Евгения Горева Как узнать своё будущее? – методика и пример из практики

Jevgēnija Goreva - Kā uzzināt savu nākotni? – metodika un piemērs no prakses

16 11 06 01Reinkarnacionika, ar kuru es nodarbojos, – metode, kas strādā ar pagātni, tagadni un nākotni.

Sniegšu tās izmantošanas piemēru, lai izvēlētos sava attīstības ceļa virzienu tuvākajai nākotnei.

Šis gadījums ir vērtīgs ar to, ka tā pamatā guļ nevis skaista teorija, bet dzīves prakse. Es jau atrodos tajā savas dzīves trajektorijas variantā, kuru gandrīz pirms trīs gadiem ieraudzīju kā vislabāko man.

Saturs

Nākotnes alternatīvā plānošana

Metode uzzināt savu nākotni – elementāra gaišredzība

Un kā tad izveidojās reālie notikumi?

 

 

Nākotnes alternatīvā plānošana

Pieņemot lēmumus un izvēloties starp alternatīviem darbību variantiem, agrāk es eksperimentēju ar sekojošām metodēm:

  • astroloģisko prognozēšanu;
  • zīmju ritmoloģisko analīzi;
  • zīlēšanu pēc Taro kārtīm, rūnām, Pārmaiņu grāmatas (I Czin) un tml.;
  • intuīcijas balsi (“kā Dievs Dvēselei liks”), loģikas un skaidra saprāta balsi, loģikas un intuīcijas dialogu.

Visas šīs metodes tā vai citādi darbojas, tās visas sniedz palīdzību, visas savā ziņā ir labas. Un paldies tām par to:)

Nākotnes alternatīvā plānošana (NAP) – noderīga un strādājoša tehnika. Palīdz ar zemapziņas palīdzību izvēlēties jums labāko variantu no eksistējošajiem, tajā skaitā no tiem, kurus jūs pagaidām neredzat.

Izmantojot iegremdēšanās metodi, patstāvīgi vai konsultācijas procesā, cilvēks:

  • sasniedz meditatīvu stāvokli;
  • izmatojot modeli ar alternatīvām, ļauj savai zemapziņai veikt daudzšķautņainas informācijas sintēzi, lai pieņemtu lēmumu par jebkuru tēmu (attiecībām, partnerību, finansēm, lielām iegādēm, mācībām un darbu un daudz ko citu);
  • salīdzina viņam atklājušos alternatīvos datus caur tēliem un savām iekšējām sajūtām;
  • viegli izvēlas sev vislabāko variantu no visiem iespējamajiem.

Kāpēc metode darbojas efektīvi? Tāpēc ka jūsu Dvēsele jau zina – kāds nākotnes variants būs jums labāks.

16 11 06 02

Labāks – tātad iekļaujas jūsu sākotnējā plānā par nepieciešamās pieredzes iegūšanu pašreizējā dzīvē.

Taču… kā Pītija teica smukulītim Neo: “Viena lieta ir zināt savu ceļu, un otra lieta ir to iziet.”

Tas ir, atbildību par jūsu izvēli un pieņemtā lēmuma realizāciju nesat jūs paši.

 

Metode uzzināt savu nākotni – elementāra gaišredzība

Kad es beidzu mācības Reinkarnacionikas Institūta 1. kursā, pēdējā nodarbība bija veltīta metodikas “Nākotnes alternatīvā plānošana” apgūšanai.

17 04 25 02

Visaktuālākā izvēle man tajā momentā bija jautājums: vai iet mācīties tālāk, 2. kursā, un iegūt “Konsultanta” profesiju, vai arī dot priekšroku kādam citam dzīves virzienam.

Par alternatīvajiem variantiem kustībai pa dzīvi, kuri man bija, nestāstīšu, tagad tas nav svarīgi.

Kardinālais jautājums bija tāds: ja es tālāk eju mācīties 2. kursā Reinkarnacionikas Institūtā, kas mani šeit sagaida, šajā ceļā? Kādas šīs izvēles sekas mani sagaida?

Neliels paskaidrojums. Kurš pārvalda Reinkarnacionikas metodi, jau zina, ka zemapziņa ar mums sarunājas tēlainā, zīmju valodā.

Iegremdējoties šajos tēlos un zīmēs, tu nekļūdīgi, izmantojot savu orientieru sistēmu jūtu, domu un sajūtu veidā, nosaki, cik tās tev ir pozitīvas, cik enerģētikas un informācijas piepildītas.

Un, raugoties uz visu tēlu un zīmju ainu no augšas, skaidri redzi to jēgu, svarīgu tavas Dvēseles attīstībai.

Tātad pēc uzdotā nodoma pārlūkoju iegremdējumā sava ceļa izvēlēto variantu: kā veidosies turpmākā dzīve, ja es mācos RI 2. kursā un iegūstu profesiju “Konsultants”?

Es eju pa ceļu no neparasta materiāla, kurš ir stiprāks par asfaltu, stiprāks par akmeni. Sajūta, ka to ir būvējuši ļoti sen, taču tas ir lieliski saglabājies. Doma galvā: “Šo ceļu ir uzbūvējuši senie cilvēki.

17 04 25 03

No šī ceļa jūtu noslēpuma, jēgas aromātu, un kaut kas manā iekšienē iedegas sajūsmā! Mierīguma un uzticamības sajūtas – kā balsta frekvences.

Eju tālāk, apkārt skaists priežu mežs, tieši tāds, kā man patīk: augstas priedes, lieli vainagi, svaigs gaiss. Priekšā aiz meža redzu kalnus un ēkas, līdzīgas gotiskai pilij.

Ceļš turpinās, ceļa posmā, atbilstošā mācību pabeigšanai Institūtā, mani sagaida cilvēku, kuri reiz ir nodarbojušies ar tamlīdzīgām praksēm, Gari.

Gari man piedāvā dažāda veida veltes: tīstokļus, grāmatas, amuletus, kaut kādas energo-lodes. Piedāvā savu palīdzību un aizsardzību. Jūtu un saprotu: tas viss man noderēs, nāks par labu.

Gari man patīk, un es apsolu viņiem atbalstīt un attīstīt mūsu kopīgā ceļa kvalitātes. Viņi ielenc mani, gluži kā pieņemot savā lokā, – notiek kaut kas līdzīgs iesvētījumam. Pēc tam Gari-glabātāji laiž mani tālāk.

Pavirzos vēl par pusgadu uz priekšu. Tā es iekārtojos jaunā miteklī, tā ir tā pils, kuru es redzēju iztālēm. Pils ir pilna ar cilvēkiem, kuri nodarbojas ar savām darīšanām, veic dažādus pētījumus.

Mums no šīs pils ir sakari ar visu pasauli: redzu sakaru līnijas, portālus, lidojošus objektus un enerģijas lodes. Cilvēkus un Garus.

16 11 06 05

Redzu, ka es strādāju kabinetā un šis kabinets ir lieliski iekārtots.

Pavirzos vēl par pusgadu uz priekšu. Kustības telpā vairs nekādas nav, esmu tajā pašā kabinetā.

Taču iekšējā attīstība notiek nopietna, es kļūstu smalkāka, kļūstu spējīga pēc sīkākajām niansēm diferencēt visu pilī notiekošo un visu, kas atnāk pie manis no ārējās pasaules. Šis stāvoklis man ļoti, ļoti patīk.

Vai es jūtu, ka šis ceļš man ir viegls? Tas nav viegls, nav smags, tas ir mans. Ir gatavība vēl kaut kam, turpinājumam, attīstībai.

Sajūta, ka šajā ceļā mani pastāvīgi gaida atjaunošanās, jauni cilvēki, jaunas tēmas.

Es redzu, ka pēc nepieciešamības un Aicinājuma pie manis jebkurā momentā var pieslēgties garīgie vertikālie kanāli.

Sajūtu novērtējums no atrašanās uz šī ceļa pēc 10 ballu skalas – visas 10 balles!

Un kā savas nākotnes pārlūkošanas rezultāts manā iekšienē veidojas izpratne: galvenais tagad ir nodoms, vajag iet savu ceļu, un viss pārējais iznāks pats no sevis.

Lūk, tādus tēlus es ieraudzīju 2016. gada septembrī.

 

Un kā tad izveidojās reālie notikumi?

17 04 25 04

Pašlaik ir 2017. gada aprīlis, ir pagājis pusgads pēc aprakstītā nākotnes plānošanas seansa. Notikumu ziņā man ir tādas izmaiņas:

Es lieliski izmācījos 2. kursā “Konsultants” Reinkarnacionikas Institūtā, ieguvu sākotnējo pieredzi klientu konsultēšanā, izveidoju savu profesionālo vietni, uzrakstīju daudz rakstu, sertificējos.

Pēc tam saņēmu uzaicinājumu strādāt Institūtā bāzes kursā kā kapteinim.

Manu darbnīcu, kur es strādāju pēdējos 6 gadus, applūdināja “gādīgs kaimiņš” no augšējā stāva. Protams, es saprotu, ka tā bija atbrīvošanās no vecās un mani ierobežojošās telpas ar sīkas stihiskas nelaimes palīdzību.

Nācās meklēt jaunu vietu profesionālajai darbībai. Tagad tas ir ofiss, lielisks gaišs kabinets, kurā es tad arī saceru šo rakstu. Pagaidām kabinets ir tālu no ideāla, taču mēbeles un iekārtojums – tā ir iegūstama lieta.

Nav grūti novilkt paralēles starp nākotnes aplūkošanā iegūtajiem tēliem un reālo nākotni, kura jau ir notikusi.

Tā ka izdaru vienkāršu un saprotamu secinājumu: manā gadījumā plānojamās nākotnes tēli pārvērtās reālos faktos.

Un, ja orientējamies uz principu “uzticies, bet pārbaudi”, tad man nākotnes alternatīvās plānošanas metode, kuru iemācījos Reinkarnacionikas Institūtā, savu praktisko pārbaudi atbilstībai reālajai dzīvei ir izgājusi par 100%.

Patīkami apzināties, ka pārvaldu praktisku gaišredzību, kuru bija viegli apgūt un var efektīvi pielietot tālākajā man, tāpat kā vairumam šo rindu lasītāju.

Jo taču, kad cilvēki prot plānot savus notikumus no Dvēseles līmeņa, viņu dzīves mērķi kļūst apzinātāki, bet ceļš – daudz harmoniskāks. Starp tādiem cilvēkiem ir gaišāk un interesantāk dzīvot.

Es uz to tiecos, bet jūs?

P.S. Pašlaik ir 2019. gada februāris – es jau sen nestrādāju par kapteini studentu apmācības grupās. Man palaimējās kļūt par Reinkarnacionikas pētījumu kluba vadītāju šeit, Reinkarnacionikas Institūtā. Tas ir tas, kas man patīk un ko es protu vislabāk.

Visas manas sajūtas, gūtas no pārskatīšanas pirms diviem gadiem, par 100% izpaudās tieši šeit klubā. Un tas ir apstiprinājums, ka savas nākotnes aplūkošanas metode lieliski darbojas.

 

Pievienots 06.11.2016., atjaunots 27.04.2017; 02.2019

https://gor-evgeniya.ru/uznat-svoyo-budushhee/

Tulkoja Jānis Oppe