Евгения Горева Пастырь – Знак Верхнего Зодиака. 22-24 сентября

Jevgēnija Goreva - Gans – Augšējā Zodiaka Zīme. 22.-24. septembris

18 12 07 73Īpašās dienas Augšējā Zodiaka Zīmes Gans izpausmei iekrīt 22.-24. septembrī. Tieši tajās dienās jūs varat izjust šīs Augšējās Zīmes ietekmi.

Kas tas ir – Augšējais Zodiaks, un kā tas var ar jums būt saistīts?[1]

 

Ja jūsos ir saikne ar Augšējā Zodiaka Zīmi Gans, tad jūs dzīvē esat barvedis. Jūsu viedoklī ieklausās, jūsu darbības daudziem cilvēkiem ir atdarināšanas piemērs. Jums ir viegli stūrēt kolektīvu, kurā jūs atrodaties, formēt sabiedrības viedokli, virzīt cilvēkus uz kopīgiem mērķiem.

18 12 07 74

Augšējā Zodiaka Zīme Gans – savu nosaukumu dabūja no zvaigznāja Vēršu Dzinējs, kura pati spēcīgākā zvaigzne ir Arkturs – Lāča (Lāča zvaigznāja) sargs.

Šis zvaigznājs sākotnēji ir saistīts ar seno Krievzemi. Slāvu-Āriešu vēdās ir teikts, ka Svjatorussu (Святоруссы) tauta ar gaišzilām acīm atnāca uz zemi tieši no Makošas (Lielās Lācenes) pils.

Augšējā Zodiaka Zīme Gans ir aktīva pārejā no zīmes Jaunava uz zīmi Svari. Tas ir matērijas punkts, pati blīvākā, pati iezemētākā Apakšējā (parastā) Zodiaka vieta. Tieši šeit cilvēkiem, lai neapmaldītos apakšējās pasaules strupceļos, it īpaši ir nepieciešama Augstākās pasaules palīdzība, un tā nāk Ganu veidā.

Gans ir saistīts ar kolektīvām enerģijām, un, ja jūs esat Gans, pēc jums un jūsu uzvedības dabiskā veidā orientējas citi cilvēki. Cilvēkam-Ganam piemīt spēja koncentrēt uz sevi kopīgo laiku, vadīt kolektīvās enerģijas. Protams, tā ir liela atbildība.

18 12 07 75

Jūs varat būt citiem skolotājs, guru, vadonis, spējīgs izvest no strupceļa uz gaišu ceļu. Jūs varat orientēt cilvēkus uz attīstību, apvaldot kaislības un pārvarot kārdinājumus. Gans – kā audzinātājs un skolotājs – palīdz citiem atrast savu īsto vietu dzīvē, sabiedrībā.

Ar Gana zīmi ir saistīta dzīvnieciskā sākuma savaldīšana un pārveidošana cilvēkā. Un, protams, pirmām kārtām tas attiecas uz viņu pašu. Lai orientētu citus, nepieciešams pašam būt tīram un prast atšķirt Labu un Ļaunu, apvaldīt kaislības un modināt saprātu.

Misionāra darbība, garīgā vadība un rūpes par pazudušām dvēselēm – atrodas Augšējās Zīmes Gans pārziņā. Tāpēc viņu uzdevums ir būt starp cilvēkiem, kopīgajā trajektorijā, dzīvot ar kolektīvajām interesēm. Taču joprojām būt Bākai citiem, jo tieši caur Ganu taču translējas Augšējās Pasaules Gaisma.

18 12 07 76

Gani var būt kā audzinātāji un skolotāji, tā arī reformatori. Izgudrotāji un pirmatklājēji, kas ved cilvēci uz nākotni. Viņi var pārvadīt informāciju, kura palīdz cilvēkiem atbrīvoties no matērijas valgiem.

Pašu Ganu galvenais kārdinājums – lepnība, kad viņi sāk pret cilvēkiem attiekties kā pret aunu baru, kuru viegli vadīt.

Pazīstamas personības, kas ir Augšējās Zīmes Gans pārvadītāji: Konfūcijs, Grigorijs Potjomkins (Григорий Потёмкин), Herberts Velss, Staņislavs Lems, Karls Ceiss (Carl Zeiss).

 

Noteikt, kā jūs ietekmē Augšējais Zodiaks, – ASTROLOGA pakalpojums.[2]

 

Par citām Augšējā zodiaka zīmēm var izlasīt rubrikā “Augšējais Zodiaks[3].

 

Pievienots 07.12.2018.

https://znak-simvol.ru/pastyr-znak-verhnego-zodiaka-22-24-sentyabrya/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat http://www.sanatkumara.lv/index.php/jevgenija-goreva/zimes-un-simboli/2-uncategorised/3144-jevgenija-goreva-augseja-zodiaka-zimes-nozime-un-ietekme (Tulk. piezīme)

[2] Skat http://www.sanatkumara.lv/index.php/jevgenija-goreva/zimes-un-simboli/31-jevgenija-goreva/3157-jevgenija-goreva-noteikt-augseja-zodiaka-ietekmi-3 (Tulk. piezīme)

[3] Skat http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/augsejais-zodiaks (Tulk. piezīme)