Алеся Егорова Кто я в этой жизни – поиск предназначения

Aļesja Jegorova - Kas es esmu šajā dzīvē – misijas meklējumi

20 05 21 01

Katrs no mums uz šo pasauli atnāk ar noteiktiem uzdevumiem, taču ne vienmēr mēs tos atceramies un pildām.

Dvēsele rūpīgi plāno savu zemes plāna ceļu, izvēloties tikšanās, notikumus, sastādot kontraktus ar citām Dvēselēm.

Katrs cilvēks agri vai vēlu uzdod sev jautājumu: “Kas es esmu? Un kādēļ atnācu uz šo pasauli?” Ja noejam no sava aicinājuma ceļa, tad Dvēsele tieksies ar visiem spēkiem atgriezties uz ieplānotā ceļa.

Tādēļ var tikt radīti šķēršļi, grūtības un problēmas, kuras viegli atrisinās un ātri izzūd, pietiek tikai atminēties atbildi uz jautājumu: kas es esmu?

 

Vai tiešām tas viss arī ir mana dzīves jēga?

Tieši ar misijas meklējumu pieprasījumu pie manis uz konsultāciju atnāca sieviete, kura savu dzīvi bija veltījusi vīram un bērniem. 50 gadu vecumā viņa dzīvo viena, nekur nestrādā un pilnīgi nesaprot, ar ko nodarboties.

– Palīdziet man saprast, kas es esmu un kādēļ esmu šeit? Es neredzu savas dzīves jēgu. Iespējams, ar problēmām mani bīda darīt to, kas man jādara. Bet es vienkārši nezinu, kas tas ir.

Pēc skolas viņa iestājās universitātes juridiskajā fakultātē un, šķita, ka šis virziens patika.

Taču līdz tam momentam, kamēr nesadūrās ar tiesībsargājošo orgānu sistēmu un darbību, praktizējot pēdējā kursā savas iemaņas un zināšanas kādā tiesas prāvā.

Un pēc tam, kad viņa ieraudzīja sistēmas darbību no iešpuses, sākās spēcīgs noraidījums un vilšanās.

Jaunā meitene, kurai patika jurisprudence, daudz nedomājot, pārtrauc mācības universitātē un apprecas ar savu draugu.

Un tālāk bērna piedzimšana un sadzīve pilnīgi pārņēma šo sievieti. Kad bērns paaugās, viņa gribēja atjaunoties universitātē un pabeigt mācības, taču vīrs bija kategoriski pret to, ka sieva sāktu strādāt.

Sk. arī: Dzīves jēgas meklējumos: 6 cēloņi dvēseles nākšanai uz Zemi[1].

 

20 05 21 02

Viņš pilnīgi nodrošināja ģimeni un ar visiem spēkiem turēja sievu mājās, uzstājot, ka sievietes dzīves jēga ir audzināt bērnus un nodarboties ar ģimeni. Viņai tas patika, taču nedeva pilnīgu apmierinājumu, gribējās nodarboties vēl ar kaut ko un pelnīt.

– Viņš vienmēr dāsni deva naudu. Un pat tagad mēs nedzīvojam kopā, bērniem ir savas ģimenes, un viņš turpina mani nodrošināt. Taču es aizdomājos: vai tiešām tā arī ir mana dzīve? Kādēļ es esmu šeit patiesībā?

Sieviete lūdz paskatīties divas dzīves: kur Dvēsele realizēja savu misiju un to, kur nespēja izpildīt uz iemiesojumu nospraustos uzdevumus. Un viņai bija svarīgi arī paskatīties pašreizējās dzīves plānošanu un uzzināt, ko nepieciešams vēl izdarīt.

 

Dzīve, kur Dvēsele realizēja misiju

Konsultācijā kā pirmā atklājas dzīve, kurā Dvēsele vīrieša ķermenī bija astrologs, aizrāvies ar astronomiju. Viņš prata sastādīt precīzus aprēķinus katram cilvēkam, pēc kuriem uzzināja visus Dvēseles ieplānotos uzdevumus uz dzīvi.

Varēja arī izskaitļot grūtus periodus, noteica, kas tie par periodiem un ko ir svarīgi izdarīt, lai noietu zemes plāna ceļu vislabākajā veidā, katram cilvēkam.

Līdztekus talantiem astroloģijā vīrietis prata dziedināt cilvēkus ar ārstniecības augu un zāļu palīdzību, kuras gatavoja patstāvīgi. Viņš par ārstniecības augiem zināja visu: kāds augs nepieciešams, kur un kādā periodā to labāk plūkt.

20 05 21 03

Ārstēšanā nozīme bija arī tam, kurš tieši augus vāca. Mēdza būt gadījumi, kad cilvēkam bija nepieciešams vienīgi pašam atrast vajadzīgo augu.

Bet dažam bija svarīgi, lai to izdarītu kāds no radiniekiem. Šajā vākšanas procesā cilvēks ielika savu enerģiju, kurai arī bija nozīme ārstēšanā.

Pēc veselas apmetnes cilvēku izārstēšanas no nezināmas slimības vīrietis kļuva slavens un viņu aicināja valsts dienestā. Un pēc dažiem precīziem valsts vadītāju izskaitļojumiem atnāca patiesa atzinība, slava un bagātība.

Taču, neraugoties uz visiem labumiem un pagodinājumiem, vīrietis joprojām bija ļoti labestīgs cilvēks, kurš daudziem cilvēkiem palīdzēja bez maksas, nenosakot cenu savai palīdzībai.

Cilvēki virknē gāja pie viņa kā pie dziednieka un astrologa. Tas dāvāja pārliecību, ka pareizs ir ceļš kalpot pasaulei un cilvēkiem, izmantojot savu Talantu.

Mūža beigās viņš neko nenožēloja un bija pilnīgi apmierināts ar noieto ceļu. Vienīgais, kas mazliet skumdināja, – ka nebija ģimenes un bērnu. Taču prieks no kalpošanas bija lielāks, un viņš ar pieņemšanu attiecās pret savu dzīvi.

Telpā starp dzīvēm noskaidrojās, ka Dvēsele ir pilnīgi realizējusi savu plānu kalpot ar saviem talantiem un izgājusi visus pārbaudījumus ar naudu un slavu.

 

Kā neizdevās realizēt savu aicinājumu dzīvē

Pēc resursiem bagātā iemiesojuma atklājas pēdējā dzīve, kurā Dvēsele nespēja izpildīt savu misiju un atrisināt uzdevumus, kurus pati sev nosprauda.

Šoreiz Dvēsele iemiesojās kā meitene no bagātas ģimenes, kurai nekā netrūka. Nebija nepieciešamības par kaut ko rūpēties un domāt, kā nopelnīt sev dzīvei.

Visi radinieki bija ļoti merkantili, katrā viņu darbībā bija klāt aprēķins.

20 05 21 04

Meitenei bija ļoti smagi dzīvot tādā ģimenē bagātības vidū. Viņa neredzēja laimi naudā, un viņai ļoti patika riskēt, viņa rakstīja lieliskus stāstus un rakstus avīzei. Taču viņas aizraušanos neatbalstīja ģimene, apberot ar izsmieklu un skarbām frāzēm.

Tāpat kā daudzās bagātās ģimenēs, meitenes turpmākais liktenis bija vecāku izplānots, ieskaitot vīra izvēli. Taču šis plāns nesakrita ar meitenes Dvēseles plāniem; viņa iemīlēja cilvēku no citas kārtas, ar zemāku pārticības līmeni.

Jaunajiem cilvēkiem bija daudz radošu plānu, viņi gribēja radīt ģimeni un būt kopā, taču meitenes vecāki izplānoja avāriju, kurā puisim bija jāiet bojā.

Meitene tajā momentā arī bija ar viņu mašīnā un aizgāja bojā kopā ar savu iemīļoto.

Sk. arī Kā aprakt savu talantu zemē[2].

 

Dvēseles uzdevumi uz dzīvi

Telpā starp dzīvēm noskaidrojas, ka līdz avārijas momentam Dvēsele precīzi gāja pēc sava plāna un tāda aiziešana nebija ieplānota. Kļūme nebija atkarīga no meitenes, bet gadījās ar saviem dzīves uzdevumiem galā netikušo vecāku dēļ.

Negaidītā nāve ierakstījās Dvēseles struktūrās kā traumatiska pieredze, kas neļāva sekot visiem saviem uzdevumiem šajā dzīvē.

Pieķeršanās ģimenei un vīram izrādījās neizpildītais pagātnes dzīves uzdevums: radīt ģimeni un realizēt sevi kā sievu un māmiņu.

Un, ja ar ģimenes radīšanas plānu šajā dzīvē sieviete tika galā, tad realizēt sevi profesionāli neizdevās.

Konsultācijas procesā noskaidrojam, ka pašreizējā dzīvē sievietei bērnībā bija ļoti paticis riskēt un jaunībā viņa bija aizrāvusies ar astroloģiju un astronomiju.

Taču tas bija hobijs, kurš netika uzlūkots nopietni, bet juridiskā fakultāte bija vecāku uzspiesta.

Dvēseles galvenais uzdevums uz šo dzīvi bija ģimenes radīšana, taču arī profesionāli bija svarīgi realizēties, palīdzot citiem cilvēkiem viņu aicinājuma meklējumos.

Konsultācijas rezultātā resursa dzīve un cēloņsakarību izpratne sievietei atklāja jaunas iespējas.

Viņa atcerējās, kā nesen gribējusi iziet apmācību astropsiholoģijas virzienā, lai uzzinātu savus uzdevumus un pēc tam palīdzētu cilvēkiem.

Sk. arī Kā atklāt talantus no iepriekšējās dzīves[3].

 

20 05 21 05

Man bija patīkami uzzināt, ka konsultācijas rezultātā viņa aizdomājusies par reinkarnacionikas metodi:

– Ziniet, es, lūk, padomāju, ka to visu taču var tik burvīgi apvienot un man jau ir laiks ķerties pie apmācības: esmu izaudzinājusi bērnus un izpildījusi to pašu svarīgāko, kas man bija jāizdara.

Vakar es saņēmu paziņojumu no šīs sievietes: viņa pierakstījusies uz astroloģijas apmācības kursu! Un viņas tālākos plānos stāv arī Reinkarnacionikas metode un art-terapija.

Vēl ir laiks atrisināt Dvēseles nospraustos uzdevumus, bet iepriekšējo dzīvju apskatīšana deva izpratni, jaunas apzināšanās un pārliecību par sevi.

 

P.S. Jūs jau zināt savu misiju un uzdevumus uz šo dzīvi?

Alesja Jegorova

Aļesja Jegorova

Reinkarnacionikas konsultante, transformācijas koučs, žurnāla “Reinkarnacionika” korespondente

https://www.instagram.com/alesya.yegorova/?hl=ru

 

Pievienots 21.05.2020

https://journal.reincarnationics.com/kto-ya-v-etoj-zhizni-poisk-prednaznacheniya/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/812-irina-akulova-dzives-jegas-meklejumos-6-celoni-dveseles-naksanai-uz-zemi (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/2310-natalija-butenko-ka-aprakt-savu-talantu-zeme (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/2692-alesja-jegorova-ka-atklat-talantus-no-ieprieksejas-dzives (Tulk. piezīme)