Евгения Горева Имя Ольга – характер, значение и знак

Jevgēnija Goreva - Vārds Olga – raksturs, nozīme un zīme

18 12 16 01

Šajā rakstā jūs nesastapsiet vārda Olga nozīmes tradicionālos raksturojumus. Toties jūs uzzināsit par to kaut ko jaunu un noderīgu dzīvei – jēgas un zīmju līmenī.

Navigācija pa rakstu

Ko svarīgi zināt, pirms sākt kontaktu ar Olgu?

Vārda Olga programma – ritmoloģija

Kā šīs zināšanas izmantot radoši?

Vārdi, saistīti ar Olgu

Pāris Olga un Aleksandrs

Pāris Olga un Tatjana

 

Ko svarīgi zināt, pirms sākt kontaktu ar Olgu?

Ja jūs izvēlaties vārdu savai meitai, pielaikojaties vārdam Olga vai mēģināt saprast savas paziņas Oļeņkas uzvedību; ja tas ir jūsu vārds, tad jums ir svarīgi zināt – kāda tam ir programma, kā tas vada jūsu uzvedību un jūsu notikumus.

Vārdā ir zilbe GA – tas ir, kustība.[1]

OL (ОЛЬ) – ceļas no Эль (kādreiz pirmenerģija, bet tagad putojošs dzēriens, alus) + GA (kustība) = šis vārds ir kā virpulis, kurš paplašinās.

18 12 16 02

Tāpēc vārds Olga pats par sevi ir ļoti putojošs un darbojas plaši, ekspansīvi. Ja Olgu atvērt, pēc tam ļoti grūti aizvērt. Tas ir kā putras podiņš no pasakas, kuram pateica “vāri!” (uz komandu “nevāri – tas nereaģē, it kā “sabojājies”).

Tas ir, Olga, sākusi izkraut savus iekšējos iespaidus, viedokļus par kādu vai par kaut ko, – var to darīt stundām kā fontāns. Jūs uzzināsiet tik daudz nianšu un detaļu par to, par ko sākotnēji pat neplānojāt jautāt.

 

Vārda Olga programma – ritmoloģija

Ritmoloģiski vārds Olga – tiek uzskatīts par vārdu “no telpas centra”, tas var kalpot jums kā zīme par jūsu stāvokli telpā pašlaik, tieši šeit un tagad.

18 12 16 03

Ziniet – ja jūs esat satikuši Olgu, tad galveno uzmanību vajag pārbīdīt uz saviem telpas raksturojumiem. Un, ka ar jūsu telpu kaut kas nebūs tā:

  • vai nu tās būs daudz un jums būs grūti izvēlēties un orientēties. Piemēram, “šopings” ar Olgu: izrādīsies, ka ar konkrētu naudas summu esat atnākuši pēc kādas lietas, bet tur ir vairākas un tik lieliskas, par kādām jūs sen sapņojāt,
  • vai arī tās būs maz, kaut kā jums var pietrūkt. Piemēram, jūs kinoteātrī foajē satiekat paziņu vārdā Olga un, kad ieejat zālē, izrādās, ka jūsu vietā jau kāds sēž.

18 12 16 04

Ja notikumus uztveram kā dzīves pieredžu, zināmu mācību komplektu, kuru mūsu Dvēsele šeit uz Zemes iegūst, tad vārds Olga, izrādījies blakus, pateiks to, ka jums ir liels potenciāls līdz galam saprast situāciju. Ka jūs varat vēl nopietni piestrādāt un palielināt savas spējas, tas, kas pašlaik jums ir – tas ir visai tālu no tēmas pabeigšanas.

Gatavojieties tam, ka šī vārda klātbūtnē jums tiks teikts par to, kas jums vēl nav līdz galam izdarīts, saprasts, izmācīts, pateikts.

Vārda Olga galvenā īpatnība ir, ka tas demonstrē telpas neizprašanas, neatbilstības un rāda notiekošā trūkumus, kā arī to, ko jūs nepaspējāt izdarīt.

Piemēram, jaunībā es aktīvi nodarbojos ar sportu un uzskatīju, ka savam dzimumam un vecumam esmu pietiekoši fiziski spēcīgs un izturīgs cilvēks. Taču mana saruna ar Olgu (kura tad sāka strādāt par masieri un “viens divi” nocīnīja mani “uz lāpstiņām”) parādīja – faktiski tas ne tuvu nav tā – man vēl jāattīstās un jāattīstās šajā tēmā.

 

Kā šīs zināšanas izmantot radoši?

18 12 16 05

Piemēram, jums stāv priekšā pasākums, kurš jums ir garlaicīgs un neinteresants, bet jūs no tā nekādi nevarat atkratīties – padoms: pasauciet sev līdzi pārī Olgu. Ja viņa piekritīs un būs kopā ar jums, tad jūs pārsteigts konstatēsiet, ka tēmā, kuru jūs uzskatījāt kā priekš sevis pilnīgi apgūtu, ir vēl ļoti daudz jums nezināmas informācijas. Un jūs nemaz neesat eksperts šajā tēmā, jums vēl ir, kurp augt. Ja tas būtu citādi – Olga pasākumā neparādītos.

Vai arī, piemēram, jums stāv priekšā svarīga tikšanās vai kāds eksāmens – izspēlējiet to laikus “uz Olgas”. Jūs ieraudzīsiet visus savus trūkumus, nepabeigto, un jums būs laiks, lai pasākumam sagatavotos rūpīgāk.

 

Vārdi, saistīti ar Olgu

Interesanti, ka daži vārdi bieži darbojas pārī – tiem patīk atrasties kopā, cilvēki ar šiem vārdiem pievelkas viens otram, rada pārus, stājas noteiktās attiecībās. Olgai tie ir Aleksandrs (Aleksandra) un Tatjana.

 

Pāris Olga un Aleksandrs

– līdzsvaro viens otru, ļoti bieži rada spilgtus pārus, kuri ir zināma ass, centrs, paraugs apkārtējiem. Viņi ir it kā likumdevēji savam draugu lokam.

Zīm. 6. (scaled to 521px × 347px)

Viņi kopā ir spēcīgāki, taču turklāt, protams, ka katrs vārds vilks uz savu pusi, radot spriegumu pāra iekšienē. Tā ir papildinoša partnerība, kad Aleksandrs ir izmaiņu ass pārī, bet Olga[2] veicina šīs novitātes realizāciju telpā, dzīvē. Viņi – dinamisks pāris, ar lielu attīstības potenciālu: personisko, sociālo.

Dažreiz šajā pārī Aleksandru var aizstāt vārds Vladimirs, bet tas ir pārāk retināts vētrainajai Olgai, nespēj viņu efektīvi nocentrēt uz patiešām svarīgiem notikumiem. Ar to viņa vairāk izsmidzinās. Kaut arī viņai var sākumā likties, ka, lūk, beidzot taču mani neviens neattur, esmu tikusi tam klāt, pašizteikšos pēc pilnas programmas…

 

Pāris Olga un Tatjana

18 12 16 07

Olga un Tatjana Arntgolcas (Ольга и Татьяна Арнтгольц) – kura no viņām ir pieprasītāka?

– viņas darbojas pretfāzē:

“Kur liela Olga, tur maza Tatjana, kur liela Tatjana, tur maza Olga.”

Ja Olga labi attīstās un viņai viss ir kārtībā, tad Tatjana[3] blakus viņai ir pašpietiekama un patstāvīga. Ja Olgai kaut kas neizdodas, tad Tatjanas vārdam nākas stāties viņas centrālajā vietā, aizstājot savu Olgu.

Jūs, iespējams, esat redzējuši, kad kolektīvā satiekas kopā Olga un Tatjana – tas var būt pāris priekšniece-vietniece. Vai arī, ja tās ir divas draudzenes, tad viņas pastāvīgi mainās, kura no viņām pašlaik ir centrā.

Atcerieties A.S. Puškina slaveno poēmu “Jevgēņijs Oņegins”, kur bija 2 māsas Larinas – Olga un Tatjana.

18 12 16 08

Sākumā “centrālā” māsa bija Olga, starp citu, pārī ar Vladimiru (Ļenski), un Tatjana dzīvoja savu kluso dzīvi. Bet, kad atnāca Jevgēņijs, ieslēdzot trigeri (сделал подворот события)[4] notikumā, – Olga nogāja “no ass”, un viņas vietā pārgāja Tatjana, apprecoties ar ģenerāli un kļūstot par augstākās sabiedrības centru…


Gatavojot rakstu, tika izmantotas ritmoloģijas grāmatas (autore J.D. Lučezarnova (Е.Д. Лучезарнова), kā arī personiskā pieredze un novērojumi.

Par citiem vārdiem – rubrika “Vārdu vienkāršotā ritmoloģija[5].

 

Pievienots 16.12.2018.

https://znak-simvol.ru/imya-olga-harakter-znachenie-i-znak/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] GA – krievu valodā ”ГА” – saikne ar vārdiem, kuriem ir saistība ar kustību, piemēram, “ноГА (kāja)” un “дороГА (ceļš, taka)”. Sīkāk skat., piemēram, https://lit.wikireading.ru/62744 (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/jevgenija-goreva/vardi/31-jevgenija-goreva/3352-jevgenija-goreva-vards-aleksandrs-nozime-un-zime (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/jevgenija-goreva/vardi/31-jevgenija-goreva/3353-jevgenija-goreva-natalija-un-tatjana-kas-ipass-sajos-vardos (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/jevgenija-goreva/vardi/31-jevgenija-goreva/3356-jevgenija-goreva-vards-jevgenijs (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/vardi (Tulk. piezīme)