Валентина Миронова - 2017: МИР ПОСЛЕ КВАНТОВОГО ПЕРЕХОДА ИЛИ ЕДИНАЯ ТЕОРИЯ В ЕДИНУЮ СТРОКУ

Valentīna Mironova - 2017: PASAULE PĒC KVANTU PĀREJAS JEB VIENOTĀ TEORIJA VIENOTĀ RINDĀ

 

Reiz Einšteins teica: “Lai idejai būtu tiesības eksistēt, tai ir jābūt pietiekoši absurdai.”

Ar to arī sāksim. Vai mēs to gribam, vai nē, bet dzīvojam uz vienas planētas, vienā laukā. Vai jūs zināt, Vienotā Teorija tiek pierādīta vienā rindā?

KG = M = SEK.

 

Skatieties dziļāk, uz elementārdaļiņu līmeni, tur, kur viss ir vienots. Kas var vadīt visu šo lieliskumu? Atceramies DEIVIDA BOMA (David Bohm) un KARLA PRIBRAMA (Karl Pribram) atklājumu – pasaule ir gigantiska hologramma, kuras maza daļa nes ziņas par kopīgo.

 

http://rustimes.com/blog/post_1322172430.html

http://ligis.ru/librari/1764.htm

 

Šeit viss ir savstarpēji saistīts un savstarpēji atkarīgs. Izrādījās, ka jebkura ārēja objekta novērošanas process ir DIVPUSĒJA MIJIEDARBĪBA, kura maina objekta un novērotāja stāvokli. Bet nekontrolējamā rezultātu izkliede eksperimentu gaitā – zinātnes sāpīgais jautājums – ir atkarīga no novērotāja APZIŅAS.

https://econet.ru/articles/168705-kak-soznanie-sozdaet-realnost

https://www.epochtimes.ru/vosem-uchyonyh-o-roli-chelovecheskogo-soznaniya-v-nauke-98939701/

 

Tātad parādās papildinājums Vienotās teorijas pierādījumā:

KG = M = SEK. = APZIŅA

 

Šajā etapā nemanāmi apvienojas zinātne un reliģija. Starp citu, vārda “reliģija” tulkojums ir “saikne ar Augstāko Saprātu”. Jūs kādreiz esat aizdomājušies, no kurienes ceļas cilvēku dzimta? Ja arī esat mēģinājuši, tad sadūrāties ar “autoritatīviem” viedokļiem. Artefaktiem ir uzlikts tabu. Cilvēka senā izcelsme apdraud ne tikai evolūcijas teoriju. Cilvēks saprātīgais dzīvoja jau ilgi, pirms parādījās primāti. Zinātniskajā literatūrā ir atskaites par cilvēka eksistenci pirms simtiem miljoniem gadu.

Rūpīgi glabāts noslēpums – cilvēce ir attīstīta no APZIŅAS, nevis otrādi. Katrs no jums ir GARS miesā. Mēs neizlīdām no “sākotnējās zupas”, bet esam nolaisti no Gara, lai pētītu un praktizētu blīvo matēriju (kas tiek pasniegts kā “grēkā krišana”). Mēs blīvējāmies, kamēr nepārstājām apzināties Garu. Bet viņš atcerējās. Pašlaik mēs atgriežamies ātrgaitas liftā – “kvantu pārejā jeb lēcienā”. Planetārā cilvēce tika iemitināta. To izdarīja tie, kas bija augstāk attīstītības ziņā. Un dabiski, ka šīs Augstāko Pasauļu būtnes cilvēkiem likās kā daudzi dievi, bet kopā, kolektīvi, tika uztverti kā vienots Dievs. Tātad mūs radīja, bet arī mēs radām.

Pasauli tricina dabas un tehnogēnas katastrofas, kurās tiek vainots vienīgi CILVĒCISKAIS FAKTORS jeb APZIŅA. Taču neviena zinātnes specializācija vienatnē atrisinājumu neatradīs. Tāpēc ka sadalīšanās jau ir aizgājusi līdz absurdam. Kad zinātnieki saka, ka “to neviens nezina”, viņi ar to domā kaut ko atšķirīgu no “savas” tēmas. Turklāt dedzīgi tiek noraidīti kaimiņu laboratoriju atklājumi, kaut arī tur guļ izeja no strupceļa.

Cilvēks ir tik ļoti zinātnes izpreparēts, ka sen ir pazaudēta jēga – kādēļ? Vajadzīga zināšanu sintēze un apvienošana. Kas tas ir – fiziskais organisms? Zinātnieki atomā saskaitījuši 11 dimensijas, ieskaitot nulles dimensiju. Šīs dimensijas jau ir smadzenēm ikdienībā. Mēs to nepamanām – iesīkstējušas dogmas radījušas “smagas” neironu ķēdes katram ieradumam. Arī tas zinātnes pasaulē ir zināms.

https://www.popmech.ru/science/news-369232-v-mozge-nashli-11-izmereniy/

https://hightech.fm/2017/06/13/brain-dimensions

 

Par kādu trīsdimensionalitāti tādā gadījumā turpinās runa? Daudzus biedē termins “smalkais plāns”. Bet tas ir augstu enerģiju apgabals. Ir jāatzīst, ka cilvēks ir daudzplānu un kompleksa būtne.

Atgriežoties pie Vienotās teorijas vienā rindā, dabūjam interesantu secinājumu:

KG = M = SEK.= APZIŅA = DIMENSIJAS

 

11 atoma dimensijas ir kļuvušas par 11 apziņas dimensijām

https://ok.ru/group/57213550723126/topic/67778923348022

 

Kā tā? Palīdzēs arhaisks stāsts, vispilnīgāk atspoguļots Indijas mītos. Mūsu organisma enerģētiskais karkass turējās uz 7 virpuļa veida centriem, sauktiem par čakrām.

KG = M = SEK.= APZIŅA = DIMENSIJAS = ČAKRAS

 

11 apziņas dimensijas parāda cilvēka izpausmes patiesi visuma mēroga plānu, bet tas ir tikai vienam enerģētiskajam centram, septiņiem būs 77. Bet katram centram ir vēl 7 apakšplāni, dabūjam 539 (77x7). Bet arī tas vēl nav viss. Senatnes arhaiskā zinātne zina, ka cilvēkam enerģētisko centru ir daudz vairāk. Šeit nedrīkst izlaist to, kas saucas “paranormālās parādības”. Pirms tam atcerēsimies trīs viļņu ģenētikas atklājumus.

https://rodoswet.ru/vliyanie-chuvstv-cheloveka-na-molekulu-dnk-ili-kak-my-sozdayom-svoyu-realnost/

http://digitall-angell.livejournal.com/869083.html

http://budsvetom.com/articles/dnk-kak-zhivoy-kvantovyy-kompyuter-chast-2

 

= DNS ietekmē pasaules kvantu pamatu, maina fotonu uzvedību, jo pati sastāv no gaismas.

= Jūtas izmaina DNS struktūru neatkarīgi no attāluma un laika.

= Viss ir sasaistīts smalkā enerģētiskā laukā, kurā DNS vienlaikus ir vilnis un daļiņa.

 

Izrādījās, ka DNS viļņveida smalkā struktūra iestiepjas tālu kosmosā. Cilvēka ģenētiskā aparāta magnētiskie parametri ir saistīti ar Piena Ceļa magnētiskajiem parametriem. Galaktikas kodols ir spēcīga radiostacija, viņa ģenerē un izstaro gaismas kodu. Turklāt DNS lauks, kurš sastāv no 64 koda vārdiem, ir tikai rezonanses frekvenču matricas centrālais bloks; pašas matricas kods sastāv no 260 elementiem. Šī matrica ir attiecināma pret DNS 64 elementu kodu tāpat, kā gaisma pret dzīvību (maiju hronikas un harmoniskais modulis Colkins). Teiktais attiecas uz “atkritumu” DNS, kurai ir magnētiska daba. Starp citu, stīgu teorija var daudz ko izskaidrot ģenētiķiem.

Visa pasaule ir mūsu jūtu un viļņveida DNS caurausta. Sirds un galvas smadzeņu frekvenču sakrišana izpauž TELEPĀTIJU, kura ir jau novērojama visur. Atkārtosimies vēlreiz, ka cilvēkiem ir sākusi formēties APVIENOTĀ ČAKRA* kā visu čakru saplūdums vienoti. Šīs čakras parādīšanās ir saistīta ar to, ka slodzi uz organismu palielina augstākā magnētiskā enerģija, kura ienāk no kosmosa fiziskā ķermeņa transmutācijai. Tā palīdz pienācīgā veidā transmutēt šīs ugunīgās enerģijas.

 

Tas liecina par to, ka organisma izmainīšanas process – jeb ATGRIEŠANĀS pie Sākotnējā Dievišķā, bet jaunā līmenī – norit pilnā sparā. LEVITĀCIJA parādās, ķermenim rezonējot ar frekvenci 1012 Hz, tā ir Zemes gravitācijas frekvence (diapazons starp īsajiem radioviļņiem un infrasarkano starojumu). Tā notiek svara zaudēšana. Ar organisma rezonansi tiek saprasta apziņas rezonanse.

APZIŅĀ ir atklāta saikne starp telpu un laiku – HRONESTĒZIJA (Chronesthesia) (ceļojums domās pa laiku) kā TĀLREDZĒŠANAS fenomens. Jau eksistē krasa vibrāciju robeža, kura cilvēkus ir sadalījusi pēc to enerģētiskajiem raksturojumiem. Arvien vairāk gadījumu – iziešana cauri citam cilvēkam, nejūtot ne viņa fiziskā ķermeņa blīvumu, ne arī paša cilvēka esamību (nav redzams ar acīm un nav sajūtams, tikai nojauta par netiešu klātbūtni “kaut kur”). Tas attiecas uz apziņas jeb smadzeņu bāzes frekvences paaugstināšanu.

DNS SUPRAVADĪTSPĒJAS atklājums palīdz to saprast (http://perst.issp.ras.ru/Control/Inform/perst/2001/110/perst.htm)

Bet ja ņem vērā, ka DNS mēdz būt arī DIVĒJĀDI-LAUZOŠA LĒCA, tad cilvēka apziņas (uztveres) diapazons aizstiepjas vēl tālāk. Turklāt apziņa, būdama spēcīgs elektromagnēts, saskalda gaismu (lai cik absurdi jums tas neliktos, jo visa MATĒRIJA IR SABIEZINĀTA GAISMA un visu MATĒRIJU VADA APZIŅA), izmainot atomu struktūru. Šī parādība izskaidro olbaltumvielu mūsdienu mutācijas mehānismu, kad “zemās” oktāvas gaisma (bioloģiskais ķermenis), DNS un apziņa – vienlaikus pāriet uz augstāku līmeni. Pie tā paša pieder spontāna izārstēšanās un kļūšana jaunākam.

Vienotā teorija turpinās:

KG = M = SEK.= APZIŅA = DIMENSIJAS = ČAKRAS = DNS

 

Savā laikā Luijs Pastērs definēja dzīva organisma īpašību – tikai LABAIS savērpums (pretēji pulksteņa rādītāja virzienam) DNS nukleīnskābju molekulām un tikai KREISAIS – olbaltumvielām. Tā kā tas izpildās visur, tad to sāka uzskatīt par dzīvības galveno pazīmi. DNS spirāli tin uz histona – nelielām olbaltumvielām ar augstu evolucionārā konservatīvisma pakāpi. Taču replikācijas (DNS jaunu atzaru dzimšanas, sadalīšanās) mehānisms vienmēr izvēlējās KREISO forma, tāpēc ka olbaltumvielas pašas nereproducējas, viņas spēj tikai KOPĒT savus “Es”.

Iznāk, ka līdz nesenam laikam (pagājušā gadsimta 80. gadi, Zemes magnētiskā lauka jeb magnētiskā režģa atslābšanas sākums) nevienā organismā NEBIJA STRUKTŪRAS EVOLŪCIJAI.

Visa DNS struktūra bija paredzēta tikai IZDZĪVOŠANAI. Starp citu, par to runā arī mūsdienu zinātnieki, definējot iepriekšējo NERVU SISTĒMU kā AIZVĒRTU, balstītu uz refleksiem, instinktiem un pastāvīgu stresu kā dzīves pamata faktoru. Tāpēc arī AKUPUNKTŪRAS TĪKLS (12 meridiāni viens aiz otra, http://triquetra.ru/akupunktura/akupunkturnye-tochki.html) pašreizējā laikā “pēkšņi” pārstāj darboties.

 

Kāpēc, jūs jautāsiet? Atbilde ir tā pati – cilvēku apzināšanās paaugstināšanās ikdienībā!

Starp citu, kreisais savērpums ir raksturīgs ne tikai olbaltumvielām, bet arī KREISĀS-GRIEZES MOLEKULĀM.

 

http://www.hij.ru/read/issues/2009/may/997/

http://chem21.info/info/1515063/

http://www.rsci.ru/science_news/227899.php

 

Tieši šīs molekulas grauj elektriskās saiknes organismā, aktīvi izdaloties stresa un panikas gadījumos. Šim var pieskaitīt ar stresa galveno saimnieku – MITOHONDRIJUS (https://dic.academic.ru/dic.nsf/ruwiki/35992) – un olbaltumvielu MITOFUZINS (mitofusin) (http://www.eurolab.ua/news/health/42940/), kura vadīja molekulāro bioķīmiju un noteica dzīves ilgumu – ar slimībām un īsu mūžu.

Tagad – uzmanību!

http://apocalypse-2012.com/time/kozyrev.html

http://www.markus.spb.ru/avtoritet/koz1.shtml

 

Šī norāde tiem, ka nervi ir stiprāki http://astrophyzika.0pk.ru/viewtopic.php?id=419.

 

Pasaules laika gaitas zīme ir pozitīva KREISAJĀ koordinātu sistēmā. Tas nozīmē aktīvā dzīvības spēka SAMAZINĀŠANOS. Šodien laika gaita ļoti spēcīga kosmiskā starojuma spektra iedarbībā mainās uz LABĒJO (aukstās sintēzes kodol-bioloģiskās kaskādes eritrocītos). Saules aktivitāte ir tāda, ka tiek pārskatīta teorija – mainās gēnu aktivitāte (mainās nukleotīdi). Zeme un Saule atrodas pilnīgi citādā, spēcīgā enerģijā.

Kā apstiprinājums LABĒJAJAI dzīvībai – lielu troksni radījušais un tajā pašā laikā nepamanītais atklājums 2013. g. – ūdeņraža rādiusa samazināšanās (starp citu, publicēts Krievijas Zinātņu akadēmijas (РАН) oficiālā žurnāla 2014. g. numurā, skaists žurnāls ar spilgtu oranžu apvākojumu):

http://journal-off.info/scientific-journals/15349-v-mire-nauki-4-aprel-2014.html

http://kolesha.ru/smert-kak-illyuziya-tainstvennyj-perexod/

http://zhurnaly.biz/5921-v-mire-nauki-4-aprel-2014.html var izlasīt tiešsaistē.

Ārējā iniciēšana, Augstākā Saprāta un Dabas radīta, dzemdina LABĒJĀS dzīvības paradoksu, izmainot enerģijas gaitu mūsu ķermeņos. Pievienojas veco likumu jauna izpratne, kad LAIKS un APZIŅA kļūst par VIENU UN TO PAŠU, turklāt laikam, saskaņā ar Kozirevu (Николай Александрович Козырев), nepiemīt kodolenerģijas daba.

Galvas smadzeņu izstarojums var sasniegt viļņu garumu līdz 30.000 km un vairāk. Tas ir ģeostacionāro pavadoņu orbītas augstums.

Turpinām Vienoto teoriju.

 

KG = M = SEK.= APZIŅA = DIMENSIJAS = ČAKRAS = DNS = GALVAS SMADZENES = KOSMOSS

 

Planēta atklājas Kosmosam. Šūnas membrānas vibrācijas frekvence ir saistīta ar atmosfēras slāņu vibrācijas frekvenci (Šūmaņa frekvenci). Gadsimtiem tā bija nemainīga (7,8 Hz – šūnu stresa bāzes līmenis, tā pati olbaltumviela mitofuzins un mitohondriji), kopš pagājušā gadsimta 80. gadiem “pēkšņi” sāka palielināties līdz prieka frekvencēm (12–16 Hz) un aug tālāk.

Tā tiek pārrakstīti smadzeņu neironu tīkli (http://digitall-angell.livejournal.com/851455.html).

Gaismas enerģija (un arī tā ir jauna – jau ir fiksētas gaismas molekulas un fotoni, kuriem ir savs svars; sākas jaunas gaismas matērijas iniciēšana – http://www.vesti.ru/doc.html?id=1134707&cid=2161, https://www.popmech.ru/science/14783-poluchena-absolyutno-novaya-forma-materii/), ķermenī izpaužas kā elektrība un magnētisms. Planetārā aktivizācija nozīmē cilvēku gaismas (vai kristālisko) ķermeņu izpaušanos blīvajā plānā. Jau ir cilvēki, kuru aurās, speciāli fotografējot, ir redzami kubu, dodekaedru, ikosaedru utt. kristāli.

 

KG = M = SEK.= APZIŅA = DIMENSIJAS = ČAKRAS = DNS = GALVAS SMADZENES = KOSMOSS = ELEKTROMAGNĒTISKAIS KOMPLEKSS

 

Daudzus līdz šim laikam biedē formulējums “pasaules gals”. Taču šis NOTIKUMS JAU IR NOTICIS mūsu dzīvē!

http://mannas.su/index.php?option=com_content&view=article&id=101:2010-06-27-19-27-22&catid=40:2009-06-21-09-58-32&Itemid=59

 

Un ir godīgi jāsaka, ka īsteno pasaules galu tā arī neviens nepamanīja. Atgādināšu, ka tas notika 1999. g. 11. augustā. Gaismas jutīgā ierīce “Тезей” (“Tēsejs”) (Harkova), radīta, lai fiksētu Zemes elpu, neapgāžami parādīja – PASAULES GALS JAU BIJA. Momentā, kad Mēness aizsedza saules plankumu, Zeme izsvieda visu uzkrāto enerģiju un uz sekundes daļām orbītā apstājās. Pēc tam elektromagnētiskā sirds atkal sāka darboties, mēs visi “braucām” tālāk, bet ar citādiem magnētiskā lauka un vektoru parametriem.

Planēta un visi cilvēki bija kļuvuši CITĀDI. Mēs visi nomirām un atdzimām jaunā kvalitātē. Ir, par ko aizdomāties…

Kopš 2000. g. cilvēkiem sāk atvērties sakrālais sirds centrs, kurš izstaro beznosacījuma mīlestības enerģiju. Sirds tora (barankas forma) diametrs dažreiz pārsniedz 2 m (Sirds Matemātikas Institūta pētījums) http://metaetika.ru/news201, http://soznanie.info/mt_matheart.html.

Šī mīlestība, kā fizisks jēdziens, eksistē kvantu līmenī.

https://subscribe.ru/group/chelovek-priroda-vselennaya/

https://ok.ru/nastroyseb/topic/66592728501116

 

Attālums starp atomu un elektronu ir milzīgs un piepildīts ar enerģētisku “zupu”, beznosacījuma mīlestības substanci, jeb, var teikt – ar NEITRĀLO MĪLESTĪBU.

Piemēram: vakuuma enerģija ir 10 pakāpē 95 g/cm3. Salīdzinājumam – kodola vielas blīvums ir 10 pakāpē 14 g/cm3.

Pie tā paša var piebilst, ka atoms sastāv no 99,99999 % enerģijas un tikai 0,00001 % matērijas.

Lūk, jums arī ir apziņas bāzes jauda.

Pabeigsim Vienoto teoriju:

 

KG = M = SEK.= APZIŅA = DIMENSIJAS = ČAKRAS = DNS = GALVAS SMADZENES = KOSMOSS = ELEKTROMAGNĒTISKAIS KOMPLEKSS = APZINĀTA UZVEDĪBA = BEZNOSACĪJUMA (NEITRĀLĀ) MĪLESTĪBA

 

Vienīgais, kas šodien ir svarīgi – kādā mīlestības daudzumā jūs patiesībā gribat dalīties.

2017. g. novembris

 

No žurnāla “МИРОВОЙ ЧЕННЕЛИНГ: духовные сообщения”, 2018., 1. numurs.

Žurnāla Interneta veikala adrese: http://world-channeling.com/

Žurnāla e-pasta adrese: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tulkoja Jānis Oppe


* Par čakru sistēmas izmaiņām mums jau 2012. gada pavēstīja Krajons. Jauno energonodrošinājuma sistēmu viņš mums apzīmēja kā UGUNĪGO TORU SISTĒMU. Par to jau ne reizi vien ir ticis vēstīts Žurnālā “МИРОВОЙ ЧЕННЕЛИНГ: Духовные сообщения” – redakcijas piezīme.