Евгения Горева Звездные и земные души. Определи себя

Jevgēnija Goreva - Zvaigžņu un zemes dvēseles. Nosaki sevi

17 11 07 01

Šis raksts ir tiem, kas jūt sevī Zvaigžņu Dvēseles gaismu vai jūtas kā kosmiska dvēsele, iemiesota pašlaik uz Zemes cilvēka ķermenī.

Kaut gan lielākā daļa pašreizējo izpausto Zemes iedzīvotāju ir zemes plāna Dvēseles...

 

Sk. arī Citplanētu pētījumi.[1]

 

Kāda ir atšķirība starp zemes un kosmiskajām dvēselēm?

Atšķirība – sākotnējā pieredzē, ar kuru pielādēta cilvēka zemapziņa un kura stipri ietekmē mūsu uztveri, motivāciju un ārējo izpausmi.

Zemes Dvēsele – tā, kuras iemiesojumi sākotnēji noritēja uz konkrētās planētas:

  • Dvēsele varēja iemiesoties uzreiz cilvēka ķermenī;
  • Dvēsele sākumā iemiesojās vienkāršākās dzīvības formās uz Zemes (minerālos, augos, dzīvniekos), bet pēc tam evolucionēja līdz cilvēciskajiem iemiesojumiem.

Taču nelielam procentam iemiesoto uz Zemes ir citāda Dvēseles daba, viņus var saukt par viesiem – Zvaigžņu Dvēselēm, kuras atnākušas šurp uz kādu nelielu laika periodu.

Zvaigžņu Dvēselēm ir pavisam citāda vēsture, viņu zemapziņa ir piepildīta ar pieredzi no iemiesojumiem:

  • no zemes dzīvības formām atšķirīgās, pavisam citas dabas formās;
  • citās telpās (tajā skaitā tādās, kam nav blīvā plāna);
  • ar citām saprāta iespējām (dimensiju, ietilpību, ātrumu un tml.);
  • ar atšķirīgiem – ne tādiem kā uz Zemes – principiem attiecībās ar apkārtējo pasauli un sev līdzīgiem.

“Zemieši” uz šīs planētas attīstās pa evolūcijas ceļu – viņi it kā iet no apakšas augšup pa sfērām, krājot pieredzi, kļūst smalkāki, abstrahējas.

Zvaigžņu Dvēseles atnāk šurp cita iemesla dēļ: bieži ar kādu misiju un/vai, lai dvēsele sakrātu dzīvošanas pieredzi blīvajā plānā, materiālos ķermeņos ar tādiem ierobežojumiem, sabiedrībā ar tādiem nosacījumiem.

17 11 07 02

Viņas it kā kāpj lejup involucionējot: viss, kas notiek planētas augstākajās sfērās, viņām ir viegls un saprotams, bet tas, kas norit lejā, īpaši trīs zemākajās sfērās, ir kaut kas, ko vēl tikai stāv priekšā apgūt.

Un tas galvenokārt ir:

  • zemes plāna materiālā pasaule;
  • attiecības, kā personiskās, tā arī sociālās;
  • nauda kā vietējais maiņas ekvivalents.

Sk. arī Jūsu bērns – citplanētietis?[2]

 

Ja tu esi cilvēks ar Zvaigžņu Dvēseli

Cilvēks ar Zvaigžņu Dvēseli var justies uz Zemes nemājīgi, viņam ir grūti sevi realizēt noteiktajos parametros, grūti pieņemt vietējās pasaules īpatnības un nejēdzīgās attiecības starp Zemes iedzīvotājiem.

Cilvēka saprāts, kura filtros darbojas smadzenes, var Zvaigžņu Dvēselei šķist šaurs un neefektīvs. Ar viņa palīdzību ir grūti kaut ko apjēgt, uz viņu ir grūti pa īstam balstīties.

Zvaigžņu Dvēselei ir grūti būvēt attiecības.

Bieži jūtot nelīdzsvarotību attiecībās ar Zemes Dvēselēm, tāds cilvēks vienmēr dos priekšroku sev līdzīgiem un attiecībās orientēsies pēc saviem iekšējiem indikatoriem, kurus nāksies ilgi adaptēt ārējai realitātei.

Zvaigžņu Dvēselei ir grūti samierināties ar vietējo piramidālo hierarhiju, kas būvēta pēc Spēka principa. Tādiem cilvēkiem bieži nav ambīciju, lai rāptos augšup pa sociālajām kāpnēm, jo tur, no kurienes viņi ir, nekā tamlīdzīga nebija.

Zvaigžņu Dvēselei ir grūti pierast pie tāda maiņas ekvivalenta kā nauda. Kā likums, Zvaigžņu Dvēseles neprot pārdot savas spējas un talantus, nez kāpēc iekšēji zina, ka maiņai starp būtībām jābūt būvētām citādi.

Zvaigžņu Dvēselēm bieži ir empātiskas spējas, kuras viegli un dabiski izpaudās viņu iepriekšējos iemiesojumos citās pasaulēs.

Bet šeit, uz Zemes, diezgan agresīvas vides apstākļos ar augstu negatīva līmeni, viņām ir ilgi jāmācās bloķēt savu jutīgumu, jāuzstāda personiskās robežas.

Taču, kad šis cietoksnis ir uzbūvēts, rodas cita, jauna problēma: vajag motivēt sevi iziet no radītās komforta zonas, lai izpildītu to misiju, ar kuru tu šurp atnāci.

17 11 07 03

Pēc detalizētajiem raksturojumiem jūs droši vien jau sapratāt, ka šo rakstu ir uzrakstījis cilvēks ar Zvaigžņu Dvēseli.

Es vienmēr dziļi iekšienē to esmu jutusi un zinājusi, taču pārliecinošus apstiprinājumus ieguvu jau periodā, kad mācījos Reinkarnacionikas Institūtā. Tieši šeit man izdevās izpētīt savas dvēseles vēsturi.

 

Sk. arī Citplanētu iemiesojumi: kā es biju Saturna iedzīvotāja.[3]

 

Ko var uzzināt par savas Zvaigžņu Dvēseles vēsturi?

Es uzzināju, kā mana Dvēsele tika radīta un kādos apstākļos audzēta, es atkal pabiju savā pirmajā iemiesojuma pasaulē, uz dzimtās planētas, kas ļāva man saprast savas sākotnējās bāzes programmas, uz kurām līdz šim laikam balstās mans raksturs.

Es noskatījos vairākas kosmosa ekspedīcijas, kuras nodzīvoju jau nākamajā, humanoīda, formā.

Es atminējos, kādā kompānijā un kādēļ mēs atnācām uz šo Sadalītāju (Dvēseļu Pasauli) un sākām sadarboties ar vietējiem iemītniekiem, tajā skaitā ieguvām iespēju iemiesoties viņu uzraudzītajās pasaulēs.

17 11 07 04

Pārlūkojot iemiesojumus uz Zemes un tamlīdzīgās pasaulēs, ieraudzīju, kā formējās manas zemes plāna cilvēciskās īpašības, kas ļāva man labāk saprast sevi un savas prioritātes.

Uzzināju, ka manas iepriekšējās necilvēciskās formas, kurās iemiesojos pirms Zemes, eksistē enerģijas lauka līmenī un lieliski mijiedarbojas ar apkārtējo pasauli, apejot manu cilvēcisko apziņu.

Un, atrodot šīs formas, tās var viegli un efektīvi izmantot.

Iespēja atkal pabūt pašreizējās dzīves plānošanas momentā izskaidroja manas iekšējās sajūtas un zināšanas: kas man ir svarīgi pašlaik, kādu pieredzi es iegūstu šajā ķermenī un kādus pētījumus šeit veicu.

Kā arī – ko varu dot vietējiem iedzīvotājiem, kas man ir maiņai ar viņiem.

Cik tas atviegloja manu dzīvi? Ne par gramu! Mēs visi šeit esam vienādos apstākļos: gan zemieši, gan viesi. Katrs pilda savu attīstības plānu, šeit un tagad, šajā nebūt ne vieglajā un pat bīstamajā vidē.

Taču... kā rakstīja zēns vecā padomju filmā: “Laime – tas ir, kad tevi saprot...”, bet patiesa laime – tas ir, kad tu pats sevi saproti.

Un ar šo izpratni – kas tu esi, kāds un no kurienes, kādēļ un ko šeit dari – atnāk Zvaigžņu Dvēseles patiesais spēks: tā ir skaidrība un iespēja būt pašam, netērējot laiku mēģinājumiem kļūt “normālam”.

Un vairs nekas neatturēs jūsu Zvaigžņu Dvēseles gaismu.

 

P.S. Kāda veida dvēsele jūs jūtaties?

 

Jevgenija Goreva

Jevgēnija Goreva

Vietnes “Uz dvēseles spārniem” autore, reinkarnacionikas konsultante, Reinkarnacionikas Institūta kapteine. Ritmoloģe, astroloģe, dzejniece, rokdarbu (handmade) meistare

gor-evgeniya.ru/

 

Pievienots 17.11.2017

https://ru.journal.reincarnatiology.com/zvezdnye-dushi/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4010-citplanetu-petijumi (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/2324-natalija-butenko-mes-un-musu-berni-citplanetiesi-starp-mums (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/11-dazadi/3966-svetlana-sirovetnikova-citplanetu-iemiesojumi-ka-es-biju-sarturianiete (Tulk. piezīme)