Нина Терехова и Сергей Бублик - Новые пиктограммы (май 2017г)

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Jaunas piktogrammas (2017. g. maijs)

(Sk. rakstus “Svaigi apļi uz laukiem. 2017. g. aprīlis” un “Papildinājums rakstam „Svaigi apļi uz laukiem. 2017. g. aprīlis””

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub62.html[1], http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub63.html[2]

2017. gada 21. maijā, Viltšīrā, atkal uz lauka parādījās piktogrammas. Mēs jau rakstījām, ka ar šīm piktogrammām mums nodod informāciju par priekšā stāvošajiem Zemes glābšanas “darbiem”, kā arī ir jau pašas iedarbības programmas-pēdas. Tiešsaistes režīmā. Lūk, ko konkrēti pašlaik izmaina cilvēkā…

17 05 28 01

No dialoga ar Juriju Vasiļjeviču Kretovu (Юрий Васильевич Кретов):

Kretovs: “Var, lūk, ar šo vietu mijiedarboties (parādīja vietu). Var ieiet kontaktā ar lidojošo šķīvi – pat ar diviem.”

- Bet vai tas nav saistīts ar mūsu DNS? Ir līdzīgs divu līmeņu DNS?

Ketovs: “Jā, var tā teikt.”

 

Parādījām viņam līdzīgu, vecu piktogrammu no 2005.07.09.

17 05 28 02

 

Toreiz jūs teicāt, ka “tās ir strukturālas izmaiņas. Iespējams, ka pat smadzenēs.”

Kretovs: “Šeit ir pat sarežģītāk. Tie ir šķeļošies lauki, jeb šķeļošos lauku mijiedarbība. Tas attiecas uz mijiedarbības līmeni. Tas ir tam, lai mums būtu vismaz kaut kāds kontakts. Tas attiecas uz kontaktu. Mēs gaidām kontaktu, bet tas sen eksistē. Un šim kontaktam ir jābūt noteiktā veidā… (noskaņotam?)… Nē, zem tā var organizēt struktūru.

- tas ir, nodibināt sakarus?

Kretovs: “Jā!”

(Struktūra – tā ir stabilu saikņu starp objekta elementiem kopība, kura nodrošina tā veselumu un identiskumu sev pašam, tas ir, pamata īpašību saglabāšanu pie dažādām ārējām un iekšējām izmaiņām.)

 

Kretovs: “Starp citu, šeit arī var mijiedarboties – lūk, šajā perēklī – šeit (parādīja).”

 

Tātad iznāk, ka tiešs kontakts bija nodibināts jau sen! Uz pašreizējo momentu pilnībā ir uzbūvēta sakaru struktūra, un tagad var sākt masveida mijiedarbību. Nākamās dienas piktogramma to arī rāda…

17 05 28 03

 

Kretovs: “Apbrīnojami! Šeit runa ir par vienādu šķīvīšu līmeņiem. It kā, ja mēs būtu iespaidoti ar šīm viņu mijiedarbībām.”

- vai var konkrētāk?

Kretovs: “Nu, teiksim, ir mentālais mijiedarbības līmenis, kad civilizācija atnāk apakšējā stāvoklī. Bet vēl zemāks mijiedarbības līmenis, neskatoties uz to, ka tā ir ļoti augsta līmeņa civilizācija…

Notiek strukturāla organizēšana, lai rastos mijiedarbība. Šai mijiedarbībai ir jāizmaina paša-iekšējā organizējuma līmenis.”

- cilvēkam? planētai? jeb Saules sistēmai?

Kretovs: “Visam summā. Savstarpējās saiknes ir daudzpusīgas.”

 

Iznāk – ja agrāk tika izmantots mentālais mijiedarbības uz mums līmenis (caur informāciju, cerot uz mūsu saprašanu), tad tagad ir ieslēgts režīms “bio” (iedarbība tiešā veidā uz DNS). Izskatās pēc tā, ka mūs koriģē atkal “pēc tēla un līdzības” saskaņā ar Radītāja sākotnējo ieceri. Un ļoti cer, ka pēc tam tas strādās “pats” vajadzīgajā režīmā.

 

Faktiski, pagaidām viss.

Iepriecina, ka cilvēce un planēta nav atstāta nelaimē. Un notiekošā sapratne jau noskaņo un ieslēdz mijiedarbības mentālo līmeni.

 

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

PS No N. Koteļņikovas

Atļaušos savu komentāru par tiem pašiem apļiem uz laukiem.

17 05 28 02

2. att. – pats agrākais no nosauktajiem – iedarbība, milzīgu jaunu enerģiju pieplūdums Planetārajā kopienā – Sfēru Būtņu ierašanās Zemes apkārtnē.

Divdabības – Vesica piscis – izklāšana un koriģēšana.

***

17 05 28 04

Vesica Piscis (zivs pūslis) – ļoti svarīga sakrālās ģeometrijas (sacred geometry) figūra. Viņu var ieraudzīt svētbildēs, katedrāļu ornamentā un masonu simbolikā. Šis simbols – divu apļu krustošanās – tika izmantots divdabības apzīmēšanai, kā Kristus (dieva un cilvēka) simbols, kā pretstatu (mikro- un makrokosms, cilvēks un daba, dvēsele un ķermenis) sintēze. Turklāt tas ir reinkarnācijas cikla simbols un Budas acs. Tas simbolizē arī jaunā dzimšanu no divu saplūšanas, auglību un dzīvības aizmešanos, Visuma klēpi, mēnesi un, protams, vagīnu.
Sakrālajai ģeometrijai ir neliels sakars ar pašu ģeometriju, tas bija ērts un kompakts veids sniegt priekšstatu par pasaules iekārtojumu, sākumu un beigām ar vienkāršiem simboliem – ģeometriskiem attēliem. Piemēram, pie Vesica Piscis pievienojot trešo aploci, dabūsim Triqetra – trīs aploču krustošanos, trīsvienības simbolu, pagānisku ģermāņu simbolu. Bet, lūk, dzīvības zieds, kurš ietver sakrālu informāciju par visu dzīvo.

 17 05 28 05

Uzrakstīja onlooker https://d3.ru/vesica-piscis-323523/?sorting=rating

*****

Gredzeni ikonogrāfijā – tie ir debesu Spēki. Sākotnēji ugunīgie riteņi bija Ķeruba attēla daļa. Taču pakāpeniski spārnotos riteņus sāka izmantot kā Troņu augstākās hierarhijas trešās pakāpes patstāvīgu tēlu. Tie kalpo kā Dieva pakāje, caur tiem Viņš realizē Savu augstāko Tiesu. Krētas Teofāna (Феофан Критский) freskas ilustrācijā, XVI gs., figūra, kura iegūta, krustojot gredzenus, – tā ir mandorla, to parasti attēlo apkārt figūrām, kuras augšupceļas, simbolizējot ne tikai viņu svētumu, bet arī viņu Pārveidošanos.
Pazīstama kā Vesica Piscis (“Zivs pūslis”), mandorla bija agrīnās kristietības “Lai Slavēts Kristus” (Христос во Славе) simbols.
Tas ir arī liesmas grafisks attēlojums, garīguma simbols. No otras puses tā simbolizē duālistisko debesu un zemes vienotību, kuru attēlo kā divus krustojošos lokus.

17 05 28 06

Uzrakstīja Goodwin

https://d3.ru/vesica-piscis-323523/?sorting=rating

 

*****

Vesica piscis (lat. zivs pūslis) – figūra, kuru veido divi vienāda rādiusa riņķi, uzlikti tā, ka viena centrs atrodas uz otra riņķa līnijas.

Vesica piscis sakrālajā ģeometrijā tiek uzskatīts par dzīvības ziedu, daži kabalisti uzskata, ka uz vesica piscis pamata ir uzbūvēts dzīves koks.

17 05 28 07

Dzīvības zieds

17 05 28 08

Kabalas dzīves koks

Viens no pētniekiem uzskata, ka Vesica Piscis tēls kā sakrāla zīme ticis iedvesmots, novērojot saules aptumsumus. Senie ēģiptieši šo tēlu izmantoja savā sakrālajā ģeometrijā. Arhitekti un mākslinieki kopēja to savos darbos, tādā veidā paužot savus reliģiskos ticējumus. Šo tradīciju cauri gadsimtiem iznesa masoni.

(Vikipēdija)

https://ru.wikipedia.org/wiki/Vesica_piscis

****

17 05 28 01

Pēc laika nākamais – 1. att. – iedarbība un Vienotības atvēršana Planetārā Logosa iekšienē (divdabības nomaiņa), ilgi gaidītā jaunā laikmeta rīausma un Planetārā Logosa maiņa. Pāreja un jaunu, smalkāku planetāro globusu. (Sanata Kumaras Augšupcelšanās un atnākšana jaunā kvalitātē.) Vecā globusa iekšienē vēl paliek fiziskais cents, bet apkārt rodas astrālais globuss.

17 05 28 03

3. att. – jauna radīšana Vesica Piscis ietvaros – matērijas un gara mijiedarbības jomā. Kūniņa – jaunas galaktiskas būtnes aizmetnis – bez ekstremitātēm, ar viņam piemītošo gaismu, kura no sirds centra izstarojas uz visām pusēm.

17 05 28 09

 

Pievienots 28.05.2017

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub64.html

Pievienots 31.05.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/novie-piktogrammi-may-2017g

Tulkoja Jānis Oppe

 


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/11-dazadi/1164-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-svaigi-apli-uz-laukiem-2017-g-aprilis (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1170-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-papildinajums-rakstam-svaigi-apli-uz-laukiem-2017-g-aprilis (Tulk. piezīme)