Нина Терехова и Сергей Бублик – КРОВЬ, БАКТЕРИИ и пиктограммы на полях. Сентябрь 2018г

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - ASINIS, BAKTĒRIJAS un piktogrammas uz laukiem. 2018. septembris

 

Turpinām sekot telpas-laika izmaiņām uz planētas. ASINĪM ir tiešs sakars ar TELPU. Telpas izmaiņām noteikti ir jāizraisa izmaiņas asins struktūrā…

18 09 22 01

Sensācija ilgi jāgaida nebija!

“Zinātnieki no Kanādas Britu Kolumbijas Universitātes zarnu mikroflorā ir konstatējuši baktērijas, kas “attīra” eritrocītus un pārvērš jebkuras grupas asinis universālajās – pirmās grupas asinīs. Dažu fermentu baktēriju efektivitāte izrādījās 30 reižu augstāka, nekā agrāk novērotajām.”

https://naked-science.ru/article/sci/kishechnye-bakterii-sdelayut-lyubuyu

 

Un uzreiz jauns paziņojums:

Zarnās ir atrastas baktērijas, kas ražo elektrību.

18 09 22 02

Zinātnieki no Kalifornijas universitātes Berklijā ir atraduši uzreiz vairākas līdzīgas baktērijas, kur E. Faecalis ir tikai viena no viņām. Pie pārējam pieder: listērijas (Listeria monocytogenes) un laktobaktērijas (Lactobacilli), kas iesaistītas jogurtu fermentācijas procesā.

“Šis fakts, ka daudzas baktērijas – vai tās būtu patogēni, probiotiķi, vai tās, kas ir iekļautas mūsu mikrobiomā, – ražo elektrību, ko agrāk mēs netikām ievērojuši, – ir neticams. Rezultātā iegūtā informācija ļaus mums saprast, kā šīs baktērijas mūs aplipina vai, otrādi, palīdz uzturēt veselīgu stāvokli,” – teica profesors Dens Portnojs (Dan Portnoy), pētījuma dalībnieks.” https://naked-science.ru/article/sci/v-kishechnike-naydena-bakteriya

 

Jūs teiksiet, kāds tam sakars ar baktērijām, ja runa ir par telpu, par asinīm?!

 

Kad mēs šo informāciju apspriedām ar Kretovu (Кретов), viņš teica: “Jebkurš baktēriju veids – tā ir SISTĒMA”.

 

KURŠ gan varēja ieslēgt šo sistēmu un PĒKŠŅI aktivizēt baktēriju darbību par 30 reizēm?

Vai ar to nav sakars piktogrammai 2018.08.14. Viltšīrā, kura vēsta par sistēmisku “TELPAS iedarbību uz ASINĪM”?

18 09 22 03

Foto. Piktogramma 2018.08.14. Viltšīra

Toreiz bija ne visai saprotams, kādus tad mehānismus var izmantot telpa, lai iedarbotos uz asinīm? Taču pamazām aina noskaidrojas, un zinātnieki ir atraduši vienu no šiem mehānismiem! Tās ir zarnu baktērijas.

Atgriežamies pie pirmā paziņojuma.

“Pirms dažiem gadiem zinātnieki jau rādīja, ka jebkuras grupas asinis var pārvērst pirmās grupas asinīs, apstrādājot viņas ar fermentiem-hidrolāzēm, kas ogļūdeņražu atliekas aizvāc no glikoproteīniem.

…Zinātnieki ir atraduši paņēmienu, kā aizvākt A un B antigēnus, kuri ir vienkārši cukuri, ar šo baktēriju fermentu palīdzību.”

 

Mums atklājums, pirmkārt, bija, ka A un B antigēni – tie ir vienkārši cukuri!

Kretovs: “Vai viņi ir cukuri – nē! Taču sakars viņiem ar to ir.”

 

Izrādās, ka “A, B un H antigēni fermentu ietekmē veidojas no kopīgās vielas – priekšteča – ceramīda-anti-saharīda (ceramide anti saharid), kurš sastāv no 4 Cukuriem – N-acetilgalaktozamīna (N-acetylgalactosamine), N-acetilglukozamīna (N-acetylglucosamine), L-fruktozes (L-fructose) un D galaktozes (D-galactose).

Sākumā H gēns caur viņa kontrolēto enzīmu no šī priekšteča formē “H” eritrocītu antigēnu. Šis antigēns savukārt kalpo par izejmateriālu A un B eritrocītu antigēnu formēšanai, tas ir, katrs no A un B gēniem ar viņu kontrolētā enzīma aktivitātes palīdzību no H-antigēna formē A un B antigēnus.”

 

Iznāk, ka zarnu baktēriju fermenti pašlaik ietekmē to, ka A un B antigēni – NEFORMĒJAS! (Viņi formējas bērnam 8-10 gadu vecumā.) Vēl vairāk, viņi spēj pašlaik A un B eritrocītus atstāt bez aglutinogēniem, pārvedot asinis uz I grupu.

Un tas ir ļoti labs jaunums cukura diabēta slimniekiem! Slimība var tagad aiziet pati no sevis. Jebkurā gadījumā, cukura samazināšanās asinīs var pietiekami stipri atvieglot situāciju, vai tā?

Kretovs: “Lieta tāda, ka daudzas slimības tagad zaudēs savu nāvējošo pamatu. Tās it kā ir, bet nebūs kaut kas nopietns.”

 

Tad arī asinsdonoru kļūs par kārtu vairāk, kas ir ļoti svarīgi kritiskās situācijās.

Varbūt mums vispār kļūs “vienas asinis”, kā teica Mauglis.

 

2018. g. 22. septembris

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 22.09.2018

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub116.html

Pievienots 23.09.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/krov-bakterii

Tulkoja Jānis Oppe