Нина Сойфер - Трудности заземления...

Ņina Soifera - Iezemēšanās grūtības…

Iezemēšanās grūtības, lai nolaistos blīvumā

(tiem, kas iet uz fizisko plānu)

20 07 18 01

2020. gada 9. jūlijā.

Sanats Kumara: Tas, ko tev stāv priekšā uzzināt par sevi, būs ne pārāk patīkami, bet visu tomēr ir svarīgi uzzināt, Ņina.

Mēs visi esam šeit. Un mēs tev palīdzam šodien radīt savu pirmo rakstu ar Natālijas palīdzību; viņa palīdzēs izrediģēt – viņai tas labi izdodas. Mūsu šodienas sarunas tēma – tā esi tu un tava ēteriskā struktūra gaismas ķermenī, un kā tu to izmanto ārpus sava ceļa uz augšupcelšanos un ārpus sava ķermeņa.

Ir ļoti svarīgi, lai tu neuzkavētos citās telpās pārāk ilgi, citādi mēs nevarēsim tevi no turienes izvilkt. Tur ir ļoti patīkami, un mēs to saprotam, taču pagaidām tu atrodies uz Zemes. Un uz Zemes tev ir daži uzdevumi, kurus tu pati piekriti paveikt. Nu tad sākam tos veikt šodien, šeit un tagad.

Pirmkārt. Nevienam nestāsti par savu augšupcelšanās ceļu, kamēr viņi nevēlēsies to dzirdēt vai nepajautās, un nedzen viņiem iekšā visas savas domas uzreiz. Vienkārši ļauj viņiem attīstīties uz viņu paša ceļa, viņu pašu līmenī, viņu pašu vietā. Un tā, kā tas viņiem ir vispiemērotāk, nevis tā, kā tev visvairāk gribas.

Otrkārt. Mēs saprotam, ka tu nevarēsi atgriezties ķermenī, ja tu tagad atgriezīsies pie Dieva. Taču arī tā nav slikta ideja. Ja tu gribi, mēs varam tevi izvākt no ķermeņa, un tu vari atgriezties pie Dieva tagad. Tā absolūti nav problēma, un tev šeit nav obligāti jābūt, ja tu negribi. Tu neesi šeit uz visiem laikiem, tā ka nepārdzīvo par to.

Es tagad gribētu aiziet un dot iespēju tavam skolotājam Aštaram parunāt.

Es pagaidām paiešu malā, taču drīz atgriezīšos mūsu sarunā.

***

Es esmu Aštars, un, kā tu zini, mēs ar tevi esam nedaudz saistīti, taču ne uz visiem laikiem.

Tev pašlaik nav daudz darba, taču tomēr ir svarīgi tev sākt tagad pārdomāt savas… vibrāciju struktūras kosmosa struktūrā. Vibrāciju domas kosmosa struktūrā, vibrāciju… darbības.

Tev nav daudz uzdevumu, taču tev ir svarīgi tos visus izpildīt – svarīgi un precīzi.

Tam mums būs pirmā strukturālā vienība tavā gaismas ķermenī… kuru mēs uzstādām, ne implantu, bet tādu struktūru darbam ar gaismu… kura palīdzēs tev atvērt tevī augstākās kārtas kanālu, bez iezemēšanās uz ilgu laiku, bet ar tādu iezemējumu, lai tu varētu staigāt pa Zemi. Lai paliktu šeit un neatrastos citā gaismas struktūras telpā piecas, sešas stundas dienā. Jo pagaidām tas nav iespējams; mēs tev uztaisīsim pagaidu virvi, kura palīdzēs tev iezemēties, bet ne uz visiem laikiem.

Te ir arī dažas procedūras, kuras būs nepieciešams pildīt… tev… tāpat kā citiem cilvēkiem, kuri lasīs šo rakstu.

Pirmām kārtām “viņiem nav iespējas vai laika” – un tā nav tiesa. Visiem ir iespējas un laiks pildīt sekojošas procedūras – lai viņi augšupceltos –, un ir taisnība.

Veic nelielu vingrinājumu, kurš palīdzēs atgriezties ķermenī. Ar šī vingrinājuma palīdzību var arī paaugstināt savu potenciālo enerģiju uz Zemes. Un pietiekami pazemināt savas enerģijas ķermenī priekš tiem, kas, kā tu,… ir pietiekoši augšupcēlušies, lai varētu palikt ķermenī – komfortablāk nekā tagad.

1. Pirmkārt, iztaisīt 5 pagriezienus pa asi. Rokas izstieptas uz sāniem. Griezties pa labi un pa kreisi. Acis atslābinātas, bez uzmanības punkta. Pēc pieciem pagriezieniem atslābināties, stāvot un bez kustībām. Pēc tam izdarīt vēl piecus pagriezienus uz to pašu pusi un apstāties jau pavisam.

2. Pēc tam apsēsties uz grīdas un pamasēt savas kājas un rokas. Pieskarties sev visur, pataustīt, lai justos ķermenī. Bet arī lai justu savas ķermeniskās vibrācijas zemākā līmenī.

3. Taču pēc tam būs jāiet vannā ar karstu ūdeni. Bet neilgi. Burtiski minūtes 5-10. Kam nav vannas, var taisīt dušā, taču labāk vannā. Bez tā nevarēsi palikt ķermenī uz tik ilgu laiku, kā gribi šeit palikt.

Pašlaik tas ir nepieciešams, tāpēc ka tev vibrācijas ir daudz augstākas nekā tavs ķermenis. Un tu nevarēsi šeit palikt, tāpēc ka vai nu nomirsi, vai vienkārši aiziesi no ķermeņa. Taču pašlaik tev ir jāpaliek šeit, tāpēc mums ir daži ceļi enerģijas sazemēšanai.

“Dieva vārdā es lūdzu sazemēties tādā mērā, cik man to vajag tagad.

Un lai visas enerģijas, kuras man vajag pazemināt, pazeminās; tikai tādā mērā, uz tādu laiku, cik man nepieciešams, lai izpildītu… savu uzdevumu uz Zemes un pēc tam atgrieztos atpakaļ savā oriģinālajā formā bez kvalitātes zaudējuma.

Es lūdzu arī, lai šīs enerģijas tiktu iezemētas ne galīgi, bet tikai tam, lai izpildītu savu misiju uz Zemes. Un pēc tam lūdzu, lai tās paceltos pat uz augstāku līmeni nekā agrāk.

Iezemēšanās laikā es lūdzu, lai manas domas joprojām būtu tīras, bet ķermenis iezemējumā. Lai mans ķermenis būtu mierīgs. Un lai viņam nebūtu nekādu iemeslu pārdzīvot vai uztraukties. Un nekādu iemeslu nodot citiem informāciju, kura uz viņiem neattiecas.

Kā arī ļaut citiem atpūsties no manis ar savas vibrācijas pazemināšanas palīdzību.”

Un no tā stipri ir atkarīgs tavs darbs uz Zemes. Tāpēc dari to katru dienu pagaidām. Kamēr tev neizlīdzināsies zemāka līmeņa enerģija.

***

Bet tagad nododu kanālu atkal Sanatam Kumaram.

Sanats Kumara: Es esmu atgriezies un sāku taisīt kanālu piektajā līmenī pēc sistēmas Annet Sasu Asara ar to, kas saucas trans-čenelings (trans channel), – kad cilvēks un būtība nedaudz mainās vietām.

Trešajā enerģētiskajā laukā ir daudz daudzdimensionālu aspektu, kuri nevar šajā realitātē palikt ilgi. Tāpēc mums nepieciešams nedaudz palabot tavus struktūras elementus tādā mērā, lai paaugstinātu viņu izturību un tava strukturālā ticējumu sistēma pazeminātos līdz cilvēku vibrāciju frekvencei. Lai viņi varētu tevi apzināties kā fizisku cilvēku, nevis ēterisku būtību. Lai tas notiktu, tev nepieciešams vairāk būt karstā ūdenī un vairāk ēst barību.

Cilvēkiem, kuri lasa šo rakstu, ir svarīgi zināt, ka ne vienmēr cilvēki, kad viņi atrodas uz garīgā ceļa, ēd vai guļ tā, kā citi cilvēki. Piemēram, kad cilvēks jau paceļas augstāk, viņš var ēst mazāk vai ēst vieglāku ētera ēdienu, kurš neietekmē viņa ķermeni ar tādu pašu sazemējošu efektu, kā varētu ietekmēt smags ēdiens. Kā arī viņš dažreiz var atrasties tādos apziņas stāvokļos, kad viņam gadās vairākas dienas bez miega, taču augstā vibrācijā tas nav jūtams. Tādi stāvokļi Ņinai nesen notika, un viņa, protams, tos baudīja, taču arī ne vienmēr tas ir atļauts.

20 07 18 02

Es pāreju pie apzinātu pieslēgumu tēmas, jo tie ir ļoti svarīgi šajā laikā, kad kāds cilvēks mēģina traucēt cita cilvēka zemapziņas struktūru vai sistēmu. Mēs nerunājam ne par būtībām, ne par citplanētiešiem, mēs runājam vienkārši par cilvēkiem uz Zemes. Kad kāds mēģina traucēt cita cilvēka zemapziņas sistēmu, viņiem sākas neapzināta cīņa.

Tādu cīņu pavada atmiņas par cilvēku, doma par kādu problēmu vai tās nerisināšanu, vai vēl kādas nepatīkamas jūtas. Tādas cīņas laikā cilvēks neapzinās, ka viņš uzbrūk otram cilvēkam, un pat apzināti nezina, ka viņam ir domas.

Taču dažreiz, kad tev tas notiek, tavas domas ir reālākas, apzinātākas un fiziski sajūtamas. Bet ne visiem cilvēkiem ir tāda spēja. Kaut kādā mērā savu un citu domu jušanai ir efektīvāks, attīrošāks rezultāts, nekā vienkārši to ēnai. Taču, no otras puses, tā ir arī nopietna problēma cilvēkam, kurš nejūt, jo viņš nezina, ko viņš dara vai kas viņam nāk.

Jutīgums pret domformām nepieciešams katram cilvēkam, un to vajag paaugstināt, neraugoties uz nepatīkamām sajūtām ķermenī pēc tam, kad cits cilvēks tev neapzināti uzbrūk.

Tavā gadījumā, kad notiek neapzināts uzbrukums, notiek informācijas pārraide, un ar savu skolotāju palīdzību tu atrodi pareizos risinājumus, ignorējot cilvēciskās jūtas, taču tajā pašā laikā saņemot spēcīgus enerģētiskus sitienus. Tādi sitieni nav nāvīgi, un tu no tiem nebaidies, bet tie, protams, izjauc harmoniju, un enerģētiskās struktūras apkārt merkabai sāk brukt.

Tādēļ mēs tev uzliekam īpašu aizsardzību pret visiem neapzinātiem uzbrukumiem. Mēs arī lūdzam tevi netaisīt neapzinātus uzbrukumus citiem cilvēkiem. Un nedomāt par viņiem; lai skolotāji domā par viņiem, bet tu dari savu darāmo. Mēs paši tiksim skaidrībā ar citiem cilvēkiem.

Neapzinātajos uzbrukumos piedalās ķermeņa elementāļi un izdzīvošanas elementāļi, kuri baidās zaudēt spēju izdzīvot, barību un dzīves telpu, kā arī gaisu un ūdeni. Tādi elementāļi ir atkarīgi no cilvēka – un dažreiz viņi darbojas cītīgi, bet dažreiz atslābinātāk. Tavā gadījumā viņi praktiski nedarbojas, jo tu vairāk funkcionē enerģētiskajos gaismas ķermeņos. Tev uzbrūkošo cilvēku gadījumā, kuriem tu, protams, arī neapzināti uzbrūc, viņu elementāļi darbojas blīvākā līmenī, un viņi, protams, uztur šo cilvēku eksistences formu.

Tas viss ir svētīgi, un tas viss ir daļa no Vienotā Lielā Saprāta, kurš ir vispārējs, visaptverošs un visu mīlošs… tas, ko jūs saucat par Dievu, bet mēs saucam par MĒS.

Es esmu Sanats Kumara. Šodien es esmu pabeidzis.

Un… svētu tavus rakstus ar Natālijas un viņas gaismas būtību – viņas jau strādā ar tevi šajā etapā – palīdzību un korekcijām.

Nestādoties priekšā nekādas vispārīgas idejas par to, kas notiek uz priekšu, un paliekot pašreizējā momentā, cilvēki rada tīrāku realitāti, kurā nepiejaucas struktūras no iepriekšējām atmiņām, kuras vienmēr ir izkropļotas, vai no nākamajām projekcijām, kuras vienmēr ir nelaikā. Tātad līdz nākamajai reizei!

Sanats Kumara, Aštars un tava gaismas būtību komanda, kura iestiepjas četrās un astoņās galaktikās un galaktiskajos gaismas laukos, kā arī tavi citplanētu draugi; kā arī tavas dvēseles gaismas sistēmas, daudzdimensionālas un daudzas būtības ietverošas; kā arī tava mūžīgā būtība un Augstākais Es; kā arī tava Dieviete Ahanada, tavs gars Nikopotahs un tas, ko tu sauc par augsto Dievu, bet mēs saucam par MĒS.

Pulksten 1:30 no rīta. Toronto.

With very best wishes,
Nina Soyfer PhD, LRCM
ORMTA, CMC Composer, Really Records Recording Artist

 

Pievienots 18.07.2020

http://sanatkumara.ru/stati-2020/trudnosti-zazemleniya

Tulkoja Jānis Oppe