Юлия Трофимова – Отзыв о школе

Jūlija Trofimova - Atsauksme par skolu

SK old

01.06.20.

Jūlija Trofimova

Sveicināti, Natālija Nikolajevna! Gribu atstāt savu atsauksmi par skolu, kura apgrieza manu pasauli!

Dārgie draugi, kuri lasa šīs rindas, es rakstu to jums. Ja jūs esat pastāvīgos Sevis meklējumos, ja jūs visu laiku meklējat instrumentus pašizziņai un pašattīstībai, ja jums vienmēr ir bijusi interese par spēkiem, kuri nav redzami cilvēka acīm, bet jūs zināt, ka tie ir. Ja jūs ticat, ka mēs neesam vieni šajā visumā, ja jūs esat pārliecināti, ka spējat ko vairāk un esat kā labāka cienīgi, ja esat noguruši no notikumiem jūsu dzīvē, kuri atkārtojas, ja jūs gribat kļūt VAIRĀK, nekā esat pašlaik, un esat apzinājušies, ka jau gatavi nopietnam enerģētiskam darbam, – šī skola ir jums!

Es atnācu uz skolu, kad man jau bija šādi tādi priekšstati par enerģiju pasauli, bet tas bija nepietiekami, lai veiktu savas attīrīšanas darbu kvalitatīvi. Es sapratu, ka esmu kas daudz vairāk, nekā apzinos, un man gribējās nopietnas mācības. Kā saka, ja māceklis ir gatavs, tad atnāk skolotājs. Un es biju viennozīmīgi gatava tam, ar ko sadūros.

Natālijas Nikolajevnas skola – tas vairs nav instruments pašizziņai, tās ir zināšanas un mācības, kuras cilvēkam tiek dotas, lai Augšupceltu savu dvēseli. Skola māca just savus ķermeņus visos līmeņos, iepazīstina ar smalko pasauli, māca atšķirt būtību enerģijas, sniedz daudz slepenu zināšanu par smalko pasauli. Skola gatavo mūs Augšupcelšanai. Tā ir dvēseles dzīves jēga uz Zemes. EVOLUCIONĒT un Augšupcelties uz augstākām valstībām. Ja jūs domājat, ka pēc ķermeņa nāves jūsu emocijas, bailes, destruktīvās jūtas jūs liks mierā, tad nē, mani dārgie! Mūsu ego jūtas pašas neatstās mūs, mums nepieciešams tīrīties no mūsu egocentriskajām vēlmēm un ambīcijām, jo cita ceļa uz Dvēseles Augšupcelšanos nav.

Skolas mērķis ir palīdzēt mums attīrīties, paaugstināt savas vibrācijas, uzlabot mūsu zemes plāna dzīvi un palīdzēt dvēselei augšupcelties. Ticiet, jūsu dvēsele grib, alkst Augšupcelšanos. Un, ja jūs lasāt šo atsauksmi, tātad laiks patiešām ir pienācis, un izvēle tagad ir tikai jūsu.

Par sevi gribu teikt, ka es, nomācījusies pirmo gadu skolā, atradu savu misiju, pārvērtēju visas savas vērtības, nomainīju orientieri dzīvē. Es sāku labāk just enerģijas, cilvēkus, būtības, emocijas. Iemācījos tīrīt savus ķermeņus, likt aizsardzību sev un citiem cilvēkiem. Meditācijas, kuras tiek dotas skolā, māca atpazīt dažādu būtību un čenelingu vibrācijas. Mans kanāls viennozīmīgi ir kļuvis tīrāks, es tagad varu just savas čakras, ātrāk ieeju meditatīvā stāvoklī, viegli pārnesu savu apziņu uz jebkuriem punktiem. Un tas vēl nav viss un pat ne puse. Zināšanas un prakses, kuras sniedz Natālija Nikolajevna, ir nenovērtējamas.

Es pateicos par iespēju mācīties tādā skolā, tas ir augsts garīgo zināšanu līmenis, tā ir kāda patiesība, kura mūs visus neredzami apvieno. Sirsnīgi Pateicos!

 

Pievienots 01.06.2020

http://sanatkumara.ru/stati-2020/otziv-o-shkole

Tulkoja Jānis Oppe