Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Fiziskajos ķermeņos pamanītās izmaiņas

14.10.27.

Raksta tēma par to, kādas izmaiņas ir notikušas mūsu fiziskajos ķermeņos un kas mūs sagaida tuvākajā nākotnē, satrauc daudzus…

Ir konstatēti jauni akcenti kosmisko starojumu vērsumā pret Zemi pēdējo pāris mēnešu laikā (2014. g. septembris – oktobris).

Ja agrāk, sākot no 2012. g. beigām, kosmisko starojumu jauda bija vērsta uz augstām frekvencēm, galvenokārt uz sirds centru (no 7 līdz 20 Hz) (1. att.), tad tagad vērīga uzmanība tiek veltīta frekvencei 7,8 Hz un zemāk (2. att.).

14 10 30 01

1. att.

Un tas var nozīmēt, ka garīgā sirds ir atvērusies pietiekamam cilvēces daudzumam, un tagad ir pienācis moments nodarboties ar smadzeņu saikli (4 Hz un zemāk – meditatīvās frekvences).

Un turklāt līdz ar visu to pastāvīgi norit fizisko ķermeņu transformācija molekulārā līmenī, orgānu un sistēmu līmenī.

14 10 30 02

2. att.

Praktiski VISI (!) cilvēki jūt nogurumu, kaut kas notiek ar krustiem vai kaklu, sāp galva, redze peld, pēkšņi sajutāt sirdi, aizkuņģa dziedzeri utt.

Vēl vairāk, mūs agrāk pastiprinātai apstarošanai pakļāva, kā likums, nakts stundās, kad cilvēks varēja gulēt, bet tagad tas notiek jau nomoda momentos, un pa 12 stundām pēc kārtas (3. att.)!

14 10 30 03

3. att.

Visums nejoko!

Un galvenais uzdevums tiem, kas nolēmuši augšupcelties kopā ar planētu, ir noturēties fiziskajā ķermenī. Mēs maināmies kopā ar planētu.

Kas tad ar mums notiek?

Fizisko ķermeņu molekulāro izmaiņu etaps pamatā tuvojas beigām.

Ir pamanītas izmaiņas jau orgānu līmenī.

Pirms piecpadsmit gadiem Grabovojs G.P. (Грабовой Г.П.) teica, ka “Kā pirmais uz mūžības platformu pāries cilvēka kuņģa-zarnu trakts.” Toreiz tas mūs stipri izbrīnīja...

Lai cik dīvaini nebūtu, izsekotā izmaiņu secība mūsu ķermeņos (un pacientu ķermeņos) ir pilnīgi sakritusi ar to aprakstu, kuru sniedza Ramatāns “IekšZemes civilizāciju Glabātāju Vētījumā” (Раматан “Послании Хранителей ВнутриЗемных цивилизаций”), 2005. g:

“Daži ķermeņa orgāni sāks vibrēt jaunā veidā, jaunā gaismas vibrācijā.

Un runa pirmkārt ir par aizkuņģa dziedzeri, kura garīgais uzdevums ir būt sakaru orgānam ar augstākajām dimensijām. Aizkuņģa dziedzeris ir saistīts ar ēteru, ar garīgās gaismas dimensiju, ar garīgo barību. Tādejādi aizkuņģa dziedzeris (kurš līdz pašreizējam laikam laida cauri pavisam mazu dzīvības plūsmu, lai uzturētu dzīvību, neskatoties uz sadalītības stāvokli), un tieši kanāls aizkuņģa dziedzera iekšienē sāks paplašināties, palielināties, ļaujot gaismas plūsmai iekļūt jūsos...

Pēc tam modifikācija skars sirdi. Zona, kura atbilst sirds orgānam (kā arī sirds čakrai) arī pārdzīvos būtiskas izmaiņas. Aizkrūts dziedzeris (kurš bija ģenētiski attīstīta zona, taču atrofējās pieaugušā vecumā) arī sāks funkcionēt kā bērna vecumā. Viņš piebriedīs, padarot iespējamu milzīgi daudz jaunu šūnu parādīšanos, kuras veicinās jaunas imunitātes attīstīšanos un jaunas personības parādīšanos, kura tālu izies aiz iespēju robežām, iespējamām trešajā dimensijā.

Tas viss liecina par to, ka salīdzinoši tuvā nākotnē jūs būsiet brīvi (bez jebkādas medicīniskas palīdzības, bez jebkādas palīdzības no malas) pārvarēt jebkuras savas slimības. Slimības tiks ļoti ātri konstatētas ar aizkrūts dziedzera palīdzību (kurš ir viena no garīgajām sirdīm), kurš ar saviem izstarojumiem un savu frekvenci spēs aizvākt slimību vēl, pirms tā parādīsies. Un tā nav utopija, tas pienāks nevis pēc tūkstoš gadiem, bet drīzā rītdienā, bet, tiesa, pie nosacījuma, ka tu pret to attieksies apzinoši.

Pēc tam, trešajā etapā, parādīsies dažas izmaiņas tavu smadzeņu līmenī. Konkrēti, smadzeņu saikļa līmenī, tas ir, šis tiltiņš, kurš pagaidām vēl nav savienojis (par spīti tam, ko saka jūsu zinātnieki) jūsu kreisās smadzenes un labās smadzenes, viņš, gluži otrādi, ir kavējis komunikāciju starp divām puslodēm. Ierobežoja brīvu pāreju starp kreiso puslodi un labo, lai nebūtu apzinātas saiknes (izņemot dažus gadījumus) starp jūsu reālo pasauli (tādu, kādu jūs to dzīvojat patiesībā) un tēlu pasauli, arhetipu pasauli. 50 000 gadu ilgi šī saikne bija nobremzēta. Šis sadalījums starp divām jūsu puslodēm bija nepieciešams, jo atbilda jūsu inkarnācijas vēlmei: iegremdēties sadalītības pašā dziļumā.

Bet tagad, kad durvis atveras, tagad, kad ēters sāk iekļūt visas mūsu Saules sistēmas vibrācijā, ir nepieciešams, lai smadzenes barotos ar šo gaismu. Un tāpēc jūsu smadzeņu saiklis sāk uzbriest, palielināties, atjaunot ārkārtīgi svarīgo savienojuma saikni starp divām puslodēm tādā veidā, lai šīs puslodes var funkcionēt saskaņoti un savstarpēji saistīti, ļaujot ieraudzīt citu plānu eksistences realitāti.”

Tātad šajā vasarā (jūlijs-augusts) daudziem aktīvi notiek smadzeņu saikļa “izvērsums”... (Tas ir sajūtams, kā nesaprotamas enerģētiskas svārstības dienas ritumā – ļoti spēji un sāpīgi enerģiju palēcieni, un dažreiz pat jums neparasti gremošanas traucējumi – vēmiens un caureja.)

Pašlaik nāk aizkuņģa dziedzera izmainīšanās masveida vilnis... (Tas ir sajūtams, kā problēmas ar sirdi vai elpošanu.)

Un tagad jau būtu jāgaida smadzeņu saikļa piebriešana ar visām no tā izrietošajām sekām... (Mums ar satraukumu jau zvana par pamanītām sajūtām: cilvēks it kā “pa ceļam izslēdzas” (gan tiešā, gan pārnestā nozīmē), “jūt gandrīz audzēju smadzenēs”, “gribas tikai gulēt un gulēt”...)

14 10 30 04Tradicionāli, mūsu praktiskie padomei:

Sargājiet sevi! Kā likums, pietiek 30 minūtes pasnaust, kad kas tāds notiek...

Pāriešanai vajadzīga cilvēku visu ķermeņu harmonija – tad tā notiek visnesāpīgāk.

Atrodiet vietu, kur jums palīdzēs iemantot tādu harmoniju vajadzīgajā momentā, un tālāk jau jūsu organisms pats tiks galā. Zāles ķermeņa jaunajai sistēmai vēl nav radītas, un tās arī nebūs vajadzīgas.

Atgādinām, ka norit “augšupcelšanās KOPĀ ar planētu”, un tas prasa no jums izmaiņu sinhronismu. Gribas teikt – nebremzē, draugs!

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 30.10.2014, atjaunots 04.12.2014

http://sanatkumara.ru/stati-4/izmeneniya-zamechennie-v-fizicheskom-tele-cheloveka

Tulkoja Jānis Oppe