Михаил Лабковский о том, как выйти замуж

Mihails Labkovskis par to, kā apprecēties

Psihologs Mihails Labkovskis stāsta par trim soļiem uz laimīgu laulību, kas vedīs pie visu vecumu sieviešu laulības.

Mihail Labkovsky

Kā laimīgi apprecēties jebkurā vecumā

Lai apprecētos, ir jāpārstāj gribēt apprecēties. Ir jāpadara mazvērtīga šī ideja, uzdodot sev jautājumu “Kā var vispār gribēt abstrakti apprecēties?” Gribēt var, pirmkārt, satikt un iemīlēt cilvēku, otrkārt, dzīvot ar mīļoto cilvēku, treškārt, dzemdēt bērnus no mīļotā cilvēka – visām vēlmēm ir jāattiecas uz konkrētu vīrieti blakus jums.

Taču vientuļas sievietes, kas sapņo par laulību, to uztver kā izdzīvošanas veidu. “Es gribu apprecēties, tāpēc ka man ir apnicis uzņemties visu un risināt savas problēmas. Es gribu, lai dzīves biedrs to visu darītu manā vietā.” Neviens vīrietis ar tādu sievieti ilgi nekontaktēsies.

Tā ka atteikšanās no uzmācīgās domas apprecēties patiešām virza jūs uz laulības pusi. Tas pirmkārt. Otrkārt – nevajag kontaktēties ar precētiem vīriešiem cerībā, ka viņi šķirsies. Tā ir loterija ar ļoti zemu vinnesta procentu. Es teiktu, viens pret tūkstoti. Kāpēc? Tāpēc ka, ka viņam viena sieva mājās jau ir, viņam otra nav vajadzīga. Viņam ir vajadzīgi svētki un mīļākā, un, pat ja viņš šķirsies un apprecēs jūs, viņš turpinās meklēt to pašu. Tāpēc neklausieties vīriešu stāstus par maziem bērniem, kuru dēļ viņi dzīvo laulībā, un slimo sievu, kuru viņš nevar pamest.

16 05 24

“Ja jūs gribat precēties, bet piedāvājuma joprojām nav, tad ir jāsaka tieši par savu vēlēšanos.”

Laulības – tā ir loģiska mīlestības attīstība. Jūs cilvēku mīlat, gribat būt ar viņu pēc iespējas ilgāk un biežāk, ar tikšanos vairs nepietiek, jums gribas dzīvot kopā, pēc tam jūs gribat, lai būtu bērni, un te sākas laulība. Tāpēc – treškārt: ar mīļoto vīrieti ir jādzīvo. Ja viņš tam nav gatavs, tad arī tālāk nekas nebūs (vai būs sliktāk). Netērējiet viņam laiku. Nevajag trīs gadus tikties ar “kādu puisi”. Tikties var pusgadu, bet tālāk jūsu attiecībām ir jākustas, ir jāsākas kopīgai dzīvei. Jūs nevarat būvēt ģimeni bez kopīgas dzīves pieredzes. Normāla vēlēšanās – saprast, ar kuru ir jābūvē dzīve nākotnē, tāpēc ka var izrādīties, ka jūs kopā vispār nevarat dzīvot. Tikties un dzīvot kopā nav viens un tas pats.

“Nevajag kontaktēties ar precētiem vīriešiem cerībā, ka viņi šķirsies.”

Kopdzīves etapā vīrietis bildina divos gadījumos. Pirmais: lai iepriecinātu savu sievieti, zinot, ka viņai tas ir svarīgi. Otrais: bailēs pazaudēt mīļoto, kura, neuzskatot sevi par likumīgu sievu, var vienkārši “norauties”. Ja jūs gribat precēties, bet piedāvājuma joprojām nav, tad ir jāsaka tieši par savu vēlēšanos. Es nevaru pateikt, cik daudz laika ir jāpaiet no kopdzīves sākuma momenta līdz bildinājumam. Tas var būt gan pēc pusgada, gan pēc pieciem gadiem. Taču tikko sieviete jutīs, ka viņai pietrūkst lelles un plīvura uz auto pārsega, par to uzreiz ir jāparunā ar savu kopdzīvotāju. Ja vīrietis nav gatavs, atvadieties no viņa. Par sevi pārliecinātas sievietes ar augstu pašvērtējumu gadījumā, ja vīrietis nav gatavs uzņemties atbildību, izvēlēsies sevi un aizies. Bet nepārliecinātās izvēlēsies attiecības un turpinās gausties tālāk.

Nevajag mēģināt tikt skaidrībā, kas biedē jūsu vīrieti laulībā. Jūs nesat viņa māmiņa, un viņa bailēm jūs nav jāsatrauc. Un arī tāds vīrietis jums ne īpaši ir vajadzīgs. Ko ar viņu darīt? Mīlestība pret tādu vīrieti-neirotiķi ir neveselīga.

 

Pievienots 24.05.2016

https://www.cosmo.ru/sex-love/mens_mind/mihail-labkovskiy-o-tom-kak-vyyti-zamuzh/

Tulkoja Jānis Oppe