Нина Сойфер - Особенности ченнелинга замещения

Ņina Soifera - Aizvietošanas čenelinga īpatnības

20 08 21 02

Autore – Ņina Soifera

14.07.20.

 

Es esmu skolotājs Aštars

Pirmajā rakstā mēs īsumā apspriedām, kā var pazemināt vibrāciju eksistēšanai trīsdimensiju telpā[1]. Otrajā rakstā mēs paskaidrojām, kā šajā telpā eksistēt daudzdimensionālām būtnēm[2].

Bet šajā rakstā mēs gribētu izskaidrot dažus aspektus tam, kas notiek, planētai augšupceļoties ar būtnēm vai cilvēkiem, vai bērniem, kuri ir daudzdimensionāli jau tagad.

Var rasties jautājums: “Kāda jēga viņiem augšupcelties no trešā uz ceturto vai piekto dimensiju vai sekot kādām citām cilvēku idejām?” Taču patiesībā arī viņiem norit augšupcelšanās, kaut arī viņu dimensija ir augstāka. Daži viņu apziņas aspekti paaugstinās savā kvalitātē, ne tikai dimensijas ziņā, bet arī pēc citiem kritērijiem.

Piemēram, Nikopotaham paaugstinās savu domu apzinātība un apzinātība par savu ietekmi uz fizisko realitāti, kā arī viņai aiziet ieradumi hipnotizēt cilvēkus ar savas dabiskās ietekmes palīdzību. Viss, kas ir mazāks nekā mīlestības izpaudums, pamazītēm aiziet. Un daudzdimensionālām būtnēm ir, ar ko pastrādāt, kaut arī, protams, viņas atšķiras no parastā cilvēka.

Tātad es esmu Aštars, un es šodien gribēju parunāt par to, kā daudzdimensionāls cilvēks virzās augšup uz augšupcelšanos.

 

Tas notiek divos veidos.

Viens no ceļiem – tas ir tas, ka viņu vibrācija piemērojas trešajai, ceturtajai, piektajai dimensijai un viņi uz laiku parāda sevi šajā dimensijā.

Un otrais – tas ir tas, ka iestājas augstāks labuma līmenis, augstāks mīlestības līmenis, augstāks smalkuma līmenis un augstāks kalpošanas līmenis.

 

Parunāsim tagad par pāris citām lietām, kuras attiecas uz šo tēmu. Kā daudzdimensionālai būtnei rūpēties par trīsdimensiju ķermeni, un kā neaiziet no ķermeņa ātrāk, nekā vajag.

Lai daudzdimensionāla būtne varētu rūpēties par trīsdimensiju ķermeni, tam ir precīzas viņas daudzdimensionalitātes instrukcijas. Šīs instrukcijas var ietvert sevī patīkamas karstas vannas, kā mēs agrāk teicām, vai pastaigas dabā prānas absorbēšanai. Tās var sevī ietvert arī kādas literatūras lasīšanu vai kādu dīvainu vai neparastu darbību veikšanu.

Jebkurā gadījumā, ja daudzdimensionāls cilvēks neieklausās savā intuīcijā un nedod savam ķermenim to, kas viņam nepieciešams, viņam notiek ķermeņa nomiršana un viņš augšupceļas atpakaļ uz daudzdimensionalitāti.

Tādi ir eksistences likumi šeit, uz planētas, šajā brīdī, kaut gan mēs cenšamies visu uzlabot un izmainīt uz augstāku līmeni.

Tāpēc vienmēr ir ierobežojumi, piemēram, cik daudz laika Nikopotahs atradīsies, kā jūs sakāt debesīs, bet mēs sakām – citā darbā, līdz tam, kad mēs pabeigsim šo kanālu?

Tas ir, viņas šeit nav, viņa ir citā vietā. Mēs ar viņu apmainījāmies vietām. Kā pieredzējis meistars, es protu taisīt čenelingus ar tādām daudzdimensionālām būtnēm, un mēs to darām tādēļ, lai atnestu informāciju uz zemāku mentālo līmeni, un mēs tam izmantojam viņas neiroloģiskās shēmas saprātā sarunai krieviski, kā arī mēs izmantojam viņas neiroloģiskās shēmas lineāras valodas radīšanai.

 

Ja jūs taisāt čenelingu un izejat no ķermeņa, mainoties ar savu skolotāju vietām, tad ir noteikts laika limits. Sākumā tāds limits var būt piecas minūtes, taču tas neierobežoti palielinās. Taču nekad to nedrīkst celt mākslīgi. Ja tāds čenelings notiek, tad cilvēks tam ir veltījis treniņus gadiem.

Piemērām, Nikopotahs trenējās daudzus gadus, praktiski visu dzīvi, varbūt astoņus-deviņus tūkstošus treniņa stundu, lai aizlidotu no ķermeņa un šajā ķermenī ienāktu augstāka būtība vai tas, ko jūs uzskatāt par augstāku, patiesībā mēs visi esam savstarpēji saistīti, visi mēs esam brāļi un māsas. Tādā veidā viņai izveidojās prasme mainīties vietām, taču tas notiek konkrētās laika telpās un konkrētos apstākļos.

Tagad parunāsim par tiem, kas nodarbojas ar čenelingu, bet kuriem nav sagatavotības. Ja jūs maināties vietām laikā, kad jūs taisāt čenelingu ar savu skolotāju, piemēram, vai ar savu dvēseli vai ar Dievu, kā jūs saucat, bet mēs saucam “MĒS”, tad jums vienmēr būs precīzs un skaidrs jūsu skolotāja vārdisks paziņojums “laiks beigt čenelingu”, “laiks atgriezties ķermenī”.

 

Ja jūs šo momentu palaidīsiet garām – mēs brīdinām, ka tas ir ļoti bīstami. Tā darīt nedrīkst. Tāpēc mēs iesakām visiem, kas nodarbojas ar čenelingu, vienmēr ieklausīties šajā frāzē “laiks beigt čenelingu”.

Jūsu skolotāji vai ercenģeļi, ar kuriem jūs strādājat, – ja viņi caur jums runā, bet jūs maināties ar viņiem vietām –, vienmēr apturēs čenelingu, tieši pēc tik minūtēm, cik jums vajag.

Piemēram, kad Nikopotahs taisīja savus pirmos mēģinājumus, viņai bija tikai dažas minūtes. Pēc tam laiks palielinājās. Un, kad viņa ne tikai radīja šajā laikā, bet sāka izrunāt veselus vēstījumus dažādās valodās, tad sāka treniņu atkal no sākuma.

 

Pirmajos treniņos pēc divdesmit minūtēm mēs teicām “kanāls ir beidzies”. Un nav svarīgi, ja klients sēž krēslā. Viņš to saprot. Tas ir ļoti svarīgi, un vienmēr skolotājs vai augšupceltā būtne ar uzmanību, mīlestību, saudzīgumu un akurātību attieksies pret jūsu ķermeni un nekad nepaildzinās čenelingu vairāk, nekā vajag. Tāda sagatavošanās ietver sevī ļoti daudzus etapus. Un vajadzēs veltīt veselu rakstu izskaidrojumam, kā tāda sagatavošanās tiek veikta.

 

Ļoti īsi: tā sevī ietver augsta līmeņa meditācijas; jūs vācat prom no ēdiena vielas, kuras traucē tādai iziešanai no ķermeņa; tā ietver sevī ļoti sarežģītu un rūpīgu jogu un citas nodarbības ar enerģētiskām tehnikām. Tā ietver sevī arī paškontroles, pašprogrammēšanas treniņus, kuri slēdz iekšā konkrētas smadzeņu daļas un slēdz iekšā citas smadzeņu daļas.

Taču, ja cilvēks neiet ārā no ķermeņa čenelinga laikā, bet vienkārši paliek ķermenī un klausās, ko viņam saka, tad šeit nav ierobežojumu un visu var darīt droši.

 

Tad kādēļ gan iet ārā no ķermeņa? Katram ir savs personīgais ceļš, savas personīgās spējas. Piemēram, pašlaik Nikopotahs nodarbojas ar svarīgu darbu, bet es tajā laikā runāju caur viņas ķermeni, kurš jau ir izgulējies un gatavs darbam. Tādā veidā viņai divkāršojas vai trīskāršojas ražīgums, jo viņa strādā tur, bet es strādāju šeit.

Tādi gadījumi notiek diezgan reti procesa publiska izskaidrojuma līmenī, taču neapzināti tie gadās gandrīz katram radītājam. Kad cilvēki zīmē vai kaut ko dara vienatnē, viņi bieži aizlido no ķermeņa un augstākie aspekti ienāk ķermenī un dara darbu viņu vietā.

Tad cilvēki saka: “Es nemanīju, kā paiet laiks”, “Visu dienu negribējās ne ēst, ne dzert. Es pat nemanīju, kur es biju, kas notika.”

Tas ir, cilvēki ieiet tajā, ko jūs saucat par iedvesmu, bet mēs saucam par transchannel. Tas ir, tu mainies vietām ar augstāku sevis aspektu vai ar tavu skolotāju, vai ar to, ko jūs saucat dažādos vārdos, bet mēs saucam MĒS.

 

Pārejam pie nākamās tēmas. Kā var palikt ķermenī?

Vispārīgo noteikumu mēs izskaidrojām – klausīties sevi un nepārkāpt savu iespēju robežu.

Kā var novērst to, lai neizietu no ķermeņa agrāk, nekā vajag? Tam ķermenis ir jāiezemē.

Šeit, protams, jums ir skolotāja Natālija Koteļņikova. Viņa lieliski tajā orientējas. Šeit nevajag nekādu informāciju. Jūs varat apmeklēt viņas skolu un paši iemācīties.

Iezemēšanās ir vajadzīga jebkurā gadījumā, citādi jums vienkārši nebūs, ar ko saistīties ar savu ķermeni un piesūcināt viņu ar jūsu dvēseles augstāko enerģiju.

 

Pārejam pie Sanata Kumaras.

Es esmu Sanats Kumara. Es ļoti priecājos, ka varu šodien īsumā parunāt par to, kā izturēt 4-dimensiju vibrācijas ar konkrētas meditatīvas prakses palīdzību, tiem, kam tas ir vajadzīgs. Šim nolūkam vajag iet pie dabas, pat ja ārā ir auksts, un pacensties apsēsties pēc iespējas tuvāk zemei. Uz spilvena, uz ādas un spilvena vai vienkārši uz zemes, ja ir vasara.

Tādas meditācijas laikā nav svarīgi, kādā stāvoklī atrodas jūsu kājas. Taču galvenais ir, lai mugura būtu līdzena, taisna, un galva būtu vērsta uz augšu.

Pirkstos rodas atslābināšanās mudra. Ja jūs esat vīrietis, jūs kreiso plaukstiņu uzliekat uz labās, bet, ja sieviete, labo un kreisās.

Abi īkšķi saskaras. Jūs droši vien esat redzējuši šo mudru. Un veidojas neliels tukšuma loks plaukstas centrā.

Vienas rokas pirksti sasniedz otras rokas pirkstus un neiziet aiz plaukstiņām.

Kad tāda mudra tiek radīta, tad cilvēks ieiet atslābinājuma stāvoklī. No šī brīža viņš mēli paceļ pie aukslējām un sāk atslābināti elpot. Pirms sākt tādu elpošanu, patrenējieties pāris minūtes turēt mēli pie aukslējām.

Ja jūs ko tādu agrāk neesat darījuši – turēt mēli pie aukslējām vai mutes augšdaļā, vēlams tur, kur ir mīkstā vieta, vai tur, kur sākas ūka, it kā ne uzreiz aiz zobiem, mazliet aiz zobiem – tad mēle turas. Ja jūs neesat sagatavoti, tad jums var notikt neliela drebēšana. Pēc treniņiem tas izdodas dabiskāk.

Pēc tam, kad esat apsēdušies šajā pozīcijā, piesauciet manu vārdu un palūdziet nodibināt jums balansu ķermenī ar to enerģiju, kura ir ap jums, kā arī pieskaņot jums to enerģiju, kura ir vispiemērotākā jūsu dzīvei.

Gaidiet izmaiņas, gaidiet informāciju, gaidiet kādu iedvesmu.

Taču nekad neignorējiet savas idejas un nekad nešaubieties par sevi. Šaubas galarezultātā grauj auru, kaut arī tas var sākties pamazām. Šaubas – tas nav nekādas lepnums un nekāds to cilvēku naivums, kuri mēģina būt uzmanīgi. Šaubas – tas ir pirmais solis pret jūsu garu.

Tāpēc nedaudz pasēdiet tādā meditācijā pēc tam, kad piesaucāt manu vārdu. Un pēc pāris nedēļām jums dzīvē būs izmaiņas, kuras jums nepieciešamas, ja jūs jau neatrodaties ideālā balansā ar jūsu 4-dimensiju realitāti.

 

Šobrīd mēs rakstu beidzam.

Pateicamies par uzmanību.

***

P.S. Nikopotahs – tas ir vārds, kurš Ņinai tika dots iesvētījumā šogad.

Natālijas Koteļņikovas redakcija.

 

Copyright © 2020 Dr. Nina Soyfer - All Rights Reserved

 

Pievienots 21.08.2020

http://sanatkumara.ru/stati-2020/osobennosti-chennelinga-zamescheniya

Tulkoja Jānis Oppe

 


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/2738-nina-soifera-iezemesanas-grutibas (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/2767-nina-soifera-daudzdimensionali-padomi (Tulk. piezīme)