Елена Котельникова – Вечерняя разминка

Helēna Koteļņikova - Vakara iesildīšanās

Vebināru kurss “Vakara iesildīšanās”

Iepazīšanās ar savu ķermeni caur vieglām praksēm.

20 09 20

5 nodarbību laikā mēs iepazīstamies ar ķermeņa uzbūvi un iesildām viņu ar uzmanību un gādību. Šis kurss ir labs ar to, ka tam nav vajadzīga speciāla fiziskā gatavība. Tas ir piemērots jebkuram līmenim.

Ja jūs gribat atlaist lieku saspringumu ķermenī, saudzīgi iesildīties, kļūt apzinātākiem un savu ķermeni jūtošiem, atdzīvināt savu ķermeni un saņemt vienkāršus instrumentus ikdienas rūpēm par sevi caur darbu ar ķermeni, tad šīs nodarbības ir jums.

Ko mēs darām?

  • strādājam ar uzmanību un elpošanu,
  • aplūkojam anatomiskus attēlus un pētām ķermeņa uzbūvi,
  • atrodam un iesildām tās pašas struktūras mūsu ķermenī.

1. Iepazīšanās ar rokām

Šajā vebinārā mēs strādājam ar trīs audu slāņiem: ādu, muskuļiem, kauliem. Pētām viņu kustīguma diapazonu un savas sajūtas, iepazīstoties ar katru slāni. Atdzīvinām rokas. Nodarbības beigās pabarotu un mīkstu roku kustību iekļaujam visa ķermeņa kustībā.

2. Kājas: iesildīšanās un balansa meklēšana

Šajā nodarbībā mēs iesildām kājas no pēdām līdz gurniem, meklējam balansu un regulējam kāju saikni ar galvu, korpusu, rokām.

Svarīgi: mums būs vajadzīga tenisa bumbiņa vai izturīgs cilindrs (piemēram, folija/papīrs cepšanai/veltnis/krūzīte). Ar šo priekšmetu mēs masēsim muskuļus, tāpēc tam ir jābūt izturīgam.

3. Galva: noņemam spriegumu no sejas muskuļiem un mācāmies pašregulāciju

Šajā nodarbībā mēs masējam seju, atslābinām pieres, pakauša, žokļu muskuļus.

Mēs iepazīsimies arī ar klejojošo nervu, kurš sākas galvaskausa iekšienē un pie kura mums ir pieeja caur dažiem punktiem sejas rajonā. Šis nervs mūsu galvu sasaista ar vēdera dobumu un krūškurvi, kā arī atbild par iespēju nomierināties (un ne tikai).

Mēs mācāmies regulēt savu emocionālo un fizisko stāvokli, vienkārši pieskaroties dažādiem punktiem, kuri aktivizē klejojošā nerva darbību.

4.Iegurņa sakrālā telpa

Mēs dodamies pētīt iegurņa rajonu. Pats par sevi iegurnis ir diezgan sarežģīta telpa. Mēs tikai pieskarsimies zināšanām par to, kā tas ir iekārtots. Vebinārā mēs sāksim iepazīties ar kaulu uzbūvi, nedaudz parunāsim par iegurņa dibenu un tā saikni ar kaklu, izpētīsim iegurņa kustīgumu un sajūtas šajā rajonā kustību laikā.

Vebināru beigsim ar maigu meditāciju-vizualizāciju, kura būs veltīta iegurņa jutīguma atgriešanai.

5. Visa ķermeņa iesildīšana

Šajā vebinārā mēs iesaistām kustībā visu ķermeni. Mēs strādājam ar centra un perifērijas jušanu, savienojam mūsu ķermeni vienotā veselā, atdzīvinām viņu. Padarām aktīvas rokas, kājas, iegurni un astes kaulu, galvu un rumpi.

Mēs iepazīstamies arī ar savu šūnu elpošanu.

Šajā nodarbībā būs mazāk teorijas un vairāk sevis pētīšanas (un kā tas ir man?). Mēs varēsim sajust, kādas iespējas mūsu ķermenim ir kustēties, iekļauties telpā. Atradīsim dažādas trajektorijas, kuras mēs neiesaistām, paplašināsim savu uzmanību un iespēju spektru dzīvei ķermenī.

Kādēļ tas var būt noderīgi?

Bez fiziskās pašsajūtas uzlabošanas jūs varat atrast jaunas iespējas kustēties savā dzīves telpā un radīt.

Jūs varēsiet atrast jaunu pieeju ikdienišķiem un netriviāliem uzdevumiem, paraudzīties uz tiem no citas puses, atrast neparastu risinājumu.

 

BONUSS!

Ja jūs pērkat visu kursu, jūs bonusā saņemat videoierakstu ar vingrinājumiem krūškurvja un iegurņa iesildīšanai, limfātiskās sistēmas iedarbināšanai.

Turklāt jūs saņemat visus vebināros izmantotos attēlus un video.

 

Maksa par 1 vebināru: 150 rbļ. līdz 01.10.2020. Turpmāk: 200 rbļ.

Maksa par visu kursu ar bonusu: 700 rbļ. līdz 01.10.2020. Turpmāk: 800 rbļ.

 

Apmaksāt var trīs veidos:

1. Sberbank karte: 4276816044952560 (Елена Сергеевна К.).

2. Jandeks nauda: 410011535667329

3. Paypal: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Noteikti nosūtiet man čeku uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Pēc tam es jums nosūtu norādi uz vebināru.

 

Aicinu jūs uz saudzīgu un uzmanīgu iepazīšanos ar savu ķermeni!

 

Pievienots 19.09.2020

http://www.sanatkumara.ru/obyavleniya/vechernyaya-razminka

Tulkoja Jānis Oppe