Евгения Горева Кем вы были в прошлой жизни – возможность узнать по гороскопу

Jevgēnija Goreva - Kas jūs bijāt pagātnes dzīvē – iespēja uzzināt pēc horoskopa

18 12 10 01Daudzi cilvēki interesējas – vai var pēc horoskopa uzzināt: kas jūs bijāt pagātnes dzīvē?

Ziniet, kas iepriecina šajā jautājumā? Nu tas, ka cilvēks jau uztver pagātnes dzīves pastāvēšanas koncepciju. Un pat pieņem, ka astroloģija var būt tamlīdzīgu zināšanu avots.

Tad var vai nē? Gan jā gan nē.

Saturs

Horoskops par 100% ir saistīts ar iepriekšējām dzīvēm

Iepriekšējo iemiesojumu cikli spēju formēšanai

Kas es biju pagātnes dzīvē – uzzināt pēc horoskopa

Ja jūsu Saule ir Aunā

Ja jūsu Saule ir Vērsī

Ja jūsu Saule ir Dvīņos

Ja jūsu Saule ir Vēzī

Ja jūsu Saule ir Lauvā

Ja jūsu Saule ir Jaunavā

Ja jūsu Saule ir Svaros

Ja jūsu Saule ir Skorpionā

Ja jūsu Saule ir Strēlniekā

Ja jūsu Saule ir Mežāzī

Ja jūsu Saule ir Ūdensvīrā

Ja jūsu Saule ir Zivīs

Kā tomēr izvairīties no astroloģiskas profanācijas

 

Horoskops par 100% ir saistīts ar iepriekšējām dzīvēm

Astroloģija var pateikt – kas jūs bijāt iepriekšējos iemiesojumos, bet pašā vispārīgākajā veidā, bez detaļām.

18 12 10 02

Mūsu Dvēselei galvenais mērķis ir arvien jaunu un jaunu īpašību formēšana, bet ārējie notikumi ir tikai instrumentārijs šīs pieredzes iegūšanai. Tāpēc no Dvēseles skatpunkta jautājums, kas jūs bijāt pagātnes dzīvē, vispār nav būtisks. Galvenais – ko mēs tur iemācījāmies, kādas Dvēseles īpašības ielikām savā krājkasītē.

Horoskops rāda mūsu iedzimtos talantus un spējas, kuras mums vienkārši ir. Taču, lai šajā iemiesojumā tās kļūtu iedzimtas, iedomājieties – cik daudz jūsu Dvēselei nācās pastrādāt pagātnē.

Tas ir, viss jūsu horoskops rāda – mūsu iepriekšējos sasniegumus un to, kas un kādi mēs bijām iepriekšējās dzīvēs. Mūsu horoskopā ir mūsu sasniegumu un kritumu liecības.

Mūsu vājības, kompleksus un iekšējās problēmas – var uzskatīt par Dvēseles iepriekšējās neapgūtās pieredzes sekām. It kā dzīves skolā cilvēks būtu atstāts uz “otru gadu” līdz galam iemācīties kādu atsevišķu priekšmetu.

Horoskops rāda mūsu hroniskos grābekļus, kuriem mēs dzīvi pēc dzīves uzkāpjam. Un sakrātos bonusus, par kuriem mums līdz šim laikam pasaule piekrīt pateikties ar palīdzību un dotācijām.

 

Iepriekšējo iemiesojumu cikli spēju formēšanai

Mana darba pieredze, veicot seansus ar iegremdēšanos iepriekšējos iemiesojumos, ļāva pieņemt un atrast pierādījumus tam, ka vienu vai otru īpašību formēšanās notiek veselā iemiesojumu ciklā. Vienā vienīgā dzīvē ir grūti izdzīvot visas pieredzes šķautnes.

18 12 10 03

Piemēram, kāda mana kliente ar lieliski attīstītām sievišķām īpašībām, kas viņas horoskopā izpaužas ar harmoniskām planētām Mēness un Venēra, šīs īpašības sastrādāja pat 8 iemiesojumos.

Ja cikla pirmajā iemiesojumā viņa bija parasta lauku sieva, par kuru pati iegremdējumā iesaucās: “Tad nu gan govs!”

Tad pēdējā iemiesojumā viņa bija skaista un interesanta sieviete, kura viegli pievilka vīriešus, tos, kurus viņai pašai gribējās. Tas ir labi saformētu Venēras īpašību apraksts.

Tamlīdzīgas sievišķas attīstības bonuss bija viņas metode, kā noteikt derīgus vīriešus. No kuriem sanāca veselīgi, spēcīgi un talantīgi bērni, spējīgi uzlabot viņas Dzimtu. Tādi bērni viņai bija četri un visi no dažādiem vīriešiem. Tas ir viens no spēcīga Mēness aspektiem.

18 12 10 04

Šī sievišķo īpašību attīstības cikla rezultāts ir redzams viņas pašreizējā horoskopā. Taču detaļas mēs neuzzinātu, ja neveiktu seansu ar iegremdēšanos iepriekšējos iemiesojumos.

Vai, piemēram, vīrieša horoskopā ir ļoti spēcīgas planētas Saule un Plutons aspektā vienam pret otru. Viņam iepriekšējās dzīvēs izrādījās karavadoņu, valdnieku iemiesojumu cikli.

Vai otrādi, ja cilvēka Dvēselei pagaidām nav pozitīvas pieredzes, pārdzīvojot kādas situācijas, un īpašību sastrādāšanas rezultātu, tad planētas, kas viņa horoskopā atbild par analoģiskām funkcijām, uzrādīs problēmas.

 

Kas es biju pagātnes dzīvē – uzzināt pēc horoskopa

Aplūkosim, kā var uzzināt – kas jūs patiešām bijāt pagātnes dzīvē – tikai pēc Saules horoskopā.

18 12 10 05

Pareizi būs teikt, ka spēcīga Saule horoskopā ir cilvēkam, kurš iepriekšējās dzīvēs jau ir iemācījies paust savu spilgto individualitāti, viņš ir bijis līderis, radošs cilvēks, harizmātiķis, kurš pievelk citus cilvēkus.

Spēcīga Saule vīriešiem – vienmēr pievelk sievietes, tāpēc ka tieši pēc Saules sieviete izvēlas sev vīru, savu gaidāmo bērnu tēvu. Vīrietim ar spēcīgu Sauli jau ir pašrealizēšanās pieredze, uz kuras var balstīties tagad gan viņš pats, gan viņa ģimene.

Sievietei ar spēcīgu Sauli – pašai ir spilgti iemiesojumi, viņas iekšienē, viņas atmiņā, viņas zemapziņā jau ir tāds īsts vīrietis vai sava Gara realizācijas pieredze.

Lūk, galvenās shematiskās atbildes uz jautājumu: Kas es biju pagātnes dzīvē? – uz jūsu spēcīgas Saules pamata.

 

Ja jūsu Saule ir Aunā

18 12 10 06

Ja jūsu spēcīgā Saule ir Aunā, – var pieņemt, ka jums jau ir pieredze līderībā, aktivitātē, pašpārliecinātībā un sekošanā saviem ideāliem. Jums varētu būt bijuši iemiesojumi kā karavīros vai tādās personībās, kuras spilgti pauda savu gribu, aktivitāti, ideālismu.

 

Ja jūsu Saule ir Vērsī

18 12 10 07

Ja jūsu spēcīgā Saule ir Vērsī, – jums ir materiālās dzīves pieredze, jūs zināt naudas cenu, tāpēc esat konservatīvi. Jūs protat iekārtot telpu, jūtat dzīves materiālo plūsmu. Jums varētu būt bijuši iemiesojumi, pavadīti bagātībā, greznībā un baudās.

 

Ja jūsu Saule ir Dvīņos

18 12 10 08

Ja jūsu spēcīgā Saule ir Dvīņos, – jūs jau protat kontaktēties un vienoties ar citiem cilvēkiem, jūs viegli orientējaties informācijā. Jūs sākotnēji esat humorists un asprātis. Jums varētu būt bijuši iemiesojumi tirgoņos, oratoros un literātos.

 

Ja jūsu Saule ir Vēzī

18 12 10 09

Ja jūsu spēcīgā Saule ir Vēzī, – jūs jau protat ietekmēt citu cilvēku emocijas, protat just svešu dvēseli, nolasīt cilvēkus. Jums viegli dzīvot ģimenes dzīvi, jūs mīlat bērnus, bet bērni mīl jūs. Jums varētu būt bijuši iemiesojumi Dzimtenes aizstāvjos, Dzimtas, klana, ģimeņu tēvu un māšu dibinātājos.

 

Ja jūsu Saule ir Lauvā

18 12 10 10

Spēcīga Saule Lauvā – jūs jau protat būt uzmanības centrā, tas jums viegli izdodas un patīk. Jūs zināt, ka spējat organizēt un pulcēt cilvēkus ap sevi, virzīt viņu darbību, uzņemties atbildību par kopīgu lietu. Jums varētu būt iemiesojumi valdniekos, kā arī personībās, kas saistītas ar jaunradi un mākslu, kā arī lepnos un spēcīgos pārvaldniekos.

Ja jūsu Saule ir Jaunavā

18 12 10 11

Spēcīga Saule Jaunavā – jums jau ir bijuši iemiesojumi, kur iemācījāties praktiskumu un pragmatismu, tāpēc ka jums nācās cīnīties par dzīvību. Tieši tāpēc jūs protat novērtēt sīkumus un detaļas, jo no tiem taču bija atkarīgas ne tikai jūsu sekmes, bet arī izdzīvošana. Jums varētu būt iemiesojumi amatniekos, uzskaitvežos, analītiķos. Kā arī dziedniekos un alķīmiķos.

 

Ja jūsu Saule ir Svaros

18 12 10 12

Spēcīga Saule Svaros – iepriekšējos iemiesojumos jūs iemācījāties uzvesties sabiedrībā, ievērot ētiku. Dibināt attiecības kā ar partneri, tā arī ar cilvēku grupām. Jūs iemācījāties ieviest mieru un kārtību, tajā jums palīdzēja jūsu ārējā pievilcība un iekšējā kultūra. Jums varētu būt bijuši iemiesojumi augstāko aprindu salonu, galeriju un muzeju turētājos. Kā arī diplomātos un tiesību sargos.

 

Ja jūsu Saule ir Skorpionā

18 12 10 13

Spēcīga Saule Skorpionā – jums jau ir bijusi stipra vara, jūs pārvaldījāt maģiju un ietekmējāt cilvēkus. Iemācījāties izmantot svešu enerģiju, pārvaldīt masas, tādēļ krājāt un apvaldījāt kaislības savā iekšienē, atbrīvojot tās vajadzīgajā momentā. Iepriekšējos iemiesojumos jūs varētu būt bijis nopietns biznesmenis, finansists, varējāt izmantot maģiju, taisīt revolūcijas. Varējāt būt kā noziedznieks, tā arī detektīvs.

 

Ja jūsu Saule ir Strēlniekā

18 12 10 14

Spēcīga Saule Strēlniekā – iepriekšējos iemiesojumos jūs iemācījāties kustību uz priekšu un uzzinājāt, ka nevar sēdēt vienā vietā, vajag tiekties uz kaut ko un kaut kur, tāpēc ka tieši tas sniedz attīstību. Jūs jau esat sapratis, ka vajag meklēt savu ceļu, un, kad atradīsiet, iegūt šajā lietā vārdu, slavu un statusu. Jūs varētu būt bijis garīdznieks, ceļotājs un pirmatklājējs.

 

Ja jūsu Saule ir Mežāzī

18 12 10 15

Spēcīga Saule Mežāzī – pagātnē jūs apguvāt savu mērķu sasniegšanas pieredzi, iemācījāties ar vēsu galvu novērtēt savas izredzes, koncentrēt spēkus un būvēt ceļu uz panākumiem. Jūs jau esat sapratis, ko nozīmē laiks un pacietība un cik svarīgas cilvēka dzīvē ir profesija un kvalifikācija. Jūs varējāt būt iemiesojies nopietnos vadītājos un karavadoņos, būt sasniedzējs, eksperts arhitektūrā un celtniecībā.

 

Ja jūsu Saule ir Ūdensvīrā

18 12 10 16

Spēcīga Saule Ūdensvīrā – jūs iepriekšējos iemiesojumos jau esat apguvis spēju ieskatīties nākotnē, būt brīvam no uzstādījumiem un noteikumiem, kuri ierobežo citus cilvēkus. Jūs iemācījāties uzturēt sapņa lidojumu, kā arī izmantot savu fantāziju attīstībai, lai veiktu izrāvienus zinātnē, līdz kuriem vairums cilvēku vēl nav izauguši. Jūs varējāt būt zinātnieks pirmatklājējs, pasaku teicējs. Astrologs, izgudrotājs un pat revolucionārs anarhists.

 

Ja jūsu Saule ir Zivīs

18 12 10 17

Spēcīga Saule Zivīs – iepriekšējās dzīvēs jūs varējāt daudz laika pavadīt citās pasaulēs, atšķirīgās no zemes plāna. Tas jūs padarīja īpašu, noskaņotu vairāk uz iekšējām vērtībām un uz to pieredzi, kuru jūsu Dvēsele var aiznest sev līdzi pēc nāves. No zemes plāna iemiesojumiem jūs varējāt smelties spēju uz žēlsirdību un upurēšanos, lielisku intuīciju un dvēselisko dziļumu. Jūs varējāt būt mūks vientuļnieks, dziednieks, pareģis un noslēpumu glabātājs. Jūs varējāt būt arī jūrnieks, muzikants, medijs.

 

Kā tomēr izvairīties no astroloģiskas profanācijas

Ja jūs internetā redzat kādu servisu, kurš pēc dzimšanas datuma nosaka – kādu dzīvi jūs pašlaik dzīvojat un kas jūs bijāt pagātnes dzīvē, – ziniet: tas viss ir blēņas.

Bet, gudriem vārdiem izsakoties, – tas viss ir profanācija, kas spēlē uz cilvēku ziņkārību un dziļākas informācijas nezināšanu.

18 12 10 18

Uzzināt par saviem iemiesošanās variantiem, par to, kādas spējas un parādi no pagātnes ir aktuāli jums pašlaik, – var:

  • vispārīgā veidā no horoskopa,
  • iegremdējoties iepriekšējos iemiesojumos.

Kuri, starp citu, ir nelineāri. Un jūsu pagātnes dzīve varēja noritēt tālā nākotnē, bet nākamā – senajā Atlantīdā.

Ar pagātnes dzīvēm var iepazīsties konsultācijā ar speciālistu vai patstāvīgi (gandrīz bez maksas). Es pati sāku savu profesionālo darbību reinkarnacionikā, lūk, ar šo kursu:

18 12 10 19

 

Par šo tēmu lasiet:

Kādēļ astrologam būtu jāprot iegremdēt iepriekšējās dzīvēs “Astroloģija un iepriekšējās dzīves[1]

Kā pēc horoskopa izvēlēties vislabāko momentu, lai iegremdētos pagātnē “Horoskops atklāj pagātni[2]

 

Pievienots 10.12.2018

https://gor-evgeniya.ru/goroskop-i-proshlyie-zhizni/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/2740-jevgenija-goreva-kadus-noslepumus-atklaj-astrologija-par-cilveka-ieprieksejam-dzivem-un-dveseli (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/2791-jevgenija-goreva-pareizais-laiks-lai-atminetos-reinkarnacijas (Tulk. piezīme)