Разные авторы - Отзывы 2021 зима

Dažādi autori - 2021. gada atsauksmes – ziema

21 02 04 01

Larisa Smirnova

Sveicināti, Nataša! Šodien noklausījos meditāciju, kura noritēja 9. papildu nodarbībā. Sajūtas bija, it kā es pati būtu klāt pašā meditācijā 27. datumā. Zvanīšana bija ļoti spēcīga un tīra, kad nāca velte no Dievmātes! Bet no Sanata Kumaras un Mihaēla bija sajūta, ka kustas mati uz galvvidus, karsta plūsma rokās un pēdās. Un beigās, izskanot pateicībai, emocijas un asaras.

Pateicos!

21 02 04 02

Natālija Tjeņajeva

Natālija Nikolajevna, labdien!!

Ļoti gribas pateikties jums par visiem vebināriem, kas notika janvāra sākumā.

Nekad nebiju domājusi, ka tur augstu var lidot)))

Un tīrīšana bija savdabīga. Agrāk nekad pie sevis ko tādu nebiju novērojusi.

Milzīgs jums paldies!

21 02 04 02

Elvīra Kameņeva

Labvakar, Natālija Nikolajevna!

Noklausījos četrus vebinārus, no pēdējā, Atmas plāna, esmu vienkārši satriekta, ļoti patika meditācija ar atmanu, pacentīšos klausīties katru dienu un savienoties.

Pateicos bezgalīgi 21 02 04 03

21 02 04 02

Vladimirs Voskodavenko

Labdien, Natālija Nikolajevna!

Vēlu Jums un Volodjam laimīgu Jauno Gadu! No visas sirds novēlu Jums labu veselību un daudz gaišu un priecīgu dienu Jūsu nepagurstošajā KALPOŠANĀ GAISMAS un labestības spēkiem. Saskaroties ar Jums, arī es kļūstu gaišāks un līdzsvarotāks un domāju, ka tādu ir daudz un ar katru dienu kļūst arvien vairāk un vairāk. Un es esmu Jums ļoti pateicīgs par Jūsu vešanu un Jūsu palīdzību un atbalstu.

Ar mīlestību Vladimirs.

21 02 04 02

Jānis Oppe

Labdien, Natālija!

Pateicos par rakstu! (“Radīti jauni visumi!”[1])

Bija patīkami atcerēties, ka pirmoreiz Jūsu vārdu es ieraudzīju rakstā “Čenelings ar Luciferu Rīgā seminārā “Nākamais solis””[2] žurnālā “Мировой Ченнелинг” kopā ar Lucifera vārdu. Ar šo rakstu sākās mans ceļš kopā ar Jums, nosakot visu manu turpmāko dzīvi. Esmu ļoti pateicīgs savai Dvēselei, ka viņa burtiski pieveda mani pie Jums! Un pateicos Jums par visu, visu!

Ar Mīlestību, Jānis

21 02 04 02

Antoņina Redjina

Natālija Nikolajevna, labdien! 8. nodarbība bija vienkārši super. Mācos, tīros un jūsmoju par jūsu audzēkņiem. Jūtos...! Paldies!

Ar mīlestību Antoņina.

21 02 04 02

Jūlija Trofimova

Labvakar, Natālija Nikolajevna! Tikai šodien, paceļoties pie Augstākā Es, es sajutu izmaiņas telpā virs galvas, it kā AEs būtu saplūdis ar manu galvu, bet, kur bija AEs, ir cita telpa, tur es sajutu kolektīvu gaismas darbu, es tajā ne pārāk orientējos, runāju par sajūtām. Man radās kaut kādas aizdomas, palūdzu man paskaidrot, kas par lietu, manāmi ir notikušas pārbīdes vai pārmaiņas, citas vibrācijas, smalkākas un darbīgākas, agrāk bija citādi. Un, lūk, atveru pastu, un Jūsu izsūtne, droši vien tā arī ir atbilde uz manu jautājumu. Pētīšu. Paldies!

21 02 04 02

Mani dārgie lasītāji un audzēkņi!

Sirsnīgi pateicos jums par visām jūsu atsauksmēm!

Jūsu Natālija Koteļņikova.

 

Pievienots 04.02.2021

http://sanatkumara.ru/otzivi/otzivi-2021-zima

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/29-raksti-2021/2951-raditi-jauni-visumi (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/20-raksti-2010-2011/572-cenelings-ar-luciferu-riga-seminara-nakamais-solis (Tulk. piezīme)