Нина Сойфер - Вопросы Нины Сойфер

Ņina Soifera - Ņinas Soiferas jautājumi

Galaktiskā Kristus Serapija Beja, Ilariona un Augstākā Es atbildes

10.10.20.

1. Jautājums: kādas saules enerģijas vajag lietot? Kam?

Atbilde: Nevienam neko “NEVAJAG”, bet ir noderīgi, ja viņi grib veicināt savu pāriešanu uz smalkākiem ķermeņiem.

20 10 16

Uzlikt rokas trīsstūrī uz vēdera un pēc septiņām minūtēm uz sirds. Uz ielas uz 8 minūtēm. Vēders, pēc tam krūtis.

Īkšķis un rādītājpirksts rada enerģētisku trīsstūri.

Kam: Pievēršam uzmanību tiem, kas grib, un tikai tiem. Visi “vajag” un “nepieciešams” nāk no pelēkajiem vai ar Radītāju nesavienotajiem.

 

2. Jautājums: kādēļ atcerēties mirušos?

Atbilde: Lai viņi varētu palīdzēt sev un mīļotajiem caur pārliecību, ka viņus atceras un mīl.

 

3. Jautājums: kam rakstīt vēstules un kā?

Atbilde: Rakstīt nevienam “nevajag”, bet var, ja gribas.

Es un mani brāļi iesakām nerakstīt un dot savu telefonu un skype tādiem kā tu, kas nepārvalda skaņu valodu, bet sazinās tikai ar intonācijas palīdzību. Bet arī pa telefonu īsi un precīzi.

Viss, ko vajag un vajadzētu, nāk no pelēkajiem.

Esi brīva no visiem “vajag”, pat brīva no visiem “ir vērts” vai “vislabāk”.

Patiesi, atbildīgs cilvēks raksta tikai tad, kad viņš “grib”, un neaizsedzas ar vārdiem “vajag” vai “steidzīgi”.

 

4. Jautājums: vai vajag būt mežā kaut vienu reizi nedēļā vai nē?

Mežs: Jā, vienu, divas reizes nedēļā, daba atjauno enerģiju un sniedz tev mieru.

 

5. Jautājums: kā nomainīt savu pasauli – fiziskā ģimene un dzimtas turpināšana vai dievišķā griba gaismā blakus centrālajai saulei?

Atbilde: Dievišķā Griba neraksta savus norādījumus uz papīra krievu valodā un trīsdimensiju realitātē. Viņa izmanto vairāk saziņas ceļu, nekā tu vari iedomāties pagaidām ķermenī.

Nav nekādu ierobežojumu nevienam. Īpaši tev. Piestrādā pie savām domām, pārvedot tās mierīgā rimtā plūsmā un nejauc tavu darbu un tavu ģimeni.

Tavs darbs nenotiek ģimenē dēļ tā, ka viņi nesaprot līdz galam tavus psihiskos talantus un atbildību par tiem Saules Brālības priekšā. Tāpēc pēc viņu gribas savu palīdzību neienes ar varu.

Taču darbs rit ideāli, un tu nevienu neved sev līdzi uz savu galaktisko ofisu, izņemot dažreiz Kristoferu, un arī tad, kad viņš ir aizmidzis. Natālijai ir savs, un Jeļenai ir savs. (Lasītājiem: Jeļena – tā ir Ņinas māmiņa, Kristofers – tas ir viņas Dievišķais mīļotais, Natālija – tā ir Ņinas garīgā audzinātāja Sanata Kumaras Skolā un citās viņas programmās. N.K.)

Visiem ir daudz iespēju un maksimums savu iespēju.

 

6. jautājums. Kas tas ir – maksimums iespēju?

Atbilde: Maksimums iespēju – tas tavā gadījumā ir moments – visa bez atlikuma atdošana dievam.

Citu gadījumā tas var būt moments – enerģijas atdošana cilvēkiem vai skolai vai augstākais kalpošanas veids.

Maksimums – tātad šajā formā vairs eksistēt nav iespējams.

Mēs atvadāmies no lasītājiem.

No rīta nevajag pārdzīvot, ja gribi lielisku dienu.

Tāpēc guliet pa dienu, ja rīts ir bijis skumjš.

 

Ar Mīlestību, Gaismas Komanda.

2020. gada 10. oktobris

 

Kā darīt trīs lietas vienā un tajā pašā laikā

20 08 11

 

Čenelinga autore Ņina Soifera

04.08.20.

 

Sanats Kumara:

Šis čenelings notiek ar Ņinas Soiferas ķermeņa palīdzību. Un to vada Sanats Kumara. Čenelinga forma – trans-channel.

Cilvēks, kurš pieņem čenelingu, atrodas tajā vietā, uz kuru mēs viņu uzaicinājām. Šī čenelinga forma ne vienmēr ir reāla dažiem cilvēkiem. Kā arī tā netiek vadīta pārāk ilgi.

Pirmām kārtām cilvēks atslābinās un iziet uz augstāku vibrācijas līmeni, ļaujot savai apziņai atdalīties no ķermeņa un aiziet uz dažām citām realitātēm.

Otrkārt, viņš paliek saistīts ar ķermeni, taču uz laiku viņš atdod ķermeni tam skolotājam, ar kuru viņš ir savienojies enerģētiski un ar kuru viņš var izdarīt tādu apmaiņu – maksimums uz stundu. Un pēc tam, kad apmaiņa ir notikusi, tas ir, skolotājs ir nodevis zināšanas cilvēkiem, cilvēks atgriežas un nogurumu nejūt. Viņš arī neatceras, kas tika runāts čenelinga laikā. Un viņš paliek objektīvā stāvoklī, jo tas ir galvenais nosacījums.

* * *

Šodien mēs pastāstīsim, kā atrasties apziņas formā, kad tu vari strādāt pie trīs projektiem vienā un tajā pašā laikā, un ko tas nozīmē parastam cilvēkam, kurš pieradis nodarboties ar vienu lietu katrā mirklī.

Pirmām kārtām jums ir jāatslābina sava apziņa un jāuzticas tam, ka jums ir spēja darīt vairāk nekā vienu lietu, labā kvalitātē, vienā un tajā pašā laikā.

Pēc tam, kad jūsu apziņa ir atslābināta un programmas, ka jūs kaut ko nevarat, aizvāktas, sākas pirmais etaps. Šajā etapā ir jāieiet nelielā meditācijā, atslābinātā apziņas stāvoklī, bet tajā pašā laikā acis paliek atvērtas.

Pēc tam, kad smadzenes ir pilnīgi atslābinājušās un uzmanība ir sadalījusies bez jebkāda uzmanības punkta, sākam vienu apziņas daļu fokusēt uz to, kas notiek apkārt. Tas ir, uz apkārtējo vidi.

Ja jūs esat telepāts, tad tas var nozīmēt apkārtējo cilvēku domu enerģētisko struktūru. Ja jūs esat vienkārši cilvēks bez īpašām spējām, tas var nozīmēt apkārtējo vidi ar ziediem, smaržām un skaņām.

 

Otrkārt, skaņa, kuru jūs izsakāt, – tas ir viegls “AAAAAAK”…

Viegla atslābināšanās “AAAAAAK” – šī skaņa aktivizē sirdi, un jums ieslēdzas otrais uzmanības līmenis, kurš iet caur sirds apziņu.

 

Un, treškārt, ko jūs darāt – atslābināt savas kājas – vai uz krēsla, vai uz grīdas, vai jebkurā citā pozīcijā, lai tām nebūtu enerģētiska saspringuma.

Tādējādi jums aktivizējas spēcīgāka uzmanība uz augšējām ķermeņa daļām, kuras attiecas uz redzi, dzirdi utt.

Trīs darba tipi, kurus jūs varat darīt vienā un tajā pašā laikā: var klausīties (piemēram, jūs klausāties audioierakstu no kādas nodarbības, kurā var kaut ko iemācīties). Un tajā pašā laikā, ja jūs esat mākslinieks, varat zīmēt. Ja jūs esat rakstnieks – tas var būt kāds sacerējums. Taču, ja jūs vispār nenodarbojaties ne ar kādu jaunradi, tad šī metode jums vispār nav piemērota un nav vajadzīga. Mēs runājam tikai par radošiem projektiem.

Un trešais līmenis. Jūs klausāties nodarbību un rakstāt kaut ko (vai zīmējat), un vienlaikus jūs izdarāt vizuālas atzīmes uz dažām tā daļām, ko mēs varam saukt pat vizuālo plānu.

Jaunā tipa plāns, kuru cilvēki var sākt radīt, nav darīšanu saraksts (iet uz darbu, paēst). Jaunā tipa plāns – tie ir simboli, līdzīgi sengrieķu simboliem, kad viens simbols apzīmē vienu darbību. Kā hieroglifi. Jūs varat tos izmantot kā zīmes, kuras apzīmēs, kas jums ir nākamais pēc saraksta.

Piemēram, jums var būt četri nelieli zīmējumi kvadrātiņa formā un vienā zīmējumā var būt attēlots ēdiens (tas nozīmē – vajag pagatavot ēdienu) vai attēlots tas, ko vajag uzkopt. Vai varbūt attēlots tas, ka vajag kādam kaut ko pārsūtīt, lai jūs neaizmirstu. Tas ir, jūs skatāties uz savu sarakstu un mentāli gatavojaties dienai, pa reizei paraugoties uz to, kamēr rakstāt (vai zīmējat). Un tajā pašā laikā klausāties nodarbību.

Šie trīs darbības tipi ļoti ātri rada efektīvāka cilvēka enerģētisko potenciālu; viņš nezaudē uzmanību, nezaudē enerģiju, darot visu reizē. Un viņam paātrinās viņa iedarbības process uz zemes.

 

Tas ir tikai piemērs, bet mēs runājam par:

1. jaunas informācijas uztveri ar dzirdi,

2. rakstiski radām to, kas ir radošs (kā vēstule vai zīmējums, un zīmējums arī ir vārds, bet tikai citā valodā),

3. trešais – reizēm paraugāmies uz simbolu sarakstu.

Tas ir, sarakstam, kuru jūs parasti rakstāt dienai (piemēram, ko darīt), ir jāpāriet zīmēs. Un katrai darbībai ir jābūt savai zīmei. Tādējādi jūs caurlūkojat lapiņu uz galda vai pie sienas, vai datora lappusītē, kurā ir zināms zīmju skaits.

Mēs piedāvājam, piemēram, kvadrātiņus. Katrā kvadrātiņā ir zīmējums, un šis zīmējums sniedz apzīmējumu tām darbībām, kuras tiek plānotas uz nākotni.

Tādējādi smadzenes un sirds dara trīs darbības. Viņas mācās, viņas rada kaut ko rakstisku, un viņas plāno un redz nākotnes realitāti ar zīmju palīdzību.

Zīme iekļūst smadzenēs daudz ātrāk, nekā var iekļūt trīs-četri vārdi. Vārdi – tās ir abstraktas zīmes, kuras mēs pēc tam iztēlojamies kā zīmes sev galvā vai kā kādus tēlus. Simbols jūsu apziņā iekļūst nekavējoši un sniedz jums informāciju. Bez laika – tas ir citā realitātē. Kad jūs skatāties uz zīmēm sarakstā, jūs redzat citu realitāti. Un jūs redzat sevi šajā realitātē no augšas.

Tādējādi jūs varat ietvert nedēļu, redzot, kas jums notiks nedēļas laikā.

Iesācējiem mēs iesakām izmantot krāsas. Piemēram, gaišzila krāsa var nozīmēt, ka jūs kaut ko darāt, bet sarkana var nozīmēt, ka kāds cits kaut ko dara, bet jūs tikai pieskatāt viņu. Un tā tālāk.

Trīs darbības tipi ietver sevī jaunas informācijas klausīšanos, kuru jūs iegaumējat caur ausīm. Rakstīšana vai zīmēšana (kuras var ietvert sevī e-pasta uzrakstīšanu, atbildes cilvēkiem, kā arī – poēziju, dzeju, sacerējumus, rakstus un zīmējumus). Un trešais – tas nozīmē ik pēc piecām-desmit sekundēm paraudzīties uz zīmēm bez burtiem. Tās ātrāk nekā vārdi tiks uztverti arī no jūsu gara puses un sniegs jums vispārēju izpratni, kas jūs sagaida un kas jums jāsaplāno un jāizdara.

Cilvēku pārvešana no vārdiem uz zīmēm notiks trīsdesmit gadu laikā. Un tā nebūs kāda atgriešanās pie primitīvisma. Tā būs zināšanu un informācijas apgūšanas ātruma paaugstināšana; tā būs daudz ātrāka nekā informācijas apzināšanās caur vārdiem.

Paraugieties uz jaunajiem saziņas veidiem.

Agrāk tā bija gara vēstule. Pēc tam tas pārgāja uz kaut ko vairāk līdzīgu vēstulei ar bildītēm. Bet tagad daudzi cilvēki, īpaši ar augstāku apziņu, sazinās ar attēlu palīdzību un viņiem ne vienmēr ir nepieciešami vārdi.

Tādi attēli šobrīd var būt nevis fiziski, bet tikai mentāli. Taču nākotnē tie attēli, kurus garīgie cilvēki redz meditācijā, tie simboli, tās zīmes… tie pāries jaunā valodā, kuru izmantos augsti attīstīti cilvēki, lai paaugstinātu darba intensitāti darbadienas laikā.

Telepāts, iepazinies ar materiālu, var sajust manu vēstījumu, kurš pat neietveras vārdos, bet ir paātrināta smadzeņu darbība ar daudzdimensionālā aspekta palīdzību, kurš parādās cilvēka augstākā mentāla apziņas divdesmit septītajā, divdesmit devītajā un četrdesmit ceturtajā sektorā.

Bet, kad telepāts paraudzīsies uz šo rakstu vai izlasīs dažus pirmos teikumus, viņš uzreiz uzsūks sevī visu informāciju dziļākā līmenī.

Tas nav paredzēts visiem. Tā vienkārši ir to cilvēku nodarbe, kuriem tas patīk, kuri grib to izdarīt un kuriem dvēsele atļauj tādas iespējas.

Mēs novēlam jums just, ka jums ir pareizi darīt trīs lietas vienā un tajā pašā laikā. Ja kāds var, tad arī jūs varat.

Un, protams, uz jaunu tikšanos!

2020. gada 4. augusts. Toronto. Vakars.

 

Sanats Kumara.

Nikopotahs radīja čenelingu.

 

Pievienots 16.10.2020

http://www.sanatkumara.ru/stati-2020/voprosi-nini-soyfer

Tulkoja Jānis Oppe