Алеся Егорова Страх больших денег: как смерть за деньги в прошлой жизни блокирует пусть к изобилию

Aļesja Jegorova - Bailes no lielas naudas: kā nāve naudas dēļ pagātnes dzīvē bloķē ceļu uz pārpilnību

20 07 03 01

Kas mums dod spēkus un resursu? Avotu ir daudz, un katram tie ir savi. Pozitīva pieredze dzīvē dod ticību sev. Jums kaut kas pašlaik neizdodas?

Atcerieties tās situācijas, kur izdevās, kur jūs patiešām tikāt galā, lai cik smagi jums nebija.

Un ko darīt, ja dzīvē nav bijusi vēlamā pozitīvā pieredze kādā jautājumā, kuru var atcerēties, izjust un pasmelt no tās spēkus?

Vai arī tamlīdzīgu svarīgu situāciju ar sekmīgu rezultātu ir bijis maz? Mēs varam atminēties savu sekmīgu pagātnes dzīvi! Un tas ir lieliski!

Jo taču, ja mums kaut kas ir izdevies vienu reizi, mēs vienmēr varam to atkārtot. Pat ja tas ir bijis pagātnes iemiesojums.

Dvēseles atmiņa glabā visu pieredzi: gan to, kas jums neizdevās, gan to, ar ko jūs lieliski tikāt galā. Tāpēc mēs vienmēr varam atminēties savas sekmes un atkārtot tās.

Protams, ir svarīgi ņemt vērā uzdevumus, kurus Dvēsele nespēja atrisināt iepriekšējās dzīvēs un ieplānoja mēģināt ar tiem tikt galā no jauna. Ir vērts arī ņemt vērā Dvēseles jaunos plānus uz pašreizējo iemiesojumu, kontraktus ar citām Dvēselēm un citas nianses.

 

Pagātnes pieredzes ietekme uz attiecībām ar naudu

Savelkot kopā visus iemiesojuma smalkumus un īpatnības ar profesionāla konsultanta palīdzību, mēs varam arī atminēties savu sekmīgo pieredzi un atrast risinājuma variantus tiem jautājumiem, kuri ir mums svarīgi.

Tas attiecas uz jebkuru dzīves sfēru, ieskaitot arī finanses.

Mūsu Dvēseles ir iemiesojušās daudzas reizes un izgājušas dažādu pieredzi savstarpējās attiecībās ar naudu. Kādās dzīvēs mēs naudu zaudējām un kādās ieguvām un vairojām. Mēs bijām bagāti un trūkumu nepazinām, mēs bijām nabadzīgi un mirām nost aiz bada.

Sk. arī Vai laime ir naudā: bagātie un nabadzīgie iemiesojumi un dvēseles mācības.

 

20 07 03 02

Ne vienmēr izdevās iziet grūtības, kuras Dvēsele pati sev ieplānoja, kaut kādu pieredzi viņa nespēja apjēgt un pieņemt.

Ne vienmēr viss noritēja pēc ieplānotā scenārija, bija arī kļūmes, kuras arī tika izdzīvotas dažādi.

Iepriekšējo iemiesojumu negatīvā pieredze un neizietās mācības pārnesas ar bailēm, slimībām un citiem blokiem uz nākamajām dzīvēm, kuras var klāties cita uz citas.

Caur iepriekšējo dzīvju caurskatīšanu mēs varam visas traumas un šķēršļus transformēt resursā Dvēseles tālākai attīstībai, kā arī uzlabot savu finansiālo stāvokli.

Sk. arī Naudas karma: naudas kontrakti un dvēseles mācības[1].

 

Bailes no lielas naudas

Es vadīju iegremdēšanās seansu sievietei, kurai pēdējā iemiesojumā bija nodrošināta ģimene. Budžu ekspropriēšanas periodā viņiem visu atņēma, bet vīru nošāva kā tautas ienaidnieku.

Sievietes Dvēsele nespēja tikt galā ar tādu pieredzi, kādu nebija ieplānojusi, taču, pateicoties kurai, iemācījās vienmēr atrast izeju jebkurā situācijā.

Un šī pagātnes dzīves pieredze ļoti palīdzēja tagad. Bet, lūk, vīra bojāeja tādēļ, ka viņi bija nodrošināti, viņu satrieca.

Rezultātā šajā iemiesojumā attiecībā pret naudu parādījās bailes no nāves un bloks pārliecības “Nauda vienāds nāve” veidā. Turklāt, kad viņa domāja par mazliet lielāku summu, nekā pelnīja, bailes faktiski stindzināja ķermeni un reizēm neļāva elpot.

20 07 03 03

Šajā dzīvē sieviete gribēja izlauzties cauri saviem finanšu griestiem, kuri ar grūtībām ļāva segt tikai parastos ikdienas izdevumus.

Sk. arī Kā izlauzties cauri finanšu griestiem, paraugoties uz pagātnes dzīvi[2].

 

Viņu pastāvīgi pievilka skaistas dārgas lietas, izsmalcināti aksesuāri, grezni trauki un stilīgi rotājumi.

Viņa pastāstīja, ka, ņemot vērā naudas trūkumu, reti pirkusi kaut ko sev, taču tās vienmēr bijušas skaistas un dārgas lietas. Bet, lūk, problēmas ar naudu viņu vajājušas visu patstāvīgo dzīvi.

Iegremdējoties iepriekšējās dzīvēs, izdevās izstrādāt šo traumatisko pieredzi un transformēt to resursā. Šajā dzīvē viņa mācās atļauties sev, ko gribas, bez bailēm zaudēt tuvu cilvēku.

 

Bagāts un laimīgs iemiesojums

Taču, kā es jau teicu agrāk, ne visi bagātie iemiesojumi ir bijuši ar traumējošu pieredzi. Mums ir bijušas ļoti sekmīgas laimīgas dzīves, kuru caurskatīšana var sniegt kolosālu resursu.

Šī sieviete pierakstījās vēl uz vienu konsultāciju, kur es ievedu viņu bagātā un laimīgā dzīvē.

Viņa bija ietekmīga un nodrošināta vīrieša sieva; viņa vīru ļoti mīlēja. Turklāt viņai pašai bija savi ienākumi, kuri ienāca no pateicīgiem cilvēkiem.

20 07 03 04

Sieviete pagātnes dzīvē bija dziedniece, un viņai kopš bērnības piemita tāds vērtīgs tajā laikā talants. Viņa nenoteica cenas un ārstēja tikai tos cilvēkus, kuriem nevarēja palīdzēt parastie ārsti, tajā skaitā nabadzīgiem un bagātiem.

Cilvēki viņai pateicās pēc savām iespējām. Dažreiz tās bija skaistas vērtīgas lietas, citreiz nauda vai produkti. Viņa vienmēr pieņēma visu, ko viņai atnesa, kaut arī viņai nekā netrūka.

– Cilvēkiem ir svarīgi izteikt man pateicību tā, kā viņi var, un tāpēc es pieņemu un augstu vērtēju visu, ko viņi var un grib man dot.

Es redzu – ja es paliktu bez vīra, arī tad būtu bagāta, tāpēc ka realizēju savu talantu citu cilvēku labumam.

 

Bagātā dzīve kā resurss

Viņa ieraudzīja visus šī iemiesojuma smalkumus: kā izmantoja savu talantu, kā tērēja naudu un kaut ko pirka. Kā domāja tajos momentos, kam ticēja, kā palīdzēja vīram saglabāt viņu bagātību, kāds raksturs un vērtības bija.

Visas atmiņas detalizēti pārdzīvoja ķermeņa katra šūniņa, ļaujot iegaumēt jūtas, emocijas, sajūtas un domas, pat elpu.

Tagad viņa jebkurā momentā spēs aktivizēt šo stāvokli un just savu spēku, ticību sev, ko tagad nepieciešamības gadījumā sieviete arī dara.

Pagātnes laimīgās un bagātās dzīves caurskatīšana piepildīja manu klienti ar patīkamām atmiņām, ļoti pozitīvām sajūtām un emocijām.

Zināšana, ka var pelnīt naudu, pateicoties savam talantam, un ka tas glabājas šūnu atmiņā un šī atcerēšanās piešķīra pārliecību.

Sk. arī Kāpēc attīstītām dvēselēm bieži ir problēmas ar materiālo pārticību?

20 07 03 05

Dažas domas no pagātnes dzīves kļuva par pašreizējā iemiesojuma atbalstošām pārliecībām, un tie nebija vienkārši vārdi, ar spēku “uzstīvēti” pelēkajai ikdienai.

Tās bija viņas domas, tā bija viņas pieredze un viņas pagātnes dzīve, kur viņa spēja būt bagāta un laimīga.

 

Vai dzīve tika plānota bagāta?

Telpā starp iemiesojumiem atklājas, ka Dvēsele neplānoja šajā dzīvē izjust trūkumu naudā, jāsaka gan, arī nodzīvot ļoti bagātu dzīvi ne.

Uzdevumi tika izvirzīti dažādi, taču attiecībā uz naudu visam bija jābūt pietiekami. Un šim jautājumam pat nebija jārodas.

Finansiālās grūtības radās dēļ pēdējās dzīves traumējošās pieredzes, kuras mēs detalizēti iztirzājām un transformējām resursā.

Bet bagātās dzīves caurskatīšana tikai pastiprināja rezultātu un palīdzēja piepildīties ar papildu resursu un ticību sev.

Lai kādas nebūtu jūsu savstarpējās attiecības ar naudu šobrīd, jūs vienmēr varat saņemt resursu, paraugoties uz pozitīvu pagātnes pieredzi.

Un, ja ir kādi finanšu bloki, to cēlonis visbiežāk atrodas iepriekšējās dzīvēs, un jūsu spēkos ir to izmainīt!

 

P.S. Un kādas jums ir savstarpējās attiecības ar naudu pašlaik?

Alesja Jegorova

Aļesja Jegorova

Reinkarnacionikas konsultante, transformācijas koučs, žurnāla “Reinkarnacionika” korespondente

https://www.instagram.com/alesya.yegorova/?hl=ru

 

Pievienots 03.07.2020

https://journal.reincarnationics.com/strah-bolshih-deneg/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/1690-tatjana-beglaka-naudas-karma-naudas-kontrakti-un-dveseles-macibas (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/2726-alesja-jegorova-ka-izlauzties-cauri-finansu-griestiem-paraugoties-uz-pagatnes-dzivi (Tulk. piezīme)