Евгения Горева Знак Верхнего Зодиака Ворон. 22-24 октября

Jevgēnija Goreva - Augšējā zodiaka zīme Krauklis. 22.-24. oktobris

18 12 07 7722.-24. oktobrī ir aktīva Augšējā Zodiaka Zīme Krauklis. Parastajā Zodiakā šīs dienas iekrīt brīdī, kad Saule no zīmes Svari pāriet uz Skorpionu.

Kas tas ir – Augšējais Zodiaks, un kā tas var ar jums būt saistīts?[1]

 

Navigācija pa rakstu

Zvaigznājs Krauklis un tā mitoloģiskie pamati

Zīmes Krauklis īpašības un attīstības uzdevumi

Kraukļu kārdinājumi un sekmīguma kritēriji

 

Zvaigznājs Krauklis un tā mitoloģiskie pamati

18 12 07 78

Zodiaka Zīmei Krauklis savā pamatā ir tāda paša nosaukuma zvaigznājs, kurš sastāv no nelielām zvaigznēm (mazākas par zvaigžņu 3. lielumu), taču ir redzams ar neapbruņotu aci.

Ērglis – barojas ar maitu, bet pats ir tīrīgs putns, liek šķēršļus infekcijas izplatībai. Senatnē viņš tika uzskatīts par svētu un pat pravietisku putnu, Dievu palīgu, kurš vāc viņiem aktuālo informāciju par pasaulē notiekošo.

18 12 07 79

Hugins un Munins – domājošais un saprotošais, Dieva Odina kraukļi

Zodiaka Zīmei Krauklis dažādu etnosu mitoloģijā ir arī citi nosaukumi – Semargls (pa pusei putns, pa pusei suns), Sirīna (pa pusei putns, pa pusei sieviete). Tāpēc ar Kraukļa Zīmi saistās:

  • pieeja dzīvības un nāves ūdenim, kuru avoti atradās pazemes pasaulē;
  • nenovēršams sauciens, uz kuru hipnotiski var iet cilvēks, kam sevī ir kāda vājība.

Šīs īpašības var būt arī cilvēkiem, kuru dzimšanas diena iekrīt 22.-24. oktobrī.

 

Zīmes Krauklis īpašības un attīstības uzdevumi

Cilvēki, kas dzimuši tās ietekmē, – pārejā starp Svariem un Skorpionu – vai kam ir atvērti Kraukļa vārti savā horoskopā, bieži pašiem ir kāda iekšēja divdabība. Tāpēc viņu enerģētiskās informācijas lauks analoģiski ietekmē apkārtējos.

Pirmā īpašība, kas izceļ cilvēku-Kraukli, – oratora spējas. Viņa runai piemīt spēks, bet saprātam pravietiska īpašība. Viņš ar saviem vārdiem var pacelt cilvēkus uz varoņdarbu. Bet var arī otrādi – “saķērkt” grautiņus, realizējot savas domformas.

Viņa novēlējumi, kas izteikti emocionāli, spēj viegli piepildīties, jo viņa runai piemīt materializācijas spēks. Ir svarīgi turēt prātā, ka šis talants prasa milzīgu atbildību.

18 12 07 80

Kraukļu uzdevums – iemācīties kontrolēt savas domas un vārdus. Tālab nepieciešams:

  • tikt galā ar saviem kompleksiem;
  • izgaisināt savus aizvainojumus uz pasauli un cilvēkiem;
  • radīt iekšējo vērtību sistēmu, kas balstās uz mīlestību un taisnīgumu.

Cilvēkiem ar aktīvu zīmi Krauklis var piemist lieliska balss, burvīgi vokālie dotumi, muzikālas spējas.

Cilvēku ar ieslēgtu Kraukli otrā īpašība – viņi ir tīrītāji, kas sniedz viņiem dabisku spēju atklāt citu cilvēku vājās vietas. Pats šausmīgākais viņiem – aiziet savas tumšās puses pavadā, sākt spēlēt bendi-upuri, spriest linča tiesu (piemērs kam tamlīdzīgam – Čikatilo (Андрей Чикатило)).

Viņu uzdevums – joprojām palikt tikai enerģijas un informācijas pārvadītājiem starp Augšējo un mūsu pasauli, būt taisnīguma vēstnešiem, modināt sirdsapziņu citos cilvēkos.

18 12 07 81

Un Augšējā Zodiaka Zīmes Krauklis trešā īpašība – būt pavadonim starp dzīvo un mirušo pasauli. Caur viņu apakšējā pasaule var iejaukties dzīvo darīšanās, šī ietekme ir graujoša. Tad blakus šim cilvēkam ir jūtamas skumjas un bezizeja, kas kopā ar spēju “ķērkt” un pareģot nelaimes – iztaisa no viņa fatuma kalpotāju (Fatum – Senajā Romā likteņa iemiesojums – tulk. piez.) un likteņa nesēju.

Te Kraukļiem ir svarīgi turēt prātā, ka jums vēl ir saikne ar Augšējo pasauli un iespēja noskaņoties uz ticību un augstākajiem ideāliem.

 

Kraukļu kārdinājumi un sekmīguma kritēriji

Kraukļu kārdinājums – uzspiest citiem palīdzību, “brīdināt” viņus par briesmām. Viņiem ir svarīgi apzināties savas ietekmes spēku uz citiem un atbildību par iejaukšanos svešos likteņos. Un sniegt palīdzību tikai pēc lūguma.

18 12 07 82

Ja Krauklis savu uzdevumu pilda, tad tas ir cilvēks, kuram nav zemes plāna problēmu, viņš jūtas brīvs un pilnīgi neatkarīgs no zemes plāna kņadas. Ļaunumam nav pie viņa pieejas, viņš ir neievainojams, aizsargāts no slimībām, infekcijām, iedarbībām, tajā skaitā maģiskām. Jo vairāk viņš attīra pasauli, jo stiprāks kļūst un jo ilgāk dzīvo.

Blakus Augstajam Krauklim citi cilvēki jūtas aizsargāti, pat pašās sarežģītākajās situācijās un smagākajos apstākļos. Tāpēc ka viņš ir cilvēku Dvēseļu sanitārs-dziednieks, gaišs un vieds.

Pazīstami cilvēki, kuri bija Augšējā Zodiaka Zīmes Krauklis pārvadītāji: Martins Luters Kings, A. Nobels, I. Kālmans.

 

Noteikt, kā jūs ietekmē Augšējais Zodiaks, – ASTROLOGA pakalpojums.[2]

 

Par citām Augšējā zodiaka zīmēm var izlasīt rubrikā “Augšējais Zodiaks[3].

 

Pievienots 07.12.2018.

https://znak-simvol.ru/znak-verhnego-zodiaka-voron-22-24-oktyabrya/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat http://www.sanatkumara.lv/index.php/jevgenija-goreva/zimes-un-simboli/2-uncategorised/3144-jevgenija-goreva-augseja-zodiaka-zimes-nozime-un-ietekme (Tulk. piezīme)

[2] Skat http://www.sanatkumara.lv/index.php/jevgenija-goreva/zimes-un-simboli/31-jevgenija-goreva/3157-jevgenija-goreva-noteikt-augseja-zodiaka-ietekmi-3 (Tulk. piezīme)

[3] Skat http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/augsejais-zodiaks (Tulk. piezīme)