Разные авторы - Новые отзывы о семинаре и не только

Dažādi autori - Jaunas atsauksmes par semināru un ne tikai

21 03 15

Trubejevi Nikolajs un Tatjana

Labdien, Natālija Nikolajevna!

Nesteidzāmies rakstīt atsauksmi, jo gribējām paskatīties – kā mainīsies mūsu sajūtas un pašsajūta pēc tāda nopietna un spēcīga darba ugunīgajā plānā.

Pats galvenais – mēs esam pilni pateicības visiem Skolotājiem, Audzinātājiem, visiem Gaismas Spēkiem un Jums – mūsu lieliskajai Pavadonei – par milzīgo sagatavošanas darbu un maigo, delikāto semināra vadīšanu! Mēs izjutām pilnīgu, neviltotu un beznosacījuma uzticēšanos Pavadonei, visiem Palīgiem un Skolotājiem darba laikā.

Saprotam, ka semināra laikā nogājām ļoti nozīmīgu etapu savā attīstībā un vibrāciju celšanā. Kaut arī mēs “neredzam un nedzirdam” (kā gribētos), bet sajūtas un emocijas bija ļoti spilgtas, cildenas, piepildītas ar prieku, mīlestību, svētību, sajūtām, ka esi saplūdis ar VISU, kas Ir! Jutām dvēseles lidojumu, vieglumu, momenta skaistumu, vienotību ar grupu!

Un šīs sajūtas maigi pārtecēja uz pašreizējo dzīvi, apgaismojot un harmonizējot katru no mums, mūsu pāri, attiecības ar cilvēkiem un Pasauli.

Vēlreiz sirsnīgi pateicamies Natālijai Nikolajevnai un visiem Skolotājiem mūsu augšupcelšanās ceļā!

Trubejevi Nikolajs un Tatjana

 

Tatjana Rospopova

Labdien, Nataša, pateicos par semināra ierakstu. Es semināra otro daļu pavadīju režīmā šeit un tagad. No atvases radīju ugunīgo ķermeni, apveltīju viņu ar uzdotajiem parametriem un izjutu radīšanas laimi. Viņš ir maigs, kluss, mīlošs. Mājās es praksi taisu iešanas laikā, savienojos ar apkārtējo pasauli, izšķīstu tajā, ķermeņa nav, es lidoju. Kad es ieeju ķermenī un redzu tos pašus kokus, bērnus, kas vizinās no kalniņa, utt., es izjūtu prieku, bet tas ir citāds. Visums ir daudzšķautņains, iespaidīgs. Lūk, tādi divi prieki. Atvainojiet par kļūdām! Tatjana!

 

Jānis Oppe

Sveicināti, Natālija!

Pateicos par rakstu “Apspriežam Ugunīgo semināru”[1]. Iedziļinājos tajā pamatīgi...

Redzu, kā mēs atdalāmies praksē. Jūs ar Jūsu Grupu tur, augstu...

Pa ceļam nācās iedziļināties arī šeit: http://www.sanatkumara.ru/materiali/spisok-negativnich-kachestv[2].

Ir tur punkti, kas attiecas uz mani, bet principā es jutos tur “labi”. smile

Gribu caur Jums izteikt manu dziļāko cieņu Valentīnai Talubjevai (viņas domas, īpaši pēdējais raksts “Pāreja”[3], ļoti “iztaisno”), kā arī Dmitrijam Kaļiņinam – lūk, tas ir Vīrietis, pašā labākajā šī vārda nozīmē.

Mani nodarbina kāds jautājums: “Īpaši asi ir sajūtama Mīlestība, kad mūsu Skolotāji paceļ mūs augstu...” Lūk, Jūs ar grupu esat pacēlušies uz kādu noteiktu līmeni, kurš atbilst grupas vibrāciju līmenim. Augstākie Spēki patiešām paceļ grupu augstāk, nekā tā pati varētu pacelties? Par Jums es nerunāju – Jūs pēc “noklusējuma” nonākat VISUR. smile

(No N.K. komentāra e-pastā: “Uz jautājumu “Augstākie Spēki patiešām paceļ grupu augstāk, nekā tā pati varētu pacelties?” atbildēšu – protams, jā!!! Tas arī ir tas, ko mums vienmēr dara, paceļot mūs uz turieni un apbalvojot ar dievišķo mīlestību, no kuras mēs raudam.”)

Pašās beigās... Daži Jūsu raksti ir iespiedušies manā apziņā tik spilgti, ka, sastopoties ar līdzīgu tēmu, tie uzliesmo (domāju, ka tas ir saistīts ar manām iepriekšējām dzīvēm).

Bija jums sens raksts “Mūsu mīti, saistīti ar nepiedošanu sev” http://www.sanatkumara.ru/stati/nashi-mifi-svyazannie-s-neproscheniem-sebya[4].

Nesen sastapu rakstu “Aborts dvēseles acīm” https://ru.reincarnatiology.com/abort-glazami-dushi/[5].

Ja ir vēlme palasīt – tur ir nopietnāk, bet pamatoti.

Ar Mīlestību

Jānis

 

Pievienots 15.03.2021.

http://sanatkumara.ru/otzivi/novie-otzivi-o-seminare-i-ne-tolko

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/29-raksti-2021/3018-apspriezam-ugunigo-seminaru (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/negativo-ipasibu-saraksts (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/3015-valentina-talubjeva-pareja (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/9-raksti-2012/123-musu-miti-saistiti-ar-nepiedosanu-sev (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/3020-natalija-golubkina-aborts-dveseles-acim (Tulk. piezīme)