Елена Майстренко - Сила Женская

Helēna Maistrenko - Sievietes Spēks

17 11 18

2017.11.18.

Sievietes spēks ir liels un īpašs. Līdzīgi ūdens stihijai viņš te atdzīvina ar kristālskaidru avota tīrību, te iznīcina ar devīto vilni, aizslaukot visu savā ceļā.

Sievietes Spēks ir dvēselisks, tādēļ arī viņa iedarbība ir ļoti dziļa. Par ko izaugs meitene? Par gādīgu uzticamu pavadoni, krietnu dzīves biedri, mīlošu viedu māti, dāsnu cēlsirdīgu vecmāmiņu?!

Kā meitiņu audzinās tēvs, ko ieliks viņas tīrajā traukā vecmāmiņas un māmuliņas, kā attīstīs viņa sevī ieliktās Dabas veltes, tāds arī liktenis viņa gaida.

Jau vairākas paaudzes vecākiem nav jausmas, kā audzināt bērnu, pusaudzi, kā gatavot viņu pieaugušā patstāvīgai dzīvei.

Vienām paaudzēm par audzinātājiem kļuva skola, pionieri, komjaunatne. Vēlākām – kaitīgi atnesti standarti no parazitāras pasaules, izvirtības, mantrausības, iznīcināšanas pasaules. Pie mums viņu sauc maigāk: par toleranto patērniecisko pasauli.

Ir jāsaprot, ka mūsu tautas būtība, serdenis ir radošums, radīšana. Mēs mirstam, sabrūkam no iekšienes, kad pārejam patēriņa gultnē. Patērnieciskums – tas ir parazītisms, izdzīvošana uz cita pilnīgāka dzīva organisma jeb sev līdzīga rēķina.

Tādejādi iebraucēji “prātnieki” pārvērš mūs indivīdos, kuri aprij paši sevi. Tas vairs nav pilsoņu karš, kurā notiek savas paša tautas iznīcināšana. Tā ir iekšējas pašiznīcināšanās slēpta forma.

Bet atgriezīsimies pie mūsu šodienas pārdomu tēmas.

Sievietes spēks ir mežonīgs un neapvaldīts, kad viņā tiek kultivēti maziski miesiski instinkti.

Tiklība, uzticība, tīrība, viedums, pacietības tikums, lēnprātība, maigums, maternitātes milzīgā laime šodien ir nobīdīti dibenplānā un gandrīz aizmirsti. Nogalinot meitenēs patieso sievišķīgumu, mēs, kā tauta, deģenerējam sevi. Medībās izlaistais kaislību džins pēc sevis atstāj mirušu, nedzīvu telpu, nespējīgu atjaunot dzīvi, dzemdināt veselīgus pēctečus kā fiziski, tā arī tikumiski.

Mūsdienu televīziju ir piepildījušas filmiņas par smagi un bezcerīgi slimiem bērniem. Tā vēl nebija pirms gadiem 10 – 15. Un ne tikai TV ekrānos, bet arī dzīvē! Tik daudz briesmīgu slimību izpausmju bērnu vidū nav bijis nekad! Un tie ir tolerances pret asiņu sajaukšanos augļi – starprasu laulības; seksa partneru pārpilnība – agrāk par sievām ņēma tikai jaunavas, lai dzimtu veselīgi pēcteči; par biseksuāļiem un homoseksuāļiem pat nav ko runāt…

Sievietes Spēks tad izaug tikumīgs un vieds, radošs un dāsns, kad viņš ir audzināts tiklībā, godā, sirdsapziņā. Kad meitenei ir iemācīts pārvaldīt – vadīt savu neikdienišķo Dvēseles Spēku!

 

© Copyright: Елена Майстренко, 2017

 

Pievienots 18.11.2017

http://parnasse.ru/prose/essay/philosophyprose/sila-zhenskaja.html

Tulkoja Jānis Oppe