Евгения Горева Знак Верхнего Зодиака Рыцарь. 22-24 августа

Jevgēnija Goreva - Augšējā Zodiaka Zīme Bruņinieks. 22.-24. augusts

18 12 07 70Augšējā Zīme Bruņinieks pieder zvaigznāju joslai, kas atrodas tieši virs ekliptikas (mūsu pierastās, visiem zināmās Zodiaka joslas).

Kas tas ir – Augšējais Zodiaks, un kā tas var ar jums būt saistīts?[1]

18 12 07 66

Mūs visus var iedalīt divās daļās attiecībā pret Augšējo Zodiaku:

  • tajos, kas to nejūt, tas ir cilvēku vairākums, kas dzīvo parasto 12 zodiakālo zvaigznāju ietekmē;
  • tajos, kas to jūt. Daudzi no viņiem paši ir dzemdēti pārejā no vienas Zodiaka Zīmes pie citas.

Dienās, kad viena Zodiaka Zīme pāriet citā, jūs varat noteikt – vai jūs reaģējat uz vertikālo laiku, kuru virza Augšējais Zodiaks? Vai jūs esat tie, kas aicināti mainīt un atjaunot mūsu pasauli?

22.-24. augustā mums visiem mēdz būt iespēja pārbaudīt – kā uz mums iedarbojas Augšējā Zodiaka Zīme, kura saucas Bruņinieks. Tās stariņš iet cauri tur, kur beidzas Zodiaka Zīme Lauva un sākas Zodiaka Zīme Jaunava. Zodiaka Zīme Bruņinieks atbilst reālam zvaigznājam Herkuless (Hērakls).

18 12 07 71

Zodiaka Zīme Bruņinieks = Zvaigznājs Herkuless

Augšējais Zodiaks atnes mūsu parastajai realitātei neierastas enerģijas. Un, ja jūs uz tām reaģējat, tad 22.-24. augustā varēsiet just, apzināties savā iekšienē kādu Misiju. Kad jūs zināt, – kas jūs esat, un zināt, – kas jums šajā pasaulē ir jāizdara.

Tas ir Bruņinieka, Kareivja stāvoklis; viņam piemīt spilgta individualitāte un Uguns spēks (viņš ir tuvāk zīmei Lauva), viņš ir spējīgs uz vīrišķību, kura izaug no iekšējās uzticības savam ceļam un savam cilvēka godam.

Jūs šīs iekšējās īpašības atnesāt šurp uz šo pasauli – realizēšanai, sasniegšanai. Tas jūs atšķir no citiem cilvēkiem, kuri neko tamlīdzīgu nejūt, bet vienkārši dzīvo savos esamības ciklos.

18 12 07 72

Konstantīna Vasiļjeva (Константин Васильев) glezna “Bruņinieks”

Bruņinieka otra šķautne (tuvāk Jaunavas zīmei) – tas ir Samuraja stāvoklis, kad viņš nevis vienkārši dara to, ko uzskata par vajadzīgu, bet viņa pienākums ir atbilst un iekļauties skaidrās attiecību, ētikas un kodeksu sistēmās, kas raksturīgas cilvēku sabiedrībai.

Tā ir iekšējā pienākuma un iekšējās atbildības sajūta, kura tajās dienās var saasināties. Pievērsiet uzmanību – kādas situācijas jūsos izpauž, ieslēdz šīs īpašības, tās palīdzēs jums vairāk saprast sevi.

Tieši tādas situācijas ieslēdz jūsu pārbaudījumus, tas līdzinās dzīves eksāmeniem (analoģija – Hērakla-Herkulesa 12 varoņdarbi), kuriem ejot cauri, Jūs apgūstat Bruņinieka stāvokli. Jūs kāpjat pa hierarhijas kāpnēm, jūsu realizēšanās līmenis paaugstinās.

Cilvēkam-Bruņiniekam kārdinājums ir milzīgo iekšējo spēku izmantot nevis Augstāko likumu aizsardzībai, bet apkārtējās pasaules atbrīvošanai. Viņi var būt fanātiski pārņemti ar iluzoru ideju, kuras dēļ ved citus cilvēkus aiz sevis uz asinspirti.

Tas ir, tuvākajās dienās mūs gaida interesantas kosmiskas plūsmas. Kā tās izspēlēsies tieši ar jums un tieši šajā gadā? – novēlu jums ar interesi sevi pavērot.

 

Noteikt, kā jūs ietekmē Augšējais Zodiaks, – ASTROLOGA pakalpojums.[2]

 

Par citām Augšējā zodiaka zīmēm var izlasīt rubrikā “Augšējais Zodiaks[3].

 

Pievienots 07.12.2018.

https://znak-simvol.ru/znak-verhnego-zodiaka-rytsar-22-24-avgusta/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat http://www.sanatkumara.lv/index.php/jevgenija-goreva/zimes-un-simboli/2-uncategorised/3144-jevgenija-goreva-augseja-zodiaka-zimes-nozime-un-ietekme (Tulk. piezīme)

[2] Skat http://www.sanatkumara.lv/index.php/jevgenija-goreva/zimes-un-simboli/31-jevgenija-goreva/3157-jevgenija-goreva-noteikt-augseja-zodiaka-ietekmi-3 (Tulk. piezīme)

[3] Skat http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/augsejais-zodiaks (Tulk. piezīme)