Евгения Горева Выбор партнера – где и когда он происходит

Jevgēnija Goreva - Partnera izvēle – kur un kad tas notiek?

18 08 12 06Partnera izvēle – nopietns jautājums, kā tas notiek – droši vien maz kas var par 100% izskaidrot. Es izdarīšu tādu mēģinājumu, bet nepretendēju uz pilnīgu ainu.

Ja jūs ticat, ka mēs dzīvojam tikai reizi, ka mēs esam tikai ķermenis un ka pēc nāves viss beidzas, – tad šis raksts nav jums.

Tas ir tiem, kas, tāpat kā es, uzskata, ka mūsu eksistences pamatā ir nemirstīga Dvēsele, kura šeit šajā pasaulē gūst nepieciešamo pieredzi. Un partnerība šajā pieredzē ir ļoti svarīga, tāpēc ka, kas pagadās, mūsu dzīvē neienāk. Katras attiecības mums – tā ir noteikta mācība.

18 08 12 07

Es par to runāju ar pārliecību, balstoties uz tikšanos ar simtiem klientu. Tāpēc ka tas ir mans darbs – regresijas, esmu pavadone dziļajā atmiņā, cilvēka iepriekšējos iemiesojumos. Un telpā starp dzīvēm, kuru pazīstamais regresologs Maikls Ņūtons (Michael Newton) ir nosaucis par Dvēseļu Pasauli.

 

Tad kā gan mēs izdarām partnera izvēli?

Parasti Dvēsele plāno savu jauno iemiesojumu, sākot ar mērķi un uzdevumiem. Ne vienmēr viņa ir brīva savā izvēlē, jo iepriekšējās dzīves, to neizstrādāšana līdz galam taču prasa atkārtotu uzmanību. Pie mums tas saucas liktenis un karma.

Izvēlētie uzdevumi nosaka partnera izvēli.

Dvēsele vienojas ar citām Dvēselēm, par to – kādas lomas viņas spēlēs šajā viņas stāstā. Starp citu, ja izmanto astroloģiskās sinastrijas (partneru horoskopu savietošanu), pat bez iegremdējumiem atmiņas dziļumos – var uzzināt jūsu uzdevumus attiecībā vienam pret otru.

Kādas no tuvajām, bet mēdz būt arī no nepazīstamām Dvēselēm piekrīt būt jūsu vecāki. Vecāki tiek izvēlēti ļoti rūpīgi – jo no vecākiem taču ir atkarīgi dzīves starta apstākļi.

18 08 12 08

Dažreiz vecāki tiek izvēlēti pēc komplimentārisma: piemēram, es atnācu uz šo iemiesojumu, lai iegūtu beznosacījuma mīlestības pieredzi, un mani vecāki kopš bērnības man rādīja – kas tas tāds ir. Es piesūcinājos ar šo stāvokli bērnībā un jau tālāk varēju to nest citiem cilvēkiem un attīstīt.

Taču bieži vecāki tiek izvēlēti pretēji: es atnācu iegūt beznosacījuma mīlestības pieredzi un izvēlējos vecākus aukstus un bezjūtīgus, kuri radīja man sākotnējās grūtības. Un pēc tam es visu mūžu meklēju un sastrādāju mīlestības stāvokli. Tāpēc ka – kā dzīvot bez mīlestības, es jau bērnībā uzzināju, un man tas nepatika.

Piemērs: cilvēku bērnībā sita tēvs, tāpēc viņš savam bērnam pirkstu nepiedur, tāpēc ka zina – kā tas ir ciest sāpes un pārestību no tuva cilvēka.

18 08 12 09

Tālāk – Dvēseļu pasaulē mums ir sava grupa, ar kuras Dvēselēm bieži kopā iemiesojamies. Tieši tādas radniecīgas Dvēseles spēlē kopdzīvē tuvu draugu, brāļu un māsu, vīru un sievu lomas. Tā ir ērtāk, jo tieši iekšējās tuvības sajūta, otra cilvēka atpazīšana taču izdala viņu no citu cilvēku pūļa (viens no partnera izvēles indikatoriem).

Bet ar šīm radniecīgajām dvēselēm mums jau ir vesela čupa vecu problēmu, kaut kā neizdarīta, zvērestu un solījumu no iepriekšējiem iemiesojumiem. Tas ir kas līdzīgs karmiskām sliedēm, uz kurām mēs uzbraucam. Tas, kas nav izdarīts līdz galam pagātnē, prasa jaunu izvēršanu un izpratni. Itin bieži tieši tāpēc paši tuvākie cilvēki jūs arī moka.

18 08 12 10

Interesanti ir arī pētīt attiecības ar ienaidniekiem. Bieži tiek konstatēts, ka situācija ir apgriezta kājām gaisā, kad bende un upuris mainās vietām. Lai negatīvais personāžs uz savas ādas izjustu, piedzīvotu visus upura “jaukumus”.

Vai arī viss atkārtojas, kā bija agrāk. Ja pagātnē kāds jūs ir piemānījis, iegāzis, nodevis, tad arī tagad viņš izdarīs kaut ko līdzīgu. Atkal uzkāps uz tā paša grābekļa. Bet situācijas atkārtojums taču bija ieplānots kā iespēja – veikt citu, gaišu izvēli.

Mūsu attiecību variāciju – cēloņiem, kas nosaka tieši šo partnera izvēli, – ir milzīgi daudz, eksistē tipiskas situācijas, bet mēdz būt arī izņēmumi. Un jo interesantāk ir tos pētīt.

Citi raksti – tēmas dziļākai atklāšanai – ATTIECĪBAS[1].

Ja jūs ir ieinteresējusi iepriekšējo iemiesojumu tēma, aicinu pie sevis uz SEANSIEM[2].

 

Pievienots 12.08.2018

https://gor-evgeniya.ru/vyibor-partnera/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/attiecibas (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/3030-jevgenija-goreva-konsultacija (Tulk. piezīme)