Нафиса Кравцова – Почему уникально наше Вознесение

Nafisa Kravcova - Kāpēc mūsu Augšupcelšanās ir unikāla

21 02 07

Autors Nafisa Kravcova

Atšķirībā no pirmās daļas http://www.sanatkumara.ru/stati-2020/aktivatsiya-denezhnogo-potoka[1] šajā daļā es vēlējos pievienot to, kas palika “aiz kadra”, ko nepaspējām apspriest, nevis pilnīgi kopēt vakara nodarbību https://youtu.be/fPrVGFQQG7I.

Ceru, ka vakara nodarbībā spēju pārliecināt vai vismaz pabīdīju uz pārdomām par to, ka pirms 500 gadiem uz Zemes eksistēja varena, vienota civilizācija. Garīgi visattīstītākā starp visām planētas realitātēm. Katram sabiedrības loceklim bija saikne ar Ugunīgo plānu un ar saviem Saules Aspektiem. Vēl pirms 500 gadiem mūsu planēta bija Gaiša.

Pirms 450 gadiem, kad enerģijas laukā parādījās melnas līnijas dažādos virzienos, bija karš, pielietojot atom-, un ne tikai, ieročus. Civilizācija noturējās, taču mentālajā plānā tika uzstādītas tās 5 programmas, kuras mēs apspriedām pirmajā daļā.

Šīs programmas pazemināja vibrāciju līmeni, ienesot šķelšanos sabiedrībā. Reiz vienotā tauta sāka karot savā starpā, redzot ienaidnieku sev tuvajā.

Apklusums turpinājās 200 gadu. Abas puses pastiprināti tiecās iemiesot savus mērķus. Zemieši būvēja pilsētas, piemērojoties klimatiskajiem apstākļiem, kas bija izmainījušies.

Uzbrūkošā puse, otrādi, tiecās saskaldīt, izšķirt reiz vienotās civilizācijas tautu. Tajā laikā rodas dažādas slepenas biedrības.

Pirms 200 gadiem, kad enerģiju laukā parādās sarkani ielāsmojumi, bija vēl viens karš. Detalizēti skatieties vakara nodarbību https://youtu.be/fPrVGFQQG7I.

Tur mēs sīki aplūkojām šī kara sekas.

Detalizēti aplūkojām reinkarnacionās cilpas rašanās cēloņus. Neatkārtosimies. Labāk aplūkosim sīkāk, kāpēc tad mūsu augšupcelšanās ir unikāla.

Iedomājieties situāciju: milzīgajā pasaules-ēkā, milzīgi daudzu civilizāciju starpā eksistē maza, ne ar ko neievērojama planēta; viņu apdzīvo humanoīdu civilizācija, kura izdzīvo savu pirmo eksistēšanas minūti, ja galaktisko gadu pieņemam kā mūsu 24 stundas.

“Vai tiešām reptiloīdi ir tik spēcīgi, ka nav iespējams no viņiem atbrīvoties? Jo visdrīzāk taču ne mēs pirmie un, es domāju, ne mēs pēdējie, kurus viņi ir uzvarējuši. Tāpēc mūsu Augšupcelšanās ir unikāla?”

“Jā, reptiloīdi ir spēcīgi, un ir ļoti grūti viņus uzveikt. Taču jūsu unikalitāte nav uzvarā pār reptiloīdiem. Bet uzvarā pār tiem, kas aiz viņiem stāv.”

Es gribu jūs brīdināt, ka viss mūsu visums ir duāls no augšas un līdz pašai apakšai, tā sakot. Augstākajos plānos eksistē divdabības abas varietātes: Absolūtais Labums un tā pretstats Absolūtais Ļaunums. Ne viens, ne otrs tīrā veidā Dzīvei nav piemērots. Dzīve attīstās starp tiem. Tie, kas tiecas uz Absolūto Labumu, dzīvo, kalpojot visiem. Tie, kas tiecas uz Absolūto Ļaunumu, dzīvo, kalpojot sev. Ne vieniem, ne otriem nav agresivitātes, ieskaitot fizisko plānu. Agresivitāte parādās, tiešā veidā saskaroties ar Absolūtā Ļaunuma nesēju.

Galaktiskā Kristus (GK) līmenī mēs iepazināmies ar tumšu dvēseļu klasteri, viņas mums negaidīti izrādījās pavisam neagresīvas. Šeit, uz Zemes, mēs drosmīgi liekam vienlīdzības zīmi: tumšs = agresīvs. Izrādījās, ka tas ne tuvu nav tā.

Starp citu, izrādās, mēdz būt arī Gaišie, inficēti ar Absolūto Labumu. Gan vieni, gan otri smalkajā plānā ir redzami, ka ir inficēti.

– Dzīvnieku agresivitāte un mūsu (cilvēciskā) agresivitāte – tās taču ir dažādas lietas?

– Protams! Dzīvnieku agresivitāte – tā ir dabiska uzvedība. Pieēdies, un vairs nenogalināsi. Arī cilvēks reiz tā uzvedās. Pat jūsu kautiņi “siena pret sienu (стенка на стенку)[2]” bija bez agresijas. Un stāsti par cieņas pilnu attieksmi starp karojošajām pusēm – tās nav pasakas.

Jūsu agresivitāte tagad – tā jau ir slimība. Pēc vibrācijām tā ir ievērojami zemāk par dzīvnieku agresivitāti.

Vēl nevienam un nekad nav izdevies atbrīvoties no tās apkampieniem. TAS ir galvenais cēlonis mūsu Augšupcelšanās unikalitātei!

Stādieties priekšā, kāds Brīnums briest cilvēces dzīlēs!

Tagad jūs saprotat, par kādu mūsu negatīvu iedarbību pat uz ugunīgo plānu runāja Saules Brālība, Diženā Dieviete.

Nu, un tagad kļūst skaidra piesardzīgā attieksme pret mums. Atcerieties, nodarbībā ar GK, kad mēs iepazināmies ar dažādu civilizāciju dvēseļu klasteriem, daži centās saglabāt distanci:).

Apkoposim rezultātus: Mazai, ne ar ko neievērojamai planētai ir izdevies tas, kas vēl nav izdevies nevienam. Vēl nevienam un nekad nav izdevies atbrīvoties no Absolūtā Ļaunuma apskāvieniem. TAS ir galvenais cēlonis mūsu Augšupcelšanās unikalitātei!

Ar mīlestību

Nafisa Kravcova

 

Pievienots 07.02.2021

http://www.sanatkumara.ru/stati-2021/pochemu-unikalno-nashe-voznesenie

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/2938-nafisa-kravcova-naudas-plusmas-aktivizacija (Tulk. piezīme)

[2] Skat. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%B0_%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D1%83 (tulk. piezīme)