Edijs Spāre - Patiesās dzīves speciālizlaiduma prognozes pilnā versija!

Prognoze 2021

Varētu teikt, ka mums ir laimējies, jo dzīvojam vienā no interesantākajiem civilizācijas attīstības periodiem un 2021. gads nebūs izņēmums. 2020. gada pašā nogalē planētas Jupiters un Saturns veidos savienojumu, kas radīs pavisam jaunas tendences mūsu civilizācijas attīstībā. Pirms gadu mijas ir divi svarīgi notikumi, ko iezīmē šis Jupitera un Saturna savienojums. 1. Jupiters ar Saturnu savienojas apmēram reizi 20 gados un norāda par izmaiņām, politiskajā gaisotnē un finansiāli ekonomiskajā vidē. 2. šoreiz Jupitera un Saturna savienojums vēl iesāk daudz lielāku savienojuma ciklu, kurš ilgs 200 gadu, kad Jupitera un Saturna savienojumi notiks tikai gaisa zīmēs. Iepriekš šie savienojumi notika tikai zemes zīmēs (tikai 1981. gada jūlija beigās bija savienojums Svaru zīmē, kā prelūdija grandiozām pārmaiņām, kuras pavisam realizēsies sākot ar 2021. gadu. Arī 1981. gada pārmaiņas nebija mazas, tās iesāka 20 gadu perestrojku, pateicoties kurai 1991. gadā mēs ieguvām brīvību un izjuka PSRS, kā arī radikāli izmainījās un turpināja mainīties visa pasaule. Pasaule kļuva daudz vienotāka, atvērtāka un brīvāka, kā arī notika liels tehnoloģiju attīstības izrāviens, kurš vēl straujāk sāks attīstīties sākot ar 2021. gadu).

Turpmākie Jupitera un Saturna savienojumi notiks tikai gaisa zīmēs. Vēl zīmīgs notikums pirms Jupitera un Saturna savienojuma, ir tas, ka Saturns un Jupiters gandrīz vienlaicīgi iegāja Ūdensvīra zīmē. Saturns ūdensvīra zīmē iegāja 17. decembrī, bet Jupiters 19. decembrī.

Ko tad mēs varam sagaidīt 2021. gadā?

Ūdensvīra zīme astroloģijā tiek saistīta ar pārmaiņām, īpaši negaidītām pārmaiņām, jaunām idejām, jauniem atklājumiem, neatkarību un brīvību. Tas nozīmē, ka mūsu sadzīve un ikdiena daudz straujāk sāks mainīties, nekā varam iedomāties. Es pat teiktu, ka piesprādzējieties kārtīgi un turiet acis vaļā, jo būs sajūta, ka esam iekļuvuši amerikāņu kalniņos, tas nozīmē, ka pasaule tik strauji mainīsies turpmāko gadu un 20 gadus īpaši, ka mums pat elpa aizrausies. Visgrūtāk būs tiem, kuri vēlēsies visu pa vecam, lai nekas nemainās. Labi jutīsies tikai tie, kuri katru rītu būs gatavi pamosties jaunā pasaulē un izmēģināt jaunās radušās iespējas. Šogad 2021. gadā un turpmākos gadus pasaule piederēs drosmīgajiem un tiem, kuri būs atvērti visdažādākajām pārmaiņām.

Saturna ieiešana Ūdensvīra zīmē. Iepriekšējo reizi Saturns ūdensvīra zīmē bija no 1991. gada 6. februāra līdz 1994. gada 29. janvārim. Kā tikko Saturns iegāja Ūdensvīra zīmē, tā 9. februārī bija referendums par neatkarību no PSRS, savukārt Latvijā šāds referendums notika 3. martā, Gruzijā 28. februārī un tā tālāk, un 21. augustā neatkarību ieguvām, kā arī nemieri bija pašā Maskavā augustā, augusta pučs. Visi šie notikumi liek mums domāt, ka esam nopietnu pārmaiņu priekšā un visas valstis, kurās ir kaut kāda pilsoniskā neapmierinātība, sāks mainīties. Varētu teikt, ka pasaules karte tik strauji mainīsies, ka nespēsim iezīmēt jaunas valsts robežas, vai arī tik strauji mainīsies valdības, vadītāji, partiju ietekme, ka retais spēs visam izsekot. Protams, ka neapsīks miermīlīgās demonstrācijas Baltkrievijā, kuras vainagosies ar jaunu valdību un vadītāju, vēl vairāk, šīs Baltkrievijas miermīlīgas demonstrācijas sāks uzrunāt pārējo valstu iedzīvotājus un līderus, kas mudinās Baltkrievijai mainīties un nomainīt valsts vadītāju Lukašenko. Es domāju, ka ar to neapstāsies, varētu teikt, ka Baltkrievijas tauta inficēs, ar savu piemēru dos grūdienu Krievijas iedzīvotājiem nomainīt Putina režīmu. Kas vēlākos gados radīs jaunu Krieviju un Krievijas valsti, pat iespējams, ka Krievija sadalīsies mazākās valstīs vai apgabalos, ja neatradīs jaunu saimniekošanas un mijiedarbības formu, ja neatradīs pareizo sadarbību starp reģioniem un dažādiem nacionāliem grupējumiem, tad Krieviju gaida lielas izmaiņas, kad atkal kāda nacionāla valsts pasludinās savu neatkarību, no jauna pacelsies Čečenijas neatkarība un daudzu citu apdzīvotu vietu, pat to, kuri 90. gados neuzdrīkstējās ieminēties par savu neatkarību. Tāpat Spāniju gaidīs jauni un lieli satricinājumi par Katalonijas atdalīšanos, kā arī vēl daudzām citām valstīm, pat iespējams, ka Ķīna būs spiesta atbrīvot Tibetu, Honkongas sala no jauna iegūs lielāku autonomiju, Igaunijas valdības prasība Krievijai atdot teritorijas, kura tā ir piesavinājusies, turpināsies (Igaunijas prasība bija iesniegta, kad Saturns 2020. gadā pirmo reizi un neilgu laiku iegāja Ūdensvīra zīmē), tāpat var pacelties jautājums par Kuriļu salām, Kaļiņingradas apgabala atdošanu, iespējams, Somija pieprasīs Karēlijas atdošanu un ceru, ka Latvijas valdība darīs to pašu un iespējams, vēl citi reģioni vēlēsies atgūt savas teritorijas un tiesības. Ceru, ka nebūs daudz tādu vietu, kā Kalnu Karabaha, dēļ kuras izvērsās aktīva karadarbība, protams, kamēr netiks atrisināts šis Armēnijas un Azerbaidžānas strīds, mieru šai reģionā nesagaidīsim, ir laiks iejaukties starptautiskajiem spēkiem. Jo katra apdzīvota vieta uz pasaules, kura jutīsies ierobežota un apspiesta, vēlēsies brīvību un neatkarību un to arī palēnām citas pat ļoti strauji iegūs.

Var rasties jauni sabiedrības modeļi un to mijiedarbība, kur galvenais moto var būt brīvība no sociāliem un citiem stereotipiem. Pasaulē var ienākt jauna ideoloģija, kārtība. Tas var norādīt, ka novadu reforma ne tikai ar joni īstenosies, bet pat piedzīvos ne vienu vien vēl izmaiņu, domāju, ar laiku reģionu kļūs vēl mazāk, nekā pašreiz ir ieplānots. Latvijā un pasaulē veidosies dažādi neformālie grupējumi un organizācijas, kuras ar laiku nopietni ietekmēs valsts dzīvi un paātrinās visādas reformas. Varētu teikt, ka toni noteiks tieši dažādi neformālie grupējumi, kuri atmaskos dažādu valsts ierēdņu viltības un negodīgumu. Šogad nopietni tiks purināta politiskā elite. Kā saka, dabūs trūkties arī tie, kuri savu laik pieņēma nepopulāros lēmumus un iedzīvojās uz to rēķina. Domāju, ka beidzot Latvijas ierēdņi un sabiedrība sāks kopīgi sadarboties un izveidos Latvijas attīstības un virziena ilgtermiņa projektus un plānus. Domāju, ka opozicionārās partijas vairāk sāks pieslēgties darbos, nevis tikai jauks ūdeni. Pat vēl vairāk, pamanīsim un iesaistīsim dažu labu opozicionāru aktīvā darbībā un pat tik ļoti nešķirosim, no kādas partijas, ja viņš būs gatavs strādāt, nevis tukšus salmus kulstīt, kā tas bija visus iepriekšējos gadus. Saturns ir ierēdniecība un Ūdensvīrs jaunas reformas, tad visu valstu ierēdniecību gaida jaunas reformas, tiks ieviesti jauni darbības un pārvaldīšanas veidi, ar vēl lielāku atklātību un tādi slepenie pasūtījuma konkursi praktiski vairs nebūs iespējami. Maksimāli atklāti un pārskatāmi būs ierēdņu darbi.

Protams aktuālais jautājums, kas notiks ar Covid? Domāju, ka sākot ar Ziemassvētkiem, palēnām visas valstis pārtrauks šo bezjēdzīgo testēšanu un ierobežošanu, kā nekā Zviedrija izdzīvoja un tagad ir daudz labāki visi rādītāji nekā kaimiņu valstīm, tāpat Baltkrievijas demonstranti un iedzīvotāji nesaslima masveidā un neapmira. Kā saka, pasaule sāks atmosties no Covid murga un daudzi sapratīs, ka tas bija lielisks farmāciju gigantu veidots projekts, kā palielināt īsā laikā savus ienākumus. Domāju, ka parādīsies vai uzpeldēs dažādi dokumenti, kuros netieši farmācijas giganti ieteica un mudināja ieviest šādus ierobežojumus, kā arī farmāciju kompāniju pirktie pētījumi un statistikas datu falsifikācija, par saslimstības apmēriem, kas sākot ar janvāri palēnām visu pasauli atgriezīs vecajās sliedēs, toties saviem mazbērniem varēsim stāstīt par šo lielisko afēru.

Saturns Ūdensvīrā mums, pārējiem cilvēkiem, iedos impulsu, lai modernizētu savu darba vietu, lai ieviestu ne tikai jaunākas un progresīvākas tehnoloģijas un iekārtas, bet radīs arī daudzus jaunus izgudrojumus, kā efektīvāk ražot un izstrādāt. Šogad tiks atklāti jauni savienojumi un kompozīti, kopumā Saturns Ūdensvīrā atradīsies līdz 2023. gada 7. martam, viss šis laiks liks diezgan strauji mainīties darba videi un iespējām, nāks jaunas profesijas un parādīsies jaunas iespējas. Protams aprobētā attālinātā strādāšana atsevišķās jomās tiks jau uztverta kā norma. Celtnieki un arhitekti būs tik novatoriski, ka parādīsies ļoti interesantas un savdabīgas būves, kuras priecēs ne tikai acis, bet būs moderno, inovatīvo materiālu un konstrukciju pielietošanas, celtnieki un arhitekti nebaidīsies eksperimentēt. Varētu teikt, ka visas jaunās būs inovatīvo tehnoloģiju piebāztas. Individuāli daudzi no mums nespēs samierināties ar darbu, kurš nepatīk, un meklēs jaunas darba iespējas un protams arī atradīs. Saturns Ūdensvīrā mums iedos drosmi un interesi veidot jaunas darba vietas, uzņēmumus, sāksim drosmīgi veidot vai atrast jaunas idejas, kur strādāt, kā arī daži atradīs veidu, kā nestrādāt un ka vispār nav jāstrādā. Sāksim ieviest jaunus likumus un noteikumus, visi aizvēsturiskie noteikumi, palēnām tiks atcelti un pasaule kļūs modernāka un laikmetīgāka. Izveidosim ilgtermiņa stratēģiju, kā darīt to, ko vēlamies, kā kļūt neatkarīgākiem. Latvijas kartē, (kura veidota 1991. gada 21.augustā), kad Saturns uz nelielu brītiņu savienojās ar 4. mājas virsotni jau 2020. gada pavasarī, kas iniciēja tik ļoti kritizēto teritoriālo reformu, tas norāda, ka reforma ar joni turpināsies reformēties ar 2021. gadu, tā kā Saturns tur atradīsies līdz 2023. gada martam, tad varam teikt, ka tik ilgi notiks reformas un tikai tad varēsim teikt, ka izmaiņas būs nostiprinātas. Pēc 29 gadiem, kad Saturns no jauna ieies Ūdensvīra zīmē, tad mēs no jauna pārskatīsim ieviestās reformas un veiksim diezgan būtiskas izmaiņas.

2021. gadā mūs iepriecinās 3 Saturna kvadrāti ar Urānu. Pirmais notiks februāra mēnesī, otrais jūnija mēnesī un trešais gada nogalē ap Ziemassvētkiem. Orbisa veidā kvadrāts saglabāsies praktiski visu gadu.

Saturna kvadrāts ar Urānu visu iepriekš rakstīto tikai vēl vairāk saasinās un mūs turēs pastāvīgā spriedzē. Šogad, kā jau teicu, visu gadu jābūt modriem un gataviem pārmaiņām, tad gads būs lielisks.

Kā jau katru gadu, arī šogad Saturns būs retrogrāds no 2021. gada 23. maija līdz 2021. gada 11. oktobrim. Šajā laikā ieteicams pārskatīt jaunos starpvalstu sadarbības likumus. Pieslīpēt vai pārskatīt ceļošanas noteikumus, dažas valstis padarīs tos vēl stingrākus vai nedaudz mīkstinās. Tas var radīt starpvalstu attiecību stagnēšanu, sarunas nevedīsies, jo prevalēs egoistiski apsvērumi. Būs grūti vienoties par kompromisu un kopīgu rīcību. No šā laika politiskie lēmumi sāks stagnēt un jaunas idejas, kā uzlabot situāciju, būs grūti atrast. Tāpat ar nekustamiem īpašumiem un celtniecībā būs grūtības ar jauniem projektiem, to attīstīšanu un arī tirdzniecību. Nav ieteicams uzsākt jaunu objektu būvēšanu, labāk nodarboties ar remontiem un atjaunošanas darbiem.

Šai laika periodā vairāk vadīsimies pēc saviem iekšējiem kritērijiem un likumiem, nevis sabiedrībā pieņemtiem. Tā kā vēlme būs radīt lielāku barjeru starp sevi un citiem, grūti būs atrast kopīgu viedokli un kompromisu. Tāpat diezgan izplūdusi būs atbildības un pienākuma apziņa, līdz ar to no politiķiem var vairāk gaidīt viņu personīgo ambīciju virzīšanu, nevis valsts interešu aizstāvēšanu.

Tāpat šajā laikā nerimsies runas, ka pie varas jānāk jauniem politiskiem spēkiem.

Vēl viens ļoti svarīgs notikums ir tas, ka Jupiters iegāja Ūdensvīrā, kurā atradīsies līdz 2021. gada 14. maijam, kad uz pāris mēnešiem pāries Zivs zīmē, savukārt 28. jūlijā no jauna ieies Ūdensvīra zīmē. Jupiters šogad mūs mudinās vairāk pievērsties jaunām tehnoloģijām, īpaši alternatīvām tehnoloģijām, tiks veikti jauni atklājumi zinātnē, kas vairāk būs saistīti ar alternatīviem enerģijas iegūšanas vai izmantošanas veidiem. Lielas izmaiņas var skart arī autoindustriju, kurā sāks dominēt alternatīvi enerģijas veidi. Varētu teikt, ka 2021. gads būs kā lielākais lūzuma moments, kad būtiski pieaugs automašīnu pieprasījums, kuras būs aprīkotas ar hibrīda dzinējiem, lādējamie hibrīdi, elektriskiem dzinējiem, kā arī ūdeņraža darbinātas, gāzi un, iespējams, parādīsies vēl visādas kombinācijas un jaunas iespējas. Tā kā Jupiters saistīts ar izglītību un domāšanu, Ūdensvīra zīmē tas var atmodināt cilvēku prātus, meklēt brīvību, neatkarību un veicināt jaunu garīgu orientieru rašanos, kā arī jau pasen atklātu, bet par pārāk novatoriskiem uzskatītu atklājumu ieviešanu dzīvē. Jupiters padarīs iespēju ne tikai piekļūt internetam visur, bet arī to, ka valstis vairs nevarēs ietekmēt interneta darbību, kā piemēram atslēgšanu, ko dara totalitārās valstis, jo internets tiks nodrošināts visiem par velti caur satelītiem. Strauji notiks vispār datu plūsmas modernizēšana un tā sauktais 5g būs visur.

Finansēs Jupiters centīsies naudu vēl vairāk padarīt par ilūziju, virtuālu realitāti, līdz ar to bitkoini būs ļoti aktuāli un atsāks uzvaras gājienu vai parādīsies citi alternatīvie maksāšanas līdzekļi. Kā arī skaidru naudu centīsies vispār ierobežot. Jānāk pilnīgi utopiskām finanšu pārvaldīšanas sistēmas idejām.

Jupiteram, ieejot Zivs zīmē 14. maijā, Krievija var piedzīvot lielu naudas krīzi, kad rublis kļūs pavisam nevērtīgs, šādu naudas defoltu Krievija piedzīvoja, kad iepriekš Jupiters viesojās Zivs zīmē. Zivs ir līdzjūtības un empātijas zīme, tas norādīs, ka pasaule kļūs vienotāka cīņā par ekoloģiju, jo sāksim saprast, ka tā piegānīt zemi vairs nedrīkst un ir jābeidz miglot tik pārspīlēti laukus, kā arī jāsamazina kaitīgo atkritumu nokļūšana dabā. Toties farmācijas rūpnīcas atradīs jaunus veidus, kā palielināt savus ienākumus un veicināt zāļu lietošanu un vakcinācijas piespiešanu. Ir arī pozitīvs tas, ka mūzika un māksla tik ļoti gaidīta un izmantota, koncerti būs bagātīgi apmeklēti. Savā veidā reliģijas mācība var ienākt skolās, kurās vēl nav ienākusi. Lai izvairītos no elpceļu slimībām, tiks ieteikta flautas spēlēšana skolās, kā tas ir dažās valstīs un Valdorfa skolās. Pacelsies aktuāls jautājums un diskusijas par marihuānas legalizāciju.

Visas pārmaiņas, ko iniciē Jupiters, nedaudz piebremzēs un pat būs sajūta, ka viss sāk no jauna buksēt vai pilnīgi apstāties, būs periodā no 2021. gada 20. jūnija līdz 18. oktobrim. Tomēr šajā laikā ir ieteicams pārskatīt likumdošanu, īpaši medicīnas jomās, darba atalgojuma, cik stundas jāstrādā, cik jāatpūšas, jāskatās, kas jāizmaina, nevis jāizstrādā jauni likumi. Kad Jupiters kļūs direkts, tad šie jaunievedumi būs jāievieš dzīvē. Nav īpaši veiksmīgs laiks, lai sāktu kaut ko pilnīgi jaunu mācīties, bet lielisks, lai atkārtotu jau reiz apgūto un padziļinātu esošās zināšanas. Labs laiks, lai pārskatītu savus priekšstatus par pasauli, analizētu tos, ja pamana, ka tie nav pilnvērtīgi. Tagad jāmeklē atbildes un pilnībā jaunos uzskatus un projekti jāpieņem pēc 18. oktobra. Tā kā Jupiters ir saistīts ar lielo biznesu un finanšu ieguldījumiem, tad šajā laikā, kad Jupiters ir retrogrāds, nebūtu ieteicams sākt jaunu biznesu, ieguldīt līdzekļus lietās, ar kurām vēlamies nopelnīt un gūt peļņu. Jāturpina ieguldīt jau esošā biznesā vai lietās, kuras izmantosim paši, nevis gribam tās pēc kāda laika izdevīgi pārdot. Saistībā ar ieguldījumiem un biznesu vēlreiz vajadzēs pārskatīt visas lietas, kuras jau iesākām no 2021. gada 27. marta līdz 2021. gada 20. jūnijam. Tas nenozīmē, ka šai laikā noslēgtie darījumi ir neveiksmīgi. Vairāk tas norāda, ka jāievieš kādas korekcijas, lai šie darījumi varētu veiksmīgi turpināties. Pilnīgi jauna biznesa ieguldījumi būtu veiksmīgi pirms retrogrādā laika vai pēc.

Janvāra mēnesī notiks Jupitera kvadrāts ar Urānu, kas iezīmēs jauno tehnoloģiju, alternatīvo enerģiju pieprasījumu un aktualizējumu, ka stiept gumiju ilgāk nemaz nedrīkst. Noteikti tiks pilnībā iekustināts un realizēts jautājums par OIK atcelšanu elektrības patērētājiem. Iespējami revolucionāri noskaņojumi un aicinājumi gāzt valdību dažās valstīs būs diezgan aktuāli. Kā arī kvadrāts mudinās Baltkrievijas iedzīvotājus uz masveidīgiem protestiem, nekā tie bija 2020. gada nogalē, ja Lukašenko neatkāpsies no varas. Bet, ja ar Jupitera kvadrātu nepietiks, tad februāra mēnesī palīgā dosies Saturna kvadrāts ar Urānu.

Merkurs šogad būs trīs reizes retrogāds. 1. reizi no 2021. gada 30. janvāra līdz 21. februārim. 2. reizi no 30. maija līdz 23. jūnijam, 3. reizi no 27. septembra līdz 18. oktobrim. Visiem šiem periodiem ir kopīga iezīme, tas ļaus mums saprast, ko un kā darīt. Šajos periodos nepieciešams sākt skatīt, kas dzīvē, domāšanā un uzskatos būtu jāsāk mainīt, sākt meklēt cilvēkus vai informāciju, kas varētu palīdzēt izprast šos jautājumus. Šajā laika periodā mums var likties, ka zeme zūd zem kājām, ka jāsāk kaut kas jauns. Var rasties grūtības noslēgt līgumus, vienošanās, atrast kopīgu valodu. Šajā laika posmā jau iezīmējas periods, ka attiecības jāveido ar jaunu pieeju, ka nedrīkstam vairs tik ļoti balstīties uz iesīkstējušiem un veciem uzskatiem. Šajās dienās var palēnināties līgumu parakstīšana, dokumentu noformēšana. Par to nevajag satraukties, bet periodā, kad Merkurs būs retrogrāds jāanalizē, kas vairs nav dzīvotspējīgs un kāda nianse jāmaina, lai pēc katra retrogrādā perioda varētu pilnībā palaist projektu dzīvē vai mainīt virzienu.

Retrogrāds Merkurs nav labvēlīgs jaunu uzņēmumu dibināšanai, jaunu darbu sākšanai, darbavietas maiņai, jaunu kontaktu dibināšanai, jaunu projektu sākšanai, nav ieteicams pirkt automašīnu, apavus, datoru, tālruni, jo šajā laikā iegādātā tehnika slikti kalpos vai to var pazaudēt. Lai sevi nepakļautu nevajadzīgam riskam, šos pirkumus jāatliek līdz laikam, kad Merkurs vairs nebūs retrogrāds. Šajā laikā jābūt uzmanīgam, parakstot dokumentus, veicot elektroniskos sūtījumus, pārskaitot naudu, jo pastāv liela varbūtība, ka kļūdas dēļ adresāts var nesaņemt jūsu sūtīto ziņu, un labākā gadījumā sūtījums atgriezīsies atpakaļ. Šis laiks ir domāts, lai sakārtotu savas domas, pabeigtu lasīt iesākto grāmatu, satiktos ar veciem draugiem un paziņām, kas kādu laiku nav redzēti, labs laiks, lai nokārtotu parādus, saistības un jautājumus, kas bija atlikti uz nezināmu laiku. Šis laiks ir īstais lietu pabeigšanai. Šis laiks domāts, lai mēs nopietni atskatītos uz iepriekšējā periodā paveikto, to izanalizētu, apjaustu, ka varbūt ir iets nepareizā virzienā, strādāts ne tas, ko vajag vai ko vēlamies. Jāsaprot, ko varbūt ir nepieciešams pielabot, un tad, sākot ar periodu, kad Merkurs nav retrogrāds, var mesties jaunos darbos. Šis laika periods ir lielisks, lai mēs nedaudz norobežotos no ārējās pasaules, vairs tik lielu uzmanību neveltītu socializācijai, bet vairāk ielūkotos savā iekšienē un padomātu par tās kārtošanu un attīstīšanu. Jo vairāk mēs pievērsīsim uzmanību šiem jautājumiem, jo labāk izpratīsim sevi un mums atnāks negaidītas atklāsmes, kā atrisināt sasāpējušos jautājumus. Šajā laika periodā produktīva ir vientulība un norobežošanās, nevis sabiedrība un kompānijas. Varbūt lietderīgi būtu rakstīt dienasgrāmatu un analizēt savu dzīvi.

Starpvalstu politiskās un ekonomiskās vienošanās, kuras tiks noslēgtas šajā laika periodā, netiks ievērotas un tās vajadzēs pārskatīt. Izstrādātās jaunās iniciatīvas starpvalstu attiecībās cietīs neveiksmi. Pieņemtie likuma projekti nebūs efektīvi. Šajā laikā vairāk būtu jāorientējas uz esošo samilzušo problēmu risināšanu un jaunās lietas realizēt dzīvē tikai, kad Merkurs vairs, nav retrogrāds.

 

Edijs Spāre

Astrologs

Tālrunis: 29238879

E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pievienojies un atbalsti: https://www.facebook.com/EdijsSpare

Skype: edijs.spare

Twitter: @Astrologjija

 

Publicēts ar autora laipnu atļauju.