Евгения Горева Самоисцеление: используй помощь памяти!

Jevgēnija Goreva - Pašdziedināšanās: izmanto atmiņas palīdzību!

18 05 14 01Kas ir pašdziedināšanās – Cilvēka normālas spējas vai brīnumu brīnums?

Vai jūsu dzīvē ir gadījusies pašdziedināšanās? Bet varbūt jūs zināt tādu gadījumu, kas saistīts ar kādu jūsu paziņu?

Jo taču vienmēr ir interesanti: kā tas notika, kas nostrādāja, kas ietekmēja?

Tagad būs stāsts par pašdziedināšanos, pielietojot metodi darbā ar cilvēka dziļo atmiņu (reinkarnacioniku)[1].

Kad iegremdējies atmiņās, netiešs efekts no šiem iegremdējumiem var gadīties kā dažādi bonusi.

 

 

18 05 14 02

Kā galvenos no tiem es nosauktu:

  • enerģētikas un vibrāciju līmeņa paaugstināšanos,
  • noskaņojuma uzlabošanos un emociju apgaismošanos,
  • notiekošā un tā cēloņu jēgas izprašanu,
  • un pat fiziskā ķermeņa pašdziedināšanos.

Jā, jā, tieši pašdziedināšanos!!! Bet, lūk, kas ir interesanti, dziedināšanas efekts iestājas ne visiem un ne uzreiz.

Un man līdz šim laikam cilvēka izdziedināšanās pēc veiktā seansa uz “viens-divi-trīs” ir apbrīnojama.

Kaut gan, protams, ar galvu (teorētiski) es saprotu, ka fiziskais ķermenis – tā ir pati blīvākā struktūra visā mūsu ķermeņu matrjoškā. Un mūsu ķermeņa stāvoklis ir sekas daudziem faktoriem, kas nosaka mūsu citus ķermeņus: ēterisko, astrālo, mentālo, kauzālo utt.

18 05 14 03

Reinkarnacionika pēc būtības ir aicināta iedarboties uz kauzālo plānu, kur dzīvo mūsu Gars. Tā ir vide ar cēloņiem un sekām, kā kādām programmām, kodiem, ko mūsu dvēsele ir sastrādājusi savas pieredzes iegūšanas procesā.

Un mēdz būt, ka fiziskā ķermeņa problēmu un sāpju cēloņi, – tie ir negatīvas pieredzes mezgliņi, kas glabājas atmiņā. Un to nepieņemšana un neizpratne.

Bet mēdz būt, ka tieši tur mūsu pieredzes lauks satur arī instrumentus, lai pozitīvi ietekmētu mūsu pašreizējo dzīvi, tajā skaitā spējas un dziednieciskas prasmes.

Pastāstīšu tikai par diviem gadījumiem, kad cilvēki pašizdziedinājās, iegremdējot viņus dziļajā atmiņā. Tie ir vieni no pašiem spilgtākajiem, kuru aculieciniece es biju. Un pat to notikumu dalībniece.

 

Pašizdziedināšanās caur veselīga ķermeņa matricu

Šis stāsts gadījās vienā no Reinkarnacionikas Institūta nodarbībām, kad mēs ar kursa “Neofīts” grupu strādājām ar zīdaiņa vecuma un intrauterīnā stāvokļa atmiņu.

18 05 14 04

Grupā bija ļoti talantīgs puisis vārdā, Paša, iegremdējumi viņam padevās ļoti viegli. Viņš pamanījās atminēties milzīgi daudz nianšu un detaļu, brīvi laižot sajūtas caur savu ķermeni.

Vienā no tādām atmiņām Paša vienkārši iestrēga: sajuta sevi māmiņas vēderiņā un tur “aizatminējās” līdz embrija stāvoklim. Vispār, labi pavadīja laiku un, kā izrādījās, – noderīgi.

Proti, šis jaunais puisis, sportists bez kaitīgiem ieradumiem, pēdējā laikā dzīvoja ar diagnozi “apakšējo ekstremitāšu dziļa tromboze” un pēc ārstu viedokļa jebkurā momentā varēja “atstiept” šīs savas ekstremitātes.

Pēc tā iegremdējuma zīdaiņa vecumā un intrauterīnajā periodā slimība pilnībā aizgāja, mediķi to apstiprināja. Daudzi teiks – brīnums!

Ja mēģinām aprakstīt šo brīnumu, tad, redzams, nostrādāja veselīga ķermeņa – kurš programmas līmenī bija viņam tajos laikos pirms dzimšanas, – matricas efekts. Iegremdējumā cilvēks atcerējās šo programmu, izjuta to veselīgo stāvokli, un viss izdevās, notika pašizdziedināšanās!

18 05 14 05

 

Pašizdziedināšanās caur pozitīvu sievišķu pieredzi

Otrā situācija zem grifa “pašizdziedināšanās” notika ar meiteni Mašu, kurai tās mūsu tikšanās momentā bija ķeza – ārkārtīgi sāpīgas menstruācijas.

Un, ja iedomājamies, ka 1/6 daļa sievietes dzīves var noritēt tādās sāpēs un nervos, ķezu var pārdēvēt par nopietnu problēmu.

Problēma atrisinājās caur darbu ar Mašas iepriekšējiem iemiesojumiem. Tā ir kā tavas pašreizējās un pagātnes pieredzes tikšanās, caur dažādu dzīvju personībām.

Sieviete-dziedniece no pagātnes dzīves paskaidroja pašreizējai meitenei Mašai – kāds cēlonis ir tādām fiziskām izpausmēm. Un caur savu ķermeni deva sajust – kā tas ir citādi, kā tas ir pareizi, kad nekādu baiļu nav.

Maša ierakstīja video-atsauksmi par to iegremdējumu. Lūk, tas, klikšķiniet uz bildītes:

18 05 14 06

 

Paskatīties un paklausīties jums var būt interesantāk, nekā lasīt manis uzrakstītu tekstu.

Vai nav tiesa, lieliski?

Nevaru teikt, ka fiziskā ķermeņa dziedināšana ir mana interese dzīvē un profesijā, – tas tā nav.

Taču lieliski saprotu – ja pēc veiktās konsultācijas, bez visa pārējā, cilvēks atvadās no fiziskas slimības, tas ir lielisks efekts, tas ir teicams rezultāts!!!

Un kas ir rezultāts jums?

P.S. Jūs varat patstāvīgi pielietot manis aprakstīto atveseļošanās metodi, izmantojot tam speciālus tematiskus Reinkarnacionikas Institūta materiālus.[2]

18 05 14 07

 

Pievienots 21.09.2017

https://gor-evgeniya.ru/plohie-proshlyie-zhizni/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/3030-jevgenija-goreva-konsultacija (Tulk. piezīme)

[2] Vairs nav pieejami. (Tulk. piezīme)