Нина Терехова и Сергей Бублик - О чём говорят пиктограммы на полях в июне 2017 года

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Par ko runā piktogrammas uz laukiem 2017. gada jūnijā

 

Pārlūkojot planētas jaunumus 2017. gada sākumā, mēs ieraudzījām – “Nepazīstama planēta, pēc izmēra kā Marss, satuvinās ar Zemi” http://earth-chronicles.ru/news/2017-06-09-105221

17 07 10 01

1. att. Pazīstamais astronoms Roberto Antezana (Roberto Antezana) no Čīles ir publicējis ziņojumu par viņa atrastu nepazīstamu planētu, kura tuvojas Zemei. Astrofiziķis ir spējis iztaisīt šīs planētas fotogrāfijas ar teleskopa palīdzību

 

“Šī informācija piesaistīja citu astronomu uzmanību, kuri nonāca pie secinājuma, ka šī nepazīstamā planēta pēc saviem izmēriem ir salīdzināma ar Marsu, un viņa neriņķo pa orbītu, tas nav asteroīds, jo tai ir pareiza forma.
Planētas attēla, iztaisīta ar teleskopa palīdzību, iekšienē ir novērojamas dīvainas struktūras no nezināmas vielas un planētu pavadoša šleife, kurai ir V-veida forma.
Uz šo brīdi zinātniekiem nav sapratnes, kas gan tas tāds ir – nepazīstama klīstoša planēta vai neticami gigantiska komēta. Jebkurā gadījumā tā nes tiešus draudus zemei, jo tās kustības trajektorija ir vērsta uz mūsu planētu, un tā vai nu paies garām gluži blakus mums, vai arī, iespējams, sadursies ar Zemi.

Antezana savus savāktos datus par šo planētu ir nodevis NASA. Uz šo brīdi nekādu oficiālu informāciju NASA sakarā ar šo atklājumu nav sniegusi.”

 

Tā nekas, tik “parasts” jaunums!

Un atkal nekādu versiju no pašreizējiem zinātniekiem...

Šis jaunums, kopā ar citu (“Marss ir dzimis asteroīdu joslā” http://earth-chronicles.ru/news/2017-05-16-104436), lika mums atkal griezties pie ģeniālā krievu zinātnieka Jurija Babikova (Юрий Бабиков) (aizgāja 2010. g., atstājis savu grāmatu “Pasaules uzskats jeb Prometeja Atgriešanās” (“Мировоззрение или возвращение Прометея”) informācijas. Un viņa grāmatā nav ne piliena mistikas!

 

Mēs palūdzām Kretovam Jurijam Vasiļjevičam (Кретов Юрий Васильевич) noskaņoties uz 1. att.. “Tam ir sakars ar Marsu, tā nav pati planēta, bet... ļoti pozitīvi!”

17 07 10 02

2. att. Piktogramma 17.06.02., Viltšīra

 

Kretovs: “Tam ir sakars ar šo pie mums lidojošo planētu. Kā sakars. Kā karte. Tas ir viens un tas pats.”

Par šo notikumu, par nepazīstamās planētas kustību uz Zemi, parunāsim nākamajā rakstā, bet tagad jūnija jaunumi no citām piktogrammām...

 

Par piktogrammu 17.06.04., Oksfordšīra, Kretovs teica, ka tā ir “Pasaules daļu centrēšana. Kaut kas tiek centrēts pa pasaules daļām.”

17 07 10 03

3. att. Piktogramma 17.06.04., Oksfordšīra

 

- Vai var runāt par to, ka Zemes garoza JAU ir kļuvusi noturīga?

Kretovs: “(Noskaņojas diezgan ilgi.) Uz to pusi iet, kaut kas ir kļuvis relatīvi noturīgāks, bet uz to pusi iet.”

- Vulkāns Jeloustonā neuzsprāgs tik stipri, kā to sagaida?

Kretovs: “Darbība tur tomēr turpināsies. Cita lieta, ka tas tiek kontrolēts. Tas nebūs tajā režīmā, ko sagaida. Ne tādā mērā Zemei, kā tiek brīdināts. Tas Amerikai būs katastrofiski.”

Pēc piktogrammas (4. att.) parādījās daudz piktogrammu, kuras attiecas uz apziņu. Mēģināsim tikt skaidrībā...

17 07 10 04

4. att. Piktogramma 17.06.02., Francija, Crézancy-en-Sancerre

 

Kretovs: “Bet šeit, ja uzzīmē tādu līniju (ar pirkstu pavilka līniju lejā zem gredzeniem)... Tā ir kanāla daļa. Tas ir summējošais faktors. (Iespējams, runa ir Babikova shēmas (Zeme, Marss un reklosters) daļu. Šeit ir skaidrs, ka divas planētas pagaidām vēl nav izpaudušās orbītā ap Sauli.)

17 07 10 05

5. att. Piktogramma 2017.06.18., Grand-Est, Francija

 

Kretovs: “Tam ir sakars ar to līniju (4. att.), par kuru es jau teicu. Tā jau ir pašas apziņas darbība.”

 

Iznāk, ka ir “pašas apziņas darbība”, kuru mēs neapzināmies, nesaprotam, nevaram izskaidrot sev pašiem! Jautājumu lavīna nedod miera “dumjai” galvai – viņai vajadzīgi vismaz kaut kādi izskaidrojumi...

 

“Paskatījies šī mēneša piktogrammas un NLO foto (attēli zemāk), Kretovs precizēja: “Tā nav iznākšana uz kontaktu, netiek izmanīta apziņa, bet modulēta.”

Modulācija ir process, kurā informāciju saturošu vibrāciju „uzsēdina” uz iepriekš zināmas nesējas ar mērķi iegūt jaunu, modulētu signālu. Informācijas pārnesēja (nesēja) lomu pilda augstfrekvences svārstība.

Modulācijas rezultātā zemfrekvences vadošā signāla spektrs tiek pārnests un augstu frekvenču apgabalu. Tas, organizējot apraidi, ļauj noskaņot, lai funkcionētu visas raidošās-pieņemošās ierīces dažādās frekvencēs, turklāt tā, lai tās „netraucētu” cita citai.

 

Iznāk, ka uz Zemes ir jātiek radītai „nesošai” augstai frekvencei, kura iepriekš ir zināma.

Un 2017.06.09., Viltšīrā parādījās uzvedne-piktogramma.

17 07 10 06

6. att. Piktogramma 17.06.09., Viltšīra

 

Kretovs: „Tā ir enerģētisku punktu provokācija (piramīdas – tādi punkti). Dod tēmējumus, kur tam ir jābūt lokalizētam. Tos pagaidām neaktivizē. Dod tēmējumus.”

 

Uz jautājumu „Vai tās nav piramīdas, kuras radīs nesējfrekvenci, kura modulēs signālu?” Kretovs atbildēja: „Mums NĒ, bet viņiem JĀ. Mums – nē, bet patiesībā JĀ. Iznāk divdabība. Visā ir divdabība. Tā projicējas tādā veidā, lai neviens no noritošajiem procesiem netiktu traucēts. Bet turklāt kaut kādas lietas izmainās.”

Faktiski runa ir par apziņas izmainīšanu.

 

Lūk, cik saprotami un vienkārši par apziņu runā Grabovojs G.P. (Грабовой Г.П.), ja apdomājam šīs definīcijas:

 

„Apziņa ir vispārināts veids, ar kādu objekti reaģē uz informācijas vidi, bet uztvere – objekta segmenta parciālās reakcijas veids.

Apziņas augstāki stāvokļi vedīs pie iznīcināšanas neiespējamības. Lieta tāda, ka noteiktā apziņas stāvoklī katrs Pasaules elements ir mūžīgs. Tāpēc, kad Kolektīvās apziņas pamata daļa sasniegs tādu līmeni, tad iznīcināšana jau būs neiespējama. („Mainās morāle, nevis ētika,” piebilst Tihoplavi (Тихоплавы)).

Apziņa ir struktūra, kura dvēselei ļauj vadīt ķermeni (apvieno matērijas garīgo un fizisko struktūru). Dvēsele, kuras materiālā daļa ir ķermenis, caur apziņas struktūru mijiedarbojas ar realitāti.

Izmainot apziņu, var pārveidot Garu un tātad īstenot darbības (notikumus).

Īstena apziņa – tā ir apziņa, kura atspoguļo Pasaules realitāti bezgalīgajā laikā un telpā. Tā ir apziņa, kura ļauj dzīvot mūžīgi un mūžīgi attīstīties.”

 

Un, lūk, tāda svarīga piktogramma parādījās 2017.06.21., Viltšīrā.

17 07 10 07

7. att. Piktogramma 2017.06.21., Viltšīra

 

Kretovs: „Tas attiecas uz apziņu. It kā, kad apziņa dalītos divās daļās.

- Vai var teikt, ka apziņas dalās divās daļās pēc principa: kurš uztver piecisko sistēmu, un kurš – divisko?

Kretovs: „Var tā teikt.”

- Uz piktogrammas, iekšējā aplī 1/3 daļa labības stiebru ir noliekta – tie ir cilvēki, kuri nevar pāriet uz piecisko sistēmu, bet 2/3 – var. Jeb otrādi?

Kretovs: „Vēlreiz. 1/3 nevar. Un šī trešdaļa visus netīrumus vilks uz sevi. Acīmredzot, ka tas ir kaut kas tādas… Nekad nebūtu domājis! Parasti, lielāks skaits ir pret mazāku, bet šeit mazāks pret lielāku (jauno!). Lūk, tas ir absurds.”

- Un šīs 2/3 pāriet uz augstāku, paplašinātu apziņu, kura balstās uz piecisko sistēmu?

Kretovs: „Jā – jā, jā.

 

Tad kas gan notiek?

Nav noslēpums, ka informācijas plūsma uz planētu ir pieaugusi desmitiem reižu.

Diviskā sistēma netiek galā, tāpēc cilvēka vitonu matrica ir spiesta no informācijas apstrādes diviskās sistēmas pāriet uz trijisko! Tieši šis „pāriešanas no diviskuma sistēmas trijiskumā, pieciskumā, sešiskumā utt.” process ir cēlonis tai ķēdes reakcijai, kāda rodas pie urāna sabrukšanas.

(Par cilvēka vitonu matricu skaties „Cilvēka radīšana: cilvēka vitonu matrica. 2017. g. aprīlis” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub61.html[1])

Process, kurš notiek vitonu matricā – tas ir informācijas pārvešanas enerģijā process. Vitonu matricai ir uzkrāšanās tendence (no dzimšanas līdz nāvei).

 

Paklausīsimies zinātniekus. „2016. g. novembrī matemātiķi u.c. zinātnieki satikās ar biologiem seminārā Santafē Institūtā Ņūmeksikā. Tika izvirzīts tāds jautājums: cik speciāla zinātniska disciplīna ir bioloģija?

Jēdziens INFORMĀCIJA ir kļuvis par centrālo fundamentālajā fizikā. Šim jēdzienam jau ir spiesta pievērst uzmanību arī bioloģija.

Ja aplūkojam dzīvas būtnes kā aģentus, kuri izpilda izskaitļojumus – informācijas par apkārtējās vides neparedzamajiem gadījumiem vākšanu un glabāšanu – tad viņu spējas un ierobežojumi, piemēram, reproducēšanās, adaptācija, darbošanās, mērķis un jēga var tik saprasti nevis kā rodošies no evolūcijas improvizācijas, bet neizbēgamas fizisko likumu sekas. Jēga un nodoms, kuri tika uzskatīti par dzīvu sistēmu noteicošajiem raksturojumiem, tad dabiskā veidā var rasties pēc termodinamikas un statiskās mehānikas likumiem.
            Tādejādi dzīvus organismus var aplūkot kā objektus, kuri piemērojas apkārtējai videi ar informācijas palīdzību, absorbējot enerģiju un tādā veidā izvairoties no līdzsvara. Protams, tas ir ļoti svarīgs paziņojums. Bet ievērojiet, ka tajā nekas netiek teikts par gēniem un evolūciju, no kuriem, kā domāja daudzi biologi, ir atkarīgi bioloģiskie nodomi un mērķi.
            Ar to tiek domāts, ka „dabiskā atlase visaugstākajā mērā ir norūpējusies par izskaitļojuma termodinamiskās izmaksas minimizēšanu. Tā darīs visu iespējamo, lai samazinātu kopējo daudzumu izskaitļojumiem, kādi ir jāizpilda šūnai.”
http://earth-chronicles.ru/news/2017-02-13-101441

 

Tā kā runa ir par informāciju, pamēģināsim notiekošos informācijas pārvešanas enerģijā procesus saprast pēc analoģijas ar datortehniku.

 

Noteiktā datortehnikas attīstības etapā noskaidrojās, ka diviskajai skaitļošanas sistēmas izmantošanai datorā ir būtiski trūkumi, kuri ietekmē procesora darbības ātrumu un informācijas pārraidīšanas drošumu. Mēģinājumi pārvarēt šos trūkumus stimulēja skaitļošanas sistēmu attīstību.

 

Piemēram, trijiskās un diviskās skaitļošanas sistēmu salīdzinājums.

Salīdzinot pa bitiem, trijiskā skaitļošanas sistēma izrādījās ietilpīgāka nekā diviskā skaitļošanas sistēma.
Piemēram, deviņu bitu diviskajam kodam ir ietilpība 29 = 51 skaitļu, bet trijiskajam kodam ir ietilpība ir 39= 19683 skaitļi, tas ir 38 reizes vairāk.

Pašlaik (2017. g. februāris) cilvēks spēj apstrādāt jau 12 bitu ietilpību! 312 = 531441, kas ir 1038 reizes vairāk.

 

Šos vārdus apstiprina piktogramma 2017.06.16., Dorseta.

17 07 10 08

8. att. Piktogramma 2017.06.16., Dorseta

 

Kretovs: “Tas var būt saistīts ar Visuma apziņas efektu, ja var tā teikt. Tam ir sakars ar siltuma spilvenu.”

- Zīmējumā shematiski ir parādīta pāreja pie trijiskās, pieciskās un pēc tam sešiskās skaitļošanas sistēmas?

Kretovs: “Jā, jā. Tam ir sakars ar apziņu.”

Nākamās dienas piktogramma, 2017.06.17, Hempšīra, vispār izraisa ļoti vētrainas sajūtas (noskaņojieties)!

17 07 10 09

9. att. Nākamās dienas piktogramma, 2017.06.17., Hempšīra

 

Kretovs: “Tas ir aptuveni tas pats, kā (8. att.), tikai kā tas darbojas.”

- Ja visā ir diviskums, tad ir pamatoti pieņemt, ka Augstākās Civilizācijas modulē 2 kanālus?

Kretovs: “Nē. Vienu kanālu.”

 

Tātad tomēr notiek sadalīšana.

Ir izmainījies un turpina mainīties Zemes ārējais viļņu lauks. Informācija ienāk no Kosmosa, caurauž Zemi, cilvēka asinis nolasa informāciju, nodod uz vitonu matricu. Dzimst jauni bērni, ar jaunu Dvēseles kodu, ar citu informācijas apstrādes ātrumu! Šie mazuļi vēl neprot runāt, bet jau zina, kā izmantot sīkrīkus. (Piemēram, mūsu krustdēls, viņam ir 1.5 gadi, māmiņas telefonā pats atrod multfilmu, kuru nav noskatījies līdz galam, un ieslēdz tās turpinājumu. Un viņu neviens nav mācījis!)

 

Kopumā runājot, vajadzētu pašlaik pateikties tai trešdaļai cilvēku, kura “visus netīrumus savilks uz sevi”. Iespējams, varbūt viņiem tad arī ir uzbūvēta planēta-reklosters. Kaut gan “tieša sakara šeit nav, bet ir kaut kāds savijums,” – saka Kretovs.

 

Katrs var uzdot sev jautājumu: “Bet kādai daļai es varu pieskaitīt sevi?”

Ir vēl laiks pamodināt dvēseli, jo “divdabība ilgu laiku saglabāsies, kamēr fotonu fons transformēsies kaut kādu iekšēju spriegumu vienotā spēkā...” – saka Kretovs.

 

No dialoga ar Kretovu:

- Tātad, vai tāda notikumu attīstības shēma varētu būt patiesībā: “Ir radīta nesējfrekvence, taču pagaidām Augstākās Civilizācijas mūsu apziņu “speciāli” nemaina, lai “neviens no noritošajiem procesiem netiktu traucēts”. Pa šo nesējfrekvenci ir iespējama informācijas pārraide vajadzīgajā momentā (piemēram, 2018. g.), un ir cilvēki, kuri ir spējīgi uztvert šo informāciju (2/3), un tad nolaidīsies Baltais plīvurs, un tomēr notiks apziņas izmainīšanās, kaut arī cilvēki to pat var nepamanīt. Vienkārši sāks spriest citādi.”

Kretovs: “Tā varētu būt patiesība. Kā shēma – jā. VISS 2018. g. būs dīvains. VISS. Jātur savs noskaņojums harmonijā, neskatoties ne uz ko! Nekādas depresijas, vākt prom paniskus nemotivētus stāvokļus. Ņemt to vērā.

Tas ir lieliski, kas pašlaik notiek ar apziņu!”

 

Bet šie 2 NLO jūnija mēneša foto ir interesanti ar to, ka apstiprina Augstāko Civilizāciju ierīču esamību, kuras rada “nesējfrekvenci” un pat atmasko klimatisko ieroču esamību Kanādā. Un tas, ka cilvēks ir sācis uztvert tamlīdzīgu informāciju, liecina par apziņas izmainīšanos!

17 07 10 10

10. att. 2017.06.18. “NLO blakus Saulei ir tieši saistīts ar apziņas modulāciju.” Kretovs

 

2017.06.28. NLO Kanādā. “Tas ir saistīts ar apziņu. Tā nav iznākšana uz kontaktu. Tā ir modulācija... Nedrīkst pieļaut provokācijas ar dabas parādībām. Redzams, tā ir kontrole.”

17 07 10 11

11. att. Neparasts NLO ir novērots Kanādā. Fotogrāfs Kens Raiss (Ken Rice) taisīja dabas uzņēmumus, kad debesīs pamanīja NLO, kurš bija līdzīgs zaļam diskam ar asiem dzelkšņiem sānos un garu asti

 

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 10.07.2017

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub67.html

Pievienots 13.07.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/o-ch-m-govoryat-piktogrammi-na-polyach-v-iiune-2017-goda

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/1140-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-cilveka-radisana-cilveka-vitonu-matrica-2017-g-aprilis (Tulk. piezīme)