Евгения Горева Что важно в жизни – формула одного человека

Jevgēnija Goreva - Kas ir svarīgi dzīvē – kāda cilvēka formula

18 08 14 01Kas ir svarīgi dzīvē – vai jums ir nācies izdarīt svarīgu izvēli? Un vai jums ir radusies vajadzība pēc tamlīdzīga kritērija?

Tā nu tas ir – kad mēs dzimstam, tad atmiņa par iepriekšējiem iemiesojumiem mums atslēdzas.

Pats skumjākais, ka mēs aizmirstam arī šīs dzīves plānu, kuru līdz iemiesojumam detalizēti izstrādājām. Bieži rodas grūtības lēmumu pieņemšanā – kam būt un kam nebūt jūsu dzīvē.

Lieliski ir tiem cilvēkiem, kuri nešaubās, tāpēc ka izjūt spilgtas un noturīgas vēlmes kaut ko darīt, iegūt, par kaut ko kļūt, kaut ko sasniegt.

18 08 14 02

Vai tiem, kas prot dzirdēt savas Dvēseles balsi, kura dod padomus caur stāvokļiem un sajūtām – kādu nākamo soli spert.

Ir arī tādi “kanālie” cilvēki, kas vadās pēc padomiem no Augšas, saucot to par Vedošās Rokas Vešanu, Kuratoriem, Garu, Augstāko Es, Eņģeļiem, Egregoriem un tml. Un vēl vairāk – uzticas šiem avotiem.

Taču vairums cilvēku – vienkārši virzās pa dzīvi ar mēģinājumu un kļūdu metodi, neapzinoties, kas ir svarīgi dzīvē. Zaudējot laiku un enerģiju, tāpēc ka nesaprot mērķus un iet pa sarežģītu izlauzītu un neoptimālu ceļu.

Mani ļoti agri sāka nodarbināt jautājums: kas ir svarīgi dzīvē? Tieši manā! Vispār man ir kaut kāda sava patiesā dzīves trajektorija? Ja tā ir – kā to sajust un kā noturēties tajā?

18 08 14 03

Atbildes-secinājumi, kurus esmu izdarījusi desmitgažu pieredzes laikā, tajā skaitā pētot savas atmiņas dziļumus (iepriekšējos iemiesojumus un dzīvi starp iemiesojumiem):

 

Kas ir svarīgi dzīvē, un vai man ir kāds sākotnējais plāns?

  • dzīves plāns un trajektorija ir, bet tā drīzāk attiecas uz iekšējām pieredzes iegūšanas programmām. Piemēram – mans uzdevums ir paust neatkarību un atbrīvoties no piesaistēm. Un turklāt tiekties izjust beznosacījuma mīlestību pret visu pasauli;
  • notikumi, kuros es formēšu un nostiprināšu šo pieredzi, var atšķirties, taču būs vērsti uz vajadzīgo rezultātu. Un tie ir variantīvi stingruma ziņā. Ja es mainos apzināti, tad “ar ķieģelīti pa galvu” mani sist nebūs nepieciešams;
  • pieņemot lēmumus, teicami var darboties mantiskiskās sistēmas (man tās ir astroloģija un taro), bet uzmanību! – arī tās apraksta tikai vispārīgo ainu un notiekošā jēgu. Un nekad nesaka konkrēti – ko darīt.

18 08 14 04

Tāpēc vispārīgais secinājums – pasaule ir dzīva un tava dzīve – tā ir jaunrade. Un rada katrs cilvēks priekš sevis, to savu iekšējo kodolu, kuru var nosaukt par Dvēseli un Garu. Par to, kas nepazūd pēc nāves, tāpēc ka tas arī esmu Es.

Viņa dēļ visa dzīve arī notiek, ārējie notikumi un cilvēki – tikai izpausmes un izzināšanas instrumenti…

Un kas ir svarīgs dzīvē jums? – dalieties komentāros.

 

Pievienots 14.08.2018.

https://gor-evgeniya.ru/chto-vazhno-v-zhizni/

Tulkoja Jānis Oppe