Евгения Горева Об авторе

Jevgēnija Goreva - Par autori

Draugi, sveicu jūs!

Mani sauc Jevgēnija Goreva – un es esmu vietnes “Dvēseles spārniem (На Крыльях Души)” autore.

16 10 25 12Mana vietne ir 100% manis autorizēta, rakstus esmu rakstījusi es. Domāju, ka tieši tādā situācijā vietne ir interesanta cilvēkiem, tāpēc tā ir dzīva un viengabalaina, tā ir piesātināta ar autora personību.

Es rakstu par to, ko zinu, protu un izmantoju, tajā skaitā profesionāli. Cenšos pasniegt informāciju tā, lai cilvēkiem būtu saprotami un interesanti lasīt.

Šeit vietnē ir parādīti trīs galvenie virzieni manā dzīvē:

 • reinkarnacionikas teorija un prakse, tajā skaitā personiski pētījumi;
 • profesionāla un izklaidējoša astroloģija;
 • diagnostika un zīlēšana ar Taro kārtīm.

Jūs varat būt vienkārši emuāru lasītājs. Vai pietiekamas intereses gadījumā par vienu vai otru tēmu kļūt par manu klientu[1], – katrā darbības virzienā ir konsultāciju un profesionālas palīdzības varianti.

Kontaktēšanās ar mani kā speciālisti būs noderīga:

 • tiem, kas atrodas krīzes stāvoklī jebkurā sfērā, jo ļaus atrast un izvilkt to “akmeni”, kas ir apturējis jūsu dzīves upes tecējumu;
 • tiem, kas vēlas uzlabot savas attiecības, tikt skaidrībā ar partnerības tematiku;
 • tiem, kas meklē sevi un savu dzīves mērķi;
 • tiem, kas alkst pēc jaunas pieredzes, kas ir zinātkāri – atvērt jaunus savas Dvēseles aspektus;
 • radošiem cilvēkiem – iegūt patiesus iedvesmas un sižetu avotus;
 • tiem, kam interesē, kas tur ir, “Stiksas otrā pusē”, kam interesē Dvēseles dzīve pēc fiziskā ķermeņa nāves.

Priecājos arī par jaunām tēmām un uzdevumiem.

16 10 25 13

Katrā konkrētā situācijā tiks izvēlētas efektīvākās darba metodes: kādam pietiek ar Taro izlikšanu un sarunu, kādam noderīgāka būs sava horoskopa zināšana un kādam, iespējams, uzreiz parekomendēšu darba seansu ar dziļo atmiņu[2] (reinkarnacionika).

Emuāros jūs varat rakstīt komentārus un dalīties materiālos, kas patikuši, sociālajos tīklos.

Ja jums parādīsies personiski jautājumi, – uzdot tos var, izmantojot lappusītes KONTAKTI iespējas.

 

1. stāsts. Kā es kļuvu par astroloģi

Stāstam par tēmu “Kā es kļuvu par astroloģi” jau ir 25 gadi, tas sākās pagājušajā gadsimtā.

Tikko kā es uzzināju, ka īsta un dzīvei noderīga astroloģija ir ārkārtīgi individuāla, man sagribējās iegūt savu personisko horoskopu.

16 10 25 14Nevis bulvāra kricelējumu, bet individuālo horoskopu, informatīvu un noderīgu.

‘” Natālā kārts – tas būs mans fārvaters, mans dzīves plāns, gaisma no manām zināšanām par sevi pašu,” – es domāju.

Un es to ieguvu no pirmās pretimnākošās (neklātienē) astroloģes (viņa arī – neatzīta rakstniece par ezotēriku) no citas pilsētas. Samaksājusi kādu nelielu naudas summu.

No biezas pasta aploksnes manam skatam pavērās ciešā rokrakstā aprakstītas burtnīcas lapas, no kurām es uzzināju:

 • ka es esmu gara auguma (tas ar maniem 166 cm?),
 • mani gaida smaga laulība (visdrīzāk ar vecu vīru)
 • un bērni man būs dvīņi (ar piezīmi “Lai Dievs dod, ka ne Siāmas…”),
 • kā arī man “spīd” vesela virkne slimību
 • utt. un tml. tādā pašā garā.

Nedaudz apdullusi no izlasītā, es tomēr izdarīju saprātīgu secinājumu: ar astrologu man nav paveicies.

Un tad iekšējā balss man teica: “Žeņa, gribi uztaisīt horoskopu labi – taisi pati!!!!”

Ber kā??? Tas ir tagad – iegāji tīklā un izvēlējies sev astroloģijas skolu mācībām. Bet toreiz…

Mana jaunība ritēja tajā laikā, kad interneta vēl nebija… Vārds “tīmeklis” vairumam cilvēku asociējās ar kukaini, bet “tīkls” – ar makšķerēšanu.

16 10 25 15Es izvēlējos tiešu un loģisku darbības paņēmienu: vietējā laikrakstā “Reklāmas vēstnesis” ievietoju sludinājumu, ka meklēju cilvēku, kurš varētu man iemācīt sastādīt un traktēt horoskopu. Pilsētā ir gandrīz 400 tūkstoši iedzīvotāju, kāpēc kādam no viņiem nebūt astroloģiski prasmīgam?

Un… voila… Augstākie Spēki nesnauda (kaut arī sākumā zvanīja tikai izvirtuļi) un ātri saveda mani kopā ar vietējo astrologu. …Bla-bla-bla…

Nepagāja ne pāris mēnešu, un es pēc metodiskajiem norādījumiem un efemerīdu grāmatām uztaisīju savu pirmo horoskopu, kurš visus šos gadus ir vēris man vaļā arvien jaunas un jaunas šķautnes…

No pirmā horoskopa iegūšanas momenta man jau ir pagājis vairāk nekā puse mūža. Es pati sev esmu biedrene astroloģe, pati sev astroloģiskās zemes naba. Kā arī astroloģe saviem tuvajiem un dažiem tālajiem.

Šobrīd es izmantoju vairākas vienkāršas un noderīgas astroloģiskas metodes parastajai dzīvei, bet secinājumus līdz šim laikam izdaru vairāk intuitīvi, taču vienmēr loģiski varu izskaidrot: kas, no kurienes, kā un kāpēc tā.

Bet astroloģisko parametru aprēķinus veic manas iemīļotās datorprogrammas.

Citu cilvēku astroloģiskajās kartē man pats interesantākais ir:

 • noteikt iemiesotā cilvēka dzīve plānu un galvenos uzdevumus,
 • izsekot trajektorijas izvēršanās vektoru,
 • atrast nopietnu izvēļu punktus un momentus (kā zināmus eksāmenus).

Man patīk interesanti cilvēki, klienti, kas aug, attīstās, meklē.

Esmu aizrāvusies ar horāro astroloģiju. Horārs – tas man ir kā mīklas minēt. Vienmēr sekoju katram horāram līdz beigām, līdz rezultātam.

Pēc manām domām, horāri ir lieliska spēle jautājums-atbilde. Vienkārši augstākā bauda, PĒRLES…

 

2. stāsts. Kā es kļuvu par taroloģi

Taro kārtis, zīlēšana ar Taro kārtīm – manā dzīvē ienāca vairākos etapos.

1. periods. Ielūgums.

Sākumā es iemācījos zīlēt ar parastajām spēļu kārtīm (kava no 36 kārtīm).

16 10 25 16Toreiz es biju pusaudze, ap gadiem 13-14. Dažus sadalījumus man parādīja un nodiktēja kāršu nozīmes tante Aleksandra, māmiņas vecākā māsa. Līdz šim laikam atceros tos lakoniskos tēlus un interpretāciju ierobežoto terminoloģiju: valsts iestāde, tukša noņemšanās, vēls ceļš, nejauša tikšanās…

Vēl padomju skolas nomaļos stūrīšos starpbrīžos es zīlēju meitenēm un pat īpaši ieinteresētiem zēniem. Taču ne tikai iespēja nopelnīt popularitāti ar savām prasmēm mani pievilka.

Es jutu aromātu no noslēpuma un kādām apslēptām zināšanām, kuras toreiz man “atsūtīja ielūgumu”. Es jutu, ka aiz kāršu bildītēm manāmi ir kaut kas lielāks, kaut kāda augstāka, abstrakta pasaules uzbūves kārtība.

Taču tajā pašā laikā man trūka dziļuma un cītīguma, lai apjēgtu to visu. Tas, esot interešu un dažādu spēju pārpilnībai, ātri aizveda mani sāņus no kāršu gudrībām.

 

2. periods. Pielaikošana

Man bija apmēram 22 gadi, kad notika otrā kāršu parādīšanās.

Tie bija tā sauktās “perestroikas” laiki, kad valsts informācijas laukā sāka ieplūst daudz ērmīgas informācijas. Piemēram, parastā “Sojuzpečatj” kioskā varēji nejauši uzdurties viduslaiku traktātam “Raganu veseris” vai līdz šim neredzētām Taro kārtīm.

16 10 25 17Tieši tā mēs ar draudzenēm kopīgi nopirkām Papusa (Gérard Encausse Papus) grāmatu un kāršu kavu. Grāmatā autors katrai kārtij bija devis astroloģisku skaidrojumu. Bet es tieši biju sākusi nodarboties ar astroloģiju.

Zīlēšana mums notika kolektīvi: kārtis lika draudzene Nataša, bet manas funkcijas būtība bija astroloģiski pavadīt sadalījuma interpretācijas procesu.

Šīs kārtis jau bija attīstītas: kava no 78 kārtīm, ar Vecākajiem Arkāniem, balstītiem uz pasaules hermētisko ainu. Man patika būt ar tām saistītai. Arkāni mudināja uz izzināšanu, uz jaunām dzīves pieredzēm.

Tieši tad mēs pirmo reizi pamēģinājām zīlēt par naudu, pēc paziņas uzaicinājuma dodoties uz vietējā laikraksta redakciju. Viss sieviešu kolektīvs stāvēja pie mums rindā…

Bet tajā pašā laikā zīlēšanas sekas bija mans lēmums specializēties tomēr ne zīlēšanā, bet astroloģijā. Tās kārtis palika Natašai, tās līdz šim laikam ir pie viņas, – noder laiku pa laikam…

 

3. periods. Desmitniekā

Es jau strādāju Reinkarnacionikas Institūtā, kad manā dzīvē atkal atgriezās Taro kārtis. Kaut kā uzreiz, pēc atjaunojušās intereses viļņa spēcīguma un viņa momenta (Saules aptumsumā), sajutu, ka šis kāršu periods jau ir nopietns. Vairs ne ciemos, bet uz pastāvīgu dzīvošanu.

Kaut arī divas jaunas, tikko nopirktas Taro kavas, es ātri uzdāvināju draudzenēm, tas mani neatbrīvoja no intereses par zīlēšanu. Un tā tikai palielinājās. 3. zīmes spēka jušana!!! (ritmologi mani sapratīs).

Interneta plašumos ātri atradās arī piemērots skolotājs – astrologs-tarologs J. Hans (Юрий Хан), kura pieredze un metodika vienkārši 100% iegūlās manās astroloģiskajās un garīgajās zināšanās.

16 10 25 18Ļoti bagāta kāršu bāze, eksistējošo kavu daudzveidība, metodiku skaits – tas iedvesmo!!! Tās tev nav horoskopa 12 planētas…

Kaut gan es viegli varu pārbaudīt eksistējošās planetārās debesu situācijas kāršu salikumu, jo astroloģija un Taro taču lieliski papildina viena otru.

Ir kritērijs, pēc kura es ielaižu savā dzīvē jaunas tēmas un jaunas zināšanas: katrai jaunai lietai ir jāsintezē sevī visa mana iepriekšējā pieredze. Kā arī jābūt praktiskai.

Taro pilnībā atbilst šim kritērijam. Darbā ar kārtīm es izmantoju visas savas zināšanas, visu savu dzīves un garīgo pieredzi. Kā arī zīlēšana ar Taro ir kļuvusi par vienu no maniem profesionālajiem virzieniem.

Ja jums parādīsies personiski jautājumi, – uzdot tos var, izmantojot lappusītes KONTAKTI iespējas.

 

Pievienots 25.10.2016.

https://gor-evgeniya.ru/ob-avtore/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat http://www.sanatkumara.lv/index.php/jevgenija-goreva/par-vietni-dveseles-sparniem/31-jevgenija-goreva/3152-jevgenija-goreva-profesionalie-pakalpojumi (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/3030-jevgenija-goreva-konsultacija (Tulk. piezīme)