Наталья Иванова Земной Ангел – может быть это ты?

Natālija Ivanova - Zemes Eņģelis – varbūt tas esi tu?

18 08 21 01

Mēs visi zinām, ka mūsu dzīvi vēro, palīdz mums, sargā mūs debesu Eņģeļi – Sargeņģeļi. Mēs viņus neredzam, taču jūtam viņu rūpes, dalību mūsu dzīvē, svarīgas uzvednes, bezgalīgu mīlestību.

Un kāds man bija pārsteigums, kad es uzzināju, ka bez debesu Eņģeļiem eksistē Zemes Eņģeļi, kas dzīvo uz mūsu planētas, mūsu vidū.

Kādi viņi ir? Kā viņus atpazīt?

Un varbūt arī es esmu atnākusi uz Zemi ar Zemes Eņģeļa misiju. Kā to uzzināt?

Mēs, zemes plāna cilvēki, atnācām šurp no citām pasaulēm, neredzamām un mums ne vienmēr saprotamām. Un šīs pasaules mēs saucam par savām dzimtajām Mājām.

Sk. arī Nosaki sevi: tu esi Zvaigžņu vai Zemes Dvēsele?[1]

Mūsu Dvēselēm uz Zemes vajag atrisināt ļoti daudz uzdevumu, bagātināties ar vērtīgu pieredzi, iemācīties būt līdzcietīgām, paciest, just līdzi.

Iemācīties mīlēt sevi un jebkuru dzīvu būtni, vai tā būtu maza skudra, kaķēns vai cilvēks. Zemes Eņģeļiem ir vēl viena, ne mazāk svarīga misija – kalpošana un palīdzība visai pasaulei.

18 08 21 02

Ja jūs sevi uzskatāt par balto vārnu šajā dzīvē, iedomājaties, ka esat dzimis uz kādas nezināmas planētas N un gribat atgriezties tur, mājās, jūs varat būt viens no Zemes Eņģeļu pārstāvjiem.

Ja jūs palīdzat citiem cilvēkiem, pazīstamiem un nepazīstamiem, ja jums patīk mācīt, ārstēt, ja jūs toleranti, ar cieņu un mīlestību attiecaties pret jebkuru cilvēku, neatkarīgi no viņa sociālā statusa un ārējā izskata, tad visdrīzāk jūs piederat Zemes Eņģeļu pasaulei.

Ja jūs izskatāties ievērojami jaunāks par savu oficiālo vecumu, iedomājaties, ka jūsu ķermenis – tā ir pagaidu pajumte Dvēselei, jūs varat būt Iemiesotais Eņģelis, Elementālis, Citplanētietis, Viedais.

 

Viedie

Viedie kā personāži no pasakām, fantastiskiem stāstiem. Viņi var būt burvji, magi, šamaņi, raganas, priesterienes.

Viņiem raksturīga augsta intuīcijas un dziļa vieduma pakāpe. Viedos var atpazīt ne tikai pēc ārējā izskata, vērīgā skatiena, bet arī pēc plūstošā, brīvā apģērba, kas atspoguļo iepriekšējo iemiesojumu garu.

Viedajiem ir smaga enerģētika, dzīvē viņi pilda audzinātāju lomu, var nodarboties ar maģiskām praksēm, veikt dažādus brīnumus.

Jau kopš bērnības viņi pauž ekstrasensitīvas spējas, interesējas par ezotēriku, pēta astroloģiju, maģiju, alķīmiju.

Viedo galvenās misijas būtība ir palīdzība Zemes cilvēkiem. Viedie ir labi informēti par notikumiem uz Saules, Mēness, citām planētām, asi reaģē uz mēness cikliem. Taču arī uz Zemes viņi jūtas pārliecināti un komfortabli.

18 08 21 03

 

Iemiesotie Citplanētieši

Iemiesoto Citplanētiešu misija – nest labestību un mīlestību tiem cilvēkiem, uz tām vietām, kur ir Garīgā vajadzība. Viņi spēj samazināt dusmu, naida, niknuma, nevaldāmības jūtas, ir gatavi par katru cenu novērst kodolkara draudus.

Iemiesotie Citplanētieši savu uzdevumu pilda ne dēļ nopelnu atzīšanas vai uzslavas.

Viņi bieži ir neuzkrītoši, kautrīgi, pazemīgi, ļoti strādīgi, ir lieliski izpildītāji. Ar smaidu uz lūpām un mīlestību sirdī viņi darbojas cilvēces labā.

Citplanētieši cilvēku sabiedrībā jūtas nemājīgi, grib ātrāk atgriezties savā pasaulē, uz savu planētu. Viņus saista tehnikas progress, datortehnikas jaunumi.

Viņi interesējas par ceļojumiem kosmosā, fantastiku, NLO, atnācējiem. Pauž spējas fizioterapijā, hiropraksē, masāžā, dizainā, celtniecībā.

Taču īpašs talants citplanētiešiem ir spējas uz Reiki. Tiek uzskatīts, ka šo dziedinošo tehniku viņi ir atnesuši sev līdzi no Plejāžu zvaigznāja.

18 08 21 04

 

Iemiesotie Elementāļi

Ja jūs savā apkārtnē esat sastapuši cilvēkus, līdzīgus staltiem vienradžiem, fantastiskiem elfiem, maigām fejām vai draiskiem rūķiem, tātad jūs pazīstat Iemiesotos Elementāļus.

Rudmataini, ar vasarraibumiem un maigu sārtumu, viņi tikai šķiet mierīgi un līdzsvaroti. Viņu jutīgā nervu sistēma ved pie jūtu nesavaldības, dīvainības, neordināras rīcības.

Elementāļiem var piemist postoši ieradumi, viņi reti pakļaujas rutīnai. Viņiem patīk joki, jautrība, ekscentrisks humors, dažreiz ļauns, aizvainojošs. Taču tāds ir viņu uzdevums.

Līdz ar Elementāļiem pasaule kļūst spilgtāka. Viņi smejas ne tikai par citiem, bet arī par sevi. Apvainojas uz cilvēkiem, kuri nodara sāpes Zemei, un patīk tie, kuri domā ekoloģiski, sargā visu dzīvo un mūsu planētu.

Elementāļi ir klauni, optimisti dzīvē. Sasniedz labus rezultātus masu informācijas, izklaides, mūzikas, literatūras, deju, jogas sfērā.

Elementāļi saudzīgi attiecas pret visu dzīvo, aizsargā dabu.

Sk. arī Ko māca dzīve dzīvnieka ķermenī[2].

18 08 21 05

 

Zemes Eņģeļi

Iemiesotie Eņģeļi – Gaismas Kalpotāji – nāk uz zemes pasauli, lai nodzīvotu savu dzīvi cilvēka iemiesojumā.

Sk. arī 9 pazīmes, ka tu esi Gaismas Darbinieks.

Viņiem ir piemīlīgas, pievilcīgas sejas, nelielas tuklas lūpiņas kā kupidoniņiem, izteiksmīgas acis, kuras izstaro mīlestību.

Šo Eņģeļu dzīves misija – palīdzēt cilvēkiem. Tāpēc ne velti viņi izvēlas profesijas, saistītas ar kalpošanu cilvēcei.

No viņiem iznāk labi skolotāji, dziednieki, medicīnas darbinieki, konsultanti dažādās zinību sfērās.

Iemiesotie Eņģeļi var jebkurā cilvēkā saskatīt viņa slēptās iespējas, palīdz realizēt talantus, atklāt patieso, dievišķo būtību.

Ļoti biezi viņi kļūst par pavadoņiem, kompanjoniem cilvēkiem, kam ir nelabi ieradumi, atkarības.

Zemes Eņģeļi mēģina izdziedēt tādus cilvēkus (alkoholiķus, narkomānus), palīdzēt viņiem apzināties savu uzdevumu un ļoti skumst, kad jūt nepieņemšanu un pretestību.

18 08 21 06

Viņi ir tā pārņemti ar savu misiju palīdzēt un dziedināt citus, ka bieži neprot pateikt “nē”.

Cenšoties visu darīt patstāvīgi cita cilvēka vietā, viņi sāk ciest no hroniskā noguruma sindroma un sajūtas, ka viņus vienkārši izmanto.

Ja viņu “aizbilstamais” netiecas mainīties uz labo pusi, Eņģeļi sāk slimot, viņiem attīstās hroniskais nogurums, parādās muskuļu sāpes.

Taču tomēr līdz savam pēdējam zemes plāna momentam Eņģeļi cenšas pildīt savu misiju pilnībā.

Sk. arī Eņģeļi blakus.

Tad kas gan esmu es? Kuram Zemes Eņģeļu tipam es varu piederēt?

Iegremdējoties savos iepriekšējos iemiesojumos, es ne reizi vien redzēju sevi Perseja un Plejāžu zvaigznājos, biju uz citām, man pagaidām nezināmām planētām. Tiku ieguvusi Reiki enerģiju, ārstēju sevi un citus.

Pie upurēšanas ugunskura dejoju rituālas dejas. Tiku dzīvojusi savu mūžu šamaņa tamburīna un raganas ķermenī… Tāpēc pieņemu, ka es piederu jauktam tipam. Manī ir Iemiesoto Citplanētiešu un Viedo iezīmes.

Raksts uzrakstīts, balstoties un Dorīnas Verčes (Doreen Virtue) grāmatas “Zemes Eņģeļi”[3] materiāliem.

 

P.S. Vai jums ir izdevies uzzināt, kādam Zemes Eņģeļu tipa jūs piederat?

Natalija Ivanova

Natālija Ivanova

 

Reinkarnacionikas institūta 1. kursa studente. Tiecos pēc miera un harmonijas visā, rakstu, zīmēju, mācu bērnus, iedvesmoju un iedvesmojos.

 

Pievienots 21.08.2018

https://journal.reincarnationics.com/zemnye-angely/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/2745-jevgenija-goreva-zvaigznu-un-zemes-dveseles-nosaki-sevi (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/2691-tatjana-druka-ko-maca-dzive-dzivnieka-kermeni (Tulk. piezīme)

[3] Skat. https://egramatas.com/2015/10/13/dorina-verce-virtju-zemes-engelu-valstibas/; https://avidreaders.ru/book/zemnye-angely.html (Tulk. piezīme)