Евгения Горева Совместимость противоположных Знаков Зодиака

Jevgēnija Goreva - Pretēju Zodiaka Zīmju saderība

18 12 15 06Kā saderas viena ar otru pretējās Zodiaka Zīmes: Auns un Svari, Vērsis un Skorpions, Dvīņi un Strēlnieks, Vēzis un Mežāzis, Lauva un Ūdensvīrs, Jaunava un Zivis?

 

Partnerības vispārīgie principi

Pašā vispārīgākajā veidā partnerībā var izdalīt 2 pāra veidošanās principus:

1. Partnerību pēc komplementaritātes – kad tu meklē partneri, līdzīgu tev pašam. Ar tādu partneri ir maksimāli viegli, savstarpējā izpratne veidojas ātri. Astroloģiskajā aspektā komplementāras viena otrai ir vienas stihijas zīmes:

  • Uguns: Auns, Lauva, Strēlnieks;
  • Zeme: Vērsis, Jaunava, Mežāzis;
  • Gaiss: Dvīņi, Svari, Ūdensvīrs;
  • Ūdens: Vēzis, Skorpions, Zivis.

18 12 15 07

2. Partnerību pēc papildinātības – tas ir, kad tu izvēlies partneri, kurš stipri no tevis atšķiras. Viņā ir īpašības, kuru tevī nav. Bet tevī ir īpašības, kuru nav viņā. Tad jūs esat noderīgi viens otram, jūs kopā – varat būt maksimāli efektīvi dzīvē.

Attiecības pēc papildinātības veidojas, kad tu esi tik stiprs, ka spēj mijiedarboties ar cilvēku, tev nemaz nelīdzīgu. Tieši par to ir pretstatu vienotības un cīņas princips:

  • enerģētiski jūs viens otru maksimāli pievelkat, kā magnētu pretējie poli;
  • informacionāli, pēc apziņas uzbūves – jums ir grūti vienoties, tik dažādi jūs esat, katrs “vilks segu” uz sevi.

No astroloģiskā skatpunkta pats tipiskākais papildinātības variants ir pretēju Zodiaka Zīmju apvienošanās vienā pārī. Tā ir viena partnera Saules opozīcija otra partnera Saulei. Tādas attiecības nav tik retas, dažas no tām nodzīvo līdz zelta kāzām. Tie ir tie pretstatu pāri, kuros:

  • viens partneris ir pilnīgi pakļāvis sev otru;
  • abiem pieticis mīlestības un vieduma vienoties, nevis sacensties.

 

Pretējas Zodiaka Zīmes – saderība

Auns un svari

18 12 15 08

Viens otram visai pievilcīgi. Svari Aunam – izaicinājums. Auns Svariem – uzaicinājums.

Auns ir svelošs un kaislīgs, iedegas no pusapgrieziena. Svari ir delikāti un ētiski, ilgi šaubās un izvēlas.

Auns ir maksimāls egoists, vienmēr “dejo no sevis”. Svari vienmēr ir orientēti uz to, lai noharmonizētos ar kādu, uz līdzsvaru Es-Tu.

Papildina viens otru, kā Uguns un Gaisa enerģija. Konfliktē kā Marsa un Hīrona (Venēras) pretējie principi.

Vērsis un Skorpions

18 12 15 09

Vērsim patīk miers, komforts un pastāvīgums. Skorpionam – vara, uzkurināšana un transformācija.

Vērsis – materiālists, kurš augstu vērtē formu skaistumu un stabilitāti. Skorpions – dzīvo ar pievilkšanas, graušanas enerģiju, kaisli, seksu.

Viņiem ir potenciāls kļūt par ļoti bagātu pāri – krājējs Vērsis un naudas magnēts Skorpions, papildinot viens otru, kā fiksētas Zemes un Ūdens zīmes.

Šķiras no noguruma, neuzticības un liela apjoma vienam otra nesaprašanas kā Plutons (Marss) un Venēra (Hīrons).

Dvīņi un Strēlnieks

18 12 15 10

Dvīņi – viegli un gaisīgi, iegrimuši praktisku kontaktu un notikumu, steidzamu darīšanu plūsmā. Strēlnieks meklē jēgu, zināšanas, kuras viņu iedvesmo, kuras paplašina viņa pasaules uzskatu, kvalitatīvi maina viņa dzīvi, statusu un karjeru.

Dvīņi – dinamisks taktiķis. Strēlnieks – stratēģis, veiksmīgs un tālredzīgs. Viens ne vienmēr redz mežu aiz kokiem, otrs – kokus aiz meža. Kā tikko beidzas kopīgais enerģētiskais sabiezējums (seksuālā un emocionālā pievilkšanās), var kļūt viens otram neinteresanti.

Precīzākām prognozēm nepieciešams papildu skatīties – cik labi mijiedarbojas planētas Merkurs un Jupiters sinastrijas horoskopos (pāra horoskopos).

Vēzis un Mežāzis

18 12 15 11

Tā ir bērna un veca vīra, Mēness un Saturna, emociju un pienākuma saikne.

Vēzis – ar savu dvēselisko attiecību siltumu un tuvības slāpēm. Un Mežāzis – ar aukstu Gara mērķtiecību, bez liekiem sentimentiem. Viena dāsnais patiesīgums un otra skaidrās “pieklājības”.

Vēža iekšējās subjektivitātes un Mežāža ārkārtīgā reālistiskuma saikne.

Papildina viens otru kā Ūdens un Zemes kardinālās zīmes. Runā pretī viens otram kā Mēness un Saturns, principi “atveries-aizveries”. Izšķiras visbiežāk no Vēža sakrātajām pārestībām, kuram apnīk slēpties savās bruņās no it kā tuva cilvēka.

 Lauva un Ūdensvīrs

18 12 15 12

Lauva – dievina būt uzmanības centrā, ar spēcīgu individualitāti un sava Es sajūtu. Ūdensvīrs – draudzīgi noskaņots altruists, ar dziļu, dziļu dīvainību.

Lauva, kurš dievina mīlestības enerģiju un alkst pielūgsmes, un Ūdensvīrs, kurš tiecas uz draudzību un kopīgām intelektuālām interesēm.

Abi, gan Lauva, gan Ūdensvīrs, ir īpaši, ar ko viens otru pievelk. Tikai Lauva-Saule – zvaigzne, mūsu sistēmas centrs. Bet Ūdensvīrs-Urāns – griežas ne uz to pusi, kā visas pārējās planētas. Ja neatradīs saskarsmes punktus, piemēram, – jaunradē, – izšķiras kā jūrā kuģi, pazūdot no viens otra uzmanības apvāršņa.

Jaunava – Zivis

18 12 15 13

Praktiskā Skudra un Tauriņš-psiheja.

Jaunava – kārtības mīlētāja, kurai dzīvot bez darba ir sods. Un Zivis – nesteidzīgi peldošas savos iekšējos stāvokļos, protošas radīt labklājības ilūzijas un imitēt, bet uz ilgu laiku viņu nepietiek.

Jaunava – konkrētums un vārds “vajag”, var “art” gadiem. Bet Zivis – sadzīvē jūtas kā izmestas krastā un viņu galvenā vēlēšanās – atkal ienirt sevī, dziļumā.

Jaunavas patīk Zivīm kā labi sazemēti partneri, spējīgi aizsargāt un nodrošināt. Bet Zivis patīk Jaunavām kā stimuls saviem sasniegumiem, bet arī kā atgādinājums, ka materiālā dzīve – tas ir uz laiku.

Izšķiras jēgas trūkuma dēļ, kā Prozerpīna (augstākā kārtība) un Neptūns (jebkuras kārtības izgaisināšana).

 

Pašās beigās piezīmēšu, ka šie raksturojumi ir tikai vieni no daudziem, mūsu dzīve ir ievērojami bagātāka ar jēgām un niansēm.

Par tēmu: rubrika “Saderības astroloģija”[1]

 

Pievienots 15.12.2018

https://gor-evgeniya.ru/sovmestimost-protivopolozhnyih-znakov-zodiaka/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/attiecibu-astrologija (Tulk. piezīme)