Нина Сойфер - Многомерные советы

Ņina Soifera - Daudzdimensionāli padomi

20 08 03

Autore Ņina Soifera

12.07.20.

 

Aštars: Cilvēks nevar darīt, ko viņš grib un kad viņš grib, viņam ir ierobežojumi, kurus kopš neatminamiem laikiem radīja cilvēki, kam bija vajadzīga vara. Šie ierobežojumi neatrodas Dievišķības līmenī un neatbilst tai. Tāpēc cilvēki, kuri nodarbojas ar augstu garīgumu, bieži izceļas ar dīvainu uzvedību! Piemēram, pastaigas pa ielām basām kājām, sevis pieņemšanu, kāds tu esi, vai, piemēram, sevis un savu brīnumu uzskatīšanu par dabiski radītiem.

Šodien mēs apspriedīsim šīs garīgo cilvēku dīvainības, un cik lielā mērā tās var nosodīt.

Dažās valstīs nav nozīmes, vai tu staigā basām kājām vai tu staigā apavos; vai tev ir īpašs izskats vai izskaties tā, kā tev patīk. Taču tajā pašā laikā visās galvenajās šī laika pasaules civilizācijās ir paraugi tam, kā tev ir jāizskatās.

Piemēram, Ņina var nēsāt garas kleitas vai kādas īpašas rotas, kuras nav pieņemts nēsāt pilsētā.

Tā nav dīvainība vai tas, par ko vajadzētu nosodīt. Taču tajā pašā laikā jums ir vērts tomēr vairāk pievērst uzmanību kultūras vērtībām un pieskaņoties tām, lai nemulsinātu cilvēkus.

Ņina: Kā sabalansēt savu garīgo attīstību un citu cilvēku tradīcijas, lai viņi komfortabli uztvertu to, ko viņi redz garīgajos cilvēkos?

Aštars: Es gribētu tagad lasītāja uzmanību pārnest uz ārējo izskatu: kā sasukāti mati, kādos apavos un apģērbā viņi ir? Cik viņi sver un ko ēd? Kad viņi iet gulēt? Kāpēc viņiem diētā neietilpst prāna, bet ietilpst parasts ēdiens? To visu vajag apdomāt rūpīgāk, nekā vienkārši “es esmu tā pieradis, tā visi dara…”

Ņina: Patiesībā mēs neizvēlējāmies, kad mēs dzimām, bet mums visu uzspieda! Taču, ja mēs varam kaut ko izvēlēties, tad tas mums ir jāizvēlas APZINĀTI, un ne tāpēc, ka visi tā, bet tāpēc, ka MĒS tā.

Apzināmies un atšķiram izvēli un ieradumus.

 

Aštars: Kādā laikā jūs strādājat, un kādā laikā jūs atpūšaties? Vai tā ir jūsu izvēle vai vajadzības uzspiesta? Vai šī vajadzība ir dievišķa reprodukcija vai tas, ka jums ir iepotēta programma, ka jums to vajag? Visi šie jautājumi ir jāpārdomā no jauna… it kā jūs būtu no jauna piedzimuši, lemjot, atraidīt vai pieņemt to, kas tika paņemts no bērnības.

Daži cilvēki velta vairāk uzmanības tam, lai paēstu un pagulētu, un tādā veidā viņi zaudē laiku, kuru varēja patērēt garīgam darbam. Jebkurā gadījumā nepieciešams atrast zelta vidusceļu, kur viss ir apmierināts fiziskajā līmenī, taču arī lietas garīgā puse ir svarīga daļa.

 

***

Sanats Kumara: Patiesi ir daudz cilvēku, kas kāpj augšup pa augšupcelšanās pakāpieniem, un viņi visi ir svētīti. Visiem lasītājiem tiek nodota svētība, un katrs ceļš nav vienīgais ceļš pie patiesības. To ir daudz – cilvēkam ir jāizvēlas tas, kurš viņam ir vairāk piemērots.

Nevajag sevi novārdzināt, tā nav garīgās attīstības daļa. Tiem cilvēkiem, kuri iepotējuši jums jēdzienus, ka jāvārdzina sevi ar badu neatpūšoties un visu laiku jāstrādā… nav taisnība. Tas nav saistīts ar garīgo attīstību.

Eksistē maldi, ka cilvēki fiziskajā ķermenī var neēst, mēģinot atdarināt astrālos skolotājus, un baroties ar prānu bez vajadzīgās sagatavotības, kad viņi atrodas absolūti citādā fiziski-telpiski-garīgā esības plānā.

Cilvēkam vajag barību, vajag miegu un vajag mieru.

Astrālajām būtnēm nevajag tik daudz barības un tik daudz miega, viņām nevajag tās vielas, no kurām sastāv fiziskais ķermenis.

Kādēļ fiziskais ķermenis attīstītiem cilvēkiem kā, piemēram, Ņinai? Jo viņa taču varēja vienkārši augšupcelties un aiziet no šīs planētas. Viņai šeit nav ko darīt, viņai nav karmas, viņai nav nekādu darīšanu vai parādu. Tādi cilvēki atnāk uz šejieni, lai atrastu savu otro pusīti, savu vīru, un paceltu šo pusīti augstāk. Kā arī attīstītu citus atpaliekošos brāļus un māsas garīgajā plānā. Šis ceļš ir lielisks un ļoti svarīgs, taču tas nav vienīgais! Citi cilvēki atnāk ar citiem uzdevumiem, piemēram, viņi ceļ kultūru vai atdod parādus.

Ņina entuziasma dēļ nolēma veikt nelielu radošu darbu mākslā, mīlestībā un harmonijā uz planētas. Taču viņas galvenais uzdevums ir pacelt savu otro pusīti uz augstāku garīgo līmeni un attīstīt cilvēkus, kuri pie viņas nāk pēc garīgām augšupcelšanās veltēm, bet patiesībā tā ir pāriešana telpā-laikā uz augstāku vibrāciju.

Viņa nolēma atbalstīt dievišķo plānu – augstu vibrāciju ienešanu realitātē 3D – realitātē, kurā atrodas cilvēki savā vairumā; kā arī 4D, kura ir dažu garīgi attīstītu cilvēku realitāte.

Katrs ceļš ir individuāls, un pat no viena un tā paša Skolotāja var saņemt dažādus uzdevumus. Vajag vērt vaļā savu kanālu un pašam mācīties, tas ir pats pareizākais.

Un tāpēc ir svarīgi attīstīties garīgās skolās, kāda ir Sanata Kumaras skola vai Krajona skola, kurās cilvēks sāk iesaistīt savu paša kanālu un pats sāk klausīties savu Skolotāju, tā kā katra instrukcija ir individuāla, jo ir šī cilvēka individuālā telpas-laika vienība un individuālais visu iepriekšējo izvēļu rezultāts.

Ir svarīga mācekļa individuālā saikne ar Skolotāju un viņa čenelinga līmenis, kādu viņš var saņemt no sava Skolotāja, gara vai tā, ko jūs saucat par Augstāko Es, bet mēs saucam par MĒS.

Lai barotos, Ņinai nepieciešams lietot pārtiku, kura nav tikusi apstrādāta ar fermentāciju, pagatavošanu vai sildīšanu, kā arī ir vēlams ēst ne pārāk vecu barību. Augu barība lai ir pagatavota tikai ar sagriešanas palīdzību, bet nevajag nekādus sildīšanas procesus vai fermentāciju. Ņina pievieno dažus vitamīnus, kuri ir tikuši izgatavoti no augu barības. Mēs piekrītam, ka tas ir individuāli.

Piemēram, citam cilvēkam var būt uzdevums, otrādi, ēst gaļas barību, lai viņš varētu sablīvēt savas vibrācijas un aktīvāk strādāt fiziskajā līmenī. Kā fiziskām darbībām, tā arī garīgām darbībām ir individuālas instrukcijas.

Piemēram, Ņina gatavo savu ķermeni kārtējam iesvētījumam un tāpēc attīra viņu ar svaigēšanu un pareizu vitamīnu un ēdienu lietošanu, piemēram, chlorella vai nutritional yeast (tas ir gremošanas raugs).

Cits cilvēks var nomirt, neizturējis tādu barību.

Katram cilvēkam ir noteikts savs ceļš un no sava sākuma, kuru viņš ir radījis līdz tam. Nevienu nedrīkst kopēt. Un tāpēc vajag akurāti attiekties pret visu informāciju, kura ienāk no dažādiem avotiem. Jebkura personīgā vēlēšanās un sava skolotāja vai iekšējās balss ignorēšana saucas realitātes personiskā uztvere. Viss ir rūpīgi jāpārdomā. Tāpēc katra garīgā meklētāja saprātam ir jābūt pilnībā attīstītam, ieskaitot zinātnes un mākslas.

Visiem parādās savi pašu ceļi. Un tā nav kaut kāda sakritība vai kāda dīvainība, vai gadījums, vai kāda veiksme vai neveiksme.

Patiesībā viss ir precīzi izskaitļots, un katram ir spējas tieši tam, lai viņš varētu izdarīt tieši to, kā dēļ viņš nolēma atnākt uz šejieni, un pats viņš to arī uztaisīja kā dizainu pirms tās hologrāfiskās struktūras, kura viņš ir, dzimšanas.

Vajag attīstīt savas spējas, savu kanālu un savu gaismu. Un mēs atkārtojam, ka vajag iet uz skolām, kurās tiek sniegtas tādas zināšanas, kuras jūs gala rezultātā padara no skolām neatkarīgus.

 

Aštars: Paldies Sanatam Kumaram par lieliskas lekcijas novadīšanu lasītājiem.

Laikā, kad atrodaties ar trīsdimensiju telpas cilvēkiem, centieties ierobežot šo laiku kopā ar viņiem un nepakavējieties pie viņiem ilgāk par divām stundām. Atrodieties kopā ar viņiem, kad tā ir dievišķā griba un jūsu skolotājs lūdz viņiem kaut kādā veidā palīdzēt.

Ja jūs fiziski esat kopā ar trīsdimensiju cilvēku, bet paši atrodaties 4. dimensijā, kā Ņina, pacentieties ierobežot saziņas laiku ar viņiem, lai nebūtu bojājumu jūsu auriskajā struktūrā, un tajā pašā laikā, lai jūs viņiem nešķistu dīvains.

Tādējādi jūs varat pavizināties pa trīsdimensiju telpu bez sevis bojāšanas, kā arī radīt labvēlīgākus apstākļus, lai tiktos ar cilvēku, ar nelielas meditācijas palīdzību, kurā jūs palūgsiet saviem sargeņģeļiem vai saviem palīgiem pazemināt vibrāciju uz 2 stundām bez kvalitātes zaudēšanas un atgriezt jūs.

Kā arī ar cieņu attiekties pret otra cilvēka vibrācijām, negrūžot viņu ārā no savas komforta zonas un vienlaikus bīdot viņu uz ātrāku attīstību.

Tādējādi jūs cienāt cilvēku, radot balansu starp jums un viņu, un jums izdodas radīt abpusēju līmeni. 2 stundas jūs esat trešajā telpā, un cilvēks nemēģina kaut kādā veidā saspringt, jo viņš jūt, ka jūs nolaidāties pie viņa un sekmīgi pavadāt laiku kopā.

Es saprotu, ka tas, protams, ir ļoti nekomfortabli tiem no jums, kam, iespējams, trīsdimensiju telpā ir laulātais draugs vai draudzene, bet pats atrodas 4. vai 5. dimensijā. Taču, ja jums ir tāda situācija, tad tas nozīmē, ka jums nepareizi ir laulātais draugs vai draudzene, vai arī kaut kādā veidā jūs nepietiekami palīdzējāt viņiem attīstīties, un tad jums ir daudz darba.

Dažas izmaiņas ļauj arī biznesam pāriet uz augstāku līmeni, un tad nevajadzēs pazemināt savu vibrāciju fiziskām vai finansiālām sekmēm, kuras nav absolūti vajadzīgas, taču daži cilvēki jūt, ka to viņiem vajag priekam, – un mums nekas nav pretī. Kaut arī neatbalstām.

 

Parastam cilvēkam telepātija – tas ir nereāli, viņš nevar iedomāties, ka viņa doma tika nolasīta, tas viņu ieved nekomfortablā stāvoklī. Var sniegt tūkstošiem piemēru, kur telepātija būs nevietā mūsdienu cilvēces vidē ar to, ka mēs citus ievedam diskomfortā. Tāpēc slēpiet savas spējas.

Mūsu augstajās civilizācijās mēs nelasām cits cita domas tikai tāpēc vien, ka mēs varam, kaut arī mēs visi esam savstarpēji saistīti.

Mums ir individualitāte, mums ir kopīgas apziņas, kuras dalās. Taču mēs cenšamies, lai visiem būtu sava telpa un jaunrade.

Cieniet pašu trīsdimensiju cilvēku jaunradi un nelasiet viņu domas. Attiecieties pret to tāpat, kā jūs attiecaties pret brīvo gribu. Arī neskatieties citu cilvēku smalkos ķermeņus bez atļaujas.

Ļoti akurāti attiecieties pret visām tām veltēm, kuras atklājas augstākās telpās. Un ar cieņu attiecieties pret trīsdimensiju brāļiem un māsām, jo viņi tikai pagaidām un tikai daļēji piedalās šajās realitātēs, un tas viss tiks izmainīts, un viss būs zināms visiem.

 

Kādēļ garīgs cilvēks atrodas netīras lielas pilsētas centrā? Proti, šajā pilsētā vajag pacelt vibrāciju, pārvērst to gaismas pilsētā un transformēt tā vietā, lai izvairītos no tās. Ņinai, piemēram, ir tāds personisks uzdevums – transformēt savu pilsētu gaismas pilsētā un celt vibrācijas no tās centra. Mēs uzlikām viņai aizsardzību, taču šī aizsardzība ne visiem ir. Un ne visiem cilvēkiem ir droši dzīvot pilsētā.

Klausieties savu vadību: ja jums nerekomendē dzīvot pilsētā – tātad jūsu ķermenis no tā cietīs. Bet, ja jūs varat dzīvot pilsētā, tad jums visdrīzāk jau stāv aizsardzība un šim garīgajam darbam jums ir tāda mutācija, kura notikusi ķermenī un kura ļauj jums bez kaitējuma fiziskajam ķermenim atrasties visās piesārņotās telpās.

Ņinai šajā lielajā pilsētā, šajā pasaules centrā ir jāuztaisa gaisma. No centra un no pašas netīrākās vietas. Dažreiz viņa sēž ļoti netīrā parkā, kur mētājas visādi netīrumi un atkritumi, un rada enerģiju ar tādu spēku, ka pie viņas sāk nākt klāt cilvēki un runā ar viņu.

Katrai vietai ir gaismas darbinieki, un katrai specialitātei ir savs uzdevums. Ja jūsu uzdevums ir parasta specialitāte, tad jums vienmēr no jauna jāpārbauda, vai tas ir dievišķais plāns. Un nebaidieties aiziet no darba. Ja jūsu darbs ir apkopējs un tā ir dievišķā griba – palieciet. Taču, ja jūsu darbs ir kompānijas prezidents un tā nav dievišķā griba, ejiet prom. Vienalga jūs nespēsiet pacelties garīgi, pildot nepareizus uzdevumus.

Atkal mēs atgādinām: ir svarīgi klausīties savu skolotāju un savu iekšējo daudzdimensionālo sirdi.

Dievišķā griba – ko tas nozīmē? Dažos līmeņos dievišķā griba – tā ir tikai sevis Lielā griba.

Visa dievišķā griba – tā ir Visa Kas Ir griba Visa Kas Ir labumam. Tā pārsniedz cilvēka izpratni, un tās augļi arī pārsniedz cilvēka izpratni.

Tā tiek izpildīta pa soļiem. Spēri vienu soli, tiek dots nākamais. Spēri nākamo, tiek dots nākamais. Pēc tam, kad tu būsi spēris daudz soļu, šķiet, kaut ko jau sapratis, patiesībā vēl pat graudu no visa kviešu lauka neesi sapratis.

Tātad katram ir sava izvēle, un katrs iziet savu ceļu un nosaka izvēli pakāpeniski. Ja jums nepatīk jūsu ceļš, ja jums nepatīk, kur jūs atrodaties, kādā garīgajā līmenī, kādā darbā, kāda diēta, kādas spējas, kāda veselība – atcerieties, ka jūs to visu radījāt ne vienā reizē un ne vienā sekundē, un tagad, lai to izmainītu, ir jāiet solis pa solim.

Ir tūkstošiem soļu, kurus jūs varat izvēlēties katru šo sekundi, taču kurš no tiem būs pareizais? Tas būs tas solis, kurš atbilst jūsu daudzdimensionālajai sirdij un dvēselei. Pareizais lēmums jums ir jājūt kā pareizais, un tas nekad nebūs pareizais citam cilvēkam, jo viss ir individuāli trīsdimensiju realitātē.

Tāpēc atkal sakām – ir svarīgi iet uz garīgajām skolām, kur jūs attīstīsiet savas spējas.

Bet vajag arī dažreiz palīdzēt jaunajiem daudzdimensionālajiem bērniem adaptēties trīsdimensiju pasaulē, iemācīties cienīgi uzvesties iedzīvotāju vidū.

Un tas ir pareizi, tāpēc ka viss ir pelnījis cieņu.

Visu laiks ir pelnījis cieņu.

Visu ķermenis un dvēsele ir pelnījuši cieņu.

Un, protams, ka viss ir pelnījis dievišķo mīlestību.

Bet dievišķā mīlestība piemērojas un pieskaņojas, kad tas kalpo sabiedrības augstākajam labumam.

Mēs piedāvājam nodarbības daudzdimensionālajiem bērniem, kuri neprot piemēroties zemajām vibrācijām. Taču brīdinām vairāk par 2 stundām vibrāciju nepazemināt, jo tas jau ies ne uz vibrācijas paaugstināšanu uz Zemes.

 

Mēs gribētu vēl parunāt par dažām vietām uz Zemes, kur šobrīd ir paaugstināta vibrācija. Tie nav tikai meži, kalni un svētās vietas – tās var būt arī pazemes vietas vai pat starptelpas vietas. Un ne vienmēr vajag braukt uz vietu, lai sajustu tās spēku vai tās enerģētiku. Un, lai ceļotu apzināti, nepieciešams ne tikai treniņš ar skolotāju, bet arī spēja uz to!

Mēs brīdinām tos cilvēkus, kam nav dabisku spēju vai dabisku ierīču, no ceļojuma pa planētu caur astrālu, nedarīt to bez skolotāja vadības. Daži cilvēki mēģina aizlidot turp, izdarīt kaut ko, ko viņi ir izlasījuši vai redzējuši… taču tas ir ļoti bīstami, ja jums nav tīras un apzinīgas garīgās vadības, augsts mīlestības, aizsargātības – ar galaktisko gaismas būtņu palīdzību – līmenis un vispār atļauja.

Visiem iesakām būt absolūti uzmanīgiem un brīdinām neattiekties bezrūpīgi pret to, ko jūs darāt ārpus ķermeņa.

 

Visiem ir lieliska personīgā struktūra, kuru var izzināt tikai darbā ar sevi un ar pārliecību, ka jūs jau esat saistīti ar dievu un ka priekš jums ir informācija, kura jums nepieciešama, un ka tā ir patiesība.

Sanats Kumara: Rakstu beidzam ar dažiem padomiem, kā uzvesties, ja jūs esat augtu attīstīts un daudzdimensionāls cilvēks. Īpaši jaunajiem bērniem.

Nesarunājieties par tēmām, kuras ir negatīvas vai nosoda jebkuru cilvēka kultūru vai vispār kaut ko.

Nenovediet savu ķermeni līdz pilnīgam nogurumam, bet uzturiet viņu enerģētiskā balansā, dodot viņam vairāk barības un vairāk atpūtas.

Neejiet iekšā tajās telpās, kur jūs nedrīkstat atrasties, nav svarīgi – augsta vai zema frekvence.

Neko nedariet tikai tāpēc, ka gribas vai ir interesanti. Bet vienmēr klausieties jūsu iekšējo balsi – ko jums vajag.

Un ziniet – ja jūs pārkāpsiet dievišķos likumus, tad jums būs fiziskā ķermeņa traucējumi un slimības, kuras vedīs pie fiziskas nāves.

Nedrīkst lamāties.

Nedrīkst neklausīties savu iekšējo balsi pēc tam, kad jūs esat nodibinājuši ar viņu saikni.

Un nedrīkst ne rakstīt, ne nodot informāciju bez atļaujas.

Iedomājieties, ka jums ir tabletes, kuras kalpo tikai tam, lai izārstētu vienu slimību. Dodot šīs tabletes visiem pēc kārtas, jūs varat izjaukt viņu imūnsistēmu, un blakusefekti var būt bēdīgi.

Jūsu informācija, talanti vai garīgas ietekmes ir paredzētas tikai konkrētiem cilvēkiem tikai ar konkrētām īpašībām. Un, pasniedzot visiem, kam “gribas”, jūs pilnīgi izjaucat viņu garīgo “imūnsistēmu”. Piesardzīgi ar visām jūsu “tabletēm”, savām spējām, zināšanām un ietekmēm. Tās paredzētas tikai dažiem.

Runa šeit nav par slepenību vai par kādu īpatnību. Proti, katrai slimībai ir sava “tablete” fiziskajā, enerģētiskajā, daudzdimensionālajā līmenī.

Ja cilvēkam ir nepareiza programma un viņš vāc to prom ar ne tās metodes palīdzību, tad tā nenovāksies, bet pat arī pastiprināsies. Tā ka ar pilnīgu piesardzību, mīlestību un uzmanību attiecieties pret sevi un citiem.

 

Sanats Kumara.

Nikopotahs radīja čenelingu.

Redaktore N. Koteļņikova.

 

Pievienots 03.08.2020

http://www.sanatkumara.ru/stati-2020/mnogomernie-soveti

Tulkoja Jānis Oppe