašas par sevi stāv tuvu simbolam “0”, jo asiņu molekulām piemīt magnētiskais moments...

 

Kad es biju stāvoklī – es reizēm pamiru un ar šausmām domāju, ka es NEKO NEDARU bērna audzēšanai! Kurš tad viņu audzē? Vai viņam būs rociņas-kājiņas, visi pirkstiņi vietā...

 

Ļoti tēlaini pastāstīja akadēmiķis N.V. Ļevašovs (Н.В. Левашов) par BŪTĪBAS iemiesošanos uz Zemes.

“Saplūstot olšūnai un spermatozoīdam, rodas enerģētisks šļaksts, kurš sasniedz citus planētas līmeņus – otro materiālo (ēterisko), trešo materiālo (astrālo), ceturto, piekto un sesto materiālās (mentālās) sfēras. Šis šļaksts formē kanālu, kurš atver kvalitatīvās barjeras starp planētas līmeņiem, un pa šo kanālu cilvēka būtība ienāk SAVĀ ģenētikā. Tālāk kvalitatīvās barjeras atkal aizveras, un būtība paliek, piesaistīta savai zigotai. Sākas viņas jaunā fiziskā ķermeņa izstrādāšanas fāze.

Tā kā ar vienu šūnu nepietiek Būtības ienākšanai, tad viņa atrodas gaidīšanas stāvoklī 4 mēn. Šajā laikā ieslēdzas Evolucionārās simbiozes etaps. Kad dažādas būtības secīgi ienāk vienā biomasā, kāpinot šūnu skaitu un radot apstākļus otras attīstībai. (Tās ir izmirušas dzīvnieku sugas.)

Tas ir bezmugurkaulnieku, zivju, abinieku, rāpuļu, zīdītāju, cilvēka evolucionārās attīstības līmenis.”

Izrādās, sākotnēji cilvēka ķermenī formējas sirds ar savu asinsrites sistēmu Un ASINIS – tie ir šķidri audi, kuriem ir reflektora nervu sistēma. Smadzenes sāk formēties ne agrāk par 4. mēnesi. Tikai tad cilvēka Būtībai izveidojas pietiekams biomasas daudzums.

 

Piemērs. “Es savienojos ar ļoti cietām, neuzņēmīgām smadzenēm. Tas bija diezgan aprobežots prāts, kurš atradās dziļā enerģētiskā strupceļā. Smadzeņu sastāvdaļas bija izolētas cita no citas, radot pretestību saziņai. Letarģisks prāts no manas puses prasa lielāku piepūli. Viņš pretojas izmaiņām. Tam, ka es esmu nonācis viņa telpā, prasot kaut kādu reakciju uz manu klātbūtni. Es pamudināju šo prātu domāt, bet tas nemaz nebija zinātkārs prāts. Viņš pieņēma mani kā neērtību (ne kā draudu), un galu galā mēs pievienojāmies viens pie otra.

Kā. Kad es ieeju matērijas klēpī, es radu sarkanu blīvas enerģijas gaismu un vēršu to augšup un lejup – gar bērna muguras smadzenēm, pa neironu tīklu ieejot smadzenēs. Tas man liecina par domu un jūtu iedarbīguma pakāpi. Pēc tam maigi vēršu savu sarkano gaismu uz smadzeņu cieto apvalku – smadzeņu ārējo slāni. Kāpēc sarkanu gaismu? Tas man dod īpašu jutīgumu pret šīs jaunās personības fiziskajām sajūtām. Es sajaucu šo siltumu ar smadzeņu pelēki gaišzilo matēriju. Pirms es iekļūstu smadzenēs, viņas ir tikai pelēka viela. Es iededzinu ugunis tumšā telpā ar koku vidū. Koks – tas ir stumbrs. Es izvietojos starp smadzeņu divām puslodēm, no kurienes man ir vieglāk pārlūkot, kā funkcionē sistēma. Pēc tam es sāku viņu izmeklēt, pārvietojoties apkārt koka zariem. Es gribu zināt, cik blīva ir enerģija šķiedrās apkārt galvas smadzeņu garozai, kura aptver talāmu (starpsmadzenes). Es gribu uzzināt, kā šīs smadzenes domā un jūt.

Pārmērīgs blīvums – tie ir bloki, kuri traucē efektīvai neironu darbībai. Es gribu pielāgoties šiem blokiem ceļā, ar savas enerģijas palīdzību, ja tas ir iespējams, kamēr smadzenes vēl atrodas formēšanās stadijā. Es stimulēju šos rajonus. Ideja ir tāda, lai novestu līdz atbilstībai mūsu vibrāciju līmeņus un spējas ar bērna smadzeņu viļņu dabas ritmiem – elektrisko plūsmu. Tas uzlabo domas ātrumu. Un šis process, kurš notiek pirms dzimšanas, beidzas ar mentālo telepātiju.” (Maikls Ņūtons “Dvēseļu ceļojums”[1])

 

Šodien mēs redzēsim, ka sirds asinsvadu sistēma ir atsevišķa, labi organizēta mūsu ķermeņa struktūra. Viņai piemīt savas smadzenes, sava sirds, un viņai ir savi viļņvadu hemodinamiski sakari, kuri vada eritrocītu informācijas enerģētisko pakešu kustības trajektoriju pa asinsvadiem, realizē sakarus ar apkārtējo vidi.

Tieši viņa MATERIALIZĒ visas laika formas organismā.

 

Skolā tika mācīts, ka ar asiņu kustību organismā nodarbojas sirds, kura sastāv no diviem atsevišķiem “sūkņiem”: labā un kreisā sirds kambariem.

BET! Hidrodinamika nevar izskaidrot, kāpēc

1. Organisma visu asinsvadu tilpums ir paredzēts 30 l, bet asiņu apjoms tajos ir tikai 5 l. Ar to nepietiek, lai mūsu ķermeņa visi orgāni varētu vienlaikus darboties ar pilnu jaudu.

2. Ir pamanīts, ka asiņu apjoms, kurš ienāk atsevišķa orgāna asinsvados, var negaidīti pieaugt vai samazināties desmitiem reižu, kamēr asinsrite blakus orgānos paliek nemainīga.

3. Fizisku slodžu gadījumā pieaug asinsspiediens periferiālajās artērijās. Taču spiediens aortas vidusdaļā paliek pastāvīgs.

4. Un venozā sistēma. Varētu likties, ka asinīm, kuras atrodas zem nabas, nav iespējams nonākt sirdī... (kustība pretī smagumam).

5. Kādi gan mehānismi sirdī DOZĒTI sadala vajadzīgo asiņu apjomu pa atsevišķiem orgāniem?

Piemēram: Kāpēc asiņu porcija, kura no aortas plūst uz galvas smadzenēm, ir siltāka, un satur vairāk jaunu, sīku eritrocītu ar aktīvākām vielām nekā asiņu, kuras plūst uz iegurņa artēriju, sastāvā. Asiņu, kuras ieplūst augli nesošajā dzemdē, plazmā ir vairāk olbaltumvielu un citu barojošu vielu nekā tajā, kura plūst uz orgāniem, kuri aptver dzemdi. Veci lieli eritrocīti no kopējās plūsmas aortā izlases veidā nonāk tikai liesas artērijā. Intensīvi strādājošas rokas eritrocīti satur daudz vairāk hemoglobīna un skābekļa, nekā nestrādājošas rokas eritrocīti.

6. Hidrodinamikas likumi aizliedz kapilāriem, kuri atrodas starp komunicējošiem asinsvadiem (artērijām un vēnulām), darboties neatkarīgi no tiem. Taču kapilāri “pēc sava ieskata” regulē savas asinsrites daudzumu. Sīkāk mēs to aplūkosim zemāk.

 

Kā tas bieži mēdz būt, nejaušs eksperiments atklāja nezināmas parādības sirds darbībā. Izrādījās, ka sirds asinsvadu sistēma ir atsevišķa augsti organizēta mūsu ķermeņa struktūra. Viņai piemīt savas smadzenes, sava sirds, un viņai ir savi viļņvadu hemodinamiski sakari, kuri vada eritrocītu informācijas enerģētisko pakešu kustības trajektoriju pa asinsvadiem. Turklāt viņa materializē un sadala visas laika formas organismā un kalpo kā apziņas apsteigšanas sistēma.

Zinātne. Pērtiķu ģimenē radītās stresa situācijas dēļ mantijas paviāna tēviņš nomira no miokarda infarkta.

 

Vikipēdija.

Miokarda infarkts – viena no sirds išēmiskās slimības klīniskajām formām, kura norit, attīstoties miokarda apgabala išēmiskai nekrozei, kuru izraisa šī apgabala absolūti vai relatīvi nepietiekama apgāde ar asinīm.

Miokardssirds muskuļu vidējais slānis – viņas masas pamata daļa. To veido šķērssvītrotie muskuļaudi. Miokarda funkcija ir ritmiskas automātiskas saraušanās, kuras mijas ar atslābināšanām un kuras tiek veiktas nepārtraukti organisma visas dzīves garumā. Dažādu sirds sekciju secīga saraušanās un atslābināšanās ir saistīta ar viņas uzbūvi un to, ka pastāv sirds vadītājsistēma, pa kuru izplatās impulss. Priekškambaru un kambaru miokards ir atdalīts, kas padara iespējamu to neatkarīgu saraušanos. Nekroze – tā ir audu vietēja bojāeja dzīvā organismā kāda viņa bojājuma rezultātā. Visbiežākie cēloņi audu nekrotiskam bojājumam ir asins apgādes pārtrūkšana (kas var vest pie infarkta, gangrēnas) un vīrusi.

Asinsrites kapilāri ir vissīkākie asinsvadi, kuri caurauž visus cilvēka un dzīvnieku audus un veido tīklus starp arteriolām, kuras aiznes asinis līdz audiem, un vēnulām, kuras atvelk asinis no audiem. Caur kapilāra sieniņu notiek gāzu un citu vielu apmaiņa starp asinīm un pieguļošajiem audiem.

 

Kreisā kambara dobuma sekcijā tika atrasts trombs virs infarkta vietas. Taču, veicot dzīvnieka visu lielo asinsvadu turpmāku revīziju, atklājās vēl seši trombi, sēdoši cits aiz cita, turklāt tikai kreisajā iegurņa artērijā. Tiem visiem bija intrakardiālas izcelsmes pazīmes. Tā bija vienīgā trombu ķēde ķermenī, kas vedināja uz domām, ka iegurņa artērijā asinis pa porcijām ienāk tieši no kreisā kambara virsotnes, kur tika atrasts trombs. (Trombi kādā ķermeņa daļā ir parastas miokarda infarkta sekas.)

Radās dabisks jautājums: ja noslēgtu asinsriti šajā pašā iegurņa artērijā, vai būs sirds virsotnes infarkts? Tā tika nosieta, un jau pēc 36 st. tika iegūts miokarda infarkts tieši tajā pašā sirds vietā.

 

Tā tika konstatētas šūnas uz sirds kambaru iekšējās virsmas (aptuveni 100). Viņas atgādina mini-sirdis, no kurām katra kalpo tikai noteiktam orgānam, kas ir pierādīts ar radioaktīvu iezīmju palīdzību. Tās ir virpuļveidīgas piltuves, kur veidojas asiņu porciju lokāli vērpumi, pateicoties kam eritrocīti artērijās virzās pa porcijām, strukturizētos “konglomerātos”.

Mini-sirdis patstāvīgi saraujas, atslābinās, maina savu tilpumu, regulē viņās ienākošās un no viņām izejošās asiņu porcijas. Mini-sirdis var apstāties vai nu no asiņu sabiezējuma (tromba) izveidošanās virs viņas, vai arī vienkārši no sava dobuma muskuļu kontraktūras saraušanās.

 

Atcerēsimies sirds – kā orgāna – evolūcijas ceļu.

Tārpveidīgajiem katram ķermeņa posmiņam ir sava sirds, viņu var būt vairāki desmiti. Samērā ar organisma sarežģīšanos, viņu kļūst mazāk: tārpiem jau ir 4 sirdis, zīdītājiem – viena.

Sirds apvienojās vienā, bet turpina apgādāt ar asinīm kādreiz ar viņu saistītos orgānus.

Izrādījās, ka mini-sirdis un asinsvadi, kuri ved uz sajūgtajiem orgāniem un tur sazarojas kapilāros, ir izklāti ar vienām un tiem pašām gludo muskuļu šķiedrām, kurām ir vienāda frekvence visā garumā. Šīs šķiedras nodrošina drošus sakarus un asinsrites sadalījumu.

 

Tātad sirds asinsvadu sistēma zina citu sistēmu attīstības programmu, ieliek materiālu pamatu viņu attīstībai un konstruē sakarus. Sirdij ir savas smadzenes!

Atcerēsimies, ka embrija periodā sirds audzē arī cilvēka smadzenes. Tāpēc sirds nepakļaujas smadzeņu komandām, bet smadzenes pilda visas sirds komandas.

 

Iznāk, ka visiem funkcijas pildošajiem orgāniem ir savas mini-sirdis sirds iekšienē, bet arī pati sirds kā orgāns ir izpildītājs. Tāpēc zinātnieki domā, ka viņai ir sava maksi-sirds. Un mūsu sirdij ir jābūt saiknei ar viņu.

Jau ir konstatēts anatomisks pārpratums sirds augšējā daļā. Tika nosaukts par sirds austiņām. Viņām ir specifiska muskulatūra, kādas priekškambaru apkārtējos audos nav. Vai ne šīs austiņas saista mūs ar Lielo Sirdi?

Sirds Lielā Sirds slēpj sevī pēkšņas nāves mīklu. Iznāk, ka mūsu aiziešanu no šejienes var izraisīt kādi cēloņi “no turienes”?

Patologanatomi ir konstatējuši, ka pēc aiziešanas mēdz būt sirds pilna asinīm – pēdējā mirklī viņa ir metusies glābt sevi. Mēdz būt absolūti sausa sirds – metusies glābt citus orgānus... Sirds pat var atraut gabalu no savas miesas un nosūtīt tromba veidā, lai noslēgtu asiņošanu! Kāds cilvēks, tāda arī sirds?!

 

Ar apkārtējo vidi mūs saista sirds asinsvadu sistēma ar miljards kapilāru palīdzību. To kopējais garums ir 100 tūkst. km. Kapilāri saista artērijas un vēnulas, taču uzvedas neatkarīgi no tām.

Kapilāru sieniņās nav muskuļu šķiedru, viņi nespēj patstāvīgi sarauties, viņiem nepienāk nervu gali. Varētu likties, ka viņi ir pasīvi asiņu pārvadītāji... Taču kapilāri “pēc sava ieskata” regulē savas asinsrites lielumu. Vēl vairāk, ja kapilāri ir piepildīti tikai ar asins plazmu, tur vispār nav kustības, bet pietiek tur nonākt eritrocītiem, un asinsrite atjaunojas, un jo vairāk kapilāros ir eritrocītu, jo tā ir intensīvāka.

 

Kurš “komandē” asinsriti kapilāros?

Tiksim skaidrībā ar asins sastāvu... (1. att.)

16 11 I 01

1. att. No kreisās uz labo ERITROCĪTI, TROMBOCĪTI UN LEIKOCĪTI.

 

1. Eritrocīti – sarkanie asinsķermenīši. Pārnēsā skābekli un CO2, uztur skābju-sārmu līdzsvaru. (Sarkani hemoglobīna dēļ. Hemolīze aknās un liesā. Dzīvo 120 dienas. Mugurkaula un ribu sarkanās un dzeltenās kaula smadzenes.)

2. Trombocīti, piedalās asiņu recēšanas procesā. Šis satiksmes dienests, savstarpēji mijiedarbojoties, vada eritrocītu porciju virzības pa asinsvadiem rindu, palēninot, paātrinot viņus, slēdzot vai atverot viņiem ieeju artērijā. (Trombocīti – asins plāksnītes – neregulāras formas struktūras, aptvertas ar membrānu, bet bez kodola. Viņus ražo asinsrades orgāni.)

3. Leikocīti – baltie asinsķermenīši. Balti, 1% asinīs, pārējie kaulu smadzenēs.

 

Katrs leikocīts kā “gans” “vada” porciju no 18-20 eritrocītiem, izdzenā viņus pa atsevišķiem kapilāriem. Kapilāros veselajiem eritrocītiem ir jāatdalās atsevišķi un jāieņem sevī pēc iespējas vairāk informācijas no apkārtējās vides.

Pēc tam, kad eritrocīti ir izgājuši cauri kapilāriem un vēnulām, leikocīti viņus atkal sakārto ķēdītēs un ved pie noteikta aknu moduļa.

Tātad! Organismā nav “nepiederošu” asiņu, katra asins šūna nes ģenētisku komplektu, raksturīgu tikai noteiktam orgānam. Nes sevī desmitiem tūkstoš individuālas olbaltumvielu informācijas vienību, kuras tiek izmantotas saziņai starp asins šūnām plūsmā. Tur ir noteikta orgāna adreses informācija.

 

Eritrocīti, saņēmuši informāciju tiešā veidā, virzās pa vēnām “monētu” stabiņu veidā, kā magnetofona lente, kura ieiet labajā priekškambarī, kur to nolasa sirds smadzenes.

Tā tad arī ir tagadne! No turienes asinis virzās uz smadzenēm. Smadzenes to saņem pēc 6-8 sek.. Smadzenēm tā ir tagadne, bet sirds smadzenēm – jau pagātne.

Smadzenes caur nervu šķiedrām izdala mitohondrijus un lizosomas limfātiskajā sistēmā. Tas tad arī ir mūsu atmiņas arhīvs. Tā ir pagātne.

 

Ir pamanīta interesanta sakritība – mitohondriju skaits ir vienāds ar sirds pukstu skaitu. Un šīs šūnas neatmirst, kā pieņemts uzskatīt, bet aiziet uz atmiņas glabātuvi. (Nervu šūnas pēc izmēra ir ļoti lielas. Viņas nemainās tikai no ārpuses – iekšienē norit vētrains darbs, ieslēdzot ierakstu atmiņā (“pagātnes diskos” un radot jaunus “diskus”).

 

Nākotnes laiks tiek gatavots labajā priekškambarī, saplūstot tagadnei (venozajām asinīm) un pagātnei (limfai). (Sirds labā puse laminārās plūsmas no plaušu vēnām pārvērš haotiskā kustībā, iegremdējot eritrocītus diastoles vakuumā.)

 

Tādejādi sirds sistēma apsteidz apziņu, savij viņā 3 laika formas, viņa spēj mijiedarboties ar pasauli, apgādājot mūs ar informāciju. Turklāt “Pirmais vārds ir dārgāks par otro”! Iznāk, ka pirmā reakcija nāk no sirds smadzenēm, un jau pēc tam mēs sevi pierunājam loģiski...

To apstiprina dzirdes fizioloģija. Vēl pirms mēs izrunājam vārdu, iestiepējmuskulis jau sasprindzina auss bungādiņu līdz tam skaņas skaļuma uztveres lielumam, ar kādu mēs vēl tikai taisāmies izrunāt. Iznāk, ka mūsu runa, tās jēga, emocionalitāte nav spontāna. VĀRDS jau ir noticis sirds apziņā, bet galvas smadzenes tikai apzinās tā jēgu (pēc 6 sekundēm). Atcerieties Evaņģēliju: “Iesākumā bija VĀRDS”?

 

Tagadnes laiks – tā ir vēnu-kapilāru sistēma, pagātne – limfātiskā, nākotne – arteriālā sistēma. Viņas ir atdalītas ar laika intervālu, kurš ir pats vārīgākais moments svešai iekļūšanai, ja tam nav garīgas aizsardzības!

DZĪVOT caur sirds smadzenēm – tas tad arī ir būt Šeit un Tagad.

 

Asinis materializē visas laika formas vienlaicīgi ķermeņa TELPĀ.

Un dzīvs organisms – tas ir dažādu savstarpēji saplūstošu telpu sfēras savienojuma mezgls. Un šī milzīgā sistēma atrodas pastāvīgos savstarpējos sakaros.

Un kādā brīdī manas ķermeniskās telpas asinis, sastopoties ar mēness telpu, saņem signālu (“pilnmēness”). Nostrādā ķēdīte. Starp citu, ja sievietei ir veselīgas nieres, tad mēnešreizes viņai sākas tieši pilnmēnesī.

 

Asiņu fiziskās īpašības ir maz izpētītas.

Asinīm ir kaut kāda masa, agregātstāvoklis.

 

Taču asinis – tā nav vienkārši viela, kā ūdens (ūdens tikai ieraksta un glabā informāciju). Asinis – tie ir šķidri savienojoši audi. Bet audu īpašība jau ir reflektora domāšana!

 

Ir atlicis vēl viens svarīgs jautājums! Sirds elektriskās sistēmas iedarbināšanas mehānisms nav atrasts. Ir tikai zināms, ka dažas sekundes tūkstošdaļas pirms elektrisko strāvu parādīšanās sirdī parādās magnētisks impulss kaut kur sirds kambarī. Un šis impulss var dzimt tikai pašās asinīs!

Neticams fakts: pēc sirds apstāšanās, pie asinsvadu pilnīgas atonijas un iestājušās klīniskās nāves vairāki asins litri no artērijām vēl 30 min. turpina pārtecēt vēnās, kurās spiediens šajā momentā ir gandrīz 10 reizes augstāks par arteriālo! Tāda autonoma asiņu kustība liecina par kaut kādu iekšēju spēka avotu, kura daba nav atkarīga no sirdsdarbības, un tātad pašu asiņu īpašības ne tuvu nav “ņūtoniskas”. (Kas tas ir?)

 

Zinātne ir pierādījusi, ka “Visiem dzīvajiem organismiem piemīt sarežģītas dabas elektriski un magnētiski lauki. Šie lauki pilnīgi izzūd līdz ar nāvi.

Un, cilvēkam nomirstot, dažādās telpas komponentes zaudē sakarus caur asinīm, jo asinis zaudē FIZISKĀS īpašības.

Kāpēc aizsedz spoguļus? Ko var redzēt spogulī aizgājušais? Kādu viņš var sevi ieraudzīt, ka labāk viņam neredzēt?

 

Cilvēka elektromagnētiskais lauks ir fiziskā ķermeņa augstākā komponente, kura viņu savieno ar augstākām dzīvas būtnes matērijas sfērām. Un dabas radioaktīvais fons ir nepieciešams dzīvu organismu normālai eksistencei. Daži starojumu liek cilvēkam gulēt, raudāt, smieties, uztraukties...

Kāds gan augstākais LAUKS vai ORGĀNS to visu vada!?

Kurš vai kas vada cilvēka sirdi?

Cilvēka limfātiskajai un veģetatīvajai nervu sistēmai arī nav ķermenī vadošu orgānu! (Šī iemesla dēļ viņi praktiski nav zinātnieku pētīti. Neviens nezina sāpju dabu.)

Indiāņi Maiji saka – “laika beigas”? Šo asiņu beigas? Asinis kļūst citādas? (Un Laiks sāks nest citus raksturojumus?)

Ko Visums nolasa no mūsu asinīm? Kādu informāciju?

Kādēļ mēs esam sadalīti pa asins grupām? Cilvēks, kā suga, ir viens, bet asinis dažādas. Cilvēka radītāji – dažādas zvaigžņu civilizācijas?

Jautājumu ir milzīgi daudz!

 

Asins grupa – tās ir asiņu imūn-ģenētiskas pazīmes, kuras ļauj cilvēku asinis apvienot noteiktās grupās pēc antigēnu līdzības.

Katra cilvēka formelementos (eritrocītos, leikocītos, trombocītos) un plazmā tika atrasti antigēni (antigēns – organismam sveša viela, kura izraisa antiķermenīšu veidošanos). Tika nosaukti par antigēnu A un B.

Antigēni apvienojas grupās, ieguvušās sistēmu AB0 (4 grupas – 0, A, B, AB), rēzus u.c. nosaukumus.

Rēzus faktors. Bez olbaltumvielām AB0 eritrocītos atrodas olbaltumviela, kuru nosauca par rēzus faktoru (pēc rēzus makaka, kuram to pirmoreiz atrada, nosaukuma). Ja šīs olbaltumvielas nav, tad faktoru sauc par rēzus negatīvu (15%), pretējā gadījumā – par pozitīvu. Šīs olbaltumvielas esamība vai trūkums ir iekodēts gēnos.

Cilvēkam katra asins grupa nes noteiktu informāciju, noteiktu programmu. Taču galvenais cēlonis cilvēku sadalījumam pa asins grupām ir tāds, ka šie cilvēki pieder dažādām Kosmiskām Sistēmām, uzskata ezotēriķi.

Cilvēkus ar pirmo asins grupu vada viena planētu Sistēma, ar otro – cita, un tā tālāk. Tā tika nolemts uzkonstruēt cilvēku pēc viņa šķidrajām komponentēm, turklāt dažādas asins grupas dod pašu Sistēmu dažādas enerģiju īpašības. Viņām ir dažādas spējas.

Cilvēkiem ar pirmo asins grupu vairāk ir attīstītas psihiskās spējas, viņi pieder humanitāriem. Cilvēkiem ar otro asins grupu piemīt spēja levitēt, tas ir, viņi spēj lidot fiziskajā plānā par spīti fizikas likumiem, ja, protams, trenējas. Taču uz Zemes ir bijis daudz cilvēku spontānas levitācijas gadījumu.

Cilvēkiem ar trešo asins grupu piemīt ekstrasensitīvas spējas. No viņiem iznāk ekstrasensi. Bet ceturtajai grupai labāk ir attīstītas smadzenes, galvenokārt tie ir intelektuāļi. Ir nosauktas galvenās īpašības, bet ir arī citas.

 

Mēs divu gadu laikā aplūkojām daudzu cilvēku asins pilienus zem elektronu mikroskopa.

Asins plazmā, kurai pilienā ir jāsastāda 50-60%, ir brīvi jāpeld eritrocītiem (regulāri, vienādas formas divpusēji ieliekti diski). Tur ir jābūt 2-3 leikocītiem divu eritrocītu izmērā un vienam trombocītam.

Ko tad mēs ieraudzījām?

Pirmais, kas krita acīs – tā ir atūdeņošanās aina, jo leikocīts raustās uz vietas, mēģinot kustēties. Mēs ieraudzījām neglītos konglomerātos salipušus eritrocītus, peldoši holesterīna kristāli bremzēja kustību un šaurināja asinsvadus. Neskaitāmi daudz parazītu un viņu olu. Sēnītes darbojas, dalot eritrocītus uz pusēm, ortofosforskābe un urīnskābe viņus apdedzina, veidojas trombi... Īsts trilleris jutīgam cilvēkam!

 

Bet, lūk, tādu sarakstu ir sastādījuši profesionāļi, ārsti, kuri pētīja sabiezinātas un paskābinātas asinis.

Dažāda izmēra eritrocīti B grupas vitamīnu, folijskābes un dzelzs nepietiekamības dēļ.

Robaini eritrocīti toksīnu asinīs dēļ.

Palielināta izmēra eritrocīti – makrocīti.

Fibrinogēna spīkulas, izraisošas iekaisumu (atbilde uz asins stagnāciju un slodzi uz aknām).

Tauku uzkrājuma plāksnītes un trombocītu agregācija pārliecīgas tauku lietošanas dēļ.

Trombocītu agregācija veido trombu (gaļa, tauki, cukurs).

Nesagremota cukura kristāli var veidot rauga infekciju.

Bakteriāla un cita infekcija eritrocītu iekšienē.

Sēnīšu infekcijas gadījumā organisms slikti absorbē barības vielas.

Šūnas-mērķi dzelzs deficīta gadījumā.

Bakteriāla infekcija, kura kā blakusproduktu ražo toksīnus.

 

Visums no mūsu asinīm nolasa informāciju, ko mēs dzeram, ēdam, kādā apkārtējā vidē mēs dzīvojam.

 

Mēs uzdevām dažus jautājumus pazīstamajam Pēterburgas dziedniekam Kretovam J.V. (Кретов Ю.В.).

- Ģenētiski modificēti produkti. Vai tas ir slikti, vai labi?

Kretovs: “Cilvēki pašlaik cieš no paaugstinātas asiņošanas... Barības dēļ. Norit adaptācija ģenētiski modificētiem produktiem. Tas vēl gadus 15 notiks. Cilvēki sāks labāk sajēgt, palielināsies domāšanas darbības ātrums un iespējas. Būs zināms cilvēka smadzeņu datorizācijas efekts labā nozīmē. Apspēlēt šos cilvēkus būs praktiski neiespējami.”

- Tātad nekā slikta ģenētiski modificētos produktos nav?

Kretovs: “Ir! Slimību skaits palielināsies desmitiem reižu. Cietīs smadzenes par 30%. Plaušas par 90%, sirds par 80%, nieres par 100%, kuņģis – par 50%, zarnu trakts par 100%. Neauglība par 30%, asinis par 100%! Visas sistēmas izmainīsies, un būs pavisam cits sistēmiskuma veids.

Izrādās, ka cilvēku skaitu uz planētas koriģē fizisks faktors – tā ir asins kvantitatīvā komponente uz planētas. Cilvēce palielināsies līdz noteiktam līmenim (masai), bet pēc tam ieslēgsies faktors, kurš vedīs pie tā, ka cilvēki mirs nez no kā...”

Un piebilda, ka “drīz ufologi sadursies ar dīvainu lidojošo šķīvi. Šī šķīvja sistēma ir organizēta tā, it kā tie būtu asinsvadi”.

 

Tātad. Kādu dzīvesveidu var noregulēt, lai uzturētu sirds asinsvadu sistēmas nevainojamu darbību? Un lai tas neaizņemtu daudz laika.

Kā vienmēr, iesakām visas iespējamās asins tīrīšanas!

Ir zināms, ka negatīvs skābinoši atjaunojošs potenciāls atjauno un uztur eritrocītus!

 

Ēdiens. Ved pie asinsvadu išemizācijas. Pārēšanās saspiež asinsvadus, piesārņo to sieniņas. (Labi ir ēst jebkuras atspiedas, kurām ir negatīvs potenciāls!)

Sāli nedrīkst ierobežot. Sāls līdzsvaram seko asinis. Ja organismā nepietiek sāls, viņš ņem to no plazmas, no limfas. Un tad rodas deficīti.

Ūdens. Eksistē ūdens attīrīšanas ierīce БСЛМед. Ūdenim no tā ir negatīvs skābinoši atjaunojošs potenciāls! Tas ir pats svarīgākais, jo tas atjauno un uztur eritrocītus!

Gribas(!) dzert daudz šī ūdens, bet asins plazma satur 90% ūdens.

Ūdens ir nepieciešams cilvēka smalkajiem ķermeņiem, tāpat kā visam dzīvajam.

Daloties šūnām, daļa šūnas iekšējā ūdens tiek zaudēta, parādās grumbas.

Biezas asinis nedod skābekli audiem vispār! (Augsts spiediens.)

Ūdens spēj reaģēt uz ļoti plašu elektromagnētisko svārstību spektru, tāpēc tas atspoguļo Visuma fundamentālās īpašības kopumā.

 

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 11.2016

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub44.html

Tulkoja Jānis Oppe

 


[1] Skat. Michael Newton. Journey of Souls; Майкл Ньютон. Путешествие души http://www.koob.ru/newton/travelling_of_soul (Tulk. piezīme)