Алеся Егорова Кем мы с мужем были друг другу в прошлой жизни

Aļesja Jegorova - Kas mēs ar vīru bijām viens otram pagātnes dzīvē

20 06 03 01

“Kas mēs ar vīru bijām viens otram pagātnes dzīvē?” – tieši ar tādu jautājumu pie manis uz konsultāciju atnāca jauna, 25 gadus veca sieviete. Viņai ar vīru bija apbrīnojama tikšanās un jūtama stipra saikne, kura nav vārdos izsakāma.

Pieci gadi kopīgas dzīves kā cimdam ar roku, bez skandāliem un strīdiem, uz viena viļņa, izprotot vienam otru, sāka meitenei izraisīt jautājumus. Viņa nevarēja noticēt, ka viss, par ko viņa sapņoja, pašlaik notiek viņas dzīvē.

– Man šķiet, ka mēs viens otru pazīstam ļoti sen. Es gribu uzzināt, kas mēs ar vīru bijām viens otram pagātnes dzīvē un kādēļ satikāmies. Ticu, ka šīs zināšanas man palīdzēs kaut ko saprast šajās attiecībās. Man šķiet, kas šis laiks ir pienācis.

Man ļoti patīk strādāt ar karmiskām attiecībām un palīdzēt cilvēkiem atraisīt pagātnes karmas mezglus. Taču ne visas attiecības ir problemātiskas un sarežģītas.

Ir ļoti skaisti stāsti, ir traģiski un noslēpumaini, un viens no tiem izrādījās šīs meitenes stāsts.

Sk. arī Mans vīrs – man radnieciska dvēsele.

 

Tikšanās ar vīru zemes plāna pasaulē

Sākam konsultāciju, un meitene redz sevi pēdējā iemiesojumā sievietes ķermenī skaistā, kalniem aplenktā norā. Viņa stāv pie ūdenskrituma, it kā atvadās no šīs pasaules un taisās pāriet uz citu, gatavojoties lēkt ūdenī.

20 06 03 02

Un šajā momentā acu priekšā paiet visa viņas dzīve. Meitene piedzima vienkāršā ģimenē vienam otru mīlošiem vecākiem. Viņai bija laimīga bērnība mīlestības, aizsargātības un gādības atmosfērā.

Taču kopš pašas bērnības viņa jutās kā viešņa šajā pasaulē un pastāvīgi zīmēja skaistu, kalniem aplenktu ūdenskritumu. Viņa nesaprata, no kurienes zina šo vietu, nekad agrāk nebija to redzējusi. Taču ļoti gribējās tur pabūt.

Reiz, pastaigājoties pie ezera netālu no mājām, viņa satika jaunieti, kurš, tikai parādoties vien, lika viņas sirdij pukstēt spēcīgāk. Bija sajūta, ka viņa visu mūžu ir gaidījusi šo cilvēku un iekšienē it kā saule ir sākusi mirdzēt no šīs tikšanās.

“Šis puisis ir ļoti līdzīgs manam vīram šajā dzīvē. Jā, tas patiešām arī ir mans vīrs. Viņš pat tā iet, ļoti līdzīga gaita.”

Puisis bija no kaimiņu apmetnes, kura atradās tikai 20 minūšu gājiena attālumā, tāpēc mīlniekiem bija iespēja redzēties bieži. Vēl jo vairāk, ka vecāki nelika šķēršļus, bet otrādi, atbalstīja savus bērnus.

 

Pāreja uz citu pasauli caur portālu

Konsultācijas procesā uzzinām, kad pēc tam, kad meitene ar puisi bija satikušies gadu, viņai sapnī parādījās nepazīstams vīrietis un teica, ka viņiem laiks atgriezties citā pasaulē.

Viņa nepazina šo cilvēku pagātnes dzīvē, taču bija sajūta, ka viņš ir tuvs un ir viņas audzinātājs.

Un, lūk, kādā no pastaigām jaunie cilvēki aizgāja tālāk no savām apmetnēm un nonāca skaistā vietā, kuru meitene zīmēja bērnībā. Viņa uzreiz pazina apvidu un atcerējās savu dīvaino sapni.

20 06 03 03

Arī puisis teica, ka šī vieta viņam šķiet ļoti pazīstama, it kā viņš būtu šeit kādreiz bijis. Jaunie cilvēki pastāstīja viens otram, ka viņi ir zīmējuši šo apvidu, un bija pārsteigti, kā gan tas viņiem ir sakritis.

Un pēkšņi meitene atcerējās, ka ūdenskritums ir portāls un, ja ielec ūdenī, var pāriet uz citu pasauli, kura eksistē paralēli ar zemes plāna pasauli.

Viņa pēkšņi apzinājās, ka viņi ir atnākuši uz Zemi, lai pārietu uz citu, paralēlu pasauli, lai risinātu kaut kādus uzdevumus, kurus šobrīd neatcerējās.

Atmiņai tālāk bija jāaktivizējas jaunajā pasaulē, kurā nonākt varēja tikai caur zemes plāna pasauli.

“Mēs pašlaik nedomājam par vecākiem. Es pieskaros savu vecāku laukam un saprotu, ka viņi visu zina. Viņi mūs nemeklēs, starp mums ir kāda telepātiska saikne šajā momentā.

Viņi priecājas, ka mēs esam gatavi sava uzdevuma pildīšanai, un viņiem ir prieks, ka ir spējuši mūs izaudzināt.

Es jūtu pateicību saviem vecākiem, bet mans mīļotais – saviem. Mēs it kā atvadāmies, bet es skaidri zinu, ka jebkurā momentā mēs varam atgriezties atpakaļ.

Vecāku tēli izzūd, mēs lecam ūdenī it kā upē, kad peldamies, bet, kad iznirstam no ūdens, esam nonākuši citā pasaulē.”

Sk. arī Kvantu fizika par realitātes, nemirstības un reinkarnācijas dabu.

 

Zemei paralēla pasaule

Ainiņas, kuras sieviete aprakstīja konsultācijas procesā, bija tik spilgtas un dzīvas, ka man šķita, it kā es pati patiešām redzu šo burvīgo paralēlo pasauli.

“Man šķiet, ka šī pasaule atrodas pazemē. Taču es redzu debesis, un nāk informācija, ka šī pasaule eksistē kādā paralēlā realitātē.

Dvēsele var nonākt tajā, izejot adaptāciju uz Zemes tajā realitātē, kuru mēs pazīstam. Ūdenskritums – tas vienkārši ir portāls.”

Tālāk sieviete stāsta, ka puiša un meitenes acu priekšā tālumā izgaisusi pasakaina pilsēta ar brīnišķīgām daudzkrāsainām ēkām. Debesis bijušas gaišzilā krāsā, kādu reti var novērot uz Zemes.

No portāla, kur mīlnieku pāris iznira no Zemes pasaules, līdz pilsētai stiepās akmeņains līdzenums, kuru varēja pārlidot ar blakus stāvošo lidaparātu, kurš atgādinājis šauru un garu laivu.

20 06 03 04

Meitene un puisis iekāpa šajā lidaparātā un pacēlās, ieturot virzienu uz pasakaino pilsētu, gaidot kādu satikšanās prieku un jūtot laimi.

Taču pusceļā atskanēja negaidīts blīkšķis, un viss savirpuļojās, un lidaparāts sāka strauji krist uz ielejas asajiem akmeņiem. Meitenes un zēna dvēseles momentāni pacēlās augstumā un ar nodoma spēku uzreiz nonāca telpā starp dzīvēm.

 

Ko Dvēseles plānoja pagātnes iemiesojumā

No Dvēseļu pasaules telpas kļuva skaidrs, ka tā bija pilnīgi neieplānota aiziešana.

Patiešām, ir tāda pasaule, uz kuru var pāriet pēc zināma dzīves intervāla uz Zemes. Un šajā pasaulē sievietes un viņas vīra Dvēseles plānoja nodzīvot laimīgu mūžu.

Tā ir harmonijas, skaistuma un mīlestības pasaule, kurā var piepildīties ar resursu, ko arī plānoja izdarīt Dvēseles.

Sk. arī Mans partneris – reinkarnacionikas spogulis. Kā saprast partnerības līmeni.

Taču no telpas starp dzīvēm sieviete ieraudzīja, ka bojājumu lidaparātā ar nodomu veica jaunietis, kuru viņa pat nevarēja turēt aizdomās.

Tas bija kaimiņu puisis, kurš slepus novēroja iemīlējušos meiteni un viņas mīļoto un kurš arī bija atnācis uz šo pasauli ar uzdevumu mīlēt bez nosacījumiem un pieņemt mīļotās meitenes izvēli būt ne ar viņu.

Taču kaimiņu puiša Dvēsele netika galā ar savu uzdevumu, un zemes plāna dzīvē viņš neizgāja šo pārbaudījumu.

Greizsirdības pārņemts, viņš sekoja mīlnieku pārim, spēja iziet caur portālu un apzināti sabojāja lidaparātu.

Mana kliente šajā kaimiņu puisī atpazina savu darbinieku, kurš viņai izrādīja uzmanību pašreizējā dzīvē.

Konsultācijas sākumā viņa neatcerējās, taču no Dvēseļu pasaules telpas viņa ieraudzīja tā uzstājīgās uzmanības zīmes, kuras agrāk neievēroja.

20 06 03 05

 

Pašreizējās dzīves plānošana

Šajā dzīvē sievietes un vīrieša Dvēseles atkal ieplānoja tikšanos un iemiesojumu mīlestībā un laimē, ko patiesībā viņiem izdevās realizēt. Līdz mūsu konsultācijas momentam visi notikumi noritēja saskaņā ar divu Dvēseļu plānu.

Darbinieka Dvēsele no šīs dzīves atkal iemiesojās, lai izietu to pašu neapgūto beznosacījuma mīlestības pieredzi un pieņemtu to, ka mīļotajam cilvēkam ir tiesības sev izvēlēties pavadoni dzīvē.

Dažas dienas pēc konsultācijas sieviete man atrakstīja, ka darbinieks ir atzinies viņai savās jūtās un teicis, ka ir laimīgs viņu satikt šajā dzīvē un pateicīgs par iespēju izjust tādas gaišas un tīras jūtas.

Taču šis puisis ir nolēmis atstāt darbu, lai vieglāk izietu cita cilvēka izvēli un beznosacījuma mīlestību pret viņu. Un sievietei, apzinoties pagātnes pieredzi, bija viegli noreaģēt uz šo atzīšanos un sava darbinieka aiziešanu.

“Agrāk es mocījos, izjutu pret viņu žēlumu un, iespējams, kaut ko izdomātu. Bet tagad es viņu uzklausīju viegli, bez smaguma sirdī, un atvadījos ar smaidu. Kā, starp citu, arī viņš. Ļoti mierīga bija šī mūsu saruna.”

 

P.S. Jūs jau zināt, kāpēc satikāt savu mīļoto cilvēku šajā dzīvē un kas bijāt viens otram iepriekšējos iemiesojumos?

Alesja Jegorova

Aļesja Jegorova

Reinkarnacionikas konsultante, transformācijas koučs, žurnāla “Reinkarnacionika” korespondente

https://www.instagram.com/alesya.yegorova/?hl=ru

 

Pievienots 03.06.2020

https://journal.reincarnationics.com/kem-my-s-muzhem-byli-drug-drugu-v-proshloj-zhizni/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe