Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Kā mēs saprotam Krajonu

Vēstījums no Krajona caur N. Koteļņikovu 2014. g. 8. decembrī[1]

“Man šodien ir priecīga diena, un es vēlos jūs apsveikt ar vēl vienu pārbīdi uz jauno realitāti, un konkrēti: mēs ar jums esam izdarījuši vēl vienu kvantu lēcienu uz to realitāti, uz kuru mēs ieplānojām. Tas notika vakar. Jūs vienkārši iznācāt pa vienām durvīm un iegājāt pa citām, tā arī nepamanot starpību. Bet tomēr lai atrodam šo starpību, lai mūsu pareģojums būtu apstiprināts ar pierādījumiem. Pirmkārt, tā ir liela pārbīde polos. Tos atradīs un atkal noteiks par slepeniem. Otrkārt, kvantu realitāte nāk jums virsū, un drīz fiziķi to konstatēs. Kā tas izpaužas? Pirmkārt, Zemes svārstību spektra palielinājumā, otrkārt, jūsu elektromagnētiskais lauks vakar pārdzīvoja kolosālas izmaiņas.” – mums likās ļoti interesanti...

Ja balstās uz Zemes magnētiskajā laukā notiekošo, tad 2014. g. 20. novembrī patiešām KAUT KAS notika. Visas planētas magnitūdas grafiks tik ļoti izgāja no robežām, ka atslēdzās ierīces. Un datu par magnitūdas jaudu šajā dienā vienkārši iztrūkst. (1. att.)

14 12 12 01

1. att. Magnētiskā lauka izmaiņu jauda 2014. g. novembrī.

Dīvaini ir tas, ka tajā laikā (no 14.11.17. līdz 14.12.01.) uz Saules bija pilnīgs bezvējš. (2. att.)

7. decembrī ar magnētisko lauku nekas īpašs nenotika (pēc grafikiem), taču saules vēja aktivitāte gāja ārā no robežām, un arī ierīces atslēdzās uz divām dienām. (2. att.)

14 12 12 02

2. att. Saules vēja ātrums. Magnētiskā lauka izmaiņu jauda 2014. g. novembrī un decembrī.

Neskatoties uz to, ka ir pārkāpta parastā cēloņsakarība, un “loģika manāmi atpūšas” notiekošajā, mēs pamēģināsim nedaudz paanalizēt notiekošo...

Mēs šos 2 notikumus sev izskaidrojām, saprotot to, ka cilvēce (un planēta) ir paplašinājusi savu apziņu līdz astrālajam slānim (sk. rakstu “Planētas miegs beidzas” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub24.html)

14.11.20. notika vecās informācijas kārtējā “izņemšana” no 3D bāzes, bet 14.12.07. sekoja jaunas informācijas spēcīgas plūsmas “ieliešana”, jeb drīzāk mūsu “sakrišana” ar informāciju, kura pieder astrālajai nišai (jo nebija nekāda saules vēja!)

Kādas vēl izmaiņas pēc 20. novembra rāda grafiku analīze? Zemes magnetosfēra ir kļuvusi līdzīga gludai bumbiņai, salīdzinoši mazai pēc izmēra. Tas ļauj staigāt horizontāliem gariem viļņiem (solitoniem) apkārt planētai, ievedot kārtību jaunajā slānī – astrālajā.

Ja šo ainu tēlaini skaidro ar cilvēka enerģētiskās sistēmas piemēru, tad cilvēks ir piepildījis ar enerģijām divu apakšējo čakru telpu slāņus; šī spēcīgā vertikālā plūsma beidzot ir tikusi līdz trešajai čakrai, kura nav redzama pat skaidrredzošajiem (pagriezta par 90 grādiem), un, izspiedusi viņas ieejas vārstuli, sākusi piepildīt biezo gredzenu ap vidukli (astrālo slāni). Kad šis horizontālais slānis pietiekami piepildīsies, pavērsies čakras otrais vārstulis, caur kuru enerģija atkal izrausies vertikālā stabā un aiztrauksies pie ceturtās čakras... (3. att.)

14 12 12 03

3. att. Cilvēka struktūra Grabovoja G.P. (Грабовой Г.П.) acīm.

Iespējams, Zemes magnetosfēras jauda 7. decembrī sasniedza kādas kritiskas vērtības, un atvērās šīs ilgotās durtiņas... Ja tā, tad Krajona līksmošanai varam pievienoties arī mēs, jo cilvēki taču to fiziski izturēja! (Varu teikt, ka tieši 7. decembrī stipri spieda uz pieres daļām no iekšienes, bet no rīta 8. decembrī vairākas stundas pēc kārtas lika ciet labo ausi, kā lidmašīnā. Šo spiedienu nebija iespējams nepamanīt.)

Gribas jums parādīt magnētiskā lauka komponenšu grafiku, kuru izlikusi Tomskas Universitāte 7. decembrī (4. att.). Mēs redzam dzeltenu josliņu, kura ir izspiedusi 70 Hz robežu – tas jau ir mentālā slāņa diapazons!

14 12 12 04

4. att. Magnētiskā lauka komponentes 6.-9. novembrī, Tomskas Valsts Universitāte.

Tagad par magnētiskajiem poliem...

Magnētiskais pols – nosacīts punkts uz zemes virsmas, kurā magnētiskā lauka līnijas ir vērstas stingri 90° leņķī pret virsmu. Vikipēdija.

Skolā mums stāstīja, ka Zeme ir magnētisks dipols (5. att.)

14 12 12 05

5. att. Zemes – magnētisks dipols.

Bet jau 20 gadus zinātnieki par to izsaka šaubas, un bildīte ir ieguvusi tādu izskatu (6. att.).

14 12 12 06

6. att. Zemes magnētiskais lauks.

Un, lūk, tagad pati jaunākā informācija, kuru nav baidījušies pavēstīt savā grāmatā Tihoplavs V.J., Tihoplava T.S., Kretovs J.V. – “Astruss. Jaunā fizika” (Тихоплав В.Ю., Тихоплав Т.С., Кретов Ю.В. – “Аструс. Новая физика”[2]), ir tāda, ka Zemes kodolā magnētiskais lauks ir vienāds ar 0.

Tas nozīmē, ka visa ienākošā kosmiskā plazma no visām pusēm ieskrūvējas kodolā, tur tiek atdalīta (sadalīta), bet pēc tam līdzīgi strūklakas strūklām izlido no Zemes kodola uz VISĀM pusēm UZREIZ. Gan ekvatorā, gan St. Pēterburgā caur mums un arī Jekaterinburgā!

Iznāk, ka polu skaits ir tiešā veidā atkarīgs no Zemes kodola formas (lai strūklas būtu vērstas 90 grādu leņķī pret virsmu), no Zemes mantijas struktūras katrā konkrētā vietā. Turklāt pati strūklu plūsma ir neviendabīga. Ir jābūt ņemtām vērā ļoti daudzām komponentēm (Zemes mantijas sastāvam, lūzumiem, gravitācijai utt.)

Ir zināms, ka Zemes kodols pašlaik ir pārdzīvojis izmaiņas – viņš tagad ir ieguvis dodekaedra formu. Ja agrāk Zeme bija saspiesta no divām pusēm, tad tagad – no divpadsmit! Ir loģiski pieņemt, ka mums pašlaik var būt 12 polu! Iespējams, tie slēgsies iekšā noteiktā ritmā? Jeb JAU slēdzas iekšā?

Uz mūsu jautājumiem: “Vai tas var liecināt par to, ka cilvēce pāriet uz hromatisku skalu ar 12 notīm? Elpošanas ritms kļūs citāds? Ieelpa – apstāšanās – izelpa? Nedēļa sastāvēs no 12 dienām?”

Astruss atbildēja: “Var tā teikt, bet būs nevis apstāšanās, bet pulsējošs (elpošanas) process.”

Piedāvājam jums uzmanīgi aplūkot svaigu grafiku (7. att.).

14 12 12 07

7. att. Magnētiskā lauka izmaiņu jauda 2014. g. decembrī.

Tas rāda Zemes magnētiskā lauka kopējo jaudu, kura vienlīdzīga jaudas summai pa visām frekvencēm konkrētā vietā. Tiek rēķināta un atjaunota katru stundu. GCI001 Kalifornija, ASV; GCI003 Lietuva; GCI004 Alberta, Kanāda; GCI005 Northland, Jaunzēlande.

Sarkanā krāsā tajā parādīta Kanāda (bijušais ziemeļpols), maigi gaišzilā – Jaunzēlande (gandrīz dienvidpols), zaļā – Lietuva, bet zilā (pati apakšējā) – Kalifornija.

Agrāk sarkanajai joslai VIENMĒR summārā jauda bija lielāka nekā visām citām vietām uz Zemes, un tā tika svarīgi saukta par Ziemeļpolu. Taču pēdējā laikā visas stacijas neatlaidīgi pretendē uz pola nosaukumu! (Grafikā to parāda atbilstošās krāsas līnijas pacēluma augstums.) Iespējams, ja ir vairāk informācijas, var pat atsekot secību, ritmu...

Gribas beigt rakstu uz priecīgas nots... Ir izrādījies, ka postošais Saules vējš, ar kuru mēs esam biedēti desmitgadēm, ir labums mums! Vēl vairāk, viņš ne tikai ir mūsu nenogurstošs aizsargātājs (papildina magnetosfēru), bet arī radītājs!

Zinātnieki jau ir atzinuši, ka Saules vējš ir uzdāvinājis planētām ūdeni un dzīvību. “Tiek uzskatīts, ka saules vējš uz kosmiskiem objektiem iedarbojas tikai iznīcinoši – konkrēti tas no viņu virsmas sit ārā vielas molekulas. Taču, kā ir noskaidrojies, šī daļiņu plūsma var arī radīt. Pēc amerikāņu zinātnieku viedokļa tieši tāda bombardēšana uz debesu ķermeņiem rada ūdens rezervi un organiskās molekulas.” Avots: golosscience.com

Viss notiekošais burtiski strādā mūsu labā, un visi “biedēkļi” pārvēršas mums par labumu!

Izziņa no mūsu puses. Planētas Kolektīvās Apziņas vibrācijas pašlaik ir 3 milj. 600 tūkst. Tās jau ir vibrācijas 2/3 no astrālās oktāvas! Domāju, kas norit tā, kā vajag, un mēs mierīgi pārejam uz nākamo vibrāciju oktāvu – mentālo slāni. Pasvītrojam vārdu MIERĪGI!

 

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 12.12.2014

http://sanatkumara.ru/stati-2014/kak-mi-ponimaem-informatsiiu-krayona

Tulkoja Jānis Oppe

 


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/13-raksti-2014/459-norit-planetara-rezga-tehniska-rekonstrukcija (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://naturalworld.ru/kniga_astrus-novaya-fizika.htm (Tulk. piezīme)