Валентина Талубьева – Переход

Valentīna Talubjeva - Pāreja

Pāreja: gluda ieiešana, integrācija, saplūšana ar garīgajām struktūrām

21 03 11

Autore Valentīna Talubjeva

Pieņemts 06.02.2021.

Sakarā ar cilvēces pāreju uz Ūdensvīra laikmetu mainīsies ne tikai cilvēku apziņa, bet arī fiziskie ķermeņi, viņu enerģētiskā struktūra. Pārkārtošanās norit visos apziņas līmeņos, tajā skaitā mainās arī šūnu struktūru apziņa. Šūnas pārkalibrējas uz jaunu normu, raksturīgu cilvēces 6. rasei, pirmām kārtām tiem cilvēkiem, kas piedzimuši līdz 2012. gadam, un īpaši tiem, kas iemiesojušies iepriekšējā gadsimtā, bet ir gatavi apzināti augšupcelties, un tā ir vecākā un vidējā paaudze, pārgājusi uz jauno ēru jau pamodusies.

Tas nozīmē, ka ne tikai apziņa ir gatava pāriet uz 4.-5. dimensiju 5. rases pārstāvjiem, bet pārkārtojas arī fiziskais ķermenis, adaptējoties pie ugunīgajām enerģijām, kas nāk uz planētu. Notiek īstena atdzimšana garā. Organisms pārdzīvo izmaiņas DNS šūnu līmenī, kuras arī augšupceļas, pateicoties vibrāciju pacēlumam kopumā. Un, tā kā viss ir savstarpēji saistīts, tad nevar apziņa augšupcelties tikai garīgajā līmenī. Augšupcelšanās obligāti skars visu, kas ir, ja indivīds ir izteicis nodomu kļūt par 6. rases cilvēku.

Periods – sagatavošanās Pārejai – ilga 25 gadus, kas atbilst planētas un cilvēces vibrāciju līmeņa testēšanas cikliem. Blīvums ir kļuvis mazāks ne tikai planētai, bet arī tiem cilvēces pārstāvjiem, kas pārdzīvojuši apzinātu apziņas transformāciju, paātrinot viņas izaugsmi.

Tādējādi tiem cilvēkiem, kas veikuši pāriešanu 2021. gada janvārī uz Ūdensvīra laikmetu jau sagatavoti augšupcelšanai uz jauno dimensiju, sāksies perturbācijas arī bioloģijas līmenī. Protams, tās notika arī līdz pāriešanai uz jauno ēru, bet tagad tās kļūs pamanāmākas, izpaustākas fiziskajā plānā un nebūs atkarīgas no cilvēka apziņas, jo kvantu pārbīde jau ir notikusi un kvantitāte ir sasniegusi kritisko vērtību, lai spontāni pārietu kvalitatīvos raksturlielumos.

Šie raksturlielumi skar visus cilvēcisko būtņu, kas veikušas kvantu lēcienu uz jauno dimensiju, apziņas sfēru līmeņus un apakšlīmeņus, bet, tā kā vispārējā pāriešana norit pēc maigā scenārija, tad kvantiskums neizpaudīsies krasās pārbīdēs, īpaši inertajās struktūrās, kādas ir cilvēku fiziskie ķermeņi. Nebūs spēcīgas šūpošanās no viena stāvokļa otrā, bet notiks gluda ieiešana, integrācija, saplūšana ar garīgajām struktūrām, ko tad arī veicināja sagatavošanās periods pāriešanai.

Neapšaubāmi, kuratori visādā veidā atbalsta planētu, lai pāriešana notiktu pēc dotā augšupcelšanās algoritma, kurš no augstākajiem plāniem tāds arī ir, bet cilvēcei daudzas metodes, kuras tiek izmantotas šiem mērķiem, šķiet ļoti asas, jo cilvēku pamata masas apziņa tā arī ir palikusi 3D matricas ietvaros. Bet tie, kas ir izgājuši ārpus duālās matricas domāšanas ietvariem un veic pāreju uz 4.-5. dimensiju, katru notikumu uztver kā īstenu labumu, ko tad arī apstiprina daudzi vēstījumi no augstākajām pasaulēm, kurus nodod kontaktētāji, kuru apziņa ir gatava pieņemt tādas augstu vibrāciju domu-paketes, piesātinātas ar gaismu un mīlestību.

Pat pandēmija, ar masu mēdiju palīdzību uzpūsta līdz histērijai planetārā mērogā, ir tikai augšupcelšanās instruments, kā arī graudu atdalītājs no pelavām, kurš nepieciešams pāriešanas apstākļos kā sava veida vērtēšanas mērs apziņas gatavībai pieņemt aktivāciju ar jaunajām augstfrekvences enerģijām. Pandēmija radīs ne tikai fizisku imunitāti, bet pirmām kārtām parādīs visas kolektīvās apziņas garīgās imunitātes stāvokli, kas ļaus noteikt, kādā mērā planēta ir gatava ieiet jaunajā evolūcijas spirālē, būtiski nezaudējot cilvēku masas kā visuma apziņas fraktāli.

Pateicos par izskaidrojumu. Tādējādi dziedināšanas programmas, kuras tiek laistas lejā no apziņas augstākajiem slāņiem visai cilvēcei, ir ļoti svarīgas visuma progresam kopumā. Tās ļaus paaugstināt planētas Zeme vibrāciju fonu, lai Pāreja notiktu, lai kā šim procesam nepretotos daudzu miljonu gadu laikā iesīkstējušais gaismas nolaišanas matērijā mehānisms, kurš notikušā eksperimenta rezultātā ļāva cilvēku apziņu pilnīgi atdalīt no Pirmavota.

Tikai pateicoties planētas kuratoru pūlēm, kā arī zvaigžņu desantam un tā atsevišķiem pārstāvjiem, kas uzstājās kā evolūcijas procesa katalizatori uz Zemes, izdevās pabeigt eksperimentu vislabvēlīgākajā veidā, bez cilvēces 5. rases iznīcināšanas, kā tas bija ar iepriekšējām rasēm.

Jā, tas tā ir.

 

Pievienots 11.02.2021.

http://www.sanatkumara.ru/stati-2021/perechod

Tulkoja Jānis Oppe