Майя Щеглова Моя прошлая жизнь самой богатой женщины ХХ века

Maija Ščeglova - Mana pagātnes dzīve kā XX gadsimta pašai bagātākajai sievietei

20 06 27 01

Vai jums ir bijušas spontānas iepriekšējo dzīvju atmiņas? Vai jūs zināt savus iepriekšējos iemiesojumus bagātus un slavenus? Un kā tie ietekmē jūs tagad? Vai jūs esat meklējuši jūsu ieraudzīto personāžu realitātē?

Pirms es nonācu apmācībā Reinkarnacionikas Institūtā, man sāka uzpeldēt spontānas atmiņas no pagātnes dzīves meditācijas laikā, kad es strādāju ar naudas plūsmu.

Un te es sapratu, ka finansiālo problēmu saknes guļ aiz pašreizējās dzīves robežas. Un tās nepieciešams meklēt manas Dvēseles iepriekšējos iemiesojumos. Cēloņu meklēšanai es sāku pētīt manas Dvēseles iepriekšējos iemiesojumos Reinkarnacionikas Institūta pirmajā kursā.

Un, lūk, kas notika tālāk...

 

Pirmais iespaids

Pirmā dzīve, kuru es ieraudzīju spontāni, bija dzīve kā angļu aristokrātei, bagātai sievietei, finansiāli prasmīgai, taču savā ziņā nelaimīgai: viņa baidījās no vīriešu nevērīgas attieksmes pret viņu.

Šī iemiesojuma pētīšana sniedza man daudz atklājumu un izmaiņu manā dzīvē.
Protams, tāpat kā daudzi, es šaubījos, ka tā visa ir patiesība un es patiešām redzu savas iepriekšējās dzīves. Un es tā arī domātu, ja ne mana zinātkāre un ne skaidra sajūta attiecībā pret šo personu par viņas nepārspējamību finanšu pasaulē.

Sajūta, ka viņa ir finanšu pasaules haizivs, bija skaidra no pirmajiem pieskārieniem šīm atmiņām.

Es jutu viņas aristokrātisko izcelsmi, lielas naudas summas kontos, aizrautību ar savu nodarbi, lielisku orientēšanos ekonomikā, finansēs un investīcijās un momentānu reakciju uz mainīgo realitāti.

Sk. arī Kā iztīrīt savu naudas kanālu[1].

 

20 06 27 02

Es sāku aplūkot viņas dzīvi sīkāk, izmantojot jau apgūto reinkarnacionikas metodi.

 

Dzīves detaļas

Bērnību ieraudzīju bez mātes klātbūtnes. Un tā pagāja regulārā saziņā ar savu, kā man šķita, tēvu (kā vēlāk es uzzināšu – tas bija viņas vectēvs). Pret viņu sirds atsaucās ar īpašu siltumu un mīlestību.

Tā kā viņa agri sāka interesēties par finansēm un ekonomiku (kopš pašas bērnības), tad bieži sēdēja vectēva rokās un kopā ar viņu lasīja finanšu ziņas un žurnālus.

Bet, kļuvusi vecāka un būdama milzīga mantojuma pārņēmēja, tā Es sapratu, ka man to vajadzēs pārvaldīt vienai, jo es biju vienīgais bērns ģimenē.

Un, pateicoties savai neatlaidībai un ikdienas darbam, sāku orientēties kompānijās un ekonomiskajā situācijā, vērtspapīru tirgū un investīcijās, precēs, izejvielās un ražošanā. Tādu iekošanos “tēmā” var tikai apskaust.

Un patiešām viņa-es kļuva tāda eksperte visos šīs finanšu ekonomikas pasaules smalkumos, ka iegremdējumā es sajutu gan viņas enerģētiku, gan intelektu, gan šo viņas “zināšanu”.

 

Talants no pagātnes dzīves

20 06 27 03

Pētot viņas talantu un spējas, es ieguvu zināmu instrukciju sekmīgai investēšanai.

“Lai gūtu ienākumus, vajag pareizi investēt. Un, lai šis pasākums būtu izdevīgs, nepieciešams par kompāniju zināt visu: tās ekonomiskos rādītājus; atskaites; tās attīstību no pamata; tās peļņu; zaudējumus; vājās un stiprās puses; preces, kuras tā pārdod vai ražo; kam viņa tās taisa; kas tās pērk; no kā iepērk izejvielas, ja tā ir ražošana.

Un pats svarīgākais – zināt visu līdz sīkumiem par īpašniekiem, līdz pat pašām “netīrākajām” viņu personīgās dzīves detaļām, jo viņu reputācija tiešā veidā ietekmē vērtspapīru rentabilitāti.”

Tādējādi viņa bija lietas kursā par visiem notikumiem! Un tas tikai ar vienu mērķi: lai, esot visai šai informācijai, izmantotu to augstai peļņai no pētāmās kompānijas akcijām.

Jūtot viņas investores talantu, jau iegremdējumā es jutu, ka esmu kļuvusi tā, kuru visi novēro. Un, sekojot man, investē turpat.

Turklāt personīgajā dzīvē bija mīlestības, siltuma trūkums un pastāvīga sajūta, jau kopš jaunības, ka katrs pretendents uz vīra lomu interesējās tikai par mantojumu un ģimenes bagātību, bet ne par mani.

Tas padarīja smagnēju mijiedarbību ar cilvēkiem, jo katrā es redzēju mantojuma mednieku. Interesanti ir arī tas, kā pašreizējā dzīvē, iepazīstoties ar jauniem cilvēkiem, radās tā pati sajūta un doma: “Ko viņam no manis vajag? Man nav naudas!”

Sk. arī Kā mūs ietekmē ierobežojošas pārliecības no pagātnes dzīves[2].

 

20 06 27 04

 

Reāls cilvēks vai fantāzijas?

Un, kas ir pats interesantākais, – caurlūkojot šo iemiesojumu, es nez kāpēc sapratu, ka šī sieviete ir XX gadsimta pati bagātākā sieviete! Tas tad arī palīdzēja man tālākajā saprast, vai viņa ir reāla vai ne.

Kādu laiku es skatījos šo iemiesojumu ar mērķi izmantot viņas iemaņas savā darbā pašreizējā dzīvē, lai labāk saprastu investīcijas, jo šajā dzīvē tādu talantu man nav.

Un investīcijas mani interesēja. Taču diemžēl ne tā es esmu tajās zinoša, kā gribētos. Un te man palīdzēja tieši viņas spējas un zināšanas, kuras es pārnesu no pagātnes dzīves uz pašreizējo.

Pēc tam es mēģināju uzzināt viņas vārdu un atrast realitātē, jo šis laiks nebija sens. Pēc manām sajūtām viņa nomira XX gadsimta sākumā un Pirmo pasaules karu nepieredzēja.

Un viņa nodzīvoja līdz cienījamam vecumam, līdz gadiem 80, nomirstot no sirdstriekas, kuru arī es spilgti pārdzīvoju iegremdēšanās laikā.

Mēģinājumos uzzināt, kas tā ir par ģeniālu sievieti, es sāku iegremdējumā pētīt, kā viņu sauc. Man šķita, ka viņas vārds ir Ketija, tas ir, pilnībā Katrīna. Un uzvārds it kā Okonela.

Meklētāji pēc šī vārda neizdeva neko... Es pārlapoju visus XIX beigu un XX gadsimta sākuma aristokrātu vārdus. Diemžēl mēģinājumi kaut ko atrast bija veltīgi... Es mēģināju atkal – nekā...

Kādu brīdi es biju izmisumā... Un kādā momentā mani “apgaismoja” pameklēt tieši pēc pazīmes “XX gadsimta pati bagātākā sieviete”. Bingo!

 

Henrieta Hovlenda

Man, ja godīgi, tas bija milzīgs pārsteigums un veseli svētki! Es biju atradusi reālu apstiprinājumu tam, ko redzēju savos iegremdējumos. Reālu šī cilvēka eksistences pierādījumu!

Gan vārdu, gan uzvārdu es biju saklausījusi kā saskanīgus: viņas īstais vārds – Henrieta (Hetija) Hovlenda (Hetty Green – Henrietta ("Hetty") Howland Robinson). Un tā patiešām ir PATI bagātākā sieviete pasaulē!

20 06 27 05

Jā, tur ir arī otra puse šai mirdzošajai medaļai! Un tomēr. Lasot viņas biogrāfiju, es biju pārsteigta, cik lielā mērā manas sajūtas un “vīzijas” ir apstiprinājušās! Tas bija satriecoši!

Bet manam analītiskajam prātam – reāli fakti, reāls apstiprinājums tam, ko es redzēju iegremdējumā!

Sk. arī Mana pagātnes dzīve kā Imperatorei.

 

Un, protams, pateicoties iegūtajām zināšanām un talantam pagātnes dzīvē, es spēju palielināt savus ienākumus pašreizējā, un sastrādātās īpašības man ļoti palīdz iet uz saviem mērķiem.

Darbs ar pārliecībām un uzstādījumiem no pagātnes palīdzēja atbrīvot enerģiju un resursus, noteikt patiešām vērtīgo un svarīgo dzīvē, izmainīt savu attieksmi un atklāt savā sirdī vēl vairāk mīlestības.

Un tas viss, pateicoties iecienītajai reinkarnacionikas metodei!

 

P.S. Jūs gribētu atrast jūsu grūtību saknes un virzīt tās uz savas dzīves radīšanu?

Maija Shcheglova

Maija Ščeglova

Reinkarnacionikas konsultante un trenere, dziļo zināšanu pārvadītāja, interneta projekta “Tavas dvēseles atmiņa” autore

http://maiiashcheglova.ru/

 

Pievienots 27.06.2020

https://journal.reincarnationics.com/moya-proshlaya-zhizn-samoj-bogatoj-zhenshhiny-hh-veka/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/2249-jelizaveta-zaleska-ka-iztirit-savu-naudas-kanalu-un-ielaist-sava-dzive-parpilnibu (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/2635-tatjana-zotova-ka-mus-ietekme-ierobezojosas-parliecibas-no-pagatnes-dzives (Tulk. piezīme)