Валентина Талубьева – Выполнение вселенской миссии

Valentīna Talubjeva - Visuma misijas pildīšana

20 12 03

Autors Valentīna Talubjeva, pieņemts 11.02.2018.

- Dārgie Audzinātāji, šodien sapnī pabiju uz Galaktikas Konfederācijas kuģa. Tas tā ir?

- Jā, tas tā ir.

- Šis kuģis ar būtnēm/būtībām ir no pozitīvās sistēmas?

- Neapšaubāmi.

- Redzēju sevi sudrabainā skafandrā. Es esmu ekipāžas loceklis?

- Jā, tas tā ir.

- Šis kuģis ir no Galaktikas Piena Ceļš?

- Nē. Šis kuģis ir no Andromedas Miglāja.

- Tātad esmu bijusi andromediete?

- Kāpēc bijusi? Esi. Tas ir tas iemiesojums, kad tu nolēmi doties ceļojumā uz Zemi.

- Es ar citiem ekipāžas locekļiem sazinājos telepātiski?

- Jā, tas ir jūsu ierastais saziņas paņēmiens.

- Esmu vēstnesis no zvaigžņu sistēmas Andromedas Miglāja?

- Protams, tas tā ir.

- Kādēļ es atgriezos uz kuģa?

- Tādēļ, lai pabūtu dzimtajā vidē, uzlādētos, kā arī paārstētos, jo tavam skafandram laiku pa laikam vajag atjaunošanu. Turklāt tev ir jāpaņem programmas planetārajai kopienai kopumā, bet tās tiek laistas caur tevi. Tu esi to nesējs pirmām kārtām.

- Programmu izplatīšanas veids ir līdzīgs inficēšanai labā, pozitīvā nozīmē?

- Jā, tas tā ir. Jūs esat pieraduši uzskatīt, ka tikai negatīvas programmas ienāk pie jums no Zemes enerģētiskās informācijas lauka, tas ir, no viņas noosfēras, tāpēc ka zemiešu ķermeņiem savā gēnu struktūrā ir dispozīcija uz tādām programmām. Ja tas nebūtu tā, diez vai vīrusu infekcijas izplatītos uz planētas.

- Iznāk, ka izplatīšanās mehānisms ir līdzīgs kā pozitīvām, tā arī negatīvām programmām?

- Mehānisms ir gandrīz viens un tas pats, ar dažiem izņēmumiem.

Ja negatīvās sistēmas vīrusu programmas ir aicinātas, lai destabilizētu jūsu homeostāzi* uz zemu vibrāciju enerģiju pusi, tad pozitīvās sistēmas programmas tiek dotas, lai disbalansu novērstu, stabilizētu to uz augstu vibrāciju pusi, padarītu jūsu būtību mirdzošāku.

- Bet, ja ir daudz gaismas un nav līdzsvara, kurš ved pie harmonijas, viengabalainuma, tad tā arī ir novirze?

- Pozitīvās sistēmas rīcībā ir programmas garīgā sākuma aktivizācijai un mīlestības, ne tikai gaismas, palielināšanai jūsos.
Proti, eksperimenta rezultātā jūs pārāk dziļi nolaidāties materiālajā blīvumā, kas pats par sevi ir normāls process cikla, dēvēta par visuma izelpu, laikā. Bet jūs aizspēlējāties Viena likuma – brīvās gribas – darbības dēļ. Protams, kad jūs iemiesojaties uz Zemes, tad aizmirstat par savu varenību – tāds ir eksperimenta nosacījums – un spēkā stājas samudžinājuma likums. Rezultātā jūs savu spēku atdodat tiem, kas atnākuši pārbaudīt jūsu gara stiprību. Viņi nav ienaidnieki, bet tikai darbinieki, kuri arī piedalās eksperimentā ar jums vienādām tiesībām, jo jūs zinājāt, kurp nolaižaties un kādos apstākļos stāv priekšā spēlēt šeit, uz Zemes.

- Bet vai tad tiesības ir vienādas?

- Jā, tas tā ir.

- Tādā gadījumā tiem, kas nes negatīvas programmas cilvēcei un Zemei, ir vairāk priekšrocību?

- Tas bija eksperimenta sākumā, drīzāk pat tuvāk tā vidum. Taču tas nekad nav izslēdzis iespējas pilnā mērā funkcionēt arī pozitīvajai sistēmai. Īpaši tagad, kad ir sācies jauns visuma cikls. Jums uz Zemes tas atbilst 2012. gadam, kaut arī pēc laika rādītājiem tas iestājās agrāk, jo stingri ietvari neeksistē nevienam dimensijas blīvuma parametram, pat ja tas ir ļoti augsts materiāls blīvums.

- Andromedas Miglāja pārstāvji, kuri atsūtīja kuģi uz Zemi, ir no pozitīvās sistēmas?

- Jā, tas tā ir. Mēs par to runājām jau agrāk.

- Bet vai tad nav to pārstāvju, kuri pārrauga Zemi un kuri ieradušies no Andromedas Miglāja no negatīvās sistēmas?

- Neapšaubāmi, arī viņi ir klātesoši Zemes noosfēras apvalkā, taču viņu darbības nav tik aktīvas salīdzinājumā ar Oriona pārstāvjiem.

- Sakiet, es mēdzu būt tikai uz šī kuģa, par kuru bija runa pašā sākumā?

- Tas tā nav. Tava programma ir plašāka. Jo tu taču esi Galaktikas Konfederācijas vēstnesis, kas paredz tavu spēju un meistarības universālāku pielietojumu.

- Tas ir atkarīgs no dvēseles potenciāla, ar kādu cilvēks ir iemiesojies?

- Pirmām kārtām nozīme ir tiem uzdevumiem, kuri dvēselei tiek uzdoti pirms iemiesojuma. Arī potenciāls, tas ir, iestrādes kopumā, protams, tiek ņemtas vērā.

- Tādā gadījumā nesaprotu, kāpēc es esmu Andromedas Miglāja vēstnesis?

- Tāpēc ka tieši uz vienas no šīs zvaigžņu sistēmas planētām tu ieguvi tās meistarības īpašības, kuras tev nepieciešams nodot zemiešiem un paplašināt savu pieredzi, kura noderēs tur, kur ir tādi paši apstākļi kā uz Zemes, ne tikai dabas, bet arī cilvēku resursu ziņā.

- Un kā tādā gadījumā izskaidrot manu universālā vēstnieka misiju?

- Tā ir radītāja loma. Tu piedalījies planētu, zvaigžņu sistēmu radīšanā ne tikai šajā oktāvā, kas liecina par tavu piederību Pirmsākumiem Radīšanas procesa monādiskajā izpausmē. Tev to ir grūti kā cilvēkam saprast, iztēloties un izteikt vārdos, taču gara/dvēseles līmenī tu to labi zini.

- Un kādā veidā šī radītāja funkcija izpaužas caur mani kā vēstnesi?

- Tu vari brīvi apmeklēt tos kuģus un gaismas pilsētas, kur tevi pazīst kā radītāju un pimradītāju. Tā ir tava universālā caurlaide. Tev nevajag uzrādīt tiesības vai kādus dokumentus. Tava enerģētiskā būtība ir iekārtota tā, ka visi, ar kuriem tu saskaries kā dvēsele, redz, jūt, pazīst tavas vibrācijas. Tas ir likums.

- Bet kādēļ man tādi ceļojumi?

- Tā ir tavas visuma misijas pildīšana. Vibrāciju skaņu kopums Universums – tas arī ir Visums. Mēs atbildējām uz visiem taviem jautājumiem (Smaida).

- Jā, tas tā ir. Pateicos par seansu. Mīlu, gaidu jaunas tikšanās.

Homeostāze – pašregulācija, atvērtas sistēmas spēja saglabāt sava iekšējā stāvokļa pastāvīgumu ar nokoordinētām reakcijām, vērstām uz dinamiskā līdzsvara uzturēšanu.

Vikipēdija

 

Komentārs 07.09.2019.

Kad drukāju tekstu, tad piesātinātība bija ne tikai ar informāciju, bet arī enerģētiska pirmām kārtām, jo informāciju, pirms drukāt, es pārlasīju un piesātinājos ar tām zināšanām, kuras man tika nodotas vēl pirms 1,5 gadiem, bet tagad jaunā apzinātības līmenī es sajutu ne tikai dalību misijā, bet arī atbildību par to. Vēl vairāk, es sajutu arī šī daudzdimensionālā seansa enerģētisko spēku pašreizējā momentā, jo viss atnāk Tagad, pat ja vēstījums ir nodots pirms 10 gadiem. Un beigās nāca tāda mīlestība, tāda svētlaime, kuru vārdos izteikt nav iespējams. To var tikai sajust, ko es arī jutu ar visu savu būtni.

Komentārs 01.12.2020.

Es vienīgi dalījos tajā, kas reiz atnāca, jo visi vēstījumi pirmām kārtām ir adresēti man pašai. Kā jau reiz teicu, tā ir sava veida dienasgrāmata, kurā es risinu sarunu ar saviem garīgajiem audzinātājiem. Šī saruna ir diskrēta lineārajā laikā un nepārtraukta, ja izejam aiz dualitātes ietvariem.

Lai saprastu, par kādu misiju ir runa, vajag pārlasīt ļoti daudzus vēstījumus, jo par misiju tiek runāts gandrīz katrā no tiem, bet visbiežāk tā pirmām kārtām ir mīlestības enerģija un dalība manā liktenī, kā vecākiem vai vecākajiem brāļiem, tās ir gaismas/zināšanu vibrācijas, kuras ir jāatceras, lai apzinātos sevi kā dievišķu būtību un sāktu tās realizēt, pielietojot dzīvē. Vispār visi ieraksti dienasgrāmatā – tā ir viena liela pamācība, kā dzīvot Mīlestības gaismā uz Zemes jeb kā dzīvot Lielu Dzīvi uz mazas planētas, kā reiz teica Solara.

Protams, ne visas pamācības es novedu līdz izpildei, jo līdz pilnai apzinātībai ir vēl tālu. Daudz kas noskaidrojas un tiek uztverts citā rakursā pēc pārlasīšanas. Esmu bezgalīgi pateicīga par to, ka man ir tādi neredzami palīgi un vadītāji, un vēl partneri un draugi, jo tie ir mani augstākie aspekti, kas atrodas Veselumā.

Natālija Koteļņikova:

- Būtu labi pajautāt, vai tie, kas grib iznīcināt 6 miljardus cilvēku, ir darbinieki? Un, iespējams, mūs vienkārši biedē ar šo briesmīgo programmu, lai aktivizētu? Cik lielā mērā programma jau ir darbībā (piemēram, koronavīruss pieder šai programmai)?

Valentīna:

- Es lūdzu audzinātājus no Andromedas Miglāja izskaidrot dažus momentus no čenelinga 11.02.2018. Piemēram, par pozitīvās un negatīvās sistēmas mijiedarbību uz Zemes. Ja negatīvā sistēma un tās darbinieki, izpaustas un neizpaustas būtības, ir šeit atnākušas, lai uzturētu enerģiju balansu, tad kāpēc tādā gadījumā programmā ietilpst plāni iznīcināt 6 miljardus cilvēku un kā koronavīrusa infekcijas izplatīšanās atbilst šim balansam?

 

- Sveicam tevi, vēstnesi, un pacentīsimies izskaidrot momentu, kad mūsu izklāstīto informāciju nesaprot cilvēka saprāts, kurš tiecas visu salikt pa plauktiņiem un konkretizēt mūsu vēstījumu atbilstoši tam, kā viņš iztēlojas situāciju ar koronavīrusa izplatīšanos uz planētas.

Mums no augstākas perspektīvas viss ir maksimāli skaidrs. Kamēr no jūsu redzes viedokļa, jūsu uztveres rakursa tas, kas pašlaik notiek uz Zemes, ir absurds, ir cilvēces kā rases iznīcināšana. Jūsu neizpratni var pilnīgi saprast. Jo runa taču ir par izdzīvošanu šī vārda burtiskā nozīmē. Lai cik apskaidroti un ezotēriski apkalti nebūtu daži no jums, tikt galā un saprast, kas notiek un pie kā var novest visas planetārās kopienas destabilizācijas programma, patiešām ir grūti.

Kopumā tādam gara sīkstuma un psiholoģiskās izturības pārbaudījumam līdz šim jums nav nācies iet cauri. Tas arī ir saprotams, jo spriedze pieaug ne pa dienām, bet stundām lineārajā laika skaitīšanā.

Tomēr tieši bezdibeņa malā jeb pašā tumšākajā stundā, tēlaini sakot, no jums tiek prasīts savākt visu savu izlēmību, lai uzticētos dievišķībai jūsos pašos, nešauboties, ka rītausma pienāks, – tā jau ir iemirdzējusies, lai kā negatīvās sistēmas pārstāvji nemēģinātu sabiezināt krāsas, rādot, uz ko viņi ir spējīgi ar neierobežotu varu uz planētas.

Atcerieties, dārgie, ka pārbaudījumi ne pa spēkam doti netiek, ka pašā pēdējā mirklī pār bezdibeni parādīsies tilts, pa kuru jūs sekmīgi pāriesiet uz pretējo pusi. Atcerieties līdzības no Bībeles, atcerieties līdzības, kuras jums lika priekšā būtība, vārdā Krajons.

Lai tās jums kļūst par to bāku, uz kuru orientējas jūsu dvēseles un tiecas jūsu gars, jo lai jums notiek pēc jūsu ticības. Dievam nav vajadzīgi jūsu upuri. Viņam pietiek ar jūsu beznosacījuma uzticēšanos un mīlestību, lai viņa ieceres īstenotos ar jūsu ciešanām, ar jūsu nevainojamo kalpošanu Gaismas un Labestības vārdā.

Mēs ticam jums, jo zinājām iepriekš, ka šis komandējums būs pēdējais, noslēdzošais, ka jūs jau visu to esat izgājuši, jau piedzīvojuši ne reizi vien, ka šis iemiesojums ir noslēdzošais akords pirms augšupcelšanās. Tikai noticiet un pieņemiet ar mīlestību to, ko ar cilvēka apziņu pieņemt nav iespējams. Vienīgi sirds tādā, šķiet, bezcerīgā brīdī norādīs jums ceļu un gaisma tuneļa galā noteikti parādīsies.

Mīlam jūs bezgalīgi, aiz vārdu robežas. Jūsu draugi, audzinātāji un partneri no Galaktikas Konfederācijas. Mūsu kuģi vienmēr ir jūsu miera sardzē, neskatoties uz ārējām peripetijām un iluzorajām nepatikšanām.

Bet, kas attiecas uz tavu misiju, tad par to ne reizi vien bija teikts čenelingos, novadītos ar tevi gandrīz 20 gadus. Jautājums ir, cik tu pildi uzdevumus, kuri doti uz iemiesojumu, kas paredz atbildību, jo dots tiks jums katram pēc jūsu darbiem. Bet tā jau ir cita tēma apspriešanai.

Protams, var saprast Natāliju kā Skolotāju, kurai gribas, lai Augšupcelšanās Skolas audzēkņi izietu uz izlaiduma statusa līmeni, kura uzskata, ka bremzēšanās attīstībā ir solis atpakaļ, un tu lieliski apzinies, ka tas patiešām ir tā. Tomēr izvēle vienmēr ir tava, un tas, kas pašlaik notiek tavā dzīvē, jau ir sasniegums pēc stagnācijas un emocionālās izdegšanas perioda.

 

- Pateicos, mīlu, uz jaunu tikšanos.

 

Pievienots 03.12.2020

http://sanatkumara.ru/stati-2020/vipolnenie-vselenskoy-missii

Tulkoja Jānis Oppe