Евгения Горева Способность заглянуть в будущее – в каждом из нас

Jevgēnija Goreva - Spēja ieskatīties nākotnē ir katrā no mums

17 04 25 01

Ja jūs esat tas cilvēks, kurš, kā es, tiecas ieskatīties nākotnē, tur, aiz stūra, aiz šodienas pagrieziena, tad šis raksts ir tieši jums.

Dažreiz mēs stāvam sarežģītas, lai neteiktu – liktenīgas, izvēles priekšā, piemēram:

  • Kurp iet mācīties, ja man ir daudz talantu un katrs var kļūt par nākamās profesijas pamatu?
  • Pirkt šo dzīvokli vai citu, turklāt katrā variantā eksistē savi plusi un mīnusi?
  • Ja es došu priekšroku tieši šim vīrietim, kā veidosies mūsu kopīgā dzīve?

Zīlēšana kā paņēmiens un mēģinājums ieskatīties nākotnē – droši vien ir pati populārākā tēma visos laikos.

Un vienmēr aktuāls ir jautājums: vai katrs cilvēks var ieskatīties nākotnē un patstāvīgi izdarīt pareizo izvēli, vai arī šim nolūkam noteikti vajag griezties pie personībām, apveltītām ar pārdabiskām spējām?

 

Sk. arī Kādas spējas atbilst dvēseles misijai?[1]

 

Agrāk, izvēloties – kurp spert nākamo soli, īpaši, ja ir vairākas alternatīvas, – es eksperimentēju ar sekojošām metodēm:

  • astroloģisko prognozēšanu;
  • zīmju ritmoloģisko analīzi;
  • zīlēšanu pēc Taro kārtīm, rūnām, Pārmaiņu grāmatas (I Czin) un tml.;
  • taisīju pieprasījumu pirms miega un analizēju ieraudzīto sapņos, tajā skaitā apzinātos;
  • klausījos savas iekšējās balsis: intuīciju, loģiku un skaidro saprātu, loģikas un intuīcijas dialogu.

Visas šīs metodes tā vai citādi darbojas, tās visas sniedz palīdzību, visas savā ziņā ir labas, un visām ir savas vājās vietas.

Un šis stāsts ir veltīts maniem atklājumiem un novērojumiem Reinkarnacionikā, ar kuru es ne tik sen sāku nodarboties...

 

Reinkarnacionika kā pareģošanas metode

Dažreiz, stāstot cilvēkiem par Reinkarnacionikas labajām īpašībām, pretī dzirdu:

– Ai, nu tās ir iepriekšējās dzīves... Mani vairāk nodarbina, kas ar mani būs rīt vai pēc gada.

Mana pirmā atbilde, pamācošā: ja nenometīsi no sevis pagātnes smagumus un praulus, ja neaktivizēsi resursus no iepriekšējām dzīvēm, ceļš uz gaišo nākotni var izrādīties nemaz ne tik gaišs. Un iet pa to izrādīsies daudz grūtāk, nekā sākotnēji šķita.

Mana otrā atbilde, iedvesmojošā: Reinkarnacionika ļauj ieskatīties nākotnē un vēl vairāk – pārlūkot savas trajektorijas alternatīvos variantus, plānojot nākamo soli.

Jo mūsu viedā Dvēsele taču zina, kāds variants mums ir labāks. Labāks – tātad atbilst mūsu sākotnējam attīstības plānam.

Lūk, tagad jūs zināt, ka Reinkarnacionika ir metode, kura strādā ar pagātni, tagadni un nākotni. Kā arī ar procesiem, cēloņiem un sekām.

 

Sk. arī Kā savstarpēji saistītas ir pagātnes un nākotnes atmiņas?[2]

 

17 04 25 02

Sniegšu šīs metodes izmantošanas piemēru, lai izvēlētos sava attīstības ceļa virzienu tuvākajai nākotnei.

Šis gadījums ir vērtīgs ar to, ka tā pamatā guļ nevis skaista teorija, bet dzīves prakse. Es jau dzīvoju tajā nākotnes variantā, kuru pirms pusgada ieraudzīju un piekritu, ka tas man ir vislabākais.

 

Darbs ar nākotni kā elementāra gaišredzība

Kad es beidzu mācības Reinkarnacionikas Institūta 1. kursā, pēdējās nodarbības tēma bija metodikas “Nākotnes alternatīvā plānošana” pētīšana.

Visaktuālākā izvēle man tajā momentā bija jautājums: vai iet mācīties tālāk, 2. kursā, un iegūt “Konsultanta” profesiju, vai arī dot priekšroku kādam citam dzīves virzienam.

Par alternatīvajiem variantiem kustībai pa dzīvi, kuri man bija, nestāstīšu, tagad tas nav svarīgi.

Kardinālais jautājums bija tāds: ja es tālāk eju mācīties 2. kursā Reinkarnacionikas Institūtā, kas mani šeit sagaida, šajā ceļā? Kādas šīs izvēles sekas mani sagaida?

Neliels paskaidrojums. Kurš pārvalda Reinkarnacionikas metodi, jau zina, ka zemapziņa ar mums sarunājas tēlainā, zīmju valodā.

Iegremdējoties šajos tēlos un zīmēs, tu nekļūdīgi, izmantojot savu orientieru sistēmu jūtu, domu un sajūtu veidā, nosaki, cik tās tev ir pozitīvas, cik enerģētikas un informācijas piepildītas.

Un, raugoties uz visu tēlu un zīmju ainu no augšas, skaidri redzi to jēgu, svarīgu tavas Dvēseles attīstībai.

Tātad pēc uzdotā nodoma pārlūkoju iegremdējumā sava ceļa izvēlēto variantu: kā veidosies turpmākā dzīve, ja es mācos RI 2. kursā un iegūstu profesiju “Konsultants”?

Es eju pa ceļu no neparasta materiāla, kurš ir stiprāks par asfaltu, stiprāks par akmeni. Sajūta, ka to ir būvējuši ļoti sen, taču tas ir lieliski saglabājies. Doma galvā: “Šo ceļu ir uzbūvējuši senie cilvēki.

No šī ceļa jūtu noslēpuma, jēgas aromātu, un kaut kas manā iekšienē iedegas sajūsmā! Mierīguma un uzticamības sajūtas – kā balsta frekvences.

Eju tālāk, apkārt skaists priežu mežs, tieši tāds, kā man patīk: augstas priedes, lieli vainagi, svaigs gaiss. Priekšā aiz meža redzu kalnus un ēkas, līdzīgas gotiskai pilij.

Ceļš turpinās, ceļa posmā, atbilstošā mācību pabeigšanai Institūtā, mani sagaida cilvēku, kuri reiz ir nodarbojušies ar tamlīdzīgām praksēm, Gari.

Gari man piedāvā dažāda veida veltes: tīstokļus, grāmatas, amuletus, kaut kādas energo-lodes. Piedāvā savu palīdzību un aizsardzību. Jūtu un saprotu: tas viss man noderēs, nāks par labu.

Gari man patīk, un es apsolu viņiem atbalstīt un attīstīt mūsu kopīgā ceļa kvalitātes. Viņi ielenc mani, gluži kā pieņemot savā lokā, – notiek kaut kas līdzīgs iesvētījumam. Pēc tam Gari-glabātāji laiž mani tālāk.

Pavirzos vēl par pusgadu uz priekšu. Tā es iekārtojos jaunā miteklī, tā ir tā pils, kuru es redzēju iztālēm. Pils ir pilna ar cilvēkiem, kuri nodarbojas ar savām darīšanām, veic dažādus pētījumus.

17 04 25 03

Mums no šīs pils ir sakari ar visu pasauli: redzu sakaru līnijas, portālus, lidojošus objektus un enerģijas lodes. Cilvēkus un Garus.

Redzu, ka es strādāju kabinetā un šis kabinets ir lieliski iekārtots.

Pavirzos vēl par pusgadu uz priekšu. Kustības telpā vairs nekādas nav, esmu tajā pašā kabinetā.

Taču iekšējā attīstība notiek nopietna, es kļūstu smalkāka, kļūstu spējīga pēc sīkākajām niansēm diferencēt visu pilī notiekošo, visu, kas atnāk pie manis no ārējās pasaules. Šis stāvoklis man ļoti, ļoti patīk.

Vai es jūtu, ka šis ceļš man ir viegls? Tas nav viegls, nav smags, tas ir mans. Sajūta, ka šajā ceļā mani pastāvīgi gaida atjaunošanās, jauni cilvēki, jaunas tēmas.

Es redzu, ka pēc nepieciešamības un Aicinājuma pie manis jebkurā momentā var pieslēgties garīgie vertikālie kanāli.

Sajūtu novērtējums no atrašanās uz šī ceļa pēc 10 ballu skalas – visas 10 balles!

Un kā savas nākotnes pārlūkošanas rezultāts manā iekšienē veidojas izpratne: galvenais tagad ir nodoms, vajag iet savu ceļu, un viss pārējais iznāks pats no sevis.

 

Sk. arī 10 paņēmienu, kā saprast savu misiju.[3]

 

Lūk, tādus tēlus es ieraudzīju 2016. gada septembrī.

 

Un kā tad izveidojās reālie notikumi?

Pašlaik ir 2017. gada aprīlis, ir pagājis pusgads pēc aprakstītā nākotnes plānošanas seansa. Notikumu ziņā man ir tādas izmaiņas:

Es lieliski izmācījos 2. kursā “Konsultants” Reinkarnacionikas Institūtā, ieguvu sākotnējo pieredzi klientu konsultēšanā, izveidoju savu profesionālo vietni, uzrakstīju daudz rakstu, sertificējos.

Pēc tam saņēmu uzaicinājumu strādāt Institūtā bāzes kursā kā kapteinim. Pašlaik esmu Reinkarnacionikas Institūta bāzes kursa kapteine-stažiere.

Manu darbnīcu, kur es strādāju pēdējos 6 gadus, applūdināja “gādīgs kaimiņš” no augšējā stāva. Protams, es saprotu, ka tā bija atbrīvošanās no vecās un mani ierobežojošās telpas ar sīkas stihiskas nelaimes palīdzību.

Nācās meklēt jaunu vietu profesionālajai darbībai. Tagad tas ir ofiss, lielisks gaišs kabinets, kurā es tad arī saceru šo rakstu. Pagaidām kabinets ir tālu no ideāla, taču mēbeles un iekārtojums – tā ir iegūstama lieta.

17 04 25 04

Nav grūti novilkt paralēles starp nākotnes aplūkošanā iegūtajiem tēliem un reālo nākotni, kura jau ir notikusi.

Tā ka izdaru vienkāršu un saprotamu secinājumu: manā gadījumā plānojamās nākotnes tēli pārvērtās reālos faktos.

Un, ja orientējamies uz principu “uzticies, bet pārbaudi”, tad man nākotnes alternatīvās plānošanas metode, kuru iemācījos Reinkarnacionikas Institūtā, savu praktisko pārbaudi atbilstībai reālajai dzīvei ir izgājusi par 100%.

Patīkami apzināties, ka pārvaldu praktisku gaišredzību, kuru bija viegli apgūt un var efektīvi pielietot tālākajā man, tāpat kā vairumam šo rindu lasītāju.

Jo taču, kad cilvēki prot plānot savus notikumus no Dvēseles līmeņa, viņu dzīves mērķi kļūst apzinātāki, bet ceļš – daudz harmoniskāks. Starp tādiem cilvēkiem ir gaišāk un interesantāk dzīvot.

Es uz to tiecos, bet jūs?

 

P.S. Vai jūs esat izmēģinājuši kādas paredzēšanas metodes? Kādus rezultātus sasniedzāt? Kas piepildījās no paredzētā? Dalieties komentāros.

 

Jevgenija Goreva

Jevgēnija Goreva

Vietnes “Uz dvēseles spārniem” autore, reinkarnacionikas konsultante, Reinkarnacionikas Institūta kapteine. Ritmoloģe, astroloģe, dzejniece, rokdarbu (handmade) meistare

gor-evgeniya.ru/

 

Pievienots 25.04.2017

https://ru.journal.reincarnatiology.com/zaglyanut-v-budushhee/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/2366-marina-vasiljeva-kadas-spejas-atbilst-dveseles-misijai (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4012-pagatnes-un-nakotnes-atmina (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4065-10-panemieni-ka-uzzinat-savu-misiju (Tulk. piezīme)